Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
Lincoln

Won't See It/ 10

جناب اسپیلبرگ بازم با یه فیلم پرهزینه دیگه. میدونم برای خیلی ها حکم استاد و آقا و فلان رو داره. خودمم تا همین دو سال پیش Schindler's Listـش رو جزء TOP 10 خودم قرار میدادم ولی وقتی فهمیدم تو فیلماش داره چه اراجیفی رو بخورد مردم میده و با احساساتشون بازی میکنه ازش نفرت دارم. حتی بازی دنیل لوئیس عزیز و تامی جونز هم باعث نشد به دیدنش رغبت پیدا کنم. بجاش ترجیح میدم برم سراغ آرشیو و فیلم کارگردان های فاخری مثل استنلی کوبریک رو دوباره ببینم.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
The Bourne Legacy
آخه بورن ـه بدون مت دیمن:-w
شیر بی یال و دم و اشکم که دید یونیورسال ـه پول پرست
امتیاز 5 اون هم به خاطر تونی گیلروی که سناریوی قبلی ها رو نوشته
پ ن : دو امتیاز هم از 5 امتیاز گیلروی کم میکنم چون قبول کرده بدون مت دیمن کارو کارگردانی کنه پس شد 3 :d

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Being There

8.2/10

وقتی ببینیدش می فهمید که مرد هزار چهره تا یه حدی از این فیلم الهام گرفته. شدیداّ پیشنهاد می شه.

The Machinist

7.9/10

نکته ریزه هایی که داشت فیلم رو جالب کرده بود. این که بیننده به اندازه ی شخصیت اصلی فیلم از پیرامونش اطلاع داره فیلم رو جذاب تر می کنه.

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
The Hobbit: An Unexpected Journey
7/10

فیلم فاصله زیادی با سه گانه ارباب حلقه ها داشت
حس حماسی و اساطیری فیلم یه جورایی لابلای فیلم گم شده بود یه جاهایی ظهور میکرد یه جاهایی گم میشد
فیملنامه اش تا حدی کسل کننده بود اون هم برای یک ساعت اولیه فیلم
تاخیری که حدود 10-12 سال بین ارباب حلقه ها و هابیت افتاد بنظرم باعث افت فیلم شد
بازی Martin Freeman خوب بود چون بشخصه بازی ایشون توی نقش واتسون در سریال هولمز رو دوست دارم ارتباط شدید باهاش برقرار کردم
یه جورایی حق مطلب رو ادا نکرد از اون صحنه های بزن و بکش ارباب حلقه ها که در تاریکیها اتفاق میافتاد کمی تا قسمتی ابری در فیلم وجود داشت
بعضی جاها در ارباب حلقه ها مو به تن آدم سیخ میشد آدم غافلگیر میشد اما در این فیلم نه چنین اتفاقی نمیوفته
انگار شما در یه جاده مستقیم بدون هیچ پیچ و خمی دارید رانندگی میکنید و هیچ حرکت اضافی نداری و مناظر اطراف هم هیچ تغییری براتون نمیکنه این حسیه که موقع دیدن فیلم داشتم

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231

Hachi: A Dog's Tale
ماجرا در مورد با وفا بودن بیش از حد یه سگ نسبت به صاحابشه که حتی بعد از مرگ صاحابش همیشه منتظرش دم در ایستگاه میمونه تا 10 سال.
یکی از بهترین درام هایی بود که دیده بودم و یکی از معدود فیلمایی که اخرش به گریه کردن افتادم خصوصا به خاطر سکانس اخر سگه که اشک هر کسی رو درمیاره.
در کل به همه دوستان پیشنهاد میشه.
10/10

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
البته حسین جان یه نکته رو یادت رفت بگی که این فیلم Hachi داستانش واقعی بوده!
اصل داستانش هم ژاپنی بوده.واااقعا هم قشنگ بود و اشکم دراومد.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
لینکلن 6.5/10
خیلی فیلم خسته کننده ای بود یعن. داشتم خواب میرفتم ولی دی لویس فوق العاده بود
با اون داستانایی که تعریف میکرد.توقع داشتم یه دوتا سکانس جنگ و سکانس ترور و چندتا از سخنرانیاش تو فیلم باشه اما همش درمورد تصویب اصلاحیه بود!

آرگو 7/10
جاتون خالی امروز م فیلم آرگو رو دیدم اونم دست جمعی با برو بچز تو تالار دانشگاه چقدرم تبلیغشو کرده بودن.فیلم قشنگی بود مخصوصا آخرش که واقعا همه دانشجوها میخکوب شده بودن !نکته جالب این بود که موقعی که هواپیمای اینابلند شد سالن از خوشحالی منفجر شد خواهرا که دیگه از بس کف وسوت زدن خودشونو کشتن!به نظرم این نشون میده که فیلم واقعیت ها رو بیان کرده چون حتی همه ماها هم دلمون با آمریکاییا بود تا برو بچز کمیته!البت نمیشه منکر اغراق های فیلم وشیطنت ها شد ولی باید بگم در کل فیلم بیطرفی خودشو حفظ کرد
مثلا کل کل مندز با مامور سیا برای تموم کردن ماموریت و این حرف که ۶ آمریکایی اعدام شده و خشم دنیا خیلی بهتر از ۶ آمریکایی دستگیر شده در حال فرار ویک شکست مفتضحانه است تلنگریه به سیاستمدارای سابق آمریکا
در کل این فیلم خیلی بیشتر از لینکلن به من چسبید(شاید به خاطر جو دان بود) و شایسته تر بود برای اسکار اما بازی درخشان دی لویس باعث شد که هر وقت اسم لینکلن بیاد من بیاد این فیلم بیافتم.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
Hachi: A Dog's Tale
ماجرا در مورد با وفا بودن بیش از حد یه سگ نسبت به صاحابشه که حتی بعد از مرگ صاحابش همیشه منتظرش دم در ایستگاه میمونه تا 10 سال.
یکی از بهترین درام هایی بود که دیده بودم و یکی از معدود فیلمایی که اخرش به گریه کردن افتادم خصوصا به خاطر سکانس اخر سگه که اشک هر کسی رو درمیاره.
در کل به همه دوستان پیشنهاد میشه.
10/10

کسی بوده آخر این فیلم اشکش درنیاد ؟؟؟؟؟
تقریبا هر کسی رو سراغ دارم که فیلمو دیده آخرش به گریه افتاده

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
کسی بوده آخر این فیلم اشکش درنیاد ؟؟؟؟؟
تقریبا هر کسی رو سراغ دارم که فیلمو دیده آخرش به گریه افتاده

یکی این یکی هم گلادیاتور تقریبا اکثرا اخرش همه گریشون گرفته :D حالا چیزی که جالبه اینه که کسی هم مثل اسپیلبرگ میاد مزخرفی به نام اسب جنگی رو میسازه که رسما نه میشه با اسبه ارتباط برقرار کرد نه با پسره که انصافا خیلی بد بازی میکنه اخرش هم که خیلی بد تموم میکنه مثل فیلم هندیا ولی این هاچی دقیقا نقطه مقابل اسب جنگی هست.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بحث سگ اینا شد :d
فیلم 8 درجه زیر صفر هم حتما ببیند ... داستانش مربوط میشه به 8 سگ سورتمه که صاحبش ـشون مجبور میشه برای 6 ماه اونا رو تو قطب جنوب یا شمال :d تنها بزاره و در این بین ... :d

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان یک کمک میخواستم
من یک هارد اومده دستم 1800 تا فیلم توشه از سال 2000 تا 2011 :P
تک و توک قدیمی تر هم هست توش
حالا از شما میخاوم هر چی فیلم خوب(عالی) سراغ دارید اسمشو بهم بگید من کپی کنم برای خودم
تا از دستم نرفته :|:D
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر