Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
220px-Spectre_poster.jpg

Spectre

واقعا دلیل این همه هیت نسبت این قسمتو نمیفهمم. یکی از فان ترین و سریع ترین جیمز باندایی بود که دیدم. شاید تنها ضعفش عدم پرداخت کافی به کاراکترای منفی و فرعی بود. ولی در
کل خیلی از Pace و اکشن و شوخ طبعی فیلم لذت بردم. Lea Seadoux هم که...:d
دنیل کریگ توی این فرنچایز کارنامه خیلی خوبی رو واسه خودش رقم زده. یه فیلم عالی, دو تا خوب و یه متوسط فک کنم برای یه بازیگر تو
این مجموعه رکوردی باشه واسه خودش. ولی به نظرم دیگه تکراری شده بازیش. وقتشه عوض شه.

8/10
شما یک بار دیگه بشین کازینو رویالو ببین بعد (نظر شخصی) با این مضخرف مقایسش کن ،
اسپویل وحشتناک
نیشخندای احمقانه ی دنیل کریگ در سرتاسر فیلم بیداد میکرد ، اعتماد به نفسش از آیرون من بالاتر بود ، اکشنهای ضعیفو آماتوری ، ابتدای فیلم بالای سختمون فقط یه فرش قرمز کم داشت که جیمز بعد پله پله پایین اومدن راحت به مقصدش برسه ، با باتیستا توی خیابون انگار فقط کورس گذاشتن کی از اون یکی جلو میزنه (خیابون هم که حتما باید خلوتو بی روح باشه ) ، جیمز هم گوشی به دست ، بعد باتیستا میاد کنارش لبخندی به لب ، باز دستی میکشه روز از نوع ، (بعضی جاها واقعا برنامه کودک میشد) داستان کلیشه ایو بسیار معمولی ، تدوینو کاتهای افتضاح فیلم ، یکی از صحنه ها توی قطار کت باتیستا آتیش میگیره ، قبلترش که جیمز رو نشون میده تابلوئه صحنه رو دوباره گرفتن ، تیریپ عاشقانه برداشتن توی فیلمای جیمزباند امضاشه ، ولی زمانهایی این اتفاق میافتاد که انگار نه انگار تو چه موقعیتی هستنو چی گذشتهو بلافاصله ... ، انگار اون صحنه مال یه فیلم دیگست ، (برا من حال به هم زن بود) ، صحنه ای که از هواپیما یک دماغه میمونه نزدیک درختا چنان مییچونش که اگه قایقم بود اینطور دور نمیخورد ! ، صحنه های آخر که حماسه ی ترمیناتور بود ! ، توی فضای آزاد دست دختره تو دستش با برتا درو میکرد بقیه هم فقط منتظر بودن تیر بخورن ، انفجار تاسیسات آمریکایی یه چیز بی ربط بود ، (باز هم نیشخند احمقانه ی جیمز) ، من نمیدونم بردنشون توی کابین شهاب سنگ چه دخلی به جیمزباندو حضورش تو اونجا داشت ، (از لحاظ علمی شهاب سنگی که با اون سرعت بخوره زمین انرژی ای که آزاد میکنه ذره های ریزی ازش باقی میمونه یا اصلا چیزی ازش باقی نمیمونه ) این هم تناقضاتی با اصول علمی داشت ، باز هم صحنه ی قطار باتیستا درب واگن رو باز میکنه جیمز هم که از حال رفته باز میکوبش به دیواره ی واگن ! ، چرا ننداختش بیرون ... ، کلی مشکلات از جمله طراحی لباس که اونم در نوبه ی خودش جذابیتی نداشت ، من فقط با تیراژ حال کردم حقیقتا ، وسط فیلم فحش میدادم عواملو 8-|
4/10

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Sicario :
فوق العاده بود جزو معدود فيلمايي بود كه Happy Ending نداشت ولى بيننده از اين پايان راضى بود و واقعا اتمسفر مريضى داشت.
8/10

Spectre :
قضاوت اشتباه از اين فيلم از جايي شروع ميشه كه با اسكاى فال مقايسه بشه ، اسكاى فال يك فيلم ديگه ( جيمز باند ديگه ) بود و بينظير !
اما اسپكتر فيلمى بود كه ميشه اسمشوتوى سري فيلماى جيمز برد ، يك جيمز باند واقعى ، من كه خيلي خوشم اومد.
9/10

Hotel Transylvania 2 :
به جرعت ميگم هيچكس تو دنيا با اين انيميشن به اندازه من ارتباط بر قرار نميكنه
فوق العادست ، از موشن ـه انيميشن كركتر ها تا ديالوگ ها و تيكه هاى فوق العاده خنده دارى كه با استفاده از همين دو تا درست كردن
10/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
spectre 6/10
220px-Spectre_poster.jpg

فقط میتونم بگم یک فیلم معمولی رو به سطح پایین بود و الکی به خاطر اسمش بزرگ شده !
تا اخر فیلم به این شکل ( :| ) داشتم نگاه میکردم و منتظر بودم هر چه زودتر تموم بشه بره پی کارش

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
شما یک بار دیگه بشین کازینو رویالو ببین بعد (نظر شخصی) با این مضخرف مقایسش کن ،
اسپویل وحشتناک
نیشخندای احمقانه ی دنیل کریگ در سرتاسر فیلم بیداد میکرد ، اعتماد به نفسش از آیرون من بالاتر بود ، اکشنهای ضعیفو آماتوری ، ابتدای فیلم بالای سختمون فقط یه فرش قرمز کم داشت که جیمز بعد پله پله پایین اومدن راحت به مقصدش برسه ، با باتیستا توی خیابون انگار فقط کورس گذاشتن کی از اون یکی جلو میزنه (خیابون هم که حتما باید خلوتو بی روح باشه ) ، جیمز هم گوشی به دست ، بعد باتیستا میاد کنارش لبخندی به لب ، باز دستی میکشه روز از نوع ، (بعضی جاها واقعا برنامه کودک میشد) داستان کلیشه ایو بسیار معمولی ، تدوینو کاتهای افتضاح فیلم ، یکی از صحنه ها توی قطار کت باتیستا آتیش میگیره ، قبلترش که جیمز رو نشون میده تابلوئه صحنه رو دوباره گرفتن ، تیریپ عاشقانه برداشتن توی فیلمای جیمزباند امضاشه ، ولی زمانهایی این اتفاق میافتاد که انگار نه انگار تو چه موقعیتی هستنو چی گذشتهو بلافاصله ... ، انگار اون صحنه مال یه فیلم دیگست ، (برا من حال به هم زن بود) ، صحنه ای که از هواپیما یک دماغه میمونه نزدیک درختا چنان مییچونش که اگه قایقم بود اینطور دور نمیخورد ! ، صحنه های آخر که حماسه ی ترمیناتور بود ! ، توی فضای آزاد دست دختره تو دستش با برتا درو میکرد بقیه هم فقط منتظر بودن تیر بخورن ، انفجار تاسیسات آمریکایی یه چیز بی ربط بود ، (باز هم نیشخند احمقانه ی جیمز) ، من نمیدونم بردنشون توی کابین شهاب سنگ چه دخلی به جیمزباندو حضورش تو اونجا داشت ، (از لحاظ علمی شهاب سنگی که با اون سرعت بخوره زمین انرژی ای که آزاد میکنه ذره های ریزی ازش باقی میمونه یا اصلا چیزی ازش باقی نمیمونه ) این هم تناقضاتی با اصول علمی داشت ، باز هم صحنه ی قطار باتیستا درب واگن رو باز میکنه جیمز هم که از حال رفته باز میکوبش به دیواره ی واگن ! ، چرا ننداختش بیرون ... ، کلی مشکلات از جمله طراحی لباس که اونم در نوبه ی خودش جذابیتی نداشت ، من فقط با تیراژ حال کردم حقیقتا ، وسط فیلم فحش میدادم عواملو 8-|
4/10

یک نکته رو باید در نظر بگیرید . جیمز باند فقط یک دونه کازینو رویال و اسکایفال نیست . درسته که این دو تا فیلم سطح داستان پردازی و شخصیت پردازی باند رو به بعدی جدید بردن ولی اون چیزی که طرفدارای جیمز باند دنبالشن (اون هایی که باند رو با آثار پیش از دانیل کریگ شروع کردن ) با نکاتی که تو اون دو تا فیلم دیده میشد تا حد زیادی متفاوت بود مخصوصا اسکای فال . این نیشخند های باندی که شما بهش ایراد گرفتین یکی از نکات مهم باند های کلاسیک بود از این بد تر هم بود . وقتی اسم باند میاد قدیمی تر ها یک انگلیسی خوش پوش که همیشه با تیکه پرونی و لبخند به جنگ دشمن هاش میره و یک تنه از پسشون بر میاد بعد میره مارتینی اش رو می زنه به رگ و دنبال عیاشی میره می شناسن . نه اون جیمز باند عبوس و ضربه خورده ی کازینو رویال و اسکایفال و کوآنتوم . اون ها هم قابل احترامن و موفق بودن . ولی خب باند اصلش چیزه دیگه ایی بود . دقیقا این ایرادی که به باند می گیرن مثل ایرادیه که بعد از بتمن های نولان از بتمن میگیرن . در حالیکه اون چیزی که دیدیم یک برداشت از اصل داستان بود .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یک نکته رو باید در نظر بگیرید . جیمز باند فقط یک دونه کازینو رویال و اسکایفال نیست . درسته که این دو تا فیلم سطح داستان پردازی و شخصیت پردازی باند رو به بعدی جدید بردن ولی اون چیزی که طرفدارای جیمز باند دنبالشن (اون هایی که باند رو با آثار پیش از دانیل کریگ شروع کردن ) با نکاتی که تو اون دو تا فیلم دیده میشد تا حد زیادی متفاوت بود مخصوصا اسکای فال . این نیشخند های باندی که شما بهش ایراد گرفتین یکی از نکات مهم باند های کلاسیک بود از این بد تر هم بود . وقتی اسم باند میاد قدیمی تر ها یک انگلیسی خوش پوش که همیشه با تیکه پرونی و لبخند به جنگ دشمن هاش میره و یک تنه از پسشون بر میاد بعد میره مارتینی اش رو می زنه به رگ و دنبال عیاشی میره می شناسن . نه اون جیمز باند عبوس و ضربه خورده ی کازینو رویال و اسکایفال و کوآنتوم . اون ها هم قابل احترامن و موفق بودن . ولی خب باند اصلش چیزه دیگه ایی بود . دقیقا این ایرادی که به باند می گیرن مثل ایرادیه که بعد از بتمن های نولان از بتمن میگیرن . در حالیکه اون چیزی که دیدیم یک برداشت از اصل داستان بود .
کاملا باهات موافقم کسانی که جیمز باند های sean connery (مثل گلد فینگر معروف) رو دیده باشن می دونند که جیمز باند های دنیل کریگ زیاد هم جیمز باند نبودند این نسخه spectre به نظر من هم بیشتر از اسکایفال و کازینو رویال شبیه جیمز باند بود

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دنیل کریگ هویت جدیدو (واقع گرایانه تری ) به این نقش داد ، اگه بخوام بخندم میرم دوباره SPY رو میبینم :d ربط داره قشنگ ، دنیل کریگ شخصیت آسیب پذیری هم داره برا همین راحت مخاطب باهاش ارتباط برقرار میکنه ، نیشخند بزنه آدم بکشه ، نیشخند بزنه توی وضعیتای خطرناک ، شخصیتش برا مخاطب تک بعدی میشه ، کمدی ، احساس یک فیلم اکشن واقعی رو نمیده ، کلاسیک میشه . (خنده و شوخ بودن به کریگ نمیاد حداقل توی این فیلم)

داستان کلی فیلم با ماموریت غیر ممکن 5 یکی شد ، اون هم سازمانشون پاشیدو یک نفر که کل مجلسو زیر دست داشت مصوب خرابکاریا بود ، این جا هم همینطور ! .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

Bridge of Spies یک شوی امریکایی خسته کننده قابل پیشبینی اینکه بعد از نیم ساعت اولیه سکانس اخر هم میتونید کاملا درست حدس بزنید به کنار دیالوگ به دیالوگ فیلم هم قابل پیش بینی هست ! 5 از 10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دنیل کریگ هویت جدیدو (واقع گرایانه تری ) به این نقش داد ، اگه بخوام بخندم میرم دوباره SPY رو میبینم :d ربط داره قشنگ ، دنیل کریگ شخصیت آسیب پذیری هم داره برا همین راحت مخاطب باهاش ارتباط برقرار میکنه ، نیشخند بزنه آدم بکشه ، نیشخند بزنه توی وضعیتای خطرناک ، شخصیتش برا مخاطب تک بعدی میشه ، کمدی ، احساس یک فیلم اکشن واقعی رو نمیده ، کلاسیک میشه . (خنده و شوخ بودن به کریگ نمیاد حداقل توی این فیلم)

داستان کلی فیلم با ماموریت غیر ممکن 5 یکی شد ، اون هم سازمانشون پاشیدو یک نفر که کل مجلسو زیر دست داشت مصوب خرابکاریا بود ، این جا هم همینطور ! .

درسته که هویت جدیدی داد ولی به این معنی نیست که قراره همیشه همین بمونه . درسته به نظرم بهتر بود یک هو نمی زدن تو کار شوخ بودن . باید آروم آروم از باند خشن و جدی قسمت های قبلی به باند شوخ کلاسیک تبدیل می شد . ولی بازم نمیشه خیلی بهش ایراد گرفت . چه ربطی داره کمدی که نیست . فیلم هم کمدی نیست فقط تو زمان های خیلی جدی یک ذره نمک به سکانس اضافه می کنند . بلاخره باید یک زمانی به سراغ المان های کلاسیک سری می رفتن . هرچند به نظرم نمی رفتن بهتر بود. با این که خودم طرفدار سری کلاسیک هستم ولی با این وضع دوباره به جایی می رسن که قبل انتخاب کریگ رسیده بودن . باید بیشتر به مخاطب نسل امروز توجه کنند تا قدیمی ها . که خب بیننده امروزی با این حجم فیلم های اکشن دور و برش همون باند عبوس و خشن رو بیشتر می پسنده .

- - -ویرایش - - -

کاملا باهات موافقم کسانی که جیمز باند های sean connery (مثل گلد فینگر معروف) رو دیده باشن می دونند که جیمز باند های دنیل کریگ زیاد هم جیمز باند نبودند این نسخه spectre به نظر من هم بیشتر از اسکایفال و کازینو رویال شبیه جیمز باند بود

البته کازینو رویال بحثش جداست چون به مذاق باند فن ها هم خوش اومده بود . ولی تا جایی که من یادمه دو قسمت بعدی فیلم های کریگ بین باند فن ها درباره اشون اختلاف نظر شدید وجود داشت یک عده خوششون اومده بود یک عده اصلا خوششون نیومده بود . حالا سر اسپکتر نمی دونم

The.Shadow

کاربر سایت
Nov 4, 2012
21
نام
Nima
البته مطمئنم منظور شما من نبودم که بخوام نظری بدم ولی خب صرفا بگم که اسپکتر درسته از نظر روایت و شخصیت پردازی عمرا در حد اسکایفال و کازینو رویال باشه . ولی نسبت به کل باند های قبلی دانیل کریگ جیمز باندی تر بود . یعنی به حال و هوا و چهارچوب باند های کلاسیک بیشتر شبیه بود . از باند سرخوش و موقعیت های نیمه کمیک در بعضی سکانس ها گرفته تا کاراکتر های قدیمی . قبلی ها به خصوص اسکایفال تو جذب مخاطب هایی فراتر از باند فن ها موفق بودن ولی اسپکتر بیشتر برای اونایی که باند رو از اول دنبال کردن و به قولی خوردن اش و عشق قدیمی هاشن جذابه . چون اکثر سکانس هاش ادای دین به اثار کلاسیکه

دو نکته ای که خیلی روش مانور داده شده

1. حضور نه چندان طولانی و قدرتمند کریستف والتز : والتز تو این فیلم نقش یکی از مهم ترین بدمن های سری باند رو بازی کرده که تو فیلم های کلاسیک نزدیک 4 5 فیلم با محوریت مبارزه باند با این کاراکتر و جلوگیری از توطئه های مختلف اش ساخته شده . پس مشخصه روش کامل مانور نمی دن که مجبور شن آخرش بکشنش . حالا دو حالت پیش میاد یا قراره باند های آینده مثل قسمتی از یک حلقه به شکل غیر مستقیم به آثار کلاسیک ارتباط داستانی پیدا کنند و یک جورایی این فیلم پیش در آمدی بر آثار کلاسیک باشه . یا قراره ما ریبوت آن ها رو در آینده شاهد باشیم که امیدوارم دومی نشه یا لااقل نخوان همون داستان هارو فیلم کنند فقط آثاری با محوریت این کاراکتر منفی با بازی کریستف والتز بسازن

2. حضور کم و بی دیالوگ باتیستا : خب از باتیستا انتظار نباید داشته باشیم بیاد دیالوگ های خفن بگه و صرفا برای هیکل اش اومده ولی خب در کل این نکته رو در نظر نگیریم . باید توجه داشت که تو آثار قدیمی باند هم غول تشن های نوچه زیادی بودن که مشهور ترین اشون آد جاب تو گلدفینگره که تا جایی که ذهن من کار می کنه همون یک کلمه دیالوگ ماندگار باتیستا رو هم نداشت !!!

البته این نظر بنده به این معنی نیست که باید به زور فیلم رو دوست داشته باشیم . صرفا یک سری توضیحاته که به نظر خودم جالب بود . چون من وقتی فیلم رو دیدم واقعا به نظرم یک جیمز باند نوستالژی ای بود و هرچی که تو جیمز باند های قدیمی دوست داشتم رو می دیدم

1.امیدوارم حداقل با این نظر من موافق باشین که کریستوف والتز و مونیکا بلوچی توی فیلم هدر شدن!:dثانیا من کاملا من با این منطق شما مشکل دارم که گفتین: "روش کامل مانور نمی دن که مجبور شن آخرش بکشنش".واقعا از نظر من این حرف شما درست نیست.:d

2.من خودم عادت دارم بعضی فیلم هارو 2 یا 3 بار ببینم،شما اگه بار دیگه این فیلم رو نگاه کردید تک تک صحنه هارو با دقت بررسی کنید.من هنوزم سر حرف خودم هستم که حداقل 4 تا کلام از دهن باتیستا میتونست بیرون بیاد.مثل اینه که بگیم چون حرف نمیزنه پس خفنه؟!یکم مسخره به نظر میاد.:d

3.از نظر من ایده ی این قسمت واقعا بهترین ایده ی این سری بود،فک کنم شما هم با من موافق باشید.ولی واقعا یه فیلم معمولی بود با توجه به این که یکی از پر هزینه ترین فیلم های تاریخ سینما هم هس!:d

Spectre is a fun film that follows the Bond formula and gives you everything you’d expect. The film does get a little too convoluted later on. There are a lot of twists and turns for an epilogue that is quite obvious. Nonetheless, the hero, villain, girl, etc. are all well done and the film is well shot. Regardless of length or convoluted the film is still worth it if only for the opening sequence, which might be the best thing in the film. Not as good as Skyfall but enjoyable.

اینو به عنوان یکی از نقد هایی که از نظر خودم مختصر و مفیده میذارم اینجا.:d

پ.ن:باشد که رستگار شوید.:d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من کاری به نوع شخصیت و رفتار جیمز باند ندارم ولی
مثلا وقتی صحنه تعقیب و گریز 2 تا ماشین در این فیلم با mad max fury road نگاه میکنم کاملا خندم میگیره .. که اون کجا و این کجا ! اون سراسر اکشن که میخکوبت میکنه و این نهایت داری ماشین سواری 2 ماشین خوشکل میبینی
یا توی پایگاه داخل صحرا وقتی دارند با دختره فرار میکنه که تیراندازی میکنه، صحنه های کشتن دشمناش دقیقا منو یاد فیلم ایرانی دهه 70 که در مورد جنگ بود مینداخت .. فقط یک تفاوت داشت اونها با یک خشاب یک لشکر ادم میکشتند ولی جیمز باند حداقل خشابش عوض کرد :|

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کلا این بحث هیت ورزی به باند سر درازی داره منم خودم جزو منتقدان باند هستم که با این دو باند (کازینو رویال و مخصوصا اسکایفال ) بیشتر حال کردم چون قابل باور تر بود یکم.
کلا فیلم های باند از یه نظر هایی خیلی عجیبن ، زن هایی که به راحتی میپرن تو بقل باند و نقششون فقط دادن حال به باند ـه آخرشون میمرن ، نژاد پرستی و ...
واسه اطلاعات بیشتر برید این لینک رو بخونید خیلی خوبه : 7فاز: چرا حق داریم از جیمز باند متنفر باشیم؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
1.امیدوارم حداقل با این نظر من موافق باشین که کریستوف والتز و مونیکا بلوچی توی فیلم هدر شدن!:dثانیا من کاملا من با این منطق شما مشکل دارم که گفتین: "روش کامل مانور نمی دن که مجبور شن آخرش بکشنش".واقعا از نظر من این حرف شما درست نیست.:d

2.من خودم عادت دارم بعضی فیلم هارو 2 یا 3 بار ببینم،شما اگه بار دیگه این فیلم رو نگاه کردید تک تک صحنه هارو با دقت بررسی کنید.من هنوزم سر حرف خودم هستم که حداقل 4 تا کلام از دهن باتیستا میتونست بیرون بیاد.مثل اینه که بگیم چون حرف نمیزنه پس خفنه؟!یکم مسخره به نظر میاد.:d

3.از نظر من ایده ی این قسمت واقعا بهترین ایده ی این سری بود،فک کنم شما هم با من موافق باشید.ولی واقعا یه فیلم معمولی بود با توجه به این که یکی از پر هزینه ترین فیلم های تاریخ سینما هم هس!:d

اینو به عنوان یکی از نقد هایی که از نظر خودم مختصر و مفیده میذارم اینجا.:d

پ.ن:باشد که رستگار شوید.:d

درباره بلوچی بله . شخصا فیس اش و پرسونای سینمایی بلوچی می تونست تبدیل به ریمیک کاراکتر سوفی مارسیو تو دنیا کافی نیست باشه . تا آخر فیلم هم انتظار همین نکته رو داشتم

درباره کریستف والتز ولی نه . والتز و کاراکترش قراره حالا حالا ها تو سری فیلم های باند باشن . برای همین تو این قسمت خیلی مانور ندادن که بعدا بتونن بیشتر بهش بپردازن . کاراکتر مرموزیه و حالا که آن چنان دربارش چیزی نشون ندادن بیشتر مرموز شده و راه رو برای روایت های مختلف باز گذاشته . تو سری های کلاسیک هم تو هر قسمت از این کاراکتر یک روایت داشتیم .

نمی گم کاراکتر باتیستا از این بهتر نمی تونه باشه . ولی خب در این حدم فاجعه نیست که دوستان میگن . یعنی انتظاری که دوستان از این کاراکتر داشتن یکم از سری باند خارجه

آره ایده ی جالبی داشت که یکم کم کاری کردن تو پرداختش . ولی خب بازم قبال قبوله .

اون نقدی هم که شما گذاشتید خلاف حرف های من رو اثبات نمی کرد . چون من کاری به توئیست های قابل پیشبینی اش نداشتم . و نگفتم هم شاهکاره ولی همانطور که این نقد کوتاه میگه فیلم فاجعه نیست . بر خلاف نظر دوستان .

- - -ویرایش - - -

کلا این بحث هیت ورزی به باند سر درازی داره منم خودم جزو منتقدان باند هستم که با این دو باند (کازینو رویال و مخصوصا اسکایفال ) بیشتر حال کردم چون قابل باور تر بود یکم.
کلا فیلم های باند از یه نظر هایی خیلی عجیبن ، زن هایی که به راحتی میپرن تو بقل باند و نقششون فقط دادن حال به باند ـه آخرشون میمرن ، نژاد پرستی و ...
واسه اطلاعات بیشتر برید این لینک رو بخونید خیلی خوبه : 7فاز: چرا حق داریم از جیمز باند متنفر باشیم؟

خب اینی که شما می گید که به اسپکتر بر نمی گرده کلا با چهارچوب اصلی باند مشکل دارید که خب چیز عجیبی هم نیست . حرف شما درست است . بنده کل حرفم اینه یک جوری به سری نگاه نکنید که انگار باند از همون اول اسکای فال و کازینو رویال بوده و حالا از مسیرش منحرف شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر