Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Operation : Shifting Tides

----------------------------------------------

امروز فرصت کردم سیزن جدید رو تست کنم. واقعا اپراتور ها چه به لحاظ طراحی و چه عملکرد، خوب درست شدن! اسنایپر که واقعا محشره ... با یه تیر به راحتی میتونه دخل طرف مقابل رو بیاره =)) برخلاف glaz که واقعا ضعیف شده...
مپ هم که البته اعصاب خردکنه. بی جهت شلوغ کردن داخل ساختمون رو! و به شدت هم defence مظلوم واقع شده توی این مپ ... تو یه حرکت میشه تار و مار ـشون کرد بدون کار خاصی از بس بندگان خدا base ـشون تنگ طراحی شده! :|

در کل، اپراتور های فصل جدید به شدت توصیه میشه تهیه ـشون! :D بعد مدت ها، یوبی یه سیزن با کیفیت داره تحویل پلیرا میده.

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
خوب منم از زمان بتا دارم بازی میکنم:| دقیقا یادمه وقتی GTX 580! رو بعد از 6 سال بازنشسته کردم و GTX 970 رو خریده بودم یک کدی با کارت گرافیک بود که بعدا فهمیدم برای بازی R6 تو کلاینت یوپلی هست! دیگه هیچی شد اولین تجربه خرید بازی اروجینال، از شرکت یوبیسافت، اولین تجربه یک شوتر اول شخص، اولین تجربه یک بازی انلاین تو زندگیم:|:D
خلاصه براتو بگم اولین روز بازی رو دانلود کردیم زده بود 14 گیگ که الان با پک تکسچرش شده 68 گیگ خیلی عوض شده بازی یعنی یوبی از بازی که بهمون فروخته یک بازی دیگه ساخته....
خوب به عنوان یک تازه کار تو بای های اروجینال بعدا که اطلاعات رو تو سایت R6 چک کردم دیدم 7-8 سیزن فقط کژوال بازی کردم=)):)) اولین سیزنی که بازی کردم شدم گلد 4 بعد اون سیزن شدم پلات 1:eek: بعد اون سیلور 4 و بعد اون 2 تا برنز:Shocked: در مجموع میشه گفت چون یار و یاوری نداشتم قابل قبول بوده برای همین اومدم بیام اینجا که بگم در حدی تو این بازی حرفه ای هستم که با هم تیمی خوب خیلی راحت میشه رنک اپ شد ولی تک نفری با این که زیاد کیل میگیرم همیشه یا سیلور میشم یا برنز پس اگر کسی خواست بازی کنه بهم بگه تا تیمی بریم.

یکی از خوف ترین لحظات زندگیم

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    555.5 KB · مشاهده: 27
آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
هر چقدرم اپراتور جدید و ایده‌های خفن داشته باشن، هیچی Sledge نمیشه. :D
به‌نظرم دیفندر جدید تاثیرگذارتره؛ روند بازی رو میتونه خیلی خوب تغییر بده.
هیچ چیزی ash نمیشه! یعنی بنظرم بهترین اپراتور کل بازی هست

• Like
Reactions: Lions Gate

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان بازی بعد اپدیت برای شما هم کرش میکنه ؟ من 3 بار شده برام تو همین 48 ساعت
میخوام ببینم بازی مشکل داره یا من فرکانس رم رو تغییر دادم این طور شده !

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
سلام دوستان بازی بعد اپدیت برای شما هم کرش میکنه ؟ من 3 بار شده برام تو همین 48 ساعت
میخوام ببینم بازی مشکل داره یا من فرکانس رم رو تغییر دادم این طور شده !
اگه تو بازی دیگه کرش نمیکنه مطمئن باش از یوبیسافته چون این چند سیزن جدید که شروع میشد بازی کرش میکرد باید صبر کنی تا آپدیت فیکس بده

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اگه تو بازی دیگه کرش نمیکنه مطمئن باش از یوبیسافته چون این چند سیزن جدید که شروع میشد بازی کرش میکرد باید صبر کنی تا آپدیت فیکس بده
کرش کردن حل شد فرکانس رم رو برگردوندم دیفالت ولی الان هم تو این و هم فورت فریم دراپ شدید دارم فک میکنی از این انویدیا هایلایت و گیم بار ویندوز میتونه باشه ؟ اف کنم درست میشه ؟

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
کرش کردن حل شد فرکانس رم رو برگردوندم دیفالت ولی الان هم تو این و هم فورت فریم دراپ شدید دارم فک میکنی از این انویدیا هایلایت و گیم بار ویندوز میتونه باشه ؟ اف کنم درست میشه ؟
تست کن ضرر نداره ولی اگه درایو کارتت بزوز نیست بروز کن و با برنامهDisplay.Driver.Uninstaller پاک کن دوباره نصب کن

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
تست کن ضرر نداره ولی اگه درایو کارتت بزوز نیست بروز کن و با برنامهDisplay.Driver.Uninstaller پاک کن دوباره نصب کن
درایور بروز هست من قیلا با رمبو سر همین فریم دراپ شدید مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم کلا
بعد راهی هست این کسپر به بتل ای گیر نده ؟ باید همیشه خاموشش کنم تا بتونم گیم رو اجرا کنم تو ویندوز قبل روال بود ولی الان گیر میده !!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
درایور بروز هست من قیلا با رمبو سر همین فریم دراپ شدید مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم کلا
بعد راهی هست این کسپر به بتل ای گیر نده ؟ باید همیشه خاموشش کنم تا بتونم گیم رو اجرا کنم تو ویندوز قبل روال بود ولی الان گیر میده !!
متاسفانه کسپر ندارم از انتی ویروس خوده ویندوز استفاده میکنم و سر هم ازش درنمیارم

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
هیچ چیزی ash نمیشه! یعنی بنظرم بهترین اپراتور کل بازی هست
من هم اپراتور اصلیم Ash بود با K/D:1.4 و 6 هزار کیل (فقط با اش)
اگه با تماشای استریم بازی رو توییچ حال میکنی یک فرانسوی هست به اسم Shaiiko با رنک چمپیون. طرف رسما دیوونه است و اتک فقط Ash بر میداره و دیفنس فقط Jager و طوری با Ash بازی میکنه که از لذت خون و کف قاطی میکنی حتما ببین استریمش رو و معمولا ساعت 2 که از سر کار میرم خونه آنلاین هست. کلا فرانسوی ها خیلی قوی بازی میکنند مثلا نفر سوم رنک predator تو بازی Apex هم یک فرانسوی هست به اسم cyqop که واقعا با تیمش قشنگ بازی می کنه ولی متاسفانه چون انگلیسی صحبت نمی کنند زیاد بیننده ندارند.
متاسفانه موس و کیبورد دار ها لذت بازی کردن رو از تمام شوتر آنلاین بازها رو PS4 که با عشق و تعصب بازی می کنند گرفته اند من خودم با چه شور و حرارتی رینبو بازی میکردم ولی با دیدن بعضی واکنش ها و حرکات( که تو خودت رو جر بدی هم با دسته نمی تونی بزنی) از این موس وکیبورد دارها کلا از بازی کردن دلسرد میشدم. الان شما برو رو توییچ و استریم بازی Apex رو ببین! هر ننه قمری که داره روی PS4 با رنک predator بازی میکنه موس و کیبورد داره مثل این مرتیکه daltoosh که همیشه هر وقت آنلاینه نفر اول تعداد بیننده ها رو داره!

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من هم اپراتور اصلیم Ash بود با K/D:1.4 و 6 هزار کیل (فقط با اش)
اگه با تماشای استریم بازی رو توییچ حال میکنی یک فرانسوی هست به اسم Shaiiko با رنک چمپیون. طرف رسما دیوونه است و اتک فقط Ash بر میداره و دیفنس فقط Jager و طوری با Ash بازی میکنه که از لذت خون و کف قاطی میکنی حتما ببین استریمش رو و معمولا ساعت 2 که از سر کار میرم خونه آنلاین هست. کلا فرانسوی ها خیلی قوی بازی میکنند مثلا نفر سوم رنک predator تو بازی Apex هم یک فرانسوی هست به اسم cyqop که واقعا با تیمش قشنگ بازی می کنه ولی متاسفانه چون انگلیسی صحبت نمی کنند زیاد بیننده ندارند.
متاسفانه موس و کیبورد دار ها لذت بازی کردن رو از تمام شوتر آنلاین بازها رو PS4 که با عشق و تعصب بازی می کنند گرفته اند من خودم با چه شور و حرارتی رینبو بازی میکردم ولی با دیدن بعضی واکنش ها و حرکات( که تو خودت رو جر بدی هم با دسته نمی تونی بزنی) از این موس وکیبورد دارها کلا از بازی کردن دلسرد میشدم. الان شما برو رو توییچ و استریم بازی Apex رو ببین! هر ننه قمری که داره روی PS4 با رنک predator بازی میکنه موس و کیبورد داره مثل این مرتیکه daltoosh که همیشه هر وقت آنلاینه نفر اول تعداد بیننده ها رو داره!
یعنی زدی توخال یکی این مورد خیلی اذیت میکنه که یوبی یه غلتی باید بکنه
دومیش تقسیم تیمه بارها شده به سری نوب افتادم تو یه گروه که همه لولشون زیر صده
بعد گروه حریف همه بالای صد یعنی دهنت سرویس میشه این دیگه اخرت نامردی هرچند بعضی از این لول پایینا اکانت دومشونه
بازی میخوام ببوسم بزارم کنار ادم میاد لذت ببره تو مخی میشه
برم سراغ کال
نمیدونم کالا هم همینجوریه یانه اگه کسی نسخه ps4داره یه راهنمای کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر