Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
A simple favor
4/10

بهش میگم Gone Girl gone ridiculous

فیلمنامه غیراورجینال، فقط بازی بلیک لایوی خیلی خوب بود، انا کندریک هم من به نظرم انتخاب مناسبی نبود بهتر از اون خوشگل تر از اون می تونستن انتخاب کنن، هنرپیشه ی مرد هم خیلی plain بود این پسر مالزیاییه که کیه جدیدن از Crazy Rich Asian به بعد همینطور هی دارن کستش می کنن ؟ مثلن می خوان توی فیلما نشون بدن که ما خیلی diverse هستیم و ملیت و مذهب آدما اهمیت نداره که تو هر فیلمی حتمن باید یه اسیایی هند/چین یا مالزی ( برادر یا خواهر مسلمون دوست داشتنی) بزارن با لید مونث خیلی باهوش و قوی یا سیاهپوست. اشتباه نکنین به عنوان یه دختر خیلی ئم خوشحالم که زنا رو دارن همونطوری که هستن ( باهوش و قوی) نشون میدن ولی دیگه همه فیلمای امسال همش مثه هم بود ( زن باهوش مردِ رِندِ بی عرضه!) نمونه ش Widows البته widows فیلم قشنگی بود ولی یه جوری آدم فکر می کنه هالیوود باز داره از یه فرمول خاص استفاده می کنه برای فیلماش. قبلن هم میشد به امتیازای گوجه گندیده اعتماد کردن الان واقعن فیلم های خیلی خیلی داغون می بینین امتیازای بالا گرفتن نمی دونم معیارش عوض شده یا چی.

Widows
7/10
فیلمنامه ی بهتری داشت ولی بازم همون فرمول قبلی.

The good, The bad and the Ugly 1962
10/10
شاهکار! من هیچوقت این فیلمو کامل ندیده بودم ولی واقعن بی نظیر بود از بازی ها و فیلمنامه ای که برای اون دوره اورجینال تر از خودش وجود نداشته بگیر تا شخصیت ها درگیر کننده. تصمیم گرفتم برم سراغ فیلمهای قدیمی امسالی ها همه افتضاح بودن

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
venom 7/10
خیلی خیلی اتفاقی پا داد که تو جمعی این فیلم رو دیدم , واقعا سرگرم کننده و در حد قابل قبولی بود (تام هاردی خیلی خوب بود , کاملا باورپذیر) آخه ممتاش چطوری 30 شده؟ , اصلا سر همین متا ندیده بودمش! ولی از اون طرف بلک پنتر رو اینقدر تحویل گرفتن , واقعا عجیبه برام!!!

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
venom 7/10
خیلی خیلی اتفاقی پا داد که تو جمعی این فیلم رو دیدم , واقعا سرگرم کننده و در حد قابل قبولی بود (تام هاردی خیلی خوب بود , کاملا باورپذیر) آخه ممتاش چطوری 30 شده؟ , اصلا سر همین متا ندیده بودمش! ولی از اون طرف بلک پنتر رو اینقدر تحویل گرفتن , واقعا عجیبه برام!!!
ونوم برای همون تو جمع خوبه. تکی ببینی مشکلات فیلم خیلی ب چشمت میاد. من بار اول با دوستام و تو یه جمع شلوغی دیدیم و کلی لذت بردیم ولی خب چیزی ازش نفهمیذم چون همه داشتن حرف می زدن بعد تکی دیدم به عمق فاجعه پی بردم خیلی فیلم متوسطیه البته بلک پانتر بدتر بود میگم که به متاها دیگه نمیشه اعتماد کرد

First man

9/10

• Like
Reactions: Zakhmi_17

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
safasgsdgsdg.jpg
Venom
سونی مثل همیشه سونی ـه یونیورس مارول از بعد Amazing Spider-Man به قهقرا رفت و قرارم نیست ظاهرا درست بشه فیلم به هیچ وجه اسکلت بندی قویی نداره حتی اکشن فیلم هم حرفی برای گفتن نداره شخصیت ها اینقدر کلیشه ای اینقدر هزار بار توی ی فیلم دیدیم که اصلا لازم نیست ازش حرفی بزنم فیلمنامه نابوده شخصیت ادی مثلا قرار یـ لوزر باشه ولی چیزی جز ی تام هاردی که زور میزنه تام هاردی باشه بیشتر نیست دلیل منطق ونوم رو تو یک کلمه میشه بیان کرد مصخرست نویسنگدی این فیلم یـ کلیشه مصخرصت کمدی فیلم هم به دلیل شخصیت پردازی بی مغز فیلم هیچ دلیل واسه فان در اومدن صحنه ها نمیزاره منطق فیلم بعضی جاها واقعا نابوده کلا ضعف نویسندگی همه جای فیلم موج میزنه ....
4.0/10.0

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
Annihilation_(film).png

سلام.
به خاطر بازی نچسب و نه چندان خوب Jason Leigh میخواستم به فیلم نمره 9 بدم ولی فیلمنامه و داستان فیلم اینقدر معرکه بود که حقیقتا نمیشد بهش نمره کامل نداد.
مدتها و شاید سالها بود همچین فیلمی منو مجذوب فضا و داستان خودش نکرده بود،داستان فیلم با اینکه داستانی تخیلی بود ولی به قدری یونیک و قابل لمس بود که آدم رو غرق خودش میکرد.
شدیدا به همتون توصیه میکنم این فیلم کم نظیر و حتی شاید میشه گفت بی نظیر رو از دست ندید.
Annihilation :10/10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Sixteen Candles
8/10

51g7zHE%2BttL._SY445_.jpg

از جان هیوز یدونه بریکفست کلاب رو دیده بودم که برا من چیز خاصی برای ارائه نداشت لذا برا دیدن این عنوان مردد بودم بخصوص بعد دیدن اون تصویری که یه دختر و پسر کنار کیک تولد تو تاریکی نشسته بودن نوید یه فیلم حوصله سربر میداد غافل ازینکه این فیلم یه فیلم تقریبا شاد و کمدی هست.
لحظات بامزه و جالبی داشت و از دیدنش پشیمون نشدم هرچند یک سوم پایانی فیلم برام زیاد جالب نبود و همه چی خیلی ساده (مثل اندینگ های فیلمای ایرونی) تموم شد.
................................................

بعد دیدن فیلم super 2010 رفتم سراغ kick-as.s و شماره های یک و دوش رو دیدم و میتونم بگم فقط وقتم رو تلف کردم:)

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
jz52_mv5bztazztk4mdqtzwiyzs00mdmyltkyntgtmju0mda0ywrln2i4xkeyxkfqcgdeqw1yb3nzzxi_._v1_.jpg
Wildlife 2018​
8/10​
بازی‌های دلنشین و قابل باور، فیلم‌‌نامه و فیلمبرداری به گمان من به شدت مینیمال کار شده و ...​
0xmc_b2995e6605c561a1df4feec64f59fbfc.jpg
28Days Later​
6/10​
2xun_acabf1922d3647ae9ee27ccfc59521ce.jpg
The Crimes of Grindelwald 2018​
3/10​
جنایات؟؟​
واقعا؟؟​
کدوم جنایت؟​
بهتر نبود اسم فیلم شناخت کمی از گریندل‌والد باشه؟​
جدای از این، بازی ادی ردمین واقعا باعث تهوه آدم میشه!​
انگار همون استیفن هاوکینگه که الان وارد دنیای جادو شده!​
حیف این همه انتظار برای دیدن قسمت دوم این چندگانه‌ای که خودشون هم نمیدونن چندتاست!​
ولی آخرش این جوری حروم بشه....​
(اگه خواستین فیلم رو ببینید، فقط بخاطر جود لا و جانی دپ ببینید!)​

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
220px-Spider-Man_Into_the_Spider-Verse_%282018_poster%29.png

Into The Spider-Verse

نمیدونم چند سال میشه که کوچکترین نشانه خوبی از دنیای اسپایدی تو کل مدیاهاش دیده نمیشد، آب کمیک ها که کاملا قطعه، دنیای فیلمش که با فیلم های مارک وب به فنا رفت و یکم با این هوم کامینگ بهتر شد ولی هنوزم ایده آل نبود، شاید آخرین و تنها چیزی که کاملا پرفکت بود برمیگرده به اسپایدی 2 از سه گانه سم ریمی! اما خب این لعنتی از اون هم بهتره :D یعنی باور کنید خیلی سخته برای کسی که فن شدید اللحن قسمت دوم فیلم های توبی مگوایر هست بیاد این حرف رو بزنه! استایل هنری این انیمیشن بی نظیر و فک برانداز هست! چیزی به این زیبایی و چشمگیری رو چندین سال هست ندیده بودم! بخصوص این انیمیشن های اخیر CGI پیکسار و دیزنی و ... که عملا اون حس کارتون و دنیای فانتزی و رنگارنگش رو از دنیای انیمیشن ها گرفتن! پیکسار و دیزنی که دارن رقابت شدید میکنن انیمیشن هاشون رو کاملا بکنن کپی واقعیت! خب مومن ها برید همون لایو اکشن بسازید و بزارید دنیای کارتون همون کارتونی بمونه! ممنون از سونی که این فرصت رو به عاشقای کاراکتر اسپایدی داد که یه شاهکار کارتونی خلق کنن! امیدوارم فقط شیر این انیمیشن رو بخاطر موفقیت هنری و مالیش ندوشن و بیستا قسمت همینجوری پشت سرهم بعدش نیاد! اگه هم قراره ادامه و سیکوئلی باشه ( مطمئنا هست!) بزارن روش وقت گذاشته بشه تا یه چیزی مثل همین تحویلمون بدن.
از حیث طراحی هاش که فقط باید دنبال صفت های عالی برای تعریفشون بگردم، داستان و دوبله هم عالیه و شدید لذت بخش، دقیقا همون چیزی که یه مدیا درباره کاراکتر اسپایدرمن باید باشه. این اثر روح داشت، چیزی که خیلی وقته تو فیلم های بلاک باستری هالیوود پیدا نمیشه!
نیازی نیست اشاره بشه به این که ITSV نزدیک ترین چیز به کیفیت فیلم دوم سم ریمی هست، شاید هم بهتر! و صد البته جزو Top 5 کل فیلم/انیمیشن های سوپرهیرویی سینمایی تاریخه!

9/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
6575685.jpg

Spider-Man: Into the Spider-Verse

نمیدونم چی بگم دقیقا چی بگم الا اینکه همه چیز میزون سر جای خودشه ؟ سبک رنگ بندی و Motion Stop ـش و اون همه دقت و ریز کاری و صفحه بندی کامیک گونش رسما صفحه ی جدیدی واسه این سبک از انیمیشن تو صنعت سرگرمی باز کرد , پایین و بالا شدن ضرب آهنگ داستانش اینقدر عالیه که حتی توی خوابم نمیتونستم فکرش رو بکنم از 100 درصد شخصیت پردازی کل انیمیشن شخصیت ها هر کدوم به بهترین شکل ممکن سهم خودشون رو برمیدارن و میدرخشن دوبله ها اینقدر عالی و باور پذیرن که حد ندارن واقعا باید بابت چنین اجرا هایی به تک تک صداگذار هاش تبریک گفت , در کل بخوام بگم میون این همه بلاک باستر واقعا چیز جدید و نوع و بی بدیلی بود که خیلی راحت نشون داد میشه پشت اون ماسک درخشید

پ.ن 1: رفرنس هایی که به عناوین قبلی میزد و اون حس نوستالژی که ایجاد میکرد بی نظیر بود بی نظیر :x
پ.ن 2: قاب بندی خارق العاده مثل این شات :

436347..jpg
9.5/10.0

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
661570_p14939602_v_v8_aa.jpg
Spider-Man: Into the Spider-Verse
10/10

فوق العاده، فوق العاده و بازهم فوق العاده\m/ به شدت ازش خوشم اومد:x یه حسی خوبی بهم دست داد، بعد از دیدن انیمیشن:D داستان عالی، رنگ بندی فوق العاده و چشم نواز، صدا گذاری و موسیقی بی نقص و صدالبته شخصیت های دوست داشتنی که حالا حالا ها فراموششون نمی کنید.:xخلاصه بگم که حتما این شاهکار رو ببیند\m/شت، من برم برا بار سوم ببینمش:D

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
Fantastic beasts The Crimes of Grindelwald 2018
واقعا خوب بود به خصوص گیرندلوالد و شخصیتش و بازی خوب جانی دپ .
و همچنین بازی عالی جود لا در نقش دامبلدور که واقعا عالی بود هر چند مدت زمان حضورش در فیلم کم بود.
در کل گیرندلوالد خیلی شخصیت پیچیده تری از ولدمورت بود و این جزو هایلایت های فیلم بود.
ضعف فیلم هم اون twist پایانی فیلم بود .
9/10
اینکه در طول داستان میفهمیم از علاقه ی دامبلدور و گریندلوالد به و همجنسگرا بودن دامبلدور که صدای خودمم در آورد ~X( میتونستن در حد همون پیمان برادری نگهش دارن . یعنی آینده ی این هالیوود تو ۲۰ سال دیگه با این تم های فمنیستی و همجنسگرایانش به کجا میره خدا میدونه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Spider-Man_Into_the_Spider-Verse_%282018_poster%29.png

Spider-Man Into the Spiders-Verse 2018
8/10

خیلی کم پیش می آید که کمپانی دیزنی/پیکسار از زمینه انیمیشن سازی از سایر رقبا شکست بخورد؛ امسال در واقع همان سال است که دیزنی در تولید یک انیمیشن اورژینال ناموفق بوده است. پس از دنباله های ناامید کننده شگفت انگیزان و رالف خرابکار، اسپایدرمن در بین آن ها مثل جواهری ارزشمند می درخشد. جدا از صداپیشگی عالی کاراکترها و فیلم نامه ی نسبتا جذاب، می توان در واقع میراث دار سه گانه اسپایدرمن سم ریمی هم دانست. دو مشکل کوچک در این انیمیشن دیدم که قابل چشم پوشی است؛ نخست از نحوه ساختار طراحی انیمیشن بود که در ابتدا برای من آزار دهنده بود و چون مدام انیمیشن های پرکیفیت دیزنی را تماشا می کردم، چندان با این اثر ارتباط برقرار نکردم اما رفته رفته با جاری شدن المان های کامیک بوکی، جذابیت بصری نیز بهتر و زیباتر شد. و ایراد دوم سر همین ابعاد ورود اسپایدرمن ها به دنیای مایلز بود. احساس می کنم گیچ کننده بود به خصوص دختر عنکبوتی (با صدای عالی هیلی استاینفلد) که چندان در بک گراند، جزییات محکم و شست و رفته ای برای این شخصیت به مخاطب داده نشد، حتی دلیل حضورش در دبیرستان مایلز. کلا گیجم کرد اما آن قدر پیرنگ اصلی و ریتم داستان جذاب بود که چندان قرار نیست به شدت به این قضیه خرده بگیرم. بی شک بهترین انیمیشن سال 2018 است!​

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
خب من سه گانه دروغ اصغر فرهادی رو دیدم :D
البته اگر واقعا بهش میگن سه گانه دروغ ، اومدن که بهش میاد.

در هر سه فیلم چیزی که مشهوده بازی بی نقص بازیگرا، سوا از کردیتی که باید به خود بازیگرا بدیم، مشخصه اصغر قشنگ تفهیمشون کرده که چکار کنن
چهارشنبه سوری تنها فیلمی بود که کارگردان سعی زیادی رو در پیشبرد تم فیلم از طریق استایل فیلمبرداری کرده بود.
محو و واضح شدن کرکترا، بازی با نور ، مثلا مورد خاص، برا نشون دادن ابروی گرفته شده که یه نکته کلیدی در داستان بود اگر خاطرتون باشه.
اما این مورد رو در درباره الی و جدایی نادر از سیمین نمیبینیم تقریبا. نماها واضح تر شده و کل کادر به وضوح معلومه. من خوشم نمیاد حقیقتش اینطوری.
تو چارشنبه سوری هر سکانس رو سکانس بعدی لگد میگیره تا قصه رو به ارتفاع بالاتری برسونه
اما در جدایی صحنه اول و اخر فیلم یکیه، و تمام اتفاقاییه که وسط این دو صحنه میوفته برا پر ملات کردن قضیه جداییه، که در نهایت میفهمیم همشون بهونه بوده البته.
در این مورد هم من چهارشنبه سوری بیشتر مورد پسندم واقع شده.
عجب چیزی بود هدیه تهرانی الله وکیلی. از 10 سالم بود دوسش داشتم تا همین الان. از نظر جنسی منظورمه، که با احترام خاصی که بهش دارم، پرچگالی شده.
نکته طنز ماجرا اینه که تا تیراژ پایانی بیاد فکر میکردم ترانه علیدوستی باران کوثریه :)) نه اینکه خیلی حالا میدونم باران کوثری کیه :))
عجب بازی کرد همین ترانه و البته حمید فرخ نژاد که تهش بود رسما.
حقیقتش یه لحظه اول فیلم که حمید فرخ نژاد از خونه رفت بیرون و ترانه و هدیه تنها شدن خیلی دوست داشتم یه حرکت لز با هم برن اما خب واقعیت تلخ تر از این حرفاست :D
ترانه علیدوستی یه کرکتر شبیه Eve در فیلم All About Eve داشت پیدا میکرد که نمیدونم اصغر از دستش در رفته بود خود به خود این شکلی شد یا نه، چون به این موضوع نپرداخت :D
درباره الی کسل کننده بود در مقایسه با این ها. متاسفانه حتی ایده اینکه 10 نفری با هم برن جایی مسافرت برا من مسخرست تا اینکه بخواد در خلال مسافرت همچین مشکلاتی پیش بیاد.
به خاطر تم فیلم ها که در مورد "حرف زدن" دروغه، مجبوریم که فیلم نامه پر دیالوگی رو داشته باشیم و این حواس زیادی از مخاطب رو در طول فیلم برا توجه به دیالوگا می طلبه که البته به نظرم مخاطب هرچقدر تلاش کنه در بار اول کم میاره برای توجه کامل به فیلم، چون آدم نمیتونه از یه حد که گذره همزمان توجه کامل رو هم به تصویر داشته باشه هم به صدا. این یکی از نقطه ضعف های فیلم هاست که در چارشنبه سوری کمتره چون همون طور که گفتم استایل داره و خود به خود به چشم زیبا میاد.
نمره :

چارشنبه سوری 8/10
جدایی 7/10
درباره الی 6/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر