Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Death note 2017
8/10
220px-DeathNotePoster.jpg

خیلی وقت بود دانلودش کرده بودم و امشب دیدمش .. ایده های فیلم خوب بود ( درسته از روی انیمه ساخته شده ) و خوشم اومد و پایان فیلم هم جوری بود که میگفت منتظر نسخه دوم باشید ( استقبال میکنم :D ) اما فیلم بنظرم باید زمانش بیشتر میکردند و کندتر روند داستان پیش می بردند و بیشتر روی شخصیت ها کار می شد تا ارتباط بیشتری برقرار می کردیم.

فیلم کاملا پتاسنیل این را داشت مرگ های تمیزی >:) را ببینیم اما خوب به خاطر پایین تر اوردن درجه سنی و فروش بیشتر این کار نکردند. ( اخیرا خیلی دنبال فیلم های خشن هستم :-") پایان فیلم نمیدونم برداشت مستقیم از انیمه بود یا خودشون اینجوری ساخته بودند ولی با اینکه یک منطق پشتش بود ولی می شد بهتر کار بشه چون:
درسته که خودش نوشت قرار "میا" سقوط کنه بمیره و خودش درون دریاچه بیوفته و زنده بمونه و میا برگ ـه مرگ خودش را در هوا پرتاب کنه و بیوفته در اتش ... خداییش خیلی مسخره شد :|
بعد از دیدن فیلم امتیاز IMDB را نگاه کردم شده 4.6 !! واقعا جرا ؟ فیلم بدی نبود که بگیم اینقدر نمرش پایینه .. اصالت به انیمه نداشته یا طرفداراهاش خوششون نیومده .. دلیل ـش چیه که اینقدر نمره پایین داده شده ؟

مطلقا به انیمه وفادار نبود
White Washing در حد اعلا
فیلم هم رسما Teenager ایه
در کل همون ریت هم از سرش زیاده

0/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
220px-The_World%27s_End_poster.jpg

The World's End 2013
8/10

واقعا یکی از نقات قوت کارهای ادگار رایت،همکاری و نویسندگی سایمون پگ با هم بود که متاسفانه در فیلم Baby Driver آن سبک عجیب و شوخی مانند سه گانه معروفشان دیده نشد. باید بگم که فیلم یک نوع کمدی تمسخرگونه(Satire) از فیلم های علمی تخیلی هست که به شدت شما رو در لحظه ی آخر میخندونه و خود Simon Pegg هم جزیی از عنصر کمدی فیلم هست. ترکیب خود Simon Pegg و Nick Frost همیشه جواب داده و در این فیلم هم به خوبی اون ترکیب Chemistry همانند فیلم های قبلی، به شدت جذاب و بامزه درست شده. در کل به عنوان آخرین قسمت از سه گانه ادگار رایت، این بهترین فیلم این سه گانه بود.​

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Dunkirk:
اینو چند وقت پیش آقا طلبیدمون توی سینما دیدیمش:D فقط یه لطفی به خودتون کنید و به دید مستند تاریخی نزدیک فیلم هم نشید. در کل فیلم واقعا عالیه و تا لحظه آخر کل فیلم Suspense داره. از اول تا آخر احساس خطر موج می زنه توی فیلم و یه لحظه هم احساس آرامش نمی کنید:D اما از نظر فلسفی بودن و پیچیده بودن داستان و توییست و اینا کلا داستان همچین هدفی نداره و قضیش این نیست، پس این دید رو هم نداشته باشید:D
9/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
3kqs_600x600-75.jpg

Baby Driver

بسار عالی داستان فیلنامه شخصیت پردازی خوب صحنه های اکشن و کمدی بجا من که لذت بردم ....

9.0/10

4es_600x600-75.jpg

King Arthur: Legend of the Sword

در مورد این فیلم همه جوره ناحقی صورت گرفته به نظر من ! منتقدا فیلم رو با خاک یکسان کردن و فیلم هم تو گیشه یـ شکست به تمام معنا شد ! فیلم به غیر از داستان کلیشه ای مشکل خاص دیگه نداشت (از نظر من) فیلم نامه چفت و بست دار + تدوین عالی باعث میشد اتفاقات فیلم کاملا منطقی روایت بشن این وسط از ایده صحنه هایی که با موسیقی زیبا تند تند کات میخوردن که یجوریایی کارگردان میخواست فیلم زیاد طولانی نشه در کنارش هم به زیبایی روایت فیلم اضافه کنه خیلی خوشم اومد . موسیقی در کنار جلوه ویژه ی فیلم خیلی خوب بود در کل فیلم به هدفش که فیلم پاپ کرنیه خوب رسیده بود و همه چی عالی به نظر میومد از این نظر ...

8.5/10

آخرین ویرایش:

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
The Mist : اقتباس شده از رمان استفن کینگ .. فیلم واقعا عالیه و بازی بازیگران به نظرم خیلی خوب و باورپذیره .. فقط یه مقداری جلوه های ویژه فیلم بعضی جاها تو ذوق میزنه که به خاطر سال تولید فیلم توجیه پذیر هستش .. پایان فیلمم که فوق العادس و قشنگ میخکوب میشید .. امتیاز : 9 از 10.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
3kqs_600x600-75.jpg

Baby Driver

بسار عالی داستان فیلنامه شخصیت پردازی خوب صحنه های اکشن و کمدی بجا من که لذت بردم ....

9.0/10

4es_600x600-75.jpg

King Arthur: Legend of the Sword

در مورد این فیلم همه جوره ناحقی صورت گرفته به نظر من ! منتقدا فیلم رو با خاک یکسان کردن و فیلم هم تو گیشه یـ شکست به تمام معنا شد ! فیلم به غیر از داستان کلیشه ای مشکل خاص دیگه نداشت (از نظر من) فیلم نامه چفت و بست دار + تدوین عالی باعث میشد اتفاقات فیلم کاملا منطقی روایت بشن این وسط از ایده صحنه هایی که با موسیقی زیبا تند تند کات میخوردن که یجوریایی کارگردان میخواست فیلم زیاد طولانی نشه در کنارش هم به زیبایی روایت فیلم اضافه کنه خیلی خوشم اومد . موسیقی در کنار جلوه ویژه ی فیلم خیلی خوب بود در کل فیلم به هدفش که فیلم پاپ کرنیه خوب رسیده بود و همه چی عالی به نظر میومد از این نظر ...

8.5/10

نامیدم کردی :D
8.5 به اون فیلم مسخره؟؟؟
فکر کنم با فیلم های گای ریچی اشنا نیستی..
فوق‌العاده سریع فان اکشن خوب.. مثل man from u.n.c.l.e و snatch...
اما این هرچی جلوتر میرفت ناامیدکننده تر میشد.. سکانس اول که جوک بود اون همه اتمسفر و فضا سازی با اون صحنه خنده دار اخرش..
شخصیت اصلی اصلا شباهتی به ارتور نداره..
کاراکتر تو ماجراجویی شخصیتشو پیدا نمیکنه همون اسکلی میمونه که تو فاحشهخونه بزرگ شده.. شخصیت زن خیلی ضعیف.. خندت میگیره از بازی بدشون..
امسال بازیگر زن جدید همه غیر آمریکایی بازی هم در حد ستایش :D
البته داستان ارتور و مرلین اینقدر گسترده هست که سریال مرلین هم نتونست خوب جمعش کنه..
ولی فیلم خیلی تیکه تیکه هست.. یه کاراکتر یهو مثل اسب بدون معرفی وارد میشه بعدش یکی دیگه :D
البته بازی جود لاو واقعا ستودنی بود:D
نمره من 5

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
American_Beauty_poster.jpg

American Beauty 1999
8.5/10

زیبایی در عین سادگی! زیبایی آمریکایی آخرین قطره درخشان فیلم های دهه 90 بود که با این فیلم پرونده پرشکوه فیلم های دهه 90 را بست. زیبایی آمریکایی در حین روایت ساده، پر از حرف های ناگفته و طعنه هایی که ممکن است در زندگی با آن روبرو بشویم. عشق،شهوت،مشکلات زناشویی و صدالبته سوءتفاهم یا برداشت های اشتباه که ممکن است یک خانواده یا جامعه را نابود کند. فیلم یک نوع درام دیالوگ محوری است که در حین سادگی، روایت می شود و داستانی را روایت می کند که هر متاهل یا خانواده ای با آن سروکار دارد. تیم بازیگری از خود اسپیسی تا کریس کوپر همانطور ساده پیش می رود تا اینکه در لحظات پایانی فیلم، آن سووتفاهم و برداشت های اشتباه ایحاد می شود که باعث می شود شخصیت مظلوم این قصه به طرز عجیبی و ناجوانمردانه ای کشته شود. فیلمی که در اوایل به نظر می آید یک نوع کمدی با رگه های تلخ در آن جاری است، اما در پایان به یک تراژدی غم انگیز تبدیل می شود.​

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
The Mist : اقتباس شده از رمان استفن کینگ .. فیلم واقعا عالیه و بازی بازیگران به نظرم خیلی خوب و باورپذیره .. فقط یه مقداری جلوه های ویژه فیلم بعضی جاها تو ذوق میزنه که به خاطر سال تولید فیلم توجیه پذیر هستش .. پایان فیلمم که فوق العادس و قشنگ میخکوب میشید .. امتیاز : 9 از 10.
من نظرم اينه بازي بازيگراش افتضاحه:D در حد فيلم تلويزيونيا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
من نظرم اينه بازي بازيگراش افتضاحه:D در حد فيلم تلويزيونيا.

نه با خیلی خوب بازی میکنن که :/ مخصوصا اون یارو زن مذهبیه جو میگیرتش خیلی خوب میشه D: بازیگردان سریال The Walking Dead اومده کاراکترهای فصلای اول سریال همرو از تو ابن فیلم برداشته D:

• Like

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Spiderman Homecoming
9/10

خیلی خوووووووووووووب بود. عالی عالی بعد از Guardians of the Galaxy یکی از بهترین فیلم های این سری مارول بود. این هنرپیشه جدیدی که برای پیتر پارکر گذاشتن خیلی بامزه و دوست داشتنیه و چون یه جورایی بچه هم هست آدم بهتر و بیشتر به شخصیتش علاقمند میشه به شدت آدمو یاد کمیک میندازه. به طور کلی خیلی لذت بردم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
szo5_600x600-75.jpg

Freeheld

داستان فیلم بر اساس واقعیت هستش و در مورد اولین جرغه های به رسمیت شناختن ازدواج هم ج*س گراها در آمریکاست که در سال 2006 جریان داره . فیلم تو چیزی که میخواد نشون بده به هیچ وجه اغراق نمیکنه که خوب همراه با یـ درام عاشقانه و صد البته درگیر کننده بیننده رو تا اخر به دنبال خودش میکشونه بازی ها مخصوصا الن پیج و جولیان مور هم خیلی خوبه در کل پیشنهاد میشه ...

8.0/10

8u4x_400x600-75.jpg

Gifted

Gifted سعی داره از یـ دیدگاه دیگه به افراد تیز هوش (نخبه) بپردازه (کل محور داستان رو همین مورد مچرخه) درام فیلم عالیه ! البته فیلم در مورد موضوعش بعضی جاها اغراق میکنه ولی خوب در کل موفق میشه چیزی که میخواد رو خیلی خوب بیان کنه فیلنامه فیلم خیلی خوبه و دیالوگایی که برای کریس ایوانز نوشته شده بجا و سنجیده کار شده بازی دختر بچه هم کاملا مناسب نقششه از این نظر فیلم مشکلی نداره .

9.0/10

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
Spiderman Homecoming
9/10

خیلی خوووووووووووووب بود. عالی عالی بعد از Guardians of the Galaxy یکی از بهترین فیلم های این سری مارول بود. این هنرپیشه جدیدی که برای پیتر پارکر گذاشتن خیلی بامزه و دوست داشتنیه و چون یه جورایی بچه هم هست آدم بهتر و بیشتر به شخصیتش علاقمند میشه به شدت آدمو یاد کمیک میندازه. به طور کلی خیلی لذت بردم
خیلی مسخره و بی محتوا بود !!!
انگار یک اسپین اف واسه اونجرز بود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Spiderman Homecoming
9/10

بدون شک بهترین فیلم مارول بعد از Winter Soldier و Iron Man 1 همین Homecoming هست. همه چیز اشناست اما با این وجود کاملا جدیده. خبری از نصیحت های مغز دریل کننده عمه می هم نیست و شخصیت جدیدش کاملا باحاله.
ظنز فیلم کاملا ملوس و کافی و خنده دار هست و تویست اخر فیلم و ویلن هم خیلی خوبه. یه پکیج کامل هست. بعد از Ultimate Spider-Man بهترین چیزی هست که بعد اسپایدرمن 2 سم ریمی اومده.
یکی از دوستان گفته اسپین اف اونجرز بوده، اتفاقا تنها فیلم از این یونیورس بود که کاملا جدا بود ازش و یه اثر مستقل بود. اسپین اف میخواید دکتر استرنج.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر