Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,048
نام
Gwynbleidd Darkfield
*لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
*عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.

*دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
*نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
*از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید
*اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,010
promising young woman
وقتی که موضوعی به این مهمی وقتی دغدغه ای به این با اهمیتی رو به شدت تقلیل و حال بهم زن بکنی و اثری پدید بیاری به نام پرامیسینگ یانگ وومن! یا به قولی وقتی از ان طرف بوم بیفتی!
3 از 10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
4,169
نام
وحید
71HWunrdaHL._AC_SY741_.jpg

promising young woman
6/10

Hollywood-film-Monster-Hunter-is-getting-released-in-India-on.jpg

Monster Hunter
7/10
داستان تعطیله ولی
اکشنشو دوست داشتم جلوه های ویژه خوبی هم داشت
ارزش یکبار دیدن رو داره

• Like
Reactions: Evil and hitman68

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,144
نام
مهراد
The Current War: Director's Cut (2017)

جنگ ادیسون و وستینگهاس که تا قبل از تماشای این فیلم اصلا شخص دوم رو نمیشناختم! بازی ها متوسط بود و نبوغ خاصی نداشت اما انتخاب بازیگر ها بدک نبود. به خاطر واقعی بودن داستان، کارگردان می تونست راحت از خیر جلوه های ویژه و تصویر برداری خاص بگذره و فقط یک روایت مستقیم رو ادامه بده اما تصمیم گرفته تا از هر دو این گزینه ها استفاده کنه که همین مورد فیلم رو خاص تر هم کرده بود و گذر زمان در اون احساس نمی شد.

7/10

Extraction (2020)

کریس همسورث رو تا قبل از این فیلم فقط با قسمت اول سفید برفی و سه گانه ثور و اونجرز میشناختم که بهتر هم هست توی این سبک فیلم ها بازی کنه نه فیلم های خشن اکشن. داستان تکراری یک مزدور و آدم ربایی و بزن بهادری اون هم در هندوستان و بنگلادش... نویسنده فیلم جو روسو هست که شاهکار کارگردانی خودش و برادرش رو توی اونجرز دیدیم اما داستان نویسی این فیلم سطحی و زودگذر و فراموش شدنی بود. گلشیفته فراهانی هم که معمولی.

6/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
2,708
نام
سپهر
195703

I Care a Lot 2021
8/10

2020 از معدود سال هایی بود که فیلم هایی با محوریت قهرمانان زن نسبت به قهرمانان مرد به مراتب بیشتر بود. یک سال سینمایی زنانه و یک فرصت برای نقش آفرینی تعدادی از بازیگران زنی که به طور معمول در نقش های مکمل ظاهر می شدند، میدان را از مردان ربودند و این بار در مرکز اصلی قصه، مخاطب را با خصلت های درونی شان آشنا می کنند. فیلم ICAL نمایشگر یک زن با هدف دستیابی به رویای آمریکایی است. رویایی که به تدریج او را یک هیولا می سازد. در فیلم هیچ آدم خوبی وجود ندارد، همه بدکاره هستند. نبرد مرد شر و زن شر که در نهایت زن شر با آن چیزی که می خواهد دست پیدا می کند ولی پایانی روبه انتظار است که قوی تر و معقول تر از پایانی است که در فیلم کاملا Me Too شکلِ Promising Young Women دیده بودم. یک پایانی که شبیه همان لحظات نهایی فیلم تحسین برانگیز Uncut Gems است. رزموند پایک خلق شده که نقش زن های خبیث و شیطانی را بازی کند. چیزی که او در این فیلم می بینیم ترسناک تر از پرسوناژ وی در فیلم Gone Girl است.​

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,144
نام
مهراد
Wrong Turn (2021)

باید بگم نسخه اول این مجموعه جزو اولین فیلم های ترسناک زبان اصلی بود که تو زندگیم دیدم اونم بدون زیرنویس و فقط از روی تصاویر متوجه موضوع شده بودم که واقعا هم ترسیدم اما در ادامه مجموعه افت کرد و در نهایت سقوط! این قسمت ریبوت هم هیچ ربطی به پیچ اشتباه نداره و فقط اسمش روش هست وگرنه بیشتر شبیه همون Apostle 2018 بود.

5/10

Source Code (2011)

یک فیلم سفر در زمان کلیشه ای که معلوم نیست تکلیفش با خودش چیه و داستان و بازی ها خیلی متوسط هستن حتی جیک جیلنهال!

5/10

The Villainess (2017)

اکشن خالص ، درام ، خون و خون ریزی ، دوربین خاص ، نسخه کره ای و زنانه جان ویک ، انتقام ... انتقام و انتقام! حتما تماشا کنید ولی هشدار میدم که 5 دقیقه اول سرتون درد خواهد گرفت!

8/10

• Like
Reactions: hitman68 and Evil

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
2,708
نام
سپهر

196330
Fear and Loathing in Las Vegas 1998
3.5/10

تری گیلیگام پیرامون فیلمی که ساخته اظهار نظر می کند و می گوید: «فیلمی که ساختم می تواند در عین حال هم بهترین فیلم تاریخ و هم حال بهم زن ترین فیلم تاریخ قلمداد شود.» باید بگویم که سخن خود مولف مصداق معلوم ساختن وضعیت مخاطب پس از پایان اثر مذکور است. فیلم ترس و نفرت در لاس وگاس یک بازی دوست داشتنی، فرافکنی و کمی اغراق گونه از جانی دپ دارد که بیشتر جذابیتش مدیون آن صدای خاص اوست که از طریق ویس اوور حوادث را بازگو می کند. فیلمی قصه ندارد و همین مسئله برای فردی مثل من که دنبال اثری قصه گویی ست، درد آور است. دوربین گیج کننده که تنها در طول فیلم وضعیت آشفته دو شخصیتی را نشان می دهد که به جز غلت زدن در مواد مخدر و توهم زا، هیچ هدفی دیگری ندارند. درک گفته های راوی و شوخ طبعی هایش در همان قالب کتاب و شاید کتاب صوتی جذاب تر از تصاویر مضحکی باشد که گیلیام با ذهنی آشفته آن را به نمایش در آورده است. گویا اثر مذکور بعدها منبع الهام فیلمسازی در ایران می شود که محصول نهایی اش خرگیوش نامیده می شود!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,144
نام
مهراد
1. Monster Hunter (I) (2020)

مجددا شاهد ترکیب سه گانه استودیو اسکرین جمز (سونی) + Paul W.S. Anderson و Milla Jovovich هستیم در فیلمی که به شدت صحنه های disturb گونه داره و جلوه های ویژه ش هم خوب و کافیه اما من هیچوقت بازی هاش رو تجربه نکردم اینجا هم همون مشکلات مجموعه رزیدنت اویل دیده میشه (قسمت 4 به بعد) ... یهو میوفتی وسط داستان و ناتموم باقی میمونه. امیدوارم قسمت دومی هم داشته باشه چون در کل از فیلم راضی بودم و با اینکه ژانر فیلم اکشن ادونچر بود اما جامپ اسکر هم داشت!

6/10

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,144
نام
مهراد
ManofSteelFinalPoster.jpg

Man of Steel 2013

تعجب میکنم که چی شد من این فیلمو از دست دادم و دیشب دیدمش بعد از 8 سال! بعد از سه گانه بتمن به نظرم یکی از دارک ترین و بهترین فیلم های ابر قهرمانی هست که دیدم و هر لحظه فیلم جالب تر و جالب تر میشه. نمیدونم چی به سر زک اسنایدر اومد که از واچ من و مرد پولادین به فیلمایی مثل بتمن v سوپرمن رسید یا لیگ عدالت! شاید فشار کمپانی WB شاید هم به خاطر اینکه کریستوفر نولان توی ساخت این فیلم نقش داشته و توی بقیه نه. ما رشد سوپرمن رو توی این فیلم تماشا میکنیم و اینکه چطور این آدم به نماد آمریکا تبدیل میشه و واکنش مردم زمین و مردم سرزمین کریپتون به این شخصیت رو. حقیقت لذت بردم از کل 2 ساعت فیلم و فکر میکنم اونجرز ها و دنیای مارول هیچوقت نمیتونن اون حس دارک بودن دنیای DC رو برای آدم بسازن یا شاید هم فعلا نتونستن و بعدا خواهند توانست.

10/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
2,708
نام
سپهر
196587

Tom and Jerry 2021
2/10

فیلم مذکور قرار است میراث عظیم و فراموش نشدنی دو شخصیت نمادین تاریخ کارتون سازی را دوباره زنده کند ولی هرچه که مولف در طول 100 دقیقه به مخاطب نمایش می دهد، عاری از دنبال کردن آثار کلاسیک ویلیام هانا و جوزف باربارا است. درگیری تام و جری تکرار همان صحنه هایی است که در آثار کلاسیک اجرا می کردند؛ یک کپی پیست مو به مو که عدم خلاقیت تیم نویسندگان اثر را نشان می دهد. بعد انسانی داستان هم فاجعه است، غوطه ور در کلیشه هاست که با ترکیب بازیگران بد به بن بست می خورد. علی رغم طراحی شاداب تام و جری، این فیلم تنها برای کسانی قابل قبول است که هیچ چیزی از آن اسطوره ها از پیش ندیده باشند و یا به عنوان یک هدیه به کودک زیر 10 در نظر گرفته شود که حداقل جذب طراحی خوش و رنگ لعاب جری و تام شود.

Attachments

• 1614440169548.png
    1614440169548.png
    56.8 KB · مشاهده: 5

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
155
نام
رضا
196630

Horse Girl: 9/10
:-??woah it just wrinkled my brain

از این آگاهم که تجربه‌ خیلیا از این فیلم با تجربه‌ای که من داشتم بسیار متفاوت هست.
تنها مشکلم با این فیلم اینه که خیلی سریع و ساده و بدون تاکید از سرنخ‌هایی که در طی فیلم میده میگذره، من که خیلیاشو از دستم در رفته بود انگار لازم میدونه که چند باری ببینیمش.
به گونه‌ای هست که هر چه بیشتر متوجه سرنخ‌ها بشیم بشیتر بین واقعیت و توهم دچار شک میشیم.
نکته اصلی فیلم برای من این بود که انتظار همچین چیزی نداشتم و سورپرایز شدم.
بعد دیدن چند تا ویدیوی توضیح و تشریح درباره فیلم و خوندن کامنتا، بیشتر دچار تردید شدم که آیا با سفر در زمان یه چیزی تو مایه‌های سریال Dark و فیلم‌های سای فای روبرو هستم یا اینکه موضوع واقعا بیماری روانی هست یه چیزی تو مایه‌های بازی Hellblade
به هر حال هر چی که بود لذت بردم.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
368
ManofSteelFinalPoster.jpg

Man of Steel 2013

تعجب میکنم که چی شد من این فیلمو از دست دادم و دیشب دیدمش بعد از 8 سال! بعد از سه گانه بتمن به نظرم یکی از دارک ترین و بهترین فیلم های ابر قهرمانی هست که دیدم و هر لحظه فیلم جالب تر و جالب تر میشه. نمیدونم چی به سر زک اسنایدر اومد که از واچ من و مرد پولادین به فیلمایی مثل بتمن v سوپرمن رسید یا لیگ عدالت! شاید فشار کمپانی WB شاید هم به خاطر اینکه کریستوفر نولان توی ساخت این فیلم نقش داشته و توی بقیه نه. ما رشد سوپرمن رو توی این فیلم تماشا میکنیم و اینکه چطور این آدم به نماد آمریکا تبدیل میشه و واکنش مردم زمین و مردم سرزمین کریپتون به این شخصیت رو. حقیقت لذت بردم از کل 2 ساعت فیلم و فکر میکنم اونجرز ها و دنیای مارول هیچوقت نمیتونن اون حس دارک بودن دنیای DC رو برای آدم بسازن یا شاید هم فعلا نتونستن و بعدا خواهند توانست.

10/10
در تایید گفته های شما، این فیلم همچنین بهترین موسیقی متن بین کل فیلمای سوپر هیرویی رو داره از نظر من

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,460
The Big Short 2015
خیلی فیلم خوبیه ارزش داره اولش وقت بذارید اصطلاحات اقتصادیش رو سرچ کنید تا قشنگ متوجه شید.

8/10

Shakespeare in love 1998
این یکی از فیلم هایی هست که مضخرف بودن اسکار رو خیلی خوب نشون میده، اون سال نجات سرباز رایان هم اومده بود ولی اسکارو دادن به یه رمانتیک-کمدی کاملا Okay که هیچچیش به Best Picture بودن نمیخوره جز پروداکشنش. فیلم بدی نیست البته لذت بخشه اگه اهل رام کام باشید، فقط فک کنم طرفدارای جدی شکسپیر بشون بر بخوره با این فیلم!!

6/10

چندتا از اقتباسای دقیق شکسپیر هم دیدم که فقط نمره میذارم:

مکبث-رومن پولنسکی 10/10

اتلو-ارسون ولز 8/10 ( بیشتر بخاطر بازی عالی خود اورسون ولز)

رومئو جولیت - زفیرلی 10/10 (خیلی بازیگر جولیت رو دوس داشتم بشکل غیر کلیشه ای خوشکل بود و حس قدیمی داشت واقعا)

هملت- کنت برانا 8/10 اینو دهنم سرویس شد تا دیدم چهار ساعته

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,144
نام
مهراد
دیشب خودمو خفه کردم و 4 تا فیلم پشت سر هم تماشا کردم تا ببینم سوئیچ کردن از ی سبک به سبک دیگه چه حسی داره! (نکته اینجاست که داخل دو تا از فیلم ها شان بین بازی میکنه!)

Possessor (2020)

Possessor_%28film%29_poster.jpg

حقیقت فیلم عجیبی بود، انگار که یکی از روی سریال بلک میرر تصمیم گرفته یه فیلم بسازه که پر از صحنه های زننده وحشیانه و ... باشه و تکنولوژی رو در خدمت تروریست ها قرار بده. قضیه اینجوریه که یه شرکت تروریستی با وصل کردن یکی از زبده ترین شکارچی هاش به بدن شخصی که میخواد ، روح این ادم رو تسخیر میکنه و هدف ها رو نابود میکنه و ادامه داستان و شما در این فیلم تقابل قربانی و شکارچی رو خواهید دید.

6/10

The Cabin in the Woods (2011)

220px-The_Cabin_in_the_Woods_%282012%29_theatrical_poster.jpg

قبلا هم فیلم های ترسناکی دیده بودم که متفاوت عمل کرده باشن و در هر لایه شما به اتفاقات شک کنید و بگید یک جای کار درست نیست اما این فیلم تا لحظه آخر شما رو منتظر نگه میداره و آخرش ممکنه به خودتون بگید که "What the F... was that". وقتی اسم کریس همسورث رو داخل کست دیدم باور نکردم تا چشمم به جمالش روشن شد! اما بهتون قول میدم در این فیلم از کل مجموعه Kill Bill بیشتر خون و خون ریزی خواهید دید.

7/10

Equilibrium (2002)

d2c444667beb168421db2cdad5055e4c.jpg

توازن یا تعادل برای من یکی از متفاوت ترین تجربه های زندگیم بود چرا که میتونم بگم مستقیما از رمان 1984 جورج اورول الهام گرفته شده بود و خودم در حال خوندن کتاب و گوش دادن به کتاب صوتی این رمان فیلم رو تماشا کردم. بازی زیبای کریستین بیل و سبک متفاوت اکشن و حرکات رزمی فیلم رو چندین مرحله ارتقاء بخشیده بود. انسان بدون احساس برای دیگران بی خطره؟ بر عکس با تماشای این فیلم میفهمید که خیلی هم خطرناکه.

10/10

Ultraviolet (2006)

m7zmITxp3Pfa9dMEEs55mIDQdpj.jpg

میشه گفت این فیلم ادامه معنوی فیلم تعادل از همون کارگردان اما این بار با بازی میلا جوویچ که ایشون رو با مجموعه رزیدنت اویل خیلی خوب میشناسیم و توی این فیلم هم قضیه یه ویروس هست و قدرت فرا انسانی و مشکلات دست و پنجه نرم کردن با اون.

7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر