Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,169
نام
Gwynbleidd Darkfield
*لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
*عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.

*دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
*نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
*از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید
*اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,083
نام
Dwight Kurt Schrute III
The Guest
9/10

192625

چقدر این بازیگر نقش دیوید نقشش رو خوب بازی کرد، یجوری اخم میکرد من از پشت مانیتور پشمام می ریخت!
ادامه ـش قطعیه؟
این دیوید سایبورگ بود؟

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,103
نام
مهراد
در ادامه تماشای فیلم های جناب دنزل واشنگتن، رسیدم به

De Javu 2006

7/10

فیلمی با تم سفر در زمان البته کمی متفاوت تر و خب جالبه که نگاش کنید.

Escape from Pretoria 2020

6/10

جذاب بود ولی هیجانش به اندازه سایر فیلم های فرار از زندان نبود.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,083
نام
Dwight Kurt Schrute III
De Javu 2006
7/10
Déjà Vu
10/10
193012

یه خوبی داشت این بود که نیومد اینقدر پیچیده ـش کنه تا دهن مخاطب رو سرویس کنه...
ساده در عین حال جذاب و با یه اندینگ خیلی مناسب.

پ.ن: پدر و پسر خوب سربه سر زمان گذاشتن...
it runs in their family
:>

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
472
193123

Bourne Ultimatum 10/10
اگه از من بپرسن بهترین فیلم ترکیبی اکشن/تریلر/جاسوسی سینما چیه بدون شک اولین فیلمی که به ذهنم میاد همین فیلمه. اولتیماتوم بورن نقطه کمال هر اون چیزیه که ارائه میده: تعقیب و گریزهای با ماشین (و موتور) کاملا فنی و با کلاس، فایتهای وحشیانه و سنگین، روایت داستان بدون توقف و بدون هیچ زوایدی که حتی یه دیالوگ یا سکانس اضافی و الکی نداره، فیلمبرداری بی نقص و جذاب که اگه درست استفاده نشده بود کاملا میشد گفت که باعث سردرد میشه و خیلی سریعه اما اینجا کاملا در خدمت نحوه روایتگویی فیلم قرار گرفته. این فیلم لدت خالص و نابی رو به تماشاگرش تقدیم میکنه که این لذت از قضا کاملا هم سینماییه یعنی فقط تو سینما و با فیلم بی نقص این چنینی میشه تجربه ش کرد.

در کل سه گانه بورن یکی از قله های به یاد ماندنی و درخشان سینمای اکشن/تریلر محسوب میشه بدون شک که به نظرم اولتیماتوم بورن بهترین و climax این سه گانه هستش.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,083
نام
Dwight Kurt Schrute III
The Gift 2015
9/10

193317

غیر از روند نسبتا کند فیلم، فوق العاده بود!
ضمنا با اینکه ژانرش ترسناک نیست ولی یکی دو جا جامپ اسکیر ناجوری داره!

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,314
Deliver_Us_From_Evil_2020_Poster.jpg
deliver us from devil 2020

بعد از اون جریانات حال بهم زن گ.ی ،فومنی ها خیلی کم فیلم های جدید رو میبینم ،حتی سریال هاجدید.

این فیلم خوب و با کیفیتی بود :D یه نموره صحنه های جان ویکی هم توشه !
8/5 از 10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,880
نام
nucky thompson
little things
یک فیلم جنایی خوشساخت اما فراموش شدنی . فیلم با قدرت شروع میشه ولی هرچی میگذره از قدرت اش کم میشه . فیلم نامه هیچ نکته ی تازه ای نداره . صرفا یک میکس از آثار مشهور جنایی قبل خودشه . از هفت گرفته تا کاراگاه واقعی . دنزل واشنگتن مثل همیشه با بازی خوب اش فیلم رو جلو میبره در مقابلش دو بازیگر مشهور دیگه فیلم اصلا خوب نیستن. بازی اغراق آمیز جرد لتو بیشتر از این که به یاد موندنی باشه خودنمایانه است و البته رگه هایی از نقش جوکر رو به همراه داره هم جوکر خودش هم جوکر لجر. از اون طرف رمی مالک اصلا به نقش نمیاد و متد اکتینگ اش بیشتر مناسب کاراکتر های مشکل داره و انگار زور میزنه نرمال باشه و دیالوگ ها رو ادا کنه . داستان فیلم هم که اشاره کردم خیلی قابل پیشبینی و البته در جاهایی کند پیش میره . شخصیت پردازی تک بعدی و دو دوتا چهارتایی و طبق فرمول کلیشه ایه . نه پلیس های داستان پرداخت درستی دارن نه کاراکتر مظنون که قراره رعب آور باشه .در کل یکی دیگه از همون فیلم های پر بازیگری که هر سال ساخته میشن و به فراموشی سپرده میشن و چند سال بعد حتی خود دست اندرکارانش هم یادشون نمیاد همچین فیلمی ساختن. در فیلم یک جمله وجود داره که فلسفه ی انتخاب اسم فیلم از اون میاد . که کاراگاه داستان به همکارش میگه حواست به چیز های کوچک و پیش پا افتاده باشه چون همین موارد هستن که یک جنایتکار رو به دام می اندازن و زندگی اش رو نابود می کنن. و حالا باید به خود سازنده ها گفت حواستون به موارد پیش پا افتاده باشه .چون همون نکات کوچک و عدم رعایت کردنشون باعث شد فیلم اتون بخوره زمین
امتیاز 6.5 از 10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,083
نام
Dwight Kurt Schrute III
Cloverfield 2008
2/10

193477

شاید بیخودترین فیلمی که تو این چندسال دیده بودم!
نکته قوت فیلم مدت زمان کوتاهش بود که باعث شد سریع تموم بشه.
هرچند بعد فیلم متوجه شدم فیلم اشتباهی رو دیدم و میخواستم 10 Cloverfield Lane رو ببینم :|
ولی با دیدن این فیلم و تشابه احتمالی تِم نسخه 2016 از دیدنش منصرف شدم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,103
نام
مهراد
real steel 2011
جذاب و متفاوت از هیوجکمن ولی یکبار مصرف
7/10

Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004

فیلمی متفاوت از جیم کری درباره عشق... یه کم صحنه های روی اعصاب ولی خب.

8/10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
4,222
نام
وحید
Cloverfield 2008
2/10

View attachment 193477

شاید بیخودترین فیلمی که تو این چندسال دیده بودم!
نکته قوت فیلم مدت زمان کوتاهش بود که باعث شد سریع تموم بشه.
هرچند بعد فیلم متوجه شدم فیلم اشتباهی رو دیدم و میخواستم 10 Cloverfield Lane رو ببینم :|
ولی با دیدن این فیلم و تشابه احتمالی تِم نسخه 2016 از دیدنش منصرف شدم.
از نظر دنیا بهم ربط دارن ولی اون چیزی که شما میخواستی ببینی به مراتب از این قشنگتره
گرچه همین قسمت یک هم قابل تحمل هست
یه جدیدترش هم هست که از منظر فضا اتفاقات رو بررسی میکنه
پیشنهاد من اینه ببین اگر به ژانرش علاقه داری

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
490
نام
مهدی
Fantasy Island
3/10

فیلم سرگرم کننده است
مفهوم خاصی نداره
ولی ارزش یک بار دیدن رو داره

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
2,413
نام
پويان
رفقا، لطفا سال فیلم رو هم لطفا حتما بنویسید. بعدا کسی می‌خواد دنبال فیلمای اون سال بگرده، به جست‌وجو کمک می‌کنه.

بوتیک 1382/2003
7/10

فیلم خوبی بود.
یه درام تلخ که زیاده‌گویی نمی‌کنه.
تنها فیلمی هم هست که محمدرضا گلزار تو اون بازی می‌کنه، یعنی بازیگری و هنرپیشگی انجام می‌ده.

• Like
Reactions: trainer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟