Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Once Upon A Time In America

8/10

نزدیک سه ساعت بود، فیلم خوبی بود ولی در یکی دو موارد کسل کننده می شد. اما خوب بود (با توجه با زمان فیلم که کار کارگردان رو برای جذاب نگه داشتن فیلم سخت تر می کنه).

May 24, 2008
1,156
نام
احسان

8/10

نزدیک سه ساعت بود، فیلم خوبی بود ولی در یکی دو موارد کسل کننده می شد. اما خوب بود (با توجه با زمان فیلم که کار کارگردان رو برای جذاب نگه داشتن فیلم سخت تر می کنه).
به نظر من نیمه اولش اصلا کسل کننده نبود ولی نیمه دومش چرا خیلی تکراری و معمولی می شد ولی باز بعدش خوب می شد.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
به نظر من نیمه اولش اصلا کسل کننده نبود ولی نیمه دومش چرا خیلی تکراری و معمولی می شد ولی باز بعدش خوب می شد.

ریتم کندی داره فیلم، به همین دلیل ـه.

12 Angry Men

9.7/10

فوق العاده، با توجه به امکانات اون زمان کلاّ فیلم روی دیالوگ ها می چرخه. به خوبی روی دیالوگ ها و موضوع فیلم توجه کردن، کاری که امروزه کمتر دیده می شه متاسفانه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
Once Upon A Time In America8/10نزدیک سه ساعت بود، فیلم خوبی بود ولی در یکی دو موارد کسل کننده می شد. اما خوب بود (با توجه با زمان فیلم که کار کارگردان رو برای جذاب نگه داشتن فیلم سخت تر می کنه).
10/10سومین کار برتر لئونه بعد خوب بد زشت و روزی روزگاری در غرب و سومین فیلم برتر در بین فیلم هایی که دیدم در نظر خودم.اصن لئونه خداست :)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب این مدت فیلم های تارنتینو رو یه دوره ای کردم :D همه رو دیده بودم ولی خیلی وقت پیش.

Reservoir Dogs
فیلم قشنگی بود خوشم اومد. چیز خاصی ندارم راجبش بگم ولی مکالمه ی اول فیلم رو خیلی دوست دارم. همون که همشون سر میز نشستن.
8.5/10
===
Pulp Fiction
این فیلم به نظرم بهترین کار تارنتینو هست. داستان عالی. روایت عالی. دیالوگ های عالی. کلا دیالوگ های فیلم های تارنتینو هیچ ایرادی بهشون وارد نیست.
9.5/10
===
Kill Bill Vol.1
داستان خیلی خاصی نداشت ولی اکشن و خصوصا خشونتش فوق العاده زیاد بود. موسیقیش هم عالی بود. بدجوری با موسیقیش حال کردم.
8/10
---------------------------------------------
از کارهای نولان هم Memento رو دیدم و کلا هنگ کردم :D خیلی فیلم جالبی بود. کلا کار های نولان رو خیلی دوست دارم.
9/10

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

8/10

نسخه دوبله ايراني را ببينيد :d اين قدر از سر و ته و وسط و همه جاي فيلم را زدن كه فكر كنم فيلم نزديك يك ساعت و ربع يا يك ساعت و نيم شده بود...
يه شخصيت از تو فيلم به كل ورداشتن:-o و ...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
215px-Caligulaposter.jpg

Caligula

7/10
اینو خیلی سال پیش دیده بودم؛دیروز هارد ـو دادم یکی نیست 200 و خورده ایی فیلم ریخت توش :D دیدم اینم هست گفتم یبار دیگه ببینم.
یکم بنظرم فیلم تو همه چی افراط کرده.

================

220px-Out_of_towners_1970_movie_poster.jpg

The Out Of Towners 1970

7/10
از اون فیلمایی ـه که نزدیک 5 6 بار دیدم هم به زبون انگلیسی هم دوبله فارسی که جزو معدود فیلمایی ـه که هم نسخه دوبله شده با مزه ـس و هم زبان اصلی.
شصیت زن شوهر که تو تضاد هستن با هم خیلی به فضای کمدی فیلم کمک کرده.

یه بازسازی هم از فیلم ساخته شد با بازی استیو مارتین که خیلی فیلم ضعیفی بود.

================

215px-If_British_poster.jpg

if......

7.5/10

از اون فیلمایی ـه که چند بار تا وسطاش دیدم و ولش کردم ولی بالاخره تا آخر دیدمش.
یکم به نظرم فیلم تکلیفش با خودش مشخص نیست.

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
Munich_1_Poster.jpg

MUNICH
به جرات می گم یکی ازمتفاوت ترین کار های اسپیلبرگ در طول تاریخ کارگردانیش هست. جایی که زیاد خبری از جلو های بصری نیست و فیلم حالت فانتزی نداره بلکه سعی کرده به بهترین شکل واقعیت ها رو نشون بده. حال تصمیم گیری در مورد اینکه چقدر موفق بوده را باید به بیننده سپرد ، ولی نظر من اینه که تو کارش خوب عمل کرده. فیلم شاید برای همه اون جذابیتی که قبل از دیدن هر فیلم اسپیلبرگ بیننده ها منتظرش هستند رو نداشته باشه چون بیشتر یک موضوع 30یا 30 رو مورد بحث قرار میده. داستان فیلم در مورد کشتار ورزشکاران اسرا..ئیلی در المپیک 1972 مونیخ توسط دسته ای از ترو ....ریست هاست. و در ادامه گروهی سربازان مو***ساد که برای انتقام از این حادثه بر علیه قاتلین بر می خیزند.
امتیاز 9/10

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
The Raven
فیلم خوبیه، با فضای قدیمی که روایتگر یک قاتل سریالی هست. از فیلم خوشم اومد، اما مشکلی که داشت این بود که فضاسازی فیلم زیاد قشنگ نیست. محیط ها زیاد جوی که داستان فیلم داره رو به آدم القاء نمیکنند.
6.5/10

The Dictator
فیلم جالبی بود ولی نه کمدی بود که آدم رو بخندونه نه درام بود که آدم رو به گریه بندازه نه اکشن بود که آدم رو به هیجان بیاره. یک جورایی منو یاد سالاد هایی میندازه که دخترا اول زندگیشون برای شوهرشون درست میکنند و عمومن هم فقط شوهره به زور اینکه شب مجبور نباشه رو مبل بخوابه میخوره و لبخند میزنه. تیک های قشنگی داره که یک سریش البته به ایران انداخته میشه با اینکه سعی داره یک دیکتاتور عرب رو نشون بده ولی بعضی جاهاش مثل انرژی اتمیش دیگه تابلوئه مربوط به ایرانه، کلن فیلمی که سرگرم میکنه ولی خب . . .
4/10

TDKR
فیلم خوبی بود، نسبت به TDK شدیدن افت داشت و نسبت به BB که دیگه . . .
همون که قبل از عرضه فیلم هم گفتم Bane شخصیت مورد علاقه من تو سری بتمنه، ولی دشمن نامبر وان برای بتمن نمیتونست باشه. فضای فیلم خوب بود، همون حال و هوای فلسفی و نا امیدی که نولان همیشه به رخ میکشه رو داشت اما در کل در حد و اندازه های دو نسخه ی قبلیش نبود و خیلی افت داشت فیلم، به طوری که من نمیتونم بگم یک صحنه از فیلم منو میخکوب کرد در حالی که یک عالمه دیالوگ و صحنه توی BB و TDK بودن که آدم صد بار گوش میکنه کیف میکنه. ولی به هر حال بازم سگش می ارزید به هرچی فیلمه که این چند وقته داره اکران میشه.

7.5/10

Lock Out
فیلم بدی نبود، ولی خیلی قابل پیشبینی بود تنها نکته جالبش شخصیت هایدل بود که خیلی دیوونه و باحال بود، ازش خوشم اومد کرکتر جالبی بود ولی شخصیت اصلی داستان در مقابلش دیگه خیلی پرفکت و عالی بود و هیچ نقطه ضعفی نداشت. دیگه سوپرهیروئی ترین آدم ها مثل سوپرمَن هم یک سری نقطه ضعف دارن خب :D.
5/10

Unstoppable
از اون فیلم هایی بود که خوشم اومد، روند فیلم نه جوریه که خسته ات کنه، نه جوریه که خیلی هیجان انگیز باشه یک سطح رو میگیره میره جلو کاری میکنه که نتونی بفهمی آخر داستان به کجا میرسه با مانع هایی که وسط کار بوجود میاره تو فیلم، خوشم اومدیک سال و خورده ای بو دفیلمو گرفته بودم ببینم . . .نمیدونم قبلن تو تاپیک بهش نمره دادم یا نه!

7/10

Underworld Awaking
نمیدونم اینو قبلن گفتم یا نه؟ چند وقت پیش دیدم، یک چیز بسیار مزخرف بیشتر حالت این تله فیلم های خودمونو داشت هیچی نیست فیلم بازیگری های بسیار سطح پائین که توقع نمیرفت، افکت های بسیار ابتدایی و مصنوعی که تو فیلم بکار بردن. دیالوگ هایی که انگار بین دوتا بچه مدرسه ای رد و بدل میشه خلاصه چرت و پرت

3/10

Ghost rider SoV
در یک کلمه اصلن اینو نگاه نکنید :D.
1/10

Black Hawk Down
خیلی فیلم خوبی بود، شدیدن استرس میداد، حالت روایت گونه فیلم خیلی قشنگ بازی در عین حال بازی بازیگرا عالی بود کلن فیلم عالی بود.
8/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
finding neverland
بازی جانی دپ و کیت وینسلت
فیلم قشنگی بود منو به یاد یکی از بهترین فیلم های عمرم یعنی eternal sunshine of an spotless mind انداخت!
8/10

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
dictator

10/10

از اول تا اخرش هر ثانیش ارزش یه فیلم و داره.........

یه تیکه هایی هم به کشور عزیزمون میندازه این بارو نادیده میگیریم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر