Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
Another Round
7/10 بازی ها عالیه مخصوصا مدز میکلسن.
189489
زندگی چنان ملال آور میشه که به الکل پناه میبری به عنوان معجون ویژه قدرت ولی نهایتا زندگیت نابود میشه هر چند پایان فیلم مثبته

Wonder Woman 1984
3/10
شاهکار دیگری از محصولات DC کمیک
کار گردان نسخه بعدی هم
Patty Jenkins هست

189490

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
Wonder Woman 1984

فکر میکنم بعد از سه گانه بتمن و جوکر دیگه هیچ فیلمی از دنیای DC نیست که مثل آدمیزاد ساخته شده باشه... مشکل همیشگی فیلم های DC هم که پاشه آشیلش شده اینه : داستان یهویی شکل میگیره و ما هیچ پیش زمینه ای نداریم تا وقتی که قهرمان قصه بیاد و دنیا رو نجات بده... وسط فیلم تازه مشخص شد که این سنگ آرزو قبلا تو مکان های مختلف بوده و تمام! توضیحات بیشتر رو دوستمون بالاتر توی اسپویلر دادن اما باید بگم کارگردان که زن میشه داستان فمنیست ازش سر و کله ش میباره ... چه با عشق چیتا اون مرد متجاوز رو لگد میزد پرت میکرد اینطرف اونطرف ... هم قهرمان فیلم زن هم شخصیت منفی فیلم زن ... نور علی نور برای فمنیستا مخصوصا زمانی که مردا رو کتک میزنن. ویلان فیلم های DC هم مشکل دیگه ش هست که هیچ پیش زمینه ای از این شخصیت نداریم ... فقط چون یارو تو مدرسه کسی آدم حسابش نمیکرده و باباش مادرشو کتک میزده به این فکر افتاده که بره سنگ آرزو رو پیدا کنه و شرکت بزنه به آرزو هاش برسه! حیف دوتا حجم 19 گیگ که برای نسخه 4K این فیلم دادم ... ولی چه خوب که رایگان بود وگرنه بیشتر آتیش میگیرفتم.

4/10

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه فرصتی شد فیلم هایی که این چند وقت دیدم رو لیست کنم :D

190000

5/10 اونم با کلی ارفاق :D

190001

6/10
در جریان همون جریان هالیوودی و .... در کل بد نبود

190002

8/10

190003

9/10

190004

10/10

این مجموعه Made in Abyss رو حتما ببینید. بر خلاف انیمیشن‌های امریکایی، این انیمیشن سعی در نمایش چهره واقعی انسان داره. فوق العاده تاثیر گذار است و شدیدا منتظر قسمت چهارمش هستم

190005

10/10
فوق العاده زیبا بود و لذت بردم.

190006

9/10
همه جا همینطوری هست. ما فقط فکر میکنیم کشور خودمون اوضاعش اینجوریه :D

1610094969996-png.190007
190009

6/10

190008

9/10
اگه به ریاضیات علاقه دارید دیدن این فیلم رو توصیه میکنم. اگه علاقه هم ندارید باز هم توصیه میکنم :D

190012

7/10
انتظارم بیشتر بود :|

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,360
نام
محمد
این مجموعه Made in Abyss رو حتما ببینید. بر خلاف انیمیشن‌های امریکایی، این انیمیشن سعی در نمایش چهره واقعی انسان داره. فوق العاده تاثیر گذار است و شدیدا منتظر قسمت چهارمش هستم
بهتر بود فصل اول انیمه رو میدیدید.
من خودم از فیلم ها خبر ندارم...ولی معمولا اینطور فیلم ها محتوای کات شده دارن. از اونور یادمه قسمت اخر فصل اول انیمه حداقل خودش یک ساعتی بود. بعید میدونم بدون کات کردن چیزی به فیلم تبدیل اش کرده باشن.

در مورد ادامه انیمه هم...با اینکه یکساله تایید شده در حال ساخته بعیده فیلم سینمایی باشه، به احتمال زیاد فصل دوم انیمه است.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
190010

Soul 2020
7/10

سول پیت داکتر ضد انگیزشی است؛ به جای اینکه به مخاطب بفهماند که انسان باید در این حیات تمام تلاشش را بکند تا به هدف و خواسته اش برسد، شخصیت دارای هدف و انگیزه را به سمت دنیای پس از مرگ سوق می دهد! خب برای چه؟ چرا باید شخصیتی را نشان دهد که انگیزه دارد و به آرزویش دیرینه اش (نواختن پیانو در جلوی عموم است) دارد به حقیقت تبدیل می شود، ناگهان در معضل مرگ و زندگی قرار بگیرد؟ شخصیت رویکرد غمگین به زندگی اش ندارد و هرگز آبزورد نیست. بهتر نبود که داکتر یک شخصیت آرزده از این دنیا را به نمایش می گذاشت و سپس با دنیای پس از مرگ روبرو می شد و پس از توضیحات پیرنگ توسط شخصیت های دنیای پس از مرگ و با راهنمایی آن موجود زبل، زیبایی دنیا را کشف می کرد؟ شاید اگر بر اساس این دیدگاه سول ساخته می شد، نمایش لذت زندگی را دوچندان می کرد. هرچقدر که شخصیت اصلی مشکل دارد، شخصیت مکمل یعنی 21 کاملا به همان ایده ای که من را در ذهن داشتم هماهنگ است. داکتر در پایان بندی گمراه می شود و یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ پیکسار است.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
View attachment 190010

Soul 2020
7/10

سول پیت داکتر ضد انگیزشی است؛ به جای اینکه به مخاطب بفهماند که انسان باید در این حیات تمام تلاشش را بکند تا به هدف و خواسته اش برسد، شخصیت دارای هدف و انگیزه را به سمت دنیای پس از مرگ سوق می دهد! خب برای چه؟ چرا باید شخصیتی را نشان دهد که انگیزه دارد و به آرزویش دیرینه اش (نواختن پیانو در جلوی عموم است) دارد به حقیقت تبدیل می شود، ناگهان در معضل مرگ و زندگی قرار بگیرد؟ شخصیت رویکرد غمگین به زندگی اش ندارد و هرگز آبزورد نیست. بهتر نبود که داکتر یک شخصیت آرزده از این دنیا را به نمایش می گذاشت و سپس با دنیای پس از مرگ روبرو می شد و پس از توضیحات پیرنگ توسط شخصیت های دنیای پس از مرگ و با راهنمایی آن موجود زبل، زیبایی دنیا را کشف می کرد؟ شاید اگر بر اساس این دیدگاه سول ساخته می شد، نمایش لذت زندگی را دوچندان می کرد. هرچقدر که شخصیت اصلی مشکل دارد، شخصیت مکمل یعنی 21 کاملا به همان ایده ای که من را در ذهن داشتم هماهنگ است. داکتر در پایان بندی گمراه می شود و یکی از بدترین پایان بندی های تاریخ پیکسار است.

لطفا از اسپویل استفاده کنید!!

«جو» شخصیتی است که به ظاهر انگیزه دارد و به آرزوی دیرینه اش میرسد اما، او تمام عمر خود را بدون اینکه از تک تک لحظات زندگی اش لذت ببرد فقط در حسرت آرزوی نداشته بوده و پس از مرگ این فرصت رو پیدا میکنه که بفهمه چقدر لحظه‌های خوشی توی زندگیش داشته و همه رو از دست داده فقط برای یک آرزو.

در مورد مرگ هم واقعیت زندگی انسان همین هست. مرگ درست لحظه ای میتونه سراغمون بیاد که داریم به مهمترین آرزوی زندگیمون میرسیم و بعد ناگهان میبینم که درست اون موقعی که منتظرش بودیم مرده‌ایم و با حسرتی بینهایت از اون دنیا به خودمون نگاه میکنیم. اونوقت هست میفهمیم که چقدر روزها و لحظه‌های خوشی رو از دست دادیم.

اتفاقا فیلم کاملا انگیزشی است. پیام فیلم اینه که در حال زندگی کنید و از تک تک لحظات زندگیتون به بهترین شکل لذت ببرید. سعی کنید آینده رو بسازید ولی در حسرت آرزوی های دور خودتون حالتون رو خراب نکنید. کاری که خیلی از ماها انجام میدیم. اگه یه لحظه فکر کنیم که ممکنه چند دقیقه دیگه بمیریم فقط از این لحظه خودمون نهایت لذت رو میبریم و غضه آرزویی که بهش نرسیدیم رو نمیخوریم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
1610096798924.png

Soul: 9/10
واقعا فوق العاده بود، کاش کمی طولانی تر میبود.
تک تک صحنه هاش برام جذاب بود، ارت استایل بسیار جالب و یونیکی هم داشت.
برام رفت کنار Inside out و Coco.

ادیت: به یک روز نکشید دوباره دیدم :D اگه بیشتر لذت نبرده باشم کمتر به هیچ وجه.

آخرین ویرایش:

AmVergil

کاربر سایت
May 2, 2018
87
9/10
همه جا همینطوری هست.
حقیقت من این جمله رو دیدم واقعا دل گیر شدم، من هم این فیلم رو دیدم قبلا، اما واقعا بی انصافی نیست این سیستم منجلاب اموزشی ای که در کشور ما هست رو با اون ها مقایسه کنیم؟ اونا به موفقیت رسیدن چون با همچین فیلم هایی و همینطور از کلی راه دیگه انقدر سیستم رو چکش کاری کردن و میکنن که خوبشون رو بکنن عالی. واقعا از نظر شما عدالت اموزشی، پرورش خلاقیت، اموزش مهارت، اموزش ارزش های انسانی در این کشور ها و ایران یکی هست؟!
20 Best Education System in the World - Edsys
این مقاله در مورد برترین سیستم های اموزشی در کشور های مختلف هست. که فنلاند بهترین و امریکا رتبه ۲۰ رو داره.
اگر ما با اینا یکی هستیم پس این لجن زاری اموزشی که در کشور ما ساختن هم باید رتبه ای با همین حدود داشته باشه...
یکی از اقوام ما در کارولینای جنوبی زندگی میکنه، یک مهاجر ساده در یکی از ایالت های امریکا، نه فقط در این اوضاع کرونا بلکه در سال های قبل هم به بچه ها در ابتدای سال یک لپ تاپ رایگان میدادن و در انتهای سال پس میگرفتن (در کشور ما چند تا دانش اموز به خاطر نداشتن وسایل الکتریکی مناسب برای اموزش خود کشی کردن؟!) یا میگفت از وقتی که مدارس اون ایالت به علت پاندمی تعطیل شده هر هفته از مدرسه مواد غذایی مورد نیاز دانش اموز رو میارن به خانواده میدن که دانش اموز کوچکترین ضربه ای از نظر تغذیه بهش وارد نشه. خیلی بی انصافی است سیستم اموزشی ای که ذره ذره دانش اموز رو افسرده میکنه و قفل و زنجیر به پاهاش میبنده رو با اونا یکی بدونیم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حقیقت من این جمله رو دیدم واقعا دل گیر شدم، من هم این فیلم رو دیدم قبلا، اما واقعا بی انصافی نیست این سیستم منجلاب اموزشی ای که در کشور ما هست رو با اون ها مقایسه کنیم؟ اونا به موفقیت رسیدن چون با همچین فیلم هایی و همینطور از کلی راه دیگه انقدر سیستم رو چکش کاری کردن و میکنن که خوبشون رو بکنن عالی. واقعا از نظر شما عدالت اموزشی، پرورش خلاقیت، اموزش مهارت، اموزش ارزش های انسانی در این کشور ها و ایران یکی هست؟!
20 Best Education System in the World - Edsys
این مقاله در مورد برترین سیستم های اموزشی در کشور های مختلف هست. که فنلاند بهترین و امریکا رتبه ۲۰ رو داره.
اگر ما با اینا یکی هستیم پس این لجن زاری اموزشی که در کشور ما ساختن هم باید رتبه ای با همین حدود داشته باشه...
یکی از اقوام ما در کارولینای جنوبی زندگی میکنه، یک مهاجر ساده در یکی از ایالت های امریکا، نه فقط در این اوضاع کرونا بلکه در سال های قبل هم به بچه ها در ابتدای سال یک لپ تاپ رایگان میدادن و در انتهای سال پس میگرفتن (در کشور ما چند تا دانش اموز به خاطر نداشتن وسایل الکتریکی مناسب برای اموزش خود کشی کردن؟!) یا میگفت از وقتی که مدارس اون ایالت به علت پاندمی تعطیل شده هر هفته از مدرسه مواد غذایی مورد نیاز دانش اموز رو میارن به خانواده میدن که دانش اموز کوچکترین ضربه ای از نظر تغذیه بهش وارد نشه. خیلی بی انصافی است سیستم اموزشی ای که ذره ذره دانش اموز رو افسرده میکنه و قفل و زنجیر به پاهاش میبنده رو با اونا یکی بدونیم.

منظورم فساد مالی بود :D

• Like
Reactions: saeed_sg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
Another Round

10/10

نمیدونم واقعا مبنای امتیاز دهی رو چی بگیرم! اگه از یه فیلمی خوشم اومد 10 میدم اگه مشکل داشت خب چند امتیاز کم میکنم :))

فیلم درام معمولا کم میبینم اینم به خاطر موضوعش دیدم و بازی عالی مدز میکلسن خیلی جالب بود و خلاصه هم سرگرم کننده بود هم آموزنده...

10/10

11 سال صبر کردم که با کیفیت 4K تماشاش کنم و ارزشش رو داشت ... عجب فیلم نابی بود و هیجان انگیز ... کاش هنوزم تلویزیون های سه بعدی وجود داشتن تا لذت تماشا چند برابر بشه...

پ.ن: جدیدا هم یه جوری شده چونکه یادم میره چه فیلم هایی رو دیدم ، فوری میرم بعد از تماشای اون فیلم یا سریال ، بهش توی IMDB نمره خودمو میدم که بعدا از روی لیستم بتونه برام یادآوری بشه. پس اگه از اون لیست اسکرین شات بگیرم اینجا ، خودش جای 5 تا پست رو پر میکنه

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی

10/10

11 سال صبر کردم که با کیفیت 4K تماشاش کنم و ارزشش رو داشت ... عجب فیلم نابی بود و هیجان انگیز ... کاش هنوزم تلویزیون های سه بعدی وجود داشتن تا لذت تماشا چند برابر بشه...

نسخه 4k آواتار یا همون 1080P رو تلویزیون 4K ؟

------------------------------------------

The Curse of the Jade Scorpion
8/10
از فیلمهای وودی آلن لذت میبرم 190161

• Like
Reactions: saeed_sg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

10/10

نسخه 4k آواتار یا همون 1080P رو تلویزیون 4K ؟

------------------------------------------

The Curse of the Jade Scorpion
8/10
از فیلمهای وودی آلن لذت میبرم View attachment 190161

نسخه 4K ریلیز POTO Upscaled البته نمیشه این رو 4K Remux محسوب کرد اما خب کیفیتش در نوع خودش با حجم بالاش خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر