v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
سلام دوستان. بعد از اپدیت زامبی چون به صورت مهمان بازی میکردم سیو . .... همه چیم پرید. الان مشکلی ک دارم اینه که مپ دان نمیکنه اصلا. حجم مپ میزنه صفر. دان هم میزنم بعدا خطا میده. همون خطایی که دوستمون چند صفحه قبل باهاش مشکل داشت. اینم بگم که قبل اپدیت هیچ مشکلی نداشتم اصلا.
oc56_00000.jpg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان. بعد از اپدیت زامبی چون به صورت مهمان بازی میکردم سیو . .... همه چیم پرید. الان مشکلی ک دارم اینه که مپ دان نمیکنه اصلا. حجم مپ میزنه صفر. دان هم میزنم بعدا خطا میده. همون خطایی که دوستمون چند صفحه قبل باهاش مشکل داشت. اینم بگم که قبل اپدیت هیچ مشکلی نداشتم اصلا.
oc56_00000.jpg
سلام .
دی ان اس زدی ؟ و مطمئن بشو که apply شده.
اول ببین تو مپ اول که داری میتونی مچ استارت کنی یا نه.

اگه مشکل از dns نبود . دکمه repair هم امتحان کن . اموزش دانلود مپها رو که به اون دوستمون دادم امتحان کن . تو صفحه اول هم گذاشتم .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

---
ا

اها .
میشه پینگ بازی کاهش داد؟یا این که بستگی به اینترنت داره؟
من دی ان اس امتحان کردم تغییر در پینگ نداد زیاد و همون بالا هست ولی وی پی ان خود به خود پینگ میبره بالا بازی سنگین میشه یا احساس میکنی هنگه بازی.
سلام. پینگ که حتما به اینترنت بستگی داره . پابجی موبایل معمولا یه روزایی میره بالا ، یه روزایی خوبه بخصوص تو روز خوبه.
دی ان اس ایران رو بزنین دیگه مینیمم چیزی هست که بدست میارین ، وی پی ان هم معمولا یه مقدار میبره بالا.
نهایت اگه خیلی زیاده ، باید بری بگردی تو اینترنت هزینه کنی سرویس کاهش پینگ بخری.

آخرین ویرایش:

v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
سلام .
دی ان اس زدی ؟ و مطمئن بشو که apply شده.
اول ببین تو مپ اول که داری میتونی مچ استارت کنی یا نه.

اگه مشکل از dns نبود . دکمه repair هم امتحان کن . اموزش دانلود مپها رو که به اون دوستمون دادم امتحان کن . تو صفحه اول هم گذاشتم .

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

---

سلام. پینگ که حتما به اینترنت بستگی داره . پابجی موبایل معمولا یه روزایی میره بالا ، یه روزایی خوبه بخصوص تو روز خوبه.
دی ان اس ایران رو بزنین دیگه مینیمم چیزی هست که بدست میارین ، وی پی ان هم معمولا یه مقدار میبره بالا.
نهایت اگه خیلی زیاده ، باید بری بگردی تو اینترنت هزینه کنی سرویس کاهش پینگ بخری.

پینگ خوبه. 85 الی 90 . سرعت اینترنت هم 8 مگابیت. بازی هم رو مپ پیش فرض بالا میاد . میتونم بازی کنم . پینگ داخل بازی که نشون میده 109 ایناست و سبزه. dns هم سواره که بازی باالا میاد و میتونم بازی کنم.
ریپیر و کلین کش هم کردم.

بقیه تست کردم نتیجه نداد.به جیز اینا:
"
آنتی ویروس را غیرفعال کنید.
appmarket.exe و androidemulator.exe را روی حالت run as admin تنظیم و Apply کنید.
"
این 2 چیز هم تست میکنم نتیجه رو میگم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پینگ خوبه. 85 الی 90 . سرعت اینترنت هم 8 مگابیت. بازی هم رو مپ پیش فرض بالا میاد . میتونم بازی کنم . پینگ داخل بازی که نشون میده 109 ایناست و سبزه. dns هم سواره که بازی باالا میاد و میتونم بازی کنم.
ریپیر و کلین کش هم کردم.

بقیه تست کردم نتیجه نداد.به جیز اینا:
"
آنتی ویروس را غیرفعال کنید.
appmarket.exe و androidemulator.exe را روی حالت run as admin تنظیم و Apply کنید.
"
این 2 چیز هم تست میکنم نتیجه رو میگم.
دیگه روش این روش ویدیو تنها راهی هست که پیدا کردم که به همون دوستمون هم گفتم:
مپ ها را از لینک های پایین دانلود کنید و به کمک ویدیو به بازی اضافه کنید.

دانلود Miramar
دانلود Sanhok
دانلود Vikendi

نکته: داشتن قندشکن و آشنایی کامل با ES File Explorer الزامی است.​
اینم هست :
دوبار کلید Back اندروید رو بزن از بازی خارج شو ، کلید F9 رو بزن ، روی superUser کلیک کن ، روی سه نقطه کلیک کن ، Setting رو بزن و اینا رو چک کن :
Super User Access = Apps and ADB
Automatic Respone = Allow
-
اگه اینا جواب نمیده دیگه فکر کنم باید بازی رو پاک کنید ، اگه حجم دانلود براتون زیاده قبلش بازیتون اینجا ذخیره شده :
Temp\TxGameDownload\MobileGamePCShared
فایلشو بردار ، بعدش با روش نصب دستی نصب کن.
ویرایش : اگه حجمش مهم نیست ، کلا پاک کن دوباره بریز . البته مطمئن نیستم جواب بده ولی برای راه حل آخر !

v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
با سلام خدمت دوستان. بالاخره بعد از ساعت ها درگیری تونستم مشکل دانلود نشدن و خطا مپ رو برطرف کنم.
بعد از انجام همه راه کارها فقط به یک نتیجه رسیدم. فعلا با این روش و تنظیمات مشکل حل شد. براتون میگم شاید بدرد دوستان بخوره:
اول اینکه این تنظیمات
"
وبار کلید Back اندروید رو بزن از بازی خارج شو ، کلید F9 رو بزن ، روی superUser کلیک کن ، روی سه نقطه کلیک کن ، Setting رو بزن و اینا رو چک کن :
"
الان برای من هست پس اینو تنظیم کنید تا دقیقا کارها مشابه هم بشه تا احتمالا مشکل حل بشه.
دوم مپ مورد نظر رو که یکی از دوستان " saeed_sg "زحمت کشیدن لینک دانلود گذاشتن دانلود کنید.
طبق اموزش فیلم برای قرار دادن نقشه در جای مورد نظر پیش برین. منتها با این تفاوت که اول اون اموزش مشکل داره هم مسیر طولانی و رفتم نتیجه نگرفتم.
بازی رو اجرا کنید دکمه برگشت بزنید . F9 بزنید. با مرورگری ک پیشفرض داره نرم افزار es explorer دانلود و نصب کنید. ادامه مراحل طبق همون فیلم پیش برید و فایل مپ دان شده در درایو نصب شده و مسیر:
Temp\TxGameDownload\MobileGamePCShared​
بریزید. بعد نرم افزار es داخل شبیه ساز. داخل sd card برگشت به قبل توسط خود نرم افزار es . پوشه data بعد share1 . مپ که قبلا کپی کرده بودیم از اینجا کپی و به ادرس داخل es قسمت:
sd card>android>data>com.tencent>files>ue4game>shadow>shadowtrack>saved>paks​
کپی کنید. تمام. بعدش برید بازی اجرا کنید. فقط من روشهای زیاد تست کردم دوباره سیو پرید چون حالت مهمان بازی میکردم
فقط مپ برفی دان کردم . بقیه مپ ها همچنان حجم صفر و خطا دانلود میدن.
8gsi_untitled.jpg

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام خدمت دوستان. بالاخره بعد از ساعت ها درگیری تونستم مشکل دانلود نشدن و خطا مپ رو برطرف کنم.
بعد از انجام همه راه کارها فقط به یک نتیجه رسیدم. فعلا با این روش و تنظیمات مشکل حل شد. براتون میگم شاید بدرد دوستان بخوره:
اول اینکه این تنظیمات
"
دوبار کلید Back اندروید رو بزن از بازی خارج شو ، کلید F9 رو بزن ، روی superUser کلیک کن ، روی سه نقطه کلیک کن ، Setting رو بزن و اینا رو چک کن :
"
الان برای من هست پس اینو تنظیم کنید تا دقیقا کارها مشابه هم بشه تا احتمالا مشکل حل بشه.
دوم مپ مورد نظر رو که یکی از دوستان " saeed_sg "زحمت کشیدن لینک دانلود گذاشتن دانلود کنید.
طبق اموزش فیلم برای قرار دادن نقشه در جای مورد نظر پیش برین. منتها با این تفاوت که اول اون اموزش مشکل داره هم مسیر طولانی و رفتم نتیجه نگرفتم.
بازی رو اجرا کنید دکمه برگشت بزنید . F9 بزنید. با مرورگری ک پیشفرض داره نرم افزار es explorer دانلود و نصب کنید. ادامه مراحل طبق همون فیلم پیش برید و فایل مپ دان شده در درایو نصب شده و مسیر:
Temp\TxGameDownload\MobileGamePCShared​
بریزید. بعد نرم افزار es داخل شبیه ساز. داخل sd card برگشت به قبل توسط خود نرم افزار es . پوشه data بعد share1 . مپ که قبلا کپی کرده بودیم از اینجا کپی و به ادرس داخل es قسمت:
sd card>android>data>com.tencent>files>ue4game>shadow>shadowtrack>saved>paks​
کپی کنید. تمام. بعدش برید بازی اجرا کنید. فقط من روشهای زیاد تست کردم دوباره سیو پرید چون حالت مهمان بازی میکردم
فقط مپ برفی دان کردم . بقیه مپ ها همچنان حجم صفر و خطا دانلود میدن.
سلام. بسیار عالی

اون قسمت super user رو نمیخواد دیگه ، اونو گفتم جهت اینکه خود بازی شاید درست بشه و مپ رو دانلود کنه که ظاهرا نشده.
-
اون دانلود es file explorer رو من فکر کردم تو ویدیو هست نگو نیست ، پس من یه سری توضیحات متنی رو اضافه میکنم تو صفحه اول که آسون تر بشه.

• Like
Reactions: v_a1900

Im_GFM

کاربر سایت
Jan 22, 2019
1
سلام
من مشکل لگ دارم، بازیم خیلی لگ داره اینترنتم خوبه، تو بازی های دیگه پینگم 60 ولی تو پابجی داغونه دی ان اس هم استفاده میکنم ولی باز لگ زیاد دارم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام
من مشکل لگ دارم، بازیم خیلی لگ داره اینترنتم خوبه، تو بازی های دیگه پینگم 60 ولی تو پابجی داغونه دی ان اس هم استفاده میکنم ولی باز لگ زیاد دارم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید
سرور رو اروپا انتخاب کردید؟

alireza.....

کاربر سایت
Sep 3, 2018
10
سلام بازی من ایکون بازی رو اشتباهی از دسکتاپ حذف کردم حالا مجبورم واستم تنسنت بالا بیاد تا رو پلی کلیک کنم چجوری ابکون رو برگردونم به دسکتاپ

v_a1900

کاربر سایت
Jan 1, 2019
8
سلام. بسیار عالی

اون قسمت super user رو نمیخواد دیگه ، اونو گفتم جهت اینکه خود بازی شاید درست بشه و مپ رو دانلود کنه که ظاهرا نشده.
-
اون دانلود es file explorer رو من فکر کردم تو ویدیو هست نگو نیست ، پس من یه سری توضیحات متنی رو اضافه میکنم تو صفحه اول که آسون تر بشه.

توضیحات نصب es هست ولی من تست کردم جواب نگرفتم. es نصب میشه ولی نمیشه مسیر بازی رو پیدا کرد که مپ رو کپی کرد. این روشی که من رفتم هم نصب es راحت تره هم جواب گرفتم.

• Like
Reactions: saeed_sg

Reza.hmi

کاربر سایت
Mar 3, 2019
1
سلام من وارد بازی میشم همه چی اوکیه بعد که می خواد وارد منو اصلی بشه این پیغام میاد و بعدشم اونکی نمی دونم چکار کنم کمک

Attachments

• 1551630286960674184046.jpg
    1551630286960674184046.jpg
    127 KB · مشاهده: 7
  • 1551630319424314765188.jpg
    1551630319424314765188.jpg
    168.8 KB · مشاهده: 7

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,331
نام
arash
دوستان از شما mic بدون مشکل کار میکنه؟
از من گاهی قطع میشه و بیشتر مواقع فقط دفعه ی اول کار میکنه!
چه dns ایی استفاده میکنید؟

mohammad1376h

کاربر سایت
Mar 5, 2019
1
سلام
من مشکل ورود به گیم پلی دارم:
بغد از یه مدت بازی کردن دیگه وصل به حساب گوگلم نمیشه و مجبورم دوباره پاک کنم نصب کنم شما راهی برای درست شدنش دارین
ممنون

Amirgh0990

کاربر سایت
Mar 5, 2019
1
سلام خسته نباشید از این همه نکته ی خوب ببخشید یه سوال داشتم من فایل دیتا بازی پابجی رو تو گوشیم دارم می خوام واردش کنم نمیشه میشه بگین چرا ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر