Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
index.php

Whiplash

به نظرم فیلم ماندگاری خواهد بود.

صدا برداریِ قوی ، تصویر برداری جذاب و پر از خلاقیت و ریزِ کاری برای نزدیک کردن حس بیننده به حسِ نقش اول فیلم ، تدوین و زمان بندی عالی و بدون کوچکترین کم و زیاد و بازیگر های بسیار عالی. بازی "فلچر" یعنی J.K. Simmons خیلی زیبا و استادانه بود و قطعا شایسته جایزه بهترین نقش مکمل هست.

در کل این فیلم یه اثر هنریِ زیباست که ارزش بارها و بارها دیدن رو داره .

و یک نکته جالب این که دیمین شزل (کارگردان و نویسنده فیلم) فقط 30 سال داره و این دومین فیلمش هست.

10/10

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
gj282Pniaa78ZJfbaixyLXnXEDI.jpg

[h=1]The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 2014[/h]نسبت یه نسخه های قبلی یه افت کمی داشت اما خوب تونست حس آزادی و انقلاب رو خوب به بیننده القا کنه
7/10
vLZ8vG6qAeMW5iAtc4pJ5kJyqjr.jpg

[h=1]Foxcatcher 2014[/h]حوصله سربر ترین فیلم امسال.اینقدر این فیلم خوب نبود که قشنگ داشت خوابم میبرد تا وسطش.تنها نکته ی این فیلم واقعی بودن داستانش بود وگرنه من چیزی ندیدم.فضای سرد فیلم مکس زیاد بین دیالوگ ها روایت داستان بسیار کند باعث میشه خیلی سخت بتونید بدون اینکه پلکاتون روهم سنگینی نکنه فیلم رو تا انتها پیش ببرید
4/10
hGRfWcy1HRGbsjK6jF7NILmqmFT.jpg

[h=1]Big Hero 6 2014[/h]بازم دیزنی نشون داد قدرت انیمیشن سازیش رو.خیلی خوب بود.هرچند داستان خیلی کلیشه ای و قابل حدس بود ولی خوب معمولا تو انیمیشن ها دنبال داستان پیچیده ای که نیستیم.فکر کنم قسمت بعدی هم درکار باشه
8.5/10
j7IqySpoV9sx4M1JcJgezDiopqj.jpg

[h=1]The Tale of The Princess Kaguya 2013[/h]فوق العاده.هرچند نیمه اول این انیمیشن رو بیشتر از نمیه دوم دوست داشتم اما خوب داستانی جالب همراه حالت گرافیکی بصورت نقاشی که حس میکنید همه این ها توی یه تابلو نقاشی داره اتفاق میفته.نشون دادن زشتی ها و بدیهای دنیای انسان ها و اعتقاداتمون و خیلی از مفاهیم اخلاقی که میشه تو این فیلم ببینید
9.5/10
1Sx3GwhnGCyLN6jMjTIjODrnybN.jpg

[h=1]Headhunters 2011[/h]
این فیلم رو همینجوری شروع کردم به دیدن خواستم زیرنویس رو درست کنم بعدش برم سراغ یه فیلم دیگه اما از همون چند ثانیه اول جذبش شدم و لحظه به لظحه عنصر قافلگیری در من نفوذ کرد تا به مغز استخوانم رسید:d
خیلی خوب بود اگه نگم در نوع خودش شاهکار بود.اگرچه یکم تو بخش داستاینی از نظر تطابق با واقعیت حفره هایی وجود داره اما اونقدر روایت داستاین فیلم خوب و دلنشین هست که جای اعتراضی نیست
10/10
Ekw3ijq9L6RiKvv5m2tPOEklHF.jpg

[h=1]Dumb and Dumber To 2014[/h]یعنی از همون لحظه ی اول که من قیافه جیم کری رو دیدم خندم گرفت تا اخر فیلم:))
من کلا خیلی به فیلمای کمدی غربی نمیخندم ولی نمیدونم چرا اینقدر این فیلم حس و حال منو خوب کرد.یه فیلم حال خوب کن.نمیدونم چرا بعضی ها میگن خاطرات نسخه اول این فیلم با این نسخه جدید خراب شد به من که خیلی حال داد:d
اون صحنه ی اخرشم که یه جریانی رو میفهمن جزو کمدی ترین صحنه های تاریخ بود:))
8/10

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم

Interstellar
احساس میکنم قبل از دیدن این فیلم یه مقدار در مورد هوا و فضا مطالعه میکرم بهتر بود:d
واقعا شاهکار بود ...فقط خاک بر سرم که ورژن کیفیت پایین رو دیدم
10/10

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
220px-Clockwork_orangeA.jpg

A CLOCKWORK ORANGE
10/10

این فیلم هم میتونم در کنار فیلم BLADE RUNNER قرار بدم برای خودم....
خیلی خاص و زیبا بود....
شاید در اولین نگاه فیلم چند تا شخصیت مسخره و حرفای قلمبه سلمبه و موسیقی کلاسیک کلیشه ای باشه...
ولی این فقط به قولی چیزی که فیلم میخواد باهاش چیز هایی بگه که به صورت مستقیم نمیشه زد یا اونقدر تاثیر گذار نیست...
واقعا متاسفم که فیلم هایی مثل این یا BLADE RUNNER یا حتی فیلم L.A CONFIDENTAL که فیلم های فوق العاده زیبایی و خارج از کلیشه ای هستنید بچه ها نمیخوان ببینن...
{منظورم از بچه ها دوستای دور رو برم توی دانشگاه و ... هست....}
همه دنبال فیلم های جدید اکشن هستند...
نمیگم بده من خودم خیلی با اون فیلم ها حال میکنم ولی خوب مثال آخریش BIRDMAN هست که میگن مسخره است و نمیبینم....
من بزور خودم نشستم دوباره دیدم تا دوستم رو راضی کنم ببینه...
:|

به هرحال خواستم بگم باید به این فیلم های کلاسیک بها بیشتری بدیم خودمون همینکه بیاییم بگیم هنوزم کسایی هستن که میبیننشون و حال میکنن...
جوون ها {خودمم جوونم هاااااااا :-" } مایل میشن ببینن...
:d

حالا از بحث اصلی خارج شدم....
در مورد فیلم واقعا فیلم جالبی بود هیچ چیز کلیشه ای نداشت یعنی 2 ساعت برام مثل هیچی گذشت...
منظورم اینه که زود گذشت...
با اینکه قبول دارم دیالوگ هاش قلمبه سلمبه بود ولی یک حس میداد فیلمش که نمیدونم چطوری توصیف کنم....
اینم بگم که فیلم درسته صحنه های خشونت و خشونت جنسی داره ولی خوب برای این فیلم مناسب بود دیگه بدون اونا معنی نداشت فیلم... :-"
:d

به همه پیشنهاد میکنم ببیننش....

حالا فعلا برم EYES WIDE SHUT رو دان کنم و اونم ببینم...

:-"

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
[h=1]The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 2014[/h]
gj282Pniaa78ZJfbaixyLXnXEDI.jpg

5

تنها توصیفی که میتونم بکنم خیلی خسته کننده بود فکر کنم نباید دو قسمتش میکردن همون یک قسمت میساختن جذابیت بیشتری داشت در کل ادم نگاه کنه نکنه فرقی به حالش نداره فقط یکی دو ساعت وقت این وسط هدر میشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Penguins of Madagascar 2014

مثل اینکه فعال ترین عضو این تاپیک منم امروز هم به طوره اتفاقی این فیلم رو دیدم بد نبود خوب هم نبود ولی دوبله گلوری خیلی خوب بودش .امیدوارم منظورم رو گرفته باشید :D

6

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
boyhood 10/10
یکی از بهترین فیلمایی که دیدم بود دوست داشتم هیچ وقت تموم نشه در عین حال که ساده بود شدید مجذوبم کرد و تا اخر فیلم هم جذاب بود ... خیلی لذت بردم دوست دارم دوباره ببینمش ...

birdman 3/10
والا من هیچی ازش نفهمیدم !!! 4 نفر دیگه هم با من دیدن که اونا هم هیچی ازش نفهمیدن(یکی که خوابش برد وسطش) یکی ما رو ملتفت کنه این فیلمه چی بود چی میخواست بگه من در گمراهی آشکارم !!! بزور فقط تحمل کردم تا تموم بشه !

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
8 mile
8/10
فیلم درباره زندگی Eminem هست و خودش هم در این فیلم بازی میکنه

Eight_mile_ver2.jpg

فیلم درباره زندگی Em نیست... بر اساس زندگیش میشه گفت ساخته شده تقریبا... ولی اصلا درباره خود EM نیست...
البته توی آهنگ Lose Your Self که تیتراژ پایانی پخش میشه یه جاش میگه : "it's no movie, it's no Mekhi Phipher " و در واقع میخواد بگه این فیلم شباهت زیادی به زندگی خودش داره...
Mekhi Phipher ، همون رفیق صمیمیش ( Future ) هست تو فیلم...

+++++++++++

Birdman

9 از 10

فیلم برداری، تدوین، بازیگری و کارگردانی همه فوق العاده !!! فقط یکی مثل J.K Simmons میتونست بهترین نقش مکمل رو از Edward Norton بگیره ! :D

Dumb and Dumber To

7 از 10

جیم کری محشره !! آدم قیافش رو میبینه، خندش میگیره !! :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
Birdman
عجیب و جالب ترین قسمت فیلم فیلمبرداری هست که همش داره میره تو دهن بازیگرا :d
بازی اما استون هم خیلی خوب بود خـوشم اومد.
8.5/10

Sent from my C5502 using Tapatalk

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
12 monkeys

فیلم خوبی بود ولی یک کم عجیب بودش.یعنی من انتظار داشتم مثل اکثر فیلمها آخرش یه جور دیگه تموم شه.
8/10

Sent from my C5502 using Tapatalk

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Hunger Games : Mockingjay part 1

ساندترک هاش فوق العاده بود! این فیلم فقط مقدمه چینی بود من وسطش تیکه تیکه هی می رفتم و میومدم فقط موقع ساند تراک ها می شستم پاش

4/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر