saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام لینکی که نوشته download now همشون خرابن و به عکس png اون نوشته ریفر میکنن... برای نصب با روش b نمیتونم لینک رو پیدا کنم
سلام.
من با گوگل کروم ویندوز امتحان کردم مشکلی وجود نداره ، شاید بخاطر قالب جدید انجمن باشه ، بررسی و تصحیح میکنم.
اینم اضافه کنم تا ثبت نام نکنید و وارد نشوید لینکهای روی تصاویر نمایش داده نمیشوند. عکسها هم سایز اصلی نمیشوند.
بهرحال اینم لینک فایل 1.7 گیگی :
https://filecdn.igamecj.com/fclient...10565_Shipping_Google_GLOBAL.signed.shell.apk
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

saman.aj75

عضو جدید
Mar 23, 2019
2
سلام.
من با گوگل کروم ویندوز امتحان کردم مشکلی وجود نداره ، شاید بخاطر قالب جدید انجمن باشه ، بررسی و تصحیح میکنم.
اینم اضافه کنم تا ثبت نام نکنید و وارد نشوید لینکهای روی تصاویر نمایش داده نمیشوند. عکسها هم سایز اصلی نمیشوند.
بهرحال اینم لینک فایل 1.7 گیگی :
https://filecdn.igamecj.com/fclient...10565_Shipping_Google_GLOBAL.signed.shell.apk
موفق باشید.
ممنونم با یه مرور گر دیگه امتحان کردم شد.... جالبه ساعت 8 بالاخره تونستم با راهنمایی های بالا نصبش کنم بعد تا الان که ساعت 11 هست بازی میکردم که یهو منو از بازی انداخت بیرون و گفت به علت تخلف در قوانین تا 2029 بن شدی... در حالی که کل تخلف من شاید همون تغییر دی ان اس بوده باشه.... هیچ کاری نکردم ولی بن شدم

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان وویس چت کار نمیکنه ینی صدای میکروفنم کار میکنه ولی صدای کس دیگرو نمیشنوم.جالبیش اینه که یه اکانت از تو موبایل یه اکانت تو کامپیوتر به وای فای خودم هردو وصل باشیم و هردو تو یه تیم باشیم صدای همدیگرو میشنویم. فک میکنم واسه دی ان اس باشه انواع دی ان اسارو امتحان کردم با بعضی دی ان اسا بعضی وقت ها اونم کار میکرد.این راه حلام امتحان کردم درست نشد کسی راه حل دیگه ای نداره؟

Sadra99r

عضو جدید
Mar 24, 2019
2
سلام ممنون از سایت خوبتون من یک مشکل دارم من پابجی موبایلو با همون شبیه ساز خودش رو پیسی اجرا میکنم و گوگل پلی هم ریختم و با فیلتر شکن وقتی وارد پابجی میشم موقع لودینگ تو بازی میپره بیرون نمیدونم چرا... با dns هم که میرم میزنه سرور شلوغه

Sadra99r

عضو جدید
Mar 24, 2019
2
لعنت به سازنده امولاتور اعصابمو داغون کرد 10 هزار تومن دادم دو و نیم گیگ گرفتم تا 100 درصد دانلود کرد دوباره از اول شروع کرد به دانلود بعد تا 50 درصد رفت نتم تموم شد برا همین وصلش کردم به وایفای دوباره از اول اومد دانلودش اللن 11 درصده کسی میدونه این چه مرگشه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
لعنت به سازنده امولاتور اعصابمو داغون کرد 10 هزار تومن دادم دو و نیم گیگ گرفتم تا 100 درصد دانلود کرد دوباره از اول شروع کرد به دانلود بعد تا 50 درصد رفت نتم تموم شد برا همین وصلش کردم به وایفای دوباره از اول اومد دانلودش اللن 11 درصده کسی میدونه این چه مرگشه؟
برای مشکل حجم اینترنت از بسته نامحدود شبانه همراه اول برای دانلود ها کمک بگیرید.
-
گاهی اوقات برای بعضی از دوستان این مشکل دانلود پیش میاد . میتونید از روش دانلود مستقیم (روشB)صفحه اول کمک بگیرید .

سایر راه حل های احتمالی که شاید کمکتون کنه هم تو پست دوم هست. میتونید مطالعه کنید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
روی حالت مهمان میشه بازی کرد ولی با پلی گیم نمیشه بازی کرد.لطفا کمک کنیییییییییییییین
سلام .
نهایتا مجبورید از روش توییتر برید. شاید تفاوتی حاصل شد.

---
جوابه منم بده
جوابتون رو این بالا قبلا دادم دوست عزیز. گفتم نهایتا شاید توییتر چاره ساز باشه.
متاسفانه نمیدونم این گوگل مشکلش چیه . dns و قندشکن رو هم امتحان کردید ؟
-
اگه بعضی اوقات پاسخ نمیدنم چون راه حل چاره سازی برا اون موضوع ندارم یا اینکه تو صفحه اول روشش هست.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

javadmajidi9770

کاربر سایت
Feb 4, 2019
9
برای مشکل حجم اینترنت از بسته نامحدود شبانه همراه اول برای دانلود ها کمک بگیرید.
-
گاهی اوقات برای بعضی از دوستان این مشکل دانلود پیش میاد . میتونید از روش دانلود مستقیم (روشB)صفحه اول کمک بگیرید .

سایر راه حل های احتمالی که شاید کمکتون کنه هم تو پست دوم هست. میتونید مطالعه کنید.

جوابه منم بده

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من مشکل اینو دارم رو صفحه ی PUBG گیر میکنه و جلو تر نمیره ممنون میشم کمکم کنید
سلام. چون ممکنه عاملش خیلی اتفاقات باشه من نمیتونم نظری بدم. چیزی که به ذهنم میرسه ممکنه مسئله اینترنت و DNS باشه ، راه حل DNS و V.P.N رو امتحان کردید ؟ اگر نکردید ، هرکدام رو جداگانه امتحان کنید.
سایر راه حلهای پست دوم که بنظرتون میتونه مشکل رو حل کنه مطالعه و امتحان بفرمایید.

چجوری میشه شبیه در ساز تنست بتونیم فارسی تایپ کنیم؟
سلام.
بصورت پیشفرض زبان فارسی نداره ، چون نسخه سبُک و مختصر شده از اندروید هست ، نمیدونم چطور میشه بهش اضافه کرد. بنظر من صرف نظر کنید.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
چه جوری بازیم رو به گوگل وصل کنم
سلام.
آموزش بصورت کامل گام به گام در پست دوم - مطلب شماره هست مطالعه بفرمایید.
یادآور میشم.
اتصال گوگل بعضی ها باهاش به مشکل میخورن ، راه حل خاصی هم نداره.
اتصال توییتر و فیسبوک بهتره ولی فیـ.ـلتـر هستند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mostafa-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر