Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خیلی سخته درمورد این بازی توضیح دادن :D
کوانتوم یه حس خوب قدیمی رو داره واسم زنده میکنه که شاید آخرین بار توی bright falls تجربه کردم.از لحظه ی شروع بازی میفهمین با یه چیز معمولی طرف نیستین و قراره لحظات خاصی رو تجربه کنید.
گان پلی خیلی خیلی لذت بخشه.لحظه ای برام خسته کننده نشده و هرچی جلوتر میرم جذاب تر هم میشه.گرافیک هم بیخیال هیچی نگم بهتره :D داستان هم اسم سم لیک میاد باید رد شد :D جذابیت خیلی خوبی داره و اصلا قابل پیش بینی نیست.
سوپرایز بازی هم برای من لایو اکشن هاشه.به طرز عجیبی جذاب و خوب در اومده و از خیلی سریال ها بهتره :D
البته به نظرم بازی 2 نقطه ی ضعف داره:1-آسونه واقعا و کاش یکم سخت تر بود.
2-محتویات بیشتری میتونه داشته.مثل چلنج هایی مثل زنده موندن و ... .
ولی در خرید این بازی شک نکنید که اگه فن رمدی باشین جزو خاص ترین و بهترین تجربه های نسلتون میشه.
بازی به طرز وحشتناک پر از easter egg ـه و خوب بگردین که چیزای جالبی پیدا میکنید :D

آخرین ویرایش:

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
حتی یه بار دیگه هم یکی از کارمندان مایکروسافت گفته بود که استور چنین محدودیتی نداره و بازیهایی که SLI ساپورت می کنن از این نظر فرقی با بازیهای عادی ندارن، یعنی خود بازی باید ساپورت کنه.

جواب کامل تر رو که شامل مسائل دیگه مربوط به استور Windows 10 میشه رو توی این تاپیک که ناظم لینکش رو گذاشته بود دادم.

ولی بخشی که مربوط به بازی هست اینه که بازی از انجین ارتقا یافته ی Northlight Engine که همون انجین Alan Wake هست استفاده میکنه؛ موضوع اینه که این انجین از SLI/CrossFire پشتیبانی میکنه (رمدی با یک پچ این قابلیت رو به بازی اضافه کرده بود) اما در QB همونطور که خودشون هم بارها اعلام کردند به خاطر محدودیت های اپ های UWP این امکان در حال حاضر وجود نداره، درواقع برداشت من از این موضوع اینه که ساختار اپ های UWP در حال حاضر به این صورت هست که امکان پشتیبانی از Multi-GPU رو ندارند، حالا اینکه در آینده نزدیک این مشکل رو رفع کنند یا نه رو مسلما زمان مشخص میکنه، ولی در حال حاضر این قابلیت برای این بازی و گیم های موجود در استور ویندوز 10 وجود نداره.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
امیدوارم این UWP هم مثل GFWL نابود بشه، دوتا بازی بر اساس همین سروس داغون دادند از لحاظ پرفورمنس یکی از یکی دیگه آشغال تر و داغون تر... همون مایکروسافت دست از سر PC گیمینگ برداره بهتر به نظرم.

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
Act 5 part 2 داخل پارکینگ بعد از کشتار دکمه y رو میزنم زوم میکنه هدف رو دوتا سرباز که حرفشون رو بشنوه و بعد هیچی نمیشه.اونجا باید چیکار کرد?

Last edited by a moderator:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
Act 5 part 2 داخل پارکینگ بعد از کشتار دکمه y رو میزنم زوم میکنه هدف رو دوتا سرباز که حرفشون رو بشنوه و بعد هیچی نمیشه.اونجا باید چیکار کرد?
ببين بايد كد رو واسه باز شدن در بدست بيارى
وقتى y ميزنى و گذشته رو ميبينى اونا ازونجا حركت ميكنن تا طبقه دوم پاركينگ بايد باشون برى و باز ازونجا تا انتهاى پاركينگ ميرن و كد رو ميگن باهاشون برو

• Like
Reactions: raiden1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
ببين بايد كد رو واسه باز شدن در بدست بيارى
وقتى y ميزنى و گذشته رو ميبينى اونا ازونجا حركت ميكنن تا طبقه دوم پاركينگ بايد باشون برى و باز ازونجا تا انتهاى پاركينگ ميرن و كد رو ميگن باهاشون برو
وقتی حرکت میکنن تا 5 قدم محو میشن . از قدرت نگه دارنده زمان هم استفاده کردم نشد .محو شدن . کار خاصی باید کنم یا قدرت خاصی رو باید استفاده کنم تا بتونم کامل باهاشون برم تا طبقه دوم?

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان گرامی لطفا اگر سوال و یا مشکلی در خصوص مراحل داستانی بازی دارید اونو حتما داخل تگ اسپویلر قرار بدید.
اگر این موضوع رعایت نشه و مجددا تکرار بشه دسترسی افراد مذکور به تاپیک قطع خواهد شد.

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
دوستان ترفندی جهت اچرای این بازی نیمده ؟حتما باید خریداری بشه؟از کچا بیاریم ۲۰۰ هزار به این کفار سازنده بدیم آخه.؟
اگر راهی هست ممنون میشم بفرمایید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منم سیوم پرید:| خیلی مسخرس باید کلا از اول شروع کنم!
بی دلیل کنسول رو روشن میکنی میبینی سیوات نیستن

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
وقتی حرکت میکنن تا 5 قدم محو میشن . از قدرت نگه دارنده زمان هم استفاده کردم نشد .محو شدن . کار خاصی باید کنم یا قدرت خاصی رو باید استفاده کنم تا بتونم کامل باهاشون برم تا طبقه دوم?
قدرت خاصی نمیخواد تو اگه همزمان باهاشون حرکت کنی و y رو مدام بزنی که گذشته رو بتونی ببینی میتونی تا ته پارکینگ باهاشون بری. اگه احیانا میخوای زودتر برسی از قدر dash استفاده کن
LB هست فک کنم که سریع در زمان حرت می کنه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من یه سوالی دارم که همیشه واقعا برام تعجب آور بوده !!! اینا که خودشون میدونن بازی که دارن عرضه میکنن بدون آپدیت مشکلات گرافیکی داره پس چرا همون آپدیت رو تو خود بازی موقع فروش اعمال نمیکنن !! ویچر هم همینجور بود ! وقتی بازی رو گرفتیم تازه گفتن بازی مشکل داره باید 18 گیگ آپدیت کنید که قیدشو زدم !!! واقعا چرا وقتی که میخوان بازی رو عرضه کنن مشکلات رو برطرف نمیکنن ؟ حتما باید آپدیتی تو کار باشه ؟
عزیز بازی وقتی گلد میشه به صورت دیسک عرضه میشه و مشکلاتی از قبیل آپدیت که اصطلاحن day one patch نامیده میشن بعد از تولید دیسک ها ساخته میشن! خیلی مسئله معمولیی هست نمیدونم چرا کسی نمیدونه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
خوب بلاخره شد یکی از بهترین تجربه های زندگیم در حوزه انواع سرگرمی ها بود تنها ایرادش این بود که تموم شد. داستان پیچیده و جذاب روابط بین شخصیتا هسته علمی تخیلی بی نظیر داستان پردازی و بالانسی که در پایان بین دانسته ها و سوالات باقی میذاره، تلفیق گرافیک و فیزیک و افکت های سنگین،ارزش تکرار بالا، صدا گذاری بینظیر و تلفیق اون با افکت ها و پالسهای زمانی، نوآوری فوق العاده و مکرر
درنهایت باید بگم این فراتر از تنها یک گیم بود، شاید تلفیق هنرهای بشری و جذابیت نقاط تاریک علم

• Like
Reactions: DieDie and sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر