Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
به نظرم هیچ ارزشی نداره... 12500 واسه هر اپراتور شوخی نیست...شما اگر یک دست رانک کامل ببرید حا لا تو راه ممکن هزار و اتفاق بیفته چند مساوی بشه وخلاصه در نهایت ببرید چیزی حدود 400 Renown جایزه میگیرید...حالا فکر کن چیزی حدود 20 اپراتور هست + اون 4 تا اپراتوری که واسه باز شدن 25000 میخوان...و در اینده 4 تا دیگه هم میاد... حالا خود پراتور ها بماند بحث اسکین و شخصی سازی اسلحه ها بماند...در کل واسه کسایی که بخوان با کلیت بازی اشنا بشن خوبه فقط. :)
اتفاقا این یه فرصت عالی هست برای کسایی که بازی رو ندارن. یه سری روش هست که میشه با انجام اون ها روزی 25000 تا renown گرفت و راحت میشه روزی 2 تا اپراتور باز کرد.
فقط برای مدت محدودی این نسخه قرار داده شده و روی کنسول ها هم این نسخه عرضه نمیشه!

• Like
Reactions: Paradise Lost

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اقا این ریپورت چیه ملت مسخرشو دراوردن ؟؟ :-w
تو Casual عادی داشتم بازی میکردم و به 14 کیل رسیده بودم که یهویی 3 نفر از اعضای تیم حریف PM دادن و هرچی از دهنش دراومد گفتن و همشون ریپورتم کردن :o WTF
جدا من حتی گلیچ هارو بلد نیستم و با استفاده زیاد از دوربین ها به این تعداد کیل میرسم ! نزنه یهو بن شم ؟ :-??:-t

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
تو Casual عادی داشتم بازی میکردم و به 14 کیل رسیده بوده که یهویی 3 نفر از اعضای تیم حریف PM دادن و هرچی از دهنش دراومد گفتن و همشون ریپورتم کردن :o WTF
جدا من حتی گلیچ هارو بلد نیستم و با استفاده زیاد از دوربین ها به این تعداد کیل میرسم ! نزنه یهو بن شم ؟ :-??:-t
متاسفانه رواني زياده و من خودم قبلا چند بار وقتي كيل هام زياد شد اعضاي تيم راند آخر لطف كردن و vote to kick دادن و باعث شد كلا هيچي بشه اون امتياز ها باز خوبه آپديت جديد ديگه نميشه راند آخر vote to kick داد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تو Casual عادی داشتم بازی میکردم و به 14 کیل رسیده بوده که یهویی 3 نفر از اعضای تیم حریف PM دادن و هرچی از دهنش دراومد گفتن و همشون ریپورتم کردن :o WTF

ريپورت كردن و بن شدن نياز به مدرك داره !
مثلاً اگر كسي رو بخوان به خاطر حرف نا به جا يا حركت هاي مشكل دار بن كنن و ... بايد ضبط شده اون بازي رو سرورهاشون رو ببينن بعد قضاوت كنن

همين طوري كشكي كشكي هم نيست
من يه بار يكي رو ريپورت كردم بعد 3-4 روز مسيج اومد كه ما رفتيم تحقيق كرديم و ديديم كه شما درست مي گفتيد و تشكر كرده بودن و اينا

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
یکی میشه بیاد بیشتر در مورد بخش Terrorist hunt توضیح بده؟
بعد این بخش Ranked تنهایی بریم به مشکل میخوریم؟ چون آشنا کسی نیست که این بازیو داشته باشه مجبورم تنهایی برم البته بازیو تازه یه هفتس شروع کردم احتمالا تا چند روز دیگه به لول 20 برسم :D
سرورای بازیم واقعا خوبه من تاحالا مشکل نداشتم فقط تو این بخش casual واقعا عقده ای زیاده یهو تو جای حساس بازی یا جایی که راند آخره میان میزنن هم تیمیارو میکشن و بعد لفت میدن :|

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
اقا من بازیرو رو اکانت خریداری کردم ! یعنی اکانت خریدم :D
حالا از دیروز تا الان که به لول ۲۰ رسیدم هنوز نفهمیدم این سیزن پس کجایه بازیه ! :|
اکانتو که خریدم نوشته بود سیزن پس هم داره ،! الانم فقط یه ۶تا اسکین رایگان بهم داده ولی وقتی میرم تو منوی چلنج مینویسه ۲چلنج اضافی فقط برای سیزن پس دار هاست :|
الان من چجوری میتونم این سیزن پس رو فعال کنم ؟
ممنون
منم با دوستم خریدم(من شدم ظرفیت3) ارپاتورا برا من باز شد و برای دوستم فقط اسکین و چلنج باز شد

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يه شايعه هست كه مي گه يكي از اپراتورهاي بعدي كه مال برزيل اند يكي شون نردبام حمل مي كنه :|:|:|

معلوم نيست دقيقا مهاجم يا مدافع ولي اين مورد رو انگار از توي فايل هاي صوتي در اوردن! يوبي عادت كرده و معلوم نيست چرا كه فايل هاي صوتي اپراتور هاي بعديش رو ميذاره ! مثلا والكري همين طوري لو رفت !

يه سري مي گن اين قابليت خوبيه چون ميشه از توي trap door ها و قسمت هايي كه ميشه تركوند به راحتي بالا هم رفت و فقط نپريم پايين !

اما اخه نردبام :|:|:|

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
يه شايعه هست كه مي گه يكي از اپراتورهاي بعدي كه مال برزيل اند يكي شون نردبام حمل مي كنه :|:|:|

معلوم نيست دقيقا مهاجم يا مدافع ولي اين مورد رو انگار از توي فايل هاي صوتي در اوردن! يوبي عادت كرده و معلوم نيست چرا كه فايل هاي صوتي اپراتور هاي بعديش رو ميذاره ! مثلا والكري همين طوري لو رفت !

يه سري مي گن اين قابليت خوبيه چون ميشه از توي trap door ها و قسمت هايي كه ميشه تركوند به راحتي بالا هم رفت و فقط نپريم پايين !

اما اخه نردبام :|:|:|
Wtf :))
خب از جاهايى كه بايد بالا رفت كه با rapple ميشه ديگه نردبون به چه دردى ميخوره؟!
"نردبام" شيرازيه؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Wtf :))
خب از جاهايى كه بايد بالا رفت كه با rapple ميشه ديگه نردبون به چه دردى ميخوره؟!
"نردبام" شيرازيه؟

خوب بحث اصلي همينه ديگه !
يه سري مي گن مال مدافع هاست ! بعد اين رو ميذارن روي اون چهارچوب چوبي هاي روي زمين تا سريع بتونن به طبقات بالايي دسترسي پيدا كنن

البته حدسه فقط ! براي والكري هم مي گفتن شايد يه ميكروفون فوق حساس باشه بشه جاهارو فهميد ولي اخرش فهميدن دوربين بوده

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
اتفاقا این یه فرصت عالی هست برای کسایی که بازی رو ندارن. یه سری روش هست که میشه با انجام اون ها روزی 25000 تا renown گرفت و راحت میشه روزی 2 تا اپراتور باز کرد.
فقط برای مدت محدودی این نسخه قرار داده شده و روی کنسول ها هم این نسخه عرضه نمیشه!
داداش اون راه ها شدنیه یا تقریبا غیر ممکنه کلا نظرتون به خرید نسخه معمولی یا استارتر یکم هم لطفا راجب گلد توضیح بدین

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
مسخره ترین چیز تو بازی میتونه نردبوم باشه ! :| با وجود rapple به دردی نمیخوره ، مگه اینکه rapple رو حذف کنن
بنظرم یکی از کاراکتر های بعدی مثلا میتونه یه پهباد داشته باشه :D یا مثل اسلحه Flame با رنج بالا داشته باشه :D

• Like
Reactions: « Lions Gate »

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر