Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
Zack Snyder's Justice League
امتیاز 9.5 از 10

بعضی از سکانس ها شبیه sin city و infinity war شده ولی در کل فیلم عالیه

اون 0.5 بخاطر کج سلیقگی و انتخاب نسبت تصویر 3:4 هست که باعث چشم درد شد

این امتیاز برای 3 ساعت و 40 دقیقه فیلم اصلیه، اون 20 دقیقه آخر که زمینه سازی برای قسمت بعدی بود بنظرم افتضاح بود با حساب اون 20 دقیقه باید 8 میدادم

View attachment 198654
دوست عزیز نیاز هست قبل از این فیلم فیلمای قبل هم دید؟ فیلم بصورت پارت پارت تقسیم شده منظورم اینه که نوشته شده پارت های فیلمو ؟ چون واقعا سخته دیدن 4 ساعت فیلم یه ضرب

• Like
Reactions: barneysawyer

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
8/10

1616078039661.png

بنظرم خیلی خوب و سرراست بود. با اینکه اولین JL محسوب میشه ولی بنظرم از لحاظ مقایسه خیلی با اونجرز‌های اخری ازلحاظ کیفیت فاصله نداشت. یعنی ادامه نخواهد داشت؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
zack snyder's justice league
شاید بهترین اثر یونیورس سینمایی نیمه جان دی سی . فیلمی که سر فرصت به تمام بخش های مورد نظرش میرسه و چرایی این که مثل مارول اول سراغ فیلم های سولو نرفتن و بعدا کاراکتر هارو دور هم جمع کنن رو به خوبی نشون میده. این فیلم در واقع شروع کننده خوبی برای ورود کاراکتر های مهم دنیای کامیک ها به فیلم ها بود. داستان فیلم چفت و بست مناسبی داره و دیگه حوادث مثل نسخه قبل باسمه ای و یک دفعه ای نیستن . حضور های کوتاه کاراکتر هایی که بعدا در فیلم های دیگه رویت اشون کردیم هم جذاب بود . رابطه و شیمی بین شخصیت ها درسته که به پای رقیب نمیرسه ولی خیلی بهتر شده . تقریبا سکانسی نبود که به نظرم اضافه باشه . خوبی دیگر فیلم این بود که توش خبری از طنز زورکی نبود . چند جا یکی دو تا شوخی میشد که قابل قبول بود . جلوه های ویژه فیلم و مبارزات خیلی بهتر از نسخه ی قبلی هستن ولی باز هم یک جاهایی تصنعی بودن و بدساخت بودنش تو مخ بود .
ورود دارکساید و حضورش خوب بود. نبرد باستانی که در نسخه ویدن فقط یک بخش کوچک اش رو دیدیم و حضور جمعی از شخصیت های شناخته شده هم خوب بود. به خصوص مارشن من هانتر . خود من از دیدن آرس تا حدی ذوق زده شدم . درسته که تو فیلم سولو واندروومن هیچ ابهتی نداشت این جا هم همون ظاهر رو داشت ولی رو در رویی اش با دارکساید جالب بود یک سکانس شبه اینفینیتی وار هم داشتیم که باحال بود
شخصیت پردازی استپن وولف بهتر از قبله .هنوز فرسنگ ها با یک ویلین به یاد ماندنی فاصله داره ولی باز میشه به چشم یک ویلن چالش بر انگیز بهش نگاه کرد ضمن این که این جا بیشتر شاهد قدرتنمایی اش بودیم
بر خلاف انتظار ها به نظرم بتمن فیلم بد بود . از اون بتمن طناز نسخه ویدون بهتره ولی کلا مثل سنگ بود و نبرد هاش و حضورش تصنعی بود .
در مقابل فیلم رو باید فیلم سایبورگ دونست . و فیلم خیلی خوب به این کاراکتر پرداخته بود . با این که بازی ری فیشر خوب نبود ولی داستان طوری بود که کاراکتر رو سمپاتیک و جذاب کرده بود.
میرسیم به بخش مورد انتظار جاستیس لیگ. زمینه چینی برای اون فیلم و نبرد اصلی . فیلم دو تا سکانس داره که بعد اتمام ماجرای فیلم می بینیم . سکانس ورود دث استروک و البته مشاهده لکس لوتور . به نظرم تو این جا خیلی خوب دو کاراکتر جذاب رو دیدیم . لوتور با این که همچنان ادا اطوار های جوکری داره ولی خیلی کنترل شده تر بود . یکم بیشتر سنگین رنگین اش کنن میشه همون لوتوری که همه انتظار دارن . از طرف دیگر دث استروک کاملا همون چیزی بود که باید باشه .
سکانس بعدی نایمتر جدیده . سکانسی که خیلی خوب پیاده شده بود ولی فیلم برداری بد گند زد به ابهتش . وقتی که کارگردان بیش از حد برای ایده ای که تو ذهنش داره هیجان زده میشه . جوکر لتو این جا هم خیلی بهتر از چیزیه که تو سویساید اسکوآد دیدیم هرچند هنوز هم یکم ادا اطوار لتو رو مخه . اما خیلی بهتره و مشاهده کل کل اش با بتمن جذابه . شاید مدت ها بود که این سکانس رو در یک فیلم ندیده بودیم . در کنار اون فضاسازی و البته دیالوگ های جالبی که رد و بدل میشد درباره لویز لین و هارلی کوئین از نکات مثبت این سکانس هستن
به نظر من ساخته شدن این فیلم نشون داد که مشکل اصلی از وارنر و عجله اش بوده . اسنایدر با تمام ضعف هاش یک سری برنامه و ایده داشته که هدفش این بوده آروم آروم دنیای خودش رو بسازه . خیلی از سوراخ های داستانی و سکانس های بی دلیل بتمن علیه سوپرمن با ساخته شدن این فیلم پاسخ داده شد . حتی یک بخش کوچک از اشکالات سویساد اسکواد رو هم حل کرد . به قول رد دد this man had a plan
در کل که تجربه لذت بخشی بود و کاملا خاطره فاجعه قبلی و البته فاجعه واندروومن 84 رو شست برد . یک فیلم قابل قبول سوپرقهرمانی کشش دار . امیدوارم فیلم از نظر مردم موفق در بیاد و وارنر بگذاره اسنایدر یونیورس خودش رو تکمیل کنه بعد اگه خواستن بولدوزر بندازن زیرش
به این میگن تاثیر مثبت رسانه های مجازی به جای تخریب شاهد تقویت هستیم .
امتیاز 8 از 10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
دوست عزیز نیاز هست قبل از این فیلم فیلمای قبل هم دید؟ فیلم بصورت پارت پارت تقسیم شده منظورم اینه که نوشته شده پارت های فیلمو ؟ چون واقعا سخته دیدن 4 ساعت فیلم یه ضرب
برای دیدن این فیلم دو فیلم رو باید حتما دیده باشید چون خیلی از حوادث رو متوجه نخواهید شد .
man of steel
batman vs superman
واندروومن هم هست که خب بخش های خیلی مهمی از داستان رو پوشش نمیده و بدون دیدنش هم فیلم رو متوجه خواهید شد اما دیدنش خالی از لطف نیست
فیلم رو به صورت پارت های جداگانه ندادن. ولی تو خود فیلم پارت پارت شده و یک صفحه سیاه میاد که می نویسه پارت 1 و 2و ...

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
برای دیدن این فیلم دو فیلم رو باید حتما دیده باشید چون خیلی از حوادث رو متوجه نخواهید شد .
man of steel
batman vs superman
واندروومن هم هست که خب بخش های خیلی مهمی از داستان رو پوشش نمیده و بدون دیدنش هم فیلم رو متوجه خواهید شد اما دیدنش خالی از لطف نیست
فیلم رو به صورت پارت های جداگانه ندادن. ولی تو خود فیلم پارت پارت شده و یک صفحه سیاه میاد که می نویسه پارت 1 و 2و ...
من اون دوتا رو گذاشتم شب دانلود کنم الان که واندروومن 2017 هم گفتین واجبه دانلودش کنم بنظرتون؟ بعد ترتیب دیدنشون به سال انتشارشونه دیگه؟

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
من اون دوتا رو گذاشتم شب دانلود کنم الان که واندروومن 2017 هم گفتین واجبه دانلودش کنم بنظرتون؟ بعد ترتیب دیدنشون به سال انتشارشونه دیگه؟
WW باعث میشه یسری اتفاقات و شخصیتای JL جدیده برات گنگ نباشه.چون تو فیلم خودش توضیح داده میشن و حضور دارن.
به ترتیب سال انتشار ببین.اول MOS بعد BVS و WW.
Suicide Squad هم چون جوکر جرد لتو و هارلی کوئین داخلش معرفی میشن دیدنش ممکنه بهتر باشه.تعریفی نداره البته کیفیت کلی فیلم ولی مکمل بدی نیست.
و به هیچ وجه هم سمت JL نسخه اکرانی نرو :Dبعد دیدن اونا بشین نسخه زک اسنایدر که امروز اومده ببین.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
ZSJLAnnounce_marquee_60143f54550eb8.87261264.jpg

Zack Snyder`s Justice League

فوق العاده! اپیک و نفس گیر ! حرف نداشت! و تاکید میکنم اپیک!

خیلی حرفه بتونی یه فیلم 4 ساعته بسازی که خسته کننده نباشه و کل فیلم روند با هیجان حفظ بشه !
تازه اونم فیلمی که داستانش معلومه و قبلا همه دیدنش و این صرفا یه کات جدیده !

اتمسفر سنگین و عالی! از بهترین نکات فیلم همینه، رنگ بندی، شات ها، قالب ها، بی نظیر، قشنگ غرق میشی تو شهر فیلم
موسیقی معرکه
جلوه های ویژه عالی
داستان و سوژه Mature و غیر کلیشه ای و روند خیلی خیلی خوب بیان داستان که قشنگ به همه شخصیت ها میپردازه و پله پله میاد بالا
سینماتوگرافی معرکه !
یه نکته خیلی خوبی که هست اینه که اسنایدر به جای دیجیتال، رو فیلم ضبط میکنه کارهاش رو و به همین تصویر خاطر یه استایل سینمایی خاصی میگیره و film grain جالبی هم داره.
+ بدون جوک های شخصیت و فیلم خراب کن!

ویژن اسنایدر برای این فیلم و کلا dceu عالیه، کاش بشه یونیورس کلا دست خودش باشه

فیلم های قبلیش Man of Steel و Batman v Superman هم عالی بودن، ولی جو رسانه ای و media به طرز مسخره و بی دلیلی ضد شون بودن و publicity بدی پیدا کردن ، من که از اون دو فیلم هم به شدت لذت برده بودم.

در کنار فیلم و سریال های سوپر کلیشه ای و politically correct که اکثرش رو مارول میسازه و جدیدا هم که به قیمت آفتابه گرفتن رو شخصیت کرکترها و داستان، همشون شدن کمدی!، باید یه سری کارهای ابرقهرمانی Mature تر مثل این اینها باشه، واقعا لذت بردم از این فیلم، به این فیلمها باید بیشتر بها داده بشه به نظرم

10/10

کلا بعد از کارهای نولان و از زمان شروع یونیورس ها با این فیلمهای سوپرهیرویی بیشتر از همه حال کردم:

Zack Snyder`s Justice League
Batman v Superman
Man of steel
Joker

The Avengers
The Avengers: Infinity war
Captain america: winter soldier

کلا فاز 1 مارول هم خیلی چسبید چون تازگی داشت اون موقع و استارت تیم شدن ها بود و واقعا هم بی شیله پیله و خوش ساخت بودن، ولی بقیش رو تقریبا به زور دیدم که داستان کلی از دستم نره ...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
198867

Zack Snyder's Justice League 2020
4.5/10

نمای کلوز آپ، اسلوموشن تا درجه اولترا، غوطه ور در CGI و اجرای موسیقی محلی که دست کمی از موسیقی متن پایتخت (!) ندارد. یعنی تمام دانش مولف از زمان ساخت 300، واچمن، BOS تا لیگ عدالت همین قدر بوده است. امیدوارم بودم با حمایت طرفداران بتواند از این دست فیلم سازی های اغراق آمیزش دست بردارد اما آن حمایت ها از جنس هشتگ های توییتری، او را بیشتر به خلق چنین سکانس هایی تشویق می کند. خیلی دوست بدانم که علت استفاده وی از Aspect Ratio 4:3 چه بوده است؟ تصمیم وارنر بوده یا واقعا احساس می کرده که پروژه اپیک وی این گونه جذبه خاصی پیدا می کند؟ زک اسنایدر فیلم ساز نیست اما ایده های خوبی دارد. او می تواند بازی ساز، کمیک بوک ساز یا حتی انیمیشن ساز موفق شود. اگر همین اثر را در قالب انیمیشن مشاهده می کردم، او را تحسین می کردم. فرق آنچنانی با نسخه ویدون احساس نکردم؛ فقط این که زک در مدت زمان 242 دقیقه در توضیح سایر شخصیت ها (به خصوص سایبورگ) وقت می گذارد. پیرنگ همان پیرنگ است و تنها تفاوت سکانس های پایانی است که آن مسابقه دو مضحک فلش با سوپرمن را حذف می کند و دخالت سوپرمن نسبت به نسخه ویدون را کمتر می کند. نمایش تریلرهای بولد شده از شخصیت جوکر و آن عکس های به صلیب کشیده از وی هم یک بحث تبلیفاتی بود که وارنر دوباره مخاطبان را فریب داد. درجه R هم که نشان داد در اثری که ضعف فیلم نامه چشم می خورد، به کار مولف نمی آید. چند Cameo که آن چنان مخاطب را به وجه نمی آورد. من شخصا از آن فضاسازی اغراق آمیز و دیالوگ های پینگ و پنگی بتمن و جوکر متوجه نشدم؟! خب که چه؟ گویا قرار نیست وارنر چیزی به دست زک بدهد. پس چرا با نمایش یک کابوس قروقاطی، به گونه ای جوگیر می شود که خیال دارد سیکوئل اثر را بسازد. تدوین در چپترهای پایانی گاف می دهد؛ در زمان ورود ابرقهرمانان به بت کیو، دایانا (واندروومن) طوری با آلفرد رفتار می کند که او را نمی شناسد در حالیکه در چپترهای نخست، رابطه صمیمانه تری بین آلفرد و دایانا مشاهده می شود. بی دقتی زک در این مقطع کار دست او داده است. تنها چیزی که از میراث زک اسنایدر قابل قبول است؛ انتخاب سنجیده بن افلک در نقش بتمن و جرمی آیرنز در نقش آلفرد بود.​

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
freedvdcover_carlitos_way_cover-950x638.jpg

6/10

فیلم جالبی بود
ضعف های ریزی داشت که میتونست کامل شه
مثله تیراندازی در فضای عمومی جلوی نیروی پلیس بدونه دیده شدن کاراکتر و یا تا حدودی سر سری بودن داستان انگار به کارگردان گفته بودن تو 2 ساعت سر و تهشو هم بیار
ولی آخرش جالب تموم شد
کلا کارهایه ال پاچینو رو خیلی میپسندم
شخصیت sean penn اول نشناختم تو فیلم خیلی گریم جالبی داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
چهار سال پیش :

Justice League
وارنر قشنگ نشون میده چجوری میشه 300 میل رو راحت ریخت تو سطل زباله. آدم واقعا تعجب میکنه از این همه حماقت حماقت تا کجا ؟ یـ فیلم کاملا دسپاچه که نه میدونه از کجا اومده نه میدونه میخواد کجا بره! این قدر اتفافات فیلم سریع پیش میره که قشنگ با خودت میگی یـ مشت تهی مغز اجازه اکران چنین فیلمی رو دادن! از همه فاجعه تر اون جلوه های ویژه کارتونی مانندشه که رسما پا رو از فاجعه یـ چیزی اون ور تر گذاشه . داستان ابکی دیالوگ های ابکی منطق داستانی آبکی . البته که باید بهشون به خاطر دستاورد های بزرگ کمدی فیلم تبریک گفت چون اگه همونم نداشت دیگه نمیدونستم بعد کلمه فاجعه چه چیزی واسه توصیف فیلم بابد به کار میبردم ! 3/10
الان :
199022

اول از همه جا داره دوباره یـ فحش نثار وارنر بکنم و در ادامه اینو اضافه کنم که Joss Whedon فقط اومده بود گند بزنه به تمام کاری که زک اسنایدر کرده بود ! نمیدوم خصومت شخصی باهاش داشته یا چی ولی طبیعی نیست بخوای اینجوری گند بزنی به ساخته یـ نفر دیگه !!! بگذریم ، Snyder Cut اصلا پرفکت نیست فیلم نامه و داستان همچنان لنگ میزنه شخصیت پردازی ها با اینکه فرسنگ ها از نسخه اصلی بهتر هستن ولی بازم جای کار بیشتری داشتن . اینجاست که برا بار هزارم باید گفت خاک تو سر وارنر که مثل بچه آدم نزاشت تکی تکی روی شخصیت های سری کار بشه . Snyder Cut قشنگ داد میزنه چقدر این یونیورس پتانسیل خفن داره ولی حیف که چهار تا اسگل دور هم جمع شدن و کمپانی وارنر رو میگردونن !!! جلوه های ویژه فیلم همچنان طبق سنت همیشگی فیلمای DC اصلا بالانس نیست با اینکه خیلی بهتر از نسخه اصلی ـه ولی بازم یـ جاهای زار میزنه . برا هر شخصیت اصلی یـ مدل موسیقی پخش میشه و بهترین ترکش تم بتل Wonder Woman ـه که همچنان سروری میکنه . خلاصه که بعد از مدت ها دوری تو زمینه فیلم دیدم یـ کله نشستم چهار ساعت ـش رو دیدم 8/10

پ.ن 1: ملت با سماجتی که به خرج دادن Snyder Cut رو زنده کردن . اون اوایل با خودم میخندیدم و میگفتم این ملت با این هشتگ زدن به کجا میخوان برسن ؟ دقیقا چی رو میخوان زنده کنن ؟ یـ یونیورس مرده رو ؟ واقعا خوشحال که مثل چی اشتباه میکردم .

پ.ن 2: #RestoreTheSnyderVerse

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
199048

Cherry 2021
5.5/10

برادران روسو؟ تام هالند؟ یک اثر درام؟ ترکیب عجیب که بیشتر می خواهد جوابی دندان شکن برای مارتین اسکورسیزی باشد که بگویند " ما تنها قادر به ساخت فیلم های رنگ لعاب دار ابرقهرمانی نیستیم." "درام می فهمیم و می توانیم مثل تو یک مرد ایرلندی یا یک فارست گامپ بسازیم." خب تبریک می گویم، گند زدید!:D برادران روسو می خواستند درام پرمایه و غنی از سرگذشت یک فرد مبتلا به PTSD و اعتیاد به مواد مخدر در جامعه امپریالیسم آمریکا نمایش دهند اما از بدو شروع فیلم، قصه فانتزی پیش می رود و گهگاهی به کمدی موقعیت تبدیل می شود. به نظرم سطح فیلم سازی روسو با هومن سیدی در یک سطح است و حتی هومن بهتر عمل می کند! هر دو در گرفتن قاب های مختلف خلاقیت خرج می دهند و به تصاویر رنگ و لعاب می بخشند. البته انتهای تمام این خلاقیت های برادران روسو باعث می شود که چری در بخش سوم فیلم به پارودی Full Metal Jacket کوبریک تبدیل شود. بدترین مورد انتخاب یک بازیگر بیست و چند ساله و نمایش گذر عمر او در طول 13 یا 14 ساله است. تام هالند در فیلم خوب بازی می کند اما همچنان خصوصیات بلوغ سنی او مانع درک شخصیت وی در بخش های پایانی فیلم می شود. به خصوص بخشی که در زندان است و کارگردان برای پیر شدن هالند تنها به گذاشتن یک سبیل راضی می شود! چری طولانی، بی منطق و روندش غیرواقعی است.​

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
1616078039661.png

Zack Snyder's Justice League 2020

9/10

خیلی فیلم خوش ساختی بود چه موقع خوبی هم اومد.از ساخته های قبلی زک خیلی بهتر بود بخاطر مدت زمان زیاد فیلم شخصیت پردازی ها خیلی عالی دراومده که بنظرم بزرگترین نقطه مثبت فیلمه جوری بود که قشنگ با همه کارکترها ارتباط برقرار کردم. یه خوبی دیگه این که پارت بندی بود مثل یه سریال دیدمش چند روز طول کشید ولی کاملا ارزششو داشت. جلوه های ویژه هم که رسما ترکوندن چه پروژه سنگینی بوده واقعا دست مریزاد.اون یه نمره هم بخاطر کوچیک بودن صفحه فیلم کم کردم بنظرم تصمیم جالبی نبود.در کل تو تعطیلات عید بهترین فیلمیه که میشه دید.

بخش آخر فیلم تو دلم گفتم کاشکی جوکر هم بیاد یه هنرنماییه خفنی بکنه که سورپرایز شدم یه سکانس اومد عالی بود خیلی حال کردم:D

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
Phantom_Thread.png

Phantom Thread
meh/10
دلیل انتخاب این فیلم برای تماشا اول از همه چیزی جز این نبود که پاول اندرسون "پدیده این سالهای سینمای آمریکا" اونو ساخته. فیلمهای سطح بالایی مثل خون بپا خواهد شد و مَستر. هنوز هم سطح فیلم برداری، قاب شات ها، بازی بازیگرها، روایت خاص میشه گفت در حد بالایی قرار داره و همون چیزیه که از این کارگردان سراغ داریم. اما داستان فیلم برای من یه meh به تمام معنا بود. بشخصه اصلا انتظار نداشتم این کارگردان بخواد یه روزی فیلم عاشقانه کلیشه ای بسازه که تمام تمرکزش روی رابطه رمانتیک دو نفر سوار باشه. و بدتر از اون بیشتر یه فیلم زنونه باشه و(قهرمان داستان قطعا شخصیت زن اون هست). در کل این کارگردان بعد از فیلم استاد (master) سیر نزولی رو در کارنامه خودش طی کرده.

Elle_poster.jpg

da fuq did i just watch/10

همینطوری داشتم خاطراتم با فیلم زیبای RoboCop 1987 رو مرور میکردم. که رسیدم به آخرین فیلمی که کارگردانش ساخته. با خوندن معرفی کوتاه داستان و اینکه شخصیت اول یه زن رئیس کمپانی بازیسازی هست کنجکاو شدم ببینمش. از اونجایی هم که زبان فیلم فرانسوی هست و ما یه Jade Raymond داشتیم تو کمپانی فرانسوی یوبیسافت این کنجکاوی بیشتر شد که شاید ربطی بهم داشته باشن. و اما معرفی کوتاه داستان: یه زن تو خونه ش مورد تجاوز جنسی قرار میگیره اما خودشو نمیبازه و با جمع کردن خونه و حمومی که میره اون شب رو سپری میکنه. این زن در واقع رئیس بخش یه کمپانی ویدئوگیمه :| و نصف کارمنداش بهش حسودیش میشه، نصف بقیه شون هم خاطرخواش هستن :| پدرش یه قاتل زنجیزه ای در شُرُف محاکمه و اعدامه :| و با مادرش هم روابط خوبی نداره :| با مرد همسایه که زن داره لاس میزنه :| و... ) کلا این فیلم و اتفاقاتی که توش میافته از اول تا آخر یه da fuq did i just watch به تمام معنا بود!! اصلا متعجبم چطور چنین فیلمی میتونه وجود داشته باشه و چطور اصلا تونسته با همچین سناریویی funding برای خودش پیدا کرده باشه. :| خود کارگردان گفته هیچ بازیگر زن آمریکایی نتونستم پیدا کنم که حاضر باشه تو فیلم بازی کنه. و قبل از ساخت فیلم هم از کسایی چون نیکول کیدمن و چارلیز ترون برای فیلمش نام برده بوده. :|

=))=))=))=))=)):|=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر