Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
little things
یک فیلم جنایی خوشساخت اما فراموش شدنی . فیلم با قدرت شروع میشه ولی هرچی میگذره از قدرت اش کم میشه . فیلم نامه هیچ نکته ی تازه ای نداره . صرفا یک میکس از آثار مشهور جنایی قبل خودشه . از هفت گرفته تا کاراگاه واقعی . دنزل واشنگتن مثل همیشه با بازی خوب اش فیلم رو جلو میبره در مقابلش دو بازیگر مشهور دیگه فیلم اصلا خوب نیستن. بازی اغراق آمیز جرد لتو بیشتر از این که به یاد موندنی باشه خودنمایانه است و البته رگه هایی از نقش جوکر رو به همراه داره هم جوکر خودش هم جوکر لجر. از اون طرف رمی مالک اصلا به نقش نمیاد و متد اکتینگ اش بیشتر مناسب کاراکتر های مشکل داره و انگار زور میزنه نرمال باشه و دیالوگ ها رو ادا کنه . داستان فیلم هم که اشاره کردم خیلی قابل پیشبینی و البته در جاهایی کند پیش میره . شخصیت پردازی تک بعدی و دو دوتا چهارتایی و طبق فرمول کلیشه ایه . نه پلیس های داستان پرداخت درستی دارن نه کاراکتر مظنون که قراره رعب آور باشه .در کل یکی دیگه از همون فیلم های پر بازیگری که هر سال ساخته میشن و به فراموشی سپرده میشن و چند سال بعد حتی خود دست اندرکارانش هم یادشون نمیاد همچین فیلمی ساختن. در فیلم یک جمله وجود داره که فلسفه ی انتخاب اسم فیلم از اون میاد . که کاراگاه داستان به همکارش میگه حواست به چیز های کوچک و پیش پا افتاده باشه چون همین موارد هستن که یک جنایتکار رو به دام می اندازن و زندگی اش رو نابود می کنن. و حالا باید به خود سازنده ها گفت حواستون به موارد پیش پا افتاده باشه .چون همون نکات کوچک و عدم رعایت کردنشون باعث شد فیلم اتون بخوره زمین
امتیاز 6.5 از 10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Cloverfield 2008
2/10

193477

شاید بیخودترین فیلمی که تو این چندسال دیده بودم!
نکته قوت فیلم مدت زمان کوتاهش بود که باعث شد سریع تموم بشه.
هرچند بعد فیلم متوجه شدم فیلم اشتباهی رو دیدم و میخواستم 10 Cloverfield Lane رو ببینم :|
ولی با دیدن این فیلم و تشابه احتمالی تِم نسخه 2016 از دیدنش منصرف شدم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,638
نام
وحید
Cloverfield 2008
2/10

View attachment 193477

شاید بیخودترین فیلمی که تو این چندسال دیده بودم!
نکته قوت فیلم مدت زمان کوتاهش بود که باعث شد سریع تموم بشه.
هرچند بعد فیلم متوجه شدم فیلم اشتباهی رو دیدم و میخواستم 10 Cloverfield Lane رو ببینم :|
ولی با دیدن این فیلم و تشابه احتمالی تِم نسخه 2016 از دیدنش منصرف شدم.
از نظر دنیا بهم ربط دارن ولی اون چیزی که شما میخواستی ببینی به مراتب از این قشنگتره
گرچه همین قسمت یک هم قابل تحمل هست
یه جدیدترش هم هست که از منظر فضا اتفاقات رو بررسی میکنه
پیشنهاد من اینه ببین اگر به ژانرش علاقه داری

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
رفقا، لطفا سال فیلم رو هم لطفا حتما بنویسید. بعدا کسی می‌خواد دنبال فیلمای اون سال بگرده، به جست‌وجو کمک می‌کنه.

بوتیک 1382/2003
7/10

فیلم خوبی بود.
یه درام تلخ که زیاده‌گویی نمی‌کنه.
تنها فیلمی هم هست که محمدرضا گلزار تو اون بازی می‌کنه، یعنی بازیگری و هنرپیشگی انجام می‌ده.

• Like
Reactions: trainer

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
Rec 2007

جزو ترسناک ترین فیلم های زندگیم ک دیشب تو خونه خالی و تاریک نگاش کردم و درهارو قفل کردم از ترس! دوربین روی شونه و حالت مستندی خیلی کمک کرد ب ترس بیشتر فیلم و زبان اسپانیایی و بازی واقعی بازیگرا خیلی بهترش کرد... قشنگ از ی دقیقه فیلم ب بعد جو متشنج میشه و شما تا لحظه آخر پیگیر فیلم هستید

بعدا متوجه شدم ادامه هم داره تا قسمت ۴ ک هنوز سراغ ادامه فیلم ها نرفتم، ولی ترجیحا نیمه شب نگاش کنید با هندزفری!

10/10

• Like
Reactions: TheGodfather

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
از نظر دنیا بهم ربط دارن ولی اون چیزی که شما میخواستی ببینی به مراتب از این قشنگتره
گرچه همین قسمت یک هم قابل تحمل هست
یه جدیدترش هم هست که از منظر فضا اتفاقات رو بررسی میکنه
پیشنهاد من اینه ببین اگر به ژانرش علاقه داری
2016 10Cloverfield Lane
8/10

193532

همه چی غیر آخر فیلم عالی بود.
کاش این فیلم از مجموعه کلاورفیلد و یا کلا فانتزی نبود و همه اون حرفا دروغ هاوارد بود.
اینجوری آخر فیلم از اون اتفاقات مسخره و سرسری بین بیگانه ها و میشل جلوگیری میشد.
فقط میمونه فیلم سوم از این مجموعه که نمرات داغونی داره!
@bayern_vahid چه کنم؟ :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
Spoiler: 10Cloverfield Lane
اگر آخر فیلم اونجوری که میخواستی در میامد ( که ظاهرا در فیلمنامه اولیه هم پایانش شبیه چیزی که میخوای بوده ) اون وقت سیر تحول شخصیتی میشل ناقص میماند . میشل بعد از اتفاقاتی که براش میفته برعکس همیشه تصمیم میگیره که فرار نکنه و به کمک بقیه بره فضایی ها نماد تهدید بزرگتری هستند ( مثل مشکلات زندگی که وقتی یکی را تجربه میکنیم به معنی تمام شدن همه ی مشکلاتمان نیشت ) که میشل بعد از ماجراهاش با هاوارد تجربه میکنه باهاشون رو به رو میشه ولی اینبار ازشون فرار نمیکنه و باهاشون میجنگه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,638
نام
وحید
2016 10Cloverfield Lane
8/10

View attachment 193532

همه چی غیر آخر فیلم عالی بود.
کاش این فیلم از مجموعه کلاورفیلد و یا کلا فانتزی نبود و همه اون حرفا دروغ هاوارد بود.
اینجوری آخر فیلم از اون اتفاقات مسخره و سرسری بین بیگانه ها و میشل جلوگیری میشد.
فقط میمونه فیلم سوم از این مجموعه که نمرات داغونی داره!
@bayern_vahid چه کنم؟ :D
قسمت بعدی رو میشه مثل یه اسپین اف توی داستان و توی زمان اولیه حوادث در نظر گرفت
خیلی داغون نیست و قابل دیدن هست من که بدم نیومد ازش
بعد از این سه گانه یه خبر یکی دو روز پیش اومد که جی جی ابرامز یه فیلم دیگه از این سری در دست تولید داره که اونم ادامه ماجرا نیست و روایت گروه دیگه ای توی همین زمان رو بیان میکنه باید دید اون چطوری درمیاد (من بهش امید دارم)

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
The Cloverfield Paradox
7.5/10

193568

بنظرم برخلاف نمرات IMDB متا و گوجه ای که داره فیلم تقریبا خوبی بود.
هرچند یسری جاها از بس کلمات علمی تخیلی رد بدل شد، نفهمیدم که فلان کارکتر تو فلان سکانس چه هدفی داشت از کارش (بعضی اوقات هم شک میکردم که اصلن این چیزهایی که میگن معنی داشته باشه اصلا!) منتها دیگه آخرش بنظرم برخلاف عناوین قبلی، مناسب تر و راضی کننده تر بود.
شیرین کاری های "کریس اودوود" هم یه تجدیدخاطره ای شد از نقش "روی".

MNAA

کاربر سایت
Jun 6, 2020
20
The Croods 2013 دوبله گلوری
9.5/10

37rn_croods.jpg

دوبله گلوری این انیمیشن رو بالای 50 دفه دیدم و ازش سیر نشدم. خونواده و فامیلام که بهشون نشون دادم هم خیلی خوششون اومد.
صدای دوبلورها با چهره شخصیت های انیمیشن کاملا هماهنگ بود. داستان خوبی هم داشت و همه شخصیت ها دیالوگ های بامزه داشتن و چیزی کم نداشت.

The Croods: A New Age 2020 دوبله سورن
6.5/10

froq_croods_a_new_age_small.jpg

دریم ورکس بارها ثابت کرده که توی شماره های بعدی انیمیشن نمیتونه موفقیت شماره اول رو تکرار کنه و وارد سرازیری میشه که یک مثال قدیمیش میشه پاندا کونگ فو کار 3
در قسمت جدید غارنشینان نمیشه انکار کرد که خود انیمیشن از لحاظ داستانی افت کرده بود و برای مثال ایپ که توی قسمت اول بقدر کافی بهش پرداخته شده بود و شخصیت بامزه ای داشت رو توی قسمت دوم بهش تغییر 180 درجه ای داده بودن و حتی بعضی اوقات یکم رو مخ آدم بود و مورد دیگه اینکه متاسفانه دوبله سورن به اندازه دوبله گلوری برام دلچسب نبود و خودش عامل دومی شده بود که با قسمت دومش زیاد ارتباط برقرار نکنم.
اگه بعد از حدود 7 سال فکر تونستن این چیزی که دیدم رو بسازن پس صادقانه میگم امیدوارم قسمت سومش رو در آینده نسازن تا سرنوشتش مثل پاندا کونگ فو کار 3 و شرک 3 نشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
193827

The Little Things 2020
9/10

فیلم می خواهد ادای دینی به اثر کالت فینچر - هفت بکند. فیلم ساز در این راستا موفق می شود و به لطف سه ضلع دنزل، رامی و جرد، فیلم هرچقدر هم کند باشد و پایان آن قابل پیش بینی، مخاطب را با خود می کشاند. پیام فیلم تکراری است؛ لس آنجلس هرگز از جرم و جنایت پاک نمی شود و بیشتر کارآگاهان را در باتلاق جرم و جنایت فرو می برد. از معدود فیلم های خوب از دید من که چندان اهالی رسانه و منتقدان تحویلش نگرفته اند.​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر