Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
Rain Man 1988
فیلم مرد بارانی درمورد یه آدم عقب افتاده در عین حال نابغه(!) و برادرش هست.با بازی داستین هافمن و تام کروز.فیلم بر اساس واقعیت هستش.چهار تا جایزه اسکار و چندتا گلدن گلوب هم برده.:d
بازی داستین هافمن تو فیلم واقعا فوق العاده هست.موسیقی فیلم هم خیلی قشنگه.آدم راحت با فیلم ارتباط برقرار میکنه.
8/10

star2009

کاربر سایت
Jan 20, 2010
198
نام
علی
Priest
شوخی میکنی..؟
یک فیلم عالی بود همه چیزش عالی بود
دیگه فوقش بهش بگیم خوب یا متوسط ولی مضخرف اصلا.. مگر اینکه از سبک Horror بترسی..
:))
به نظر شما چیش عالی بود،چه چیزی توی فیلم نظر شمارو جلب کرد؟:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
Edward Scissorhand 1990
ادوارد دست قیچی
یک رویای تاریک واقعی از تیم برتون با بازی جانی دپ.یه فیلم واقعا خیال انگیز و زیبا.فیلمش عین فیلم big fish مثل یه خواب میمونه(البته big fish بهتر از اینه).توی فیلم کنایه های زیادی هم به زندگی واقعی آمریکایی ها هست.خداییش تیم برتون یه زمانی چه شاهکارهایی می ساخت.:(
8.5/10

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
چقد این جا منو کوبوندین و من خبر نداشتم:D
جدیدا مد شده هرکی نظر خلاف جمع داشت بهش هر جور تهمتی می خواین بزنند! من کاری ندارم departed اقتباس هست یا نیست من اصلا اون فیلم هنگ کنگی رو ندیدم و صرفا شنیدم. کپی محض رو از این لحاظ می گم که توی هالیوود و هر جای دیگه این مدل فیلم با همین داستان ها ده ها و صد ها بار ساخته شده. من خودم اسکورسیزی رو قبول دارم و کاراشو می پسندم ولی این کارشو نه. ضعف های دیگه ای هم داره که فیلم رو زجر آور تر می کنه.
من هیچ تریپ روشن فکری ای ندارم اومدم این جا به فیلم kick a$s امتیاز بالایی دادم سر حرفمم هستم همینطور هری پاتر و...
متشکر

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
چقد این جا منو کوبوندین و من خبر نداشتم:D
جدیدا مد شده هرکی نظر خلاف جمع داشت بهش هر جور تهمتی می خواین بزنند! من کاری ندارم departed اقتباس هست یا نیست من اصلا اون فیلم هنگ کنگی رو ندیدم و صرفا شنیدم. کپی محض رو از این لحاظ می گم که توی هالیوود و هر جای دیگه این مدل فیلم با همین داستان ها ده ها و صد ها بار ساخته شده. من خودم اسکورسیزی رو قبول دارم و کاراشو می پسندم ولی این کارشو نه. ضعف های دیگه ای هم داره که فیلم رو زجر آور تر می کنه.
من هیچ تریپ روشن فکری ای ندارم اومدم این جا به فیلم kick a$s امتیاز بالایی دادم سر حرفمم هستم همینطور هری پاتر و...
متشکر

اينجا جاش نيست و منم عذر خواهي ميكنم البته :d

نه عزيز شما گفتي كپي محضه منم گفتم نخير ، بلكه يه اقتباس هست مثل دو سري The Girl With Dragon Tattoo يك سري سوئدي ساختن و يك سري امريكايي كه اون هم تا حلا يه شماره اومده !! به اين نميگن كپي محض !! ميگن دو اقتباس از يك منبع !! ( من تا حالا قضيه اون فيلم هنگ كنگي رو نشنيدم ولي خب از اينه قضيه فيلم خبر دارم ) . بعدم شما دليل خاصي نياورديد و به همين دليل بالا اكتفا كرديد و فيلم رو كوبيديد و بنده هم فكر كردم تنها دليلتون همين بوده و اگه دليل ديگه داريد ممنون ميشم بگيد .

راستي اون جمله هم در مورد شما نگفتم كلي گفتم و تو همون پست هم ذكر كردم >:d

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
اينجا جاش نيست و منم عذر خواهي ميكنم البته :d

نه عزيز شما گفتي كپي محضه منم گفتم نخير ، بلكه يه اقتباس هست مثل دو سري The Girl With Dragon Tattoo يك سري سوئدي ساختن و يك سري امريكايي كه اون هم تا حلا يه شماره اومده !! به اين نميگن كپي محض !! ميگن دو اقتباس از يك منبع !! ( من تا حالا قضيه اون فيلم هنگ كنگي رو نشنيدم ولي خب از اينه قضيه فيلم خبر دارم ) . بعدم شما دليل خاصي نياورديد و به همين دليل بالا اكتفا كرديد و فيلم رو كوبيديد و بنده هم فكر كردم تنها دليلتون همين بوده و اگه دليل ديگه داريد ممنون ميشم بگيد .

راستي اون جمله هم در مورد شما نگفتم كلي گفتم و تو همون پست هم ذكر كردم >:d
آره حالا می یان جمعمون می کنن:D
من به عنوان آخرین پیام بگم که گفتم من این فیلمو خیلی وقت پیش دیدم و فقط یک نتیجه گیری کلی ارائه دادم چون چیزی یادم نبود که بخوام درست نقدش کنن. از این بابت شرمندم. ولی اصلا منظورم از کپی اون اقتباس و اینا نبود چون من اصلا اون فیلمو ندیدم!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
Grudge 1, 2 & Ju-on
سه تاش رو تو یه شب دیدم و سه تاشون هم فوق العاده بودن، فقط شانس آوردم خودمو خیس نکردم :d کلا با ترس ژاپنی خیلی حال میکنم، آدم رو درگیر میکنه.
Grudge 1 = 9.5
Grudge 2 = 9.7
Ju-on = 9.9

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Grudge 1, 2 & Ju-on
سه تاش رو تو یه شب دیدم و سه تاشون هم فوق العاده بودن، فقط شانس آوردم خودمو خیس نکردم :d کلا با ترس ژاپنی خیلی حال میکنم، آدم رو درگیر میکنه.
Grudge 1 = 9.5
Grudge 2 = 9.7
Ju-on = 9.9

اینا که امتیازاش تو متا داغونه چجوری اینقد حال کردی باهاشون ؟!!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اینا که امتیازاش تو متا داغونه چجوری اینقد حال کردی باهاشون ؟!!
من کاری به امتیازات فیلم هایی که میبینم ندارم، از سند قرار دادن امتیاز فیلم ها هم بدم بیام. به هر حال من خوشم اومد، عالی بودن، مخصوصا از نظر داستان.
شما خودت دیدیشون؟ هیچوقت قبل از اینکه خودت چیزی رو ندیدی دربارش نظر نده.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
نقطه ضعف - محمدرضا اعلامی - 1362

FullImage.aspx

داستان:
دو نفر كه تحت نظر سازمان امنيت هستند در رستوراني قرار ملاقات دارند. يك نفرشان دستگير و ديگري كشته مي شود. سازمان از فرد دستگير شده، شناخت و مدركي ندارد، بنابراين قرار مي شود كه او را به سازمان مركزي ببرند تا از او اقرار بگيرند.(نقل قول)

سکانس مورد علاقه:
در ابتدای فیلم هر 3 نفر تو یه ماشین نشستن و بگو بخند میکنن.یه محیط خودمونی که این 3 نفر رو 3 تا دوست نشون میده دوستای صمیمی!!

نظر من:

خیلی وخت بود که منتظر بودم این فیلم دستم یرسه.نقطه ضعف اقتباسی آزاد از قصه‌ای به همین نام از آنتونیس ساراماكیس نویسنده مکزیکی هست که اعلامی اونو با فصای پبش از انقلاب ایران اداپته کرده.داستان فوق العاده پر جزییات هست و شما تا انتها متوجه نمیشید کی راست میگه کی دروغ. همه در حال نقش بازی کردن برای همدیگه هستن و ظاهری که نشون میدن با باطنشون بسیار متفاوته.نقطه ضعف فلاشبک های بی نظیری داره که با دیدنش بتدریج درونیات کرکترها رو متوجه میشید.فیلم به شکل جالبی جلو میره و شما زودتر از شخصیتای توی داستان به ماهیت این افراد پی میبرید و در ادامه منتظر میشید که ببینید کدوم این ادما زود تر دست اون یکی رو میخونه!

درسته که "نرگس" همچنان بهترین فیلمیه که من از سبنمای ایران دیدم ولی نقطه ضعف بیشک یکی از اثار بیاد موندنی دهه شصته و برای من جزو 10 تای برتر هست.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من کاری به امتیازات فیلم هایی که میبینم ندارم، از سند قرار دادن امتیاز فیلم ها هم بدم بیام. به هر حال من خوشم اومد، عالی بودن، مخصوصا از نظر داستان.
شما خودت دیدیشون؟ هیچوقت قبل از اینکه خودت چیزی رو ندیدی دربارش نظر نده.

والا من 3 رو دیدم و تیکه هایی از قسمت قبلیش ... به نظر فیلم واقعا چرتیه :D بیشتر برام خنده بود... :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
requiem for a dream

220px-Requiem_for_a_dream.jpg

واقعا نمی دونم چی بگم این فلم از همه لحاظ عالی بودش . با همه چیش حال کردم اهنگش داستانش و بازیگرهاش ولی از فیلمش خوشم نیومدش .
نمره 9/10 - 0.5 .
نمی دونم چرا نیم ازش کم کردم :| .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر