QuakeCon 2007

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

امسال طبق روال سالانه نمایشگاه QuakeCon برگزار شد. این نمایشگاه در سالن Hilton Anatole در Dallas Texas برگزار شد. البته هنوزم در حال برگزاری هستش.

امسال انگار یه سری مطالب جالب دارم میخونم. افراد مختلف Case های خودشون رو به نمایش در آوردن و جالب‌ترین و خوش‌قیافه‌ترین Case در این نمایشگاه معرفی شد.

نکته جالب اینکه Nvidia به طور کامل این نمایشگاه رو حمایت کرده و میزبانه و تمام محصولات معرفی شده برچسب nvidia روش خورده.

در این نمایشگاه که id Software برگزار کننده اون هستش، استودیو های دیگری هم حضور دارن مثل Splash Damage که ETQW رو با Id داره.

نکته جالب حضور برخی بازی ها که هیچ ربطی به id نداره هست. بازی هایی مثل World in
Conflict, Left 4 Dead, Strangehold

قراره امشب هم سخنرای مخصوص برنامه نویس ارشد Id در این نمایشگاه ارائه بشه. کارمک .

این جور که مشخصه خیلی ها این نمایشگاه رو از E3 امسال جالب تر میدونن ( لطفا به این جمله خیلی گیر ندین.من عین متن رو ترجمه کردم ) .

تا کنون Derek Perez رئیس nvidia سخنرای خودش رو انجام داده و به مهمانان این نمایشگاه خیر مقدم گفته و محصولات خودش رو به رخ کشیده.

نکته جالب در این نمایشگاه بهترین کیس و انتخاب اون هست که حتی بعضی از گروه ها ا مونیتور های 37 و 42 اینچی خودشون رو به نمایشگاه اوردن.

امیدوارم فردا خبرهایی از کارمک به گوشمون برسه.

اینم یک سری عکس از این نمایشگاه.

خداحافظ

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سخنراني كارمك در حال برگزاري و اتفاقات خوبي افتاده كه قسمت هاييش رو مي خونيد:
نسخه PC بازي Enemy Territory: Quake Wars براي دوم اكتبر عرضه خواهد شد.
به زودي اخباري از بازي Wolfenstein كه توسط Raven در حال ساخته منتشر ميشه. Threewave Software هم در ساخت بازي (قسمت هاي آنلاين) مشاركت داره.
فيلم Wolfenstein توسط تيم سازنده فيلم Silent Hill ساخته خواهد شد. نويسنده و كارگردان فيلم Roger Avary (فيلم هاي Pulp Fiction و Silent Hill و Beowolf) و تهيه كننده Samual Hadida (فيلم هاي Resident Evil و Good Night and Good Luck و SH) خواهند بود.
تمام بازيهاي id توسط Steam قابل دانلود خواهند بود. همچنين بازي هاي قديمي بر روي ويندوز Vista و XP نيز كار خواهند كرد. (بازي Commander Keen موجود نخواهد بود، لايسنس بازي در دست استوديوي ديگري است.)(بازيهاي ديگري مثل Quake 4 و ... نيز نخواهد بود. اما ليست به اندازه كافي كامل است.)
Quake Arena Arcade توسط Pi Studios و id براي 360 در حال ساخت است.
Quake 3 Arena هنوز دهمين بازي پرطرفدار در Gamespy به حساب مي آيد. شما خواهيد توانست اين بازي رو در Web Browser خودتون بصورت رايگان بازي كنيد. (ظاهرا اين بازي همون Quake Zero هست كه توضيحات بيشتر رو در ادامه مي خونيد.)
Katherine Kang (همسر John Carmack) درباره بازي Orcs & Elves 2 براي موبايل صحبت مي كند (اين بازي در E3 اعلام شده بود). همچنين قسمت اول اين بازي براي DS نيز خواهد آمد.
با آمدن كارمك به روي صحنه تريلري از انجين جديد id‌ يعني Tech 5 به نمايش در مي آيد. تريلر چند صحنه ماشين سواري داشته (شبيه به Motorstorm). نام بازي Rage‌ خواهد بود.
بازي 10 ميليون دلار هزينه برداشته و بر روي 2 DVD يا يك ديسك Blu-ray عرضه خواهد شد.
Tech 5 در ابتدا براي نمايش در E3 در نظر گرفته شده بوده اما در كنفرانس Apple به نمايش درآمد. همچنين كارمك تمايل به ساخت بازي براي iPhone دارد. البته يك بازي جديد. (فقط در حد ابراز تمايل بوده، هنوز بازيي در دست ساخت نيست.)
كارمك Quake Arena رو بازي مورد علاقه خودش ميدونه. تيم سازنده دومي در id بر روي Quake Zero كار مي كنند. كه حدود 20-30 نفر هستند و بازي (Quake 3 Arena) رو بر روي Tech 5 پياده سازي مي كنند.
كارمك درباره 30fps VS 60fps صحبت كرده و گفته كه با انجين جديد، بازي هاي id در 60fps كار خواهند كرد (بر روي 360 و PS3).
كارمك زياد درباره Nintendo DS صحبت كرده. و همچنين ابراز علاقه اي هم براي ساخت Quake Arena‌ بر روي NDS كرده! البته بازي بيشتر ظاهري شبيه به Doom 2 Deathmatch خواهد داشت.
بازي Wolfenstein جديد با قسمت هاي قبلي تفاوت هايي خواهد داشت.

تا همين جا براي الان كافيه فك كنم.

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89
سلام
دستت درد نكنه محمدرضا جان
ميگمن كارمك در مورد اون بازي جديدش حرفي نميزنه؟ يا در مورد كنسول ها؟!

اسم بازی Rage هست که سبکش car combat ولی 60 درصد بازی shooter و 40 درصد بقیه Racing و Driving هست دوربینش در حالت shooter اول شخصه و در حالت Racing هنوز معلوم نیست از چه دوربینی استفاده میکنن ولی به احتمال زیاد سوم شخصه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
ممنون ولي منظورم اين بود كه روي كنسول مياد يا نه يا اينكه بازي غير از rage واسه كنسول در نظر داره!!
اصلا يه سوال كلي تر اين quakecon اصلا توش خبري داده ميشه يا نه؟!

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
ممنون ولي منظورم اين بود كه روي كنسول مياد يا نه يا اينكه بازي غير از rage واسه كنسول در نظر داره!!
دوست عزیز quakeconفقط یک نمایشگاهه وهیچ گونه خبری در آن داده نمیشود

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89

اومدنش برای کنسول اعلام شده ولی بازی غیر از rage احتمالش خیلی کمه چون همین پروژه ساخت rage خیلی سنگینتر از اون چیزیه که فکرش رو بکنی John Carmack گفته حجم اطلاعات uncompressed بازی 80GB هست که وحشتناک زیاده همونجور که میبینی غیرممکنه که به فکر یه پروژه دیگه باشن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
كارمك درباره 30fps VS 60fps صحبت كرده و گفته كه با انجين جديد، بازي هاي id در 60fps كار خواهند كرد (بر روي 360 و PS3).

وقعا خيلي خوشحال كننده هست بازي به اين عظمتي با اين موتور جديد و قدرتمند بخواد در 60 فريم در ثانيه روي كنسولها اجرا بشه!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
امسال دو سری مسابقه اصلی وجود داره

ET:QW 6v6 و Quake (نه تروخدا ... :biggrin1::biggrin1: )

خبر هیجان انگیز .. که خوب چند وقت پیش اعلام شده بود اینه که مسابقات Quake روی هر چهار بازی این سری انچام میشه .. مثل اینکه هر دو نفر چهار تا مسابقه می دهند که هر کدام روی یکی از این بازیها است. :eek:

با توجه به اینکه shooting ، movement ، اسلحه ها و ... در این چهار بازی به میزان خیلی زیادی متفاوت هستند .. خیلی خودمونی طرف باید همه فن حریف باشه.:biggrin1:

شرط من روی av3k هست .. البته toxic در Quake3 خیلی بهتره . Purri در Quake 2 .
Cooller هم که فعلا دنبال زن و زندگیه :biggrin1:

پ.ن : Quake Con >> E3

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
خبر هیجان انگیز .. که خوب چند وقت پیش اعلام شده بود اینه که مسابقات Quake روی هر چهار بازی این سری انچام میشه .. مثل اینکه هر دو نفر چهار تا مسابقه می دهند که هر کدام روی یکی از این بازیها است. :eek:

با توجه به اینکه shooting ، movement ، اسلحه ها و ... در این چهار بازی به میزان خیلی زیادی متفاوت هستند .. خیلی خودمونی طرف باید همه فن حریف باشه.:biggrin1:

شرط من روی av3k هست .. البته toxic در Quake3 خیلی بهتره . Purri در Quake 2 .
يعني هنوزم دارن Quake 2 بازي ميكنن ؟!! :eek:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینم ترایلر بازی RAGE که تو نمایشگاه نمایش داده شده :
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/90994.html?playlist=featured
یه چیزی تو مایه های دموهای Pre-Render بود!!!

وقتي ميگن جان كارمك يكي از بازي سازهاي افسانه اي هست بايد چشم بسته قبول كرد .
فقط نميدونم چرا سعي نميكنن تريلر را با كيفيت hd نشون بدن . بااينكه اين تريلر hd نيست ولي زبون ادم بند مياد !
محيط ها بافت وحشتناكي دارند . يه جا از تريلر را نشون ميده كه دارن ماشين سواري ميكنند !! بدون شرح !!
اگه من يه بازيساز بزرگ بودم به تمام بازي ساز هاي ريسينگ پيشنهاد ميكردم كه بازي هاي ريسينگ را با اين موتور tech 5 بسازن فكر كنم بهترين بازي هاي ماشين سوراري تاريخ را بشه با اين موتور ساخت !
حركات فيزيكي تو اينبازي بيشتر از هر چيز منو شگفت زده ميكنه عين واقعيت ! اخه به اينطور چيزها من خيلي دقت ميكنم . يارو يجا داره مگس را با دستش ميگره واي چقدر طبيعي ! اون چيزهايي كه از كلاهش اويزون هست چقدر شگفت انگيز دارن تكون ميخورن تو اين بازي قانون فزيك به درستي رعايت شده !

جان كارمك بزرگ !!:love:
اقا كسي اگه لينك تريلر hd از اين بازي را داشت ما را هم باخبر كنه تا با كله برم دانلودش كنم تا زمان عرضه بازي فقط به تريلر نگاه كنم :biggrin1:

اگه اين بازي بياد نميدونم چند سال ميكشه تا رو دست اين بازي يه بازي ديگه بياد :-"
بخودم قول ميدم كه اين بازي را انجام بدم بهترين بازي تمام عمرم باشه !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
لينك دانلود نداره اين تريلره؟!
من چيزي پيدا نكردم تو اين لينك بالاي صفحه!
البته دارم انلاين ميبينمش ولي بي صدا واسه همين ميخوام دانلودش كنم تا بعدا ببينمش!

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
لينك دانلود نداره اين تريلره؟!
من چيزي پيدا نكردم تو اين لينك بالاي صفحه!
البته دارم انلاين ميبينمش ولي بي صدا واسه همين ميخوام دانلودش كنم تا بعدا ببينمش!
نمیدونم چرا این game trailers اینطوری شده تریلر خوبا رو باید انلاین ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر