saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام چطور مرورگر یا es file رو دانلود کنم؟
سلام . با کمک browser داخل شبیه ساز قابل دانلود هست .
آموزش کامل از صفحه اول :
1- شبیه ساز را اجرا کنید.
2- دوبار کلید Back اندروید را بزنید.

[تصویر5-2]

3- کلید F9 کیبورد را بزنید.
4- روی مرورگر کلیک کنید.

[تصویر5-3]

5- به کمک مرورگر ، برنامه ی ES FILE EXPLORER را دانلود کنید.

روش A. با مرورگر وارد سایت زیر شوید :

" http://www.estrongs.com/?lang=en "

و روی دانلود کلیک کنید :

[تصویر5-4]

روش B. آدرس زیر را دقیقا وارد مرورگر کنید (دانلود مستقیم)

" http://openbox.mobilem.360.cn/index/d/sid/3571 "

[تصویر5-5]

روش C. برنامه فایل منیجر را از سایتهایی مانند apkpure یا apkmirror و ... داخل Browser شبیه ساز میتوان دریافت کرد. (نیاز به قندشکن)

با همان روش مراحل 1 و 2 و 3 میتوانید برنامه Es File Explorer را اجرا کنید.

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام خسته نباشید از این همه نکته ی خوب ببخشید یه سوال داشتم من فایل دیتا بازی پابجی رو تو گوشیم دارم می خوام واردش کنم نمیشه میشه بگین چرا ممنون میشم
سلام. فایل مخصوص گوشی ها بصورت apk و data جداگانه هستند. اگه میخواید ازون روش انجام بدید باید طبق آموزش های سایتهای دانلود بازی اندرویدی پیش برید و فایل obb و apk را بریزید توی ویندوز و بعدش جداگانه کپی کنید تو شبیه ساز.
-
فایل صفحه اول بصورت یک تکه apk هست و اگه دانلود کنید ، طبق آموزش صفحه اول براحتی قابل نصب است .

سلام
من مشکل ورود به گیم پلی دارم:
بغد از یه مدت بازی کردن دیگه وصل به حساب گوگلم نمیشه و مجبورم دوباره پاک کنم نصب کنم شما راهی برای درست شدنش دارین
ممنون
سلام. متاسفانه با این مشکل آشنایی ندارم . احتمالا چندین بار امتحان کنید دوباره وصل میشه . dns هم حتما تنظیم کنید.
میتونید از اتصال توییتر استفاده کنید ولی حتما قندشکن میخواد.
-
دوستان از شما mic بدون مشکل کار میکنه؟
از من گاهی قطع میشه و بیشتر مواقع فقط دفعه ی اول کار میکنه!
چه dns ایی استفاده میکنید؟
سلام.
نه mic مشکل داره ، راه حلش نمیدونم چیه.
-
dns سایت شکن کمترین تاثیر روی ping داره.
178.22.122.100
94.232.174.194
-

برنامه dnsjumper هم خودش یه لیست پیشفرض dns داره برا امتحان.

• Like
Reactions: vivaz360

alireza.....

کاربر سایت
Sep 3, 2018
10
سلام من ایکون بازی رو از روی دسکتاپ حذف کردم حالا مجبورم واستم تا نرم افزار بالا بیاد تا پلی رو بزنم نمیشه ایکون رو دوباره برگردوند تو دسکتاپ

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من هر وقت میخوهم وارد بازی بشم این پیام میاد
سلام . فکر کنم خودتون متوجه پیام شده باشید. واقعا درایور گرافیکی نصب نیست یا اشتباها این پیام میاد ؟
اگه سیستمون لبتاب باشه یا کامپیوتر جدید باشه . ممکنه دو پردازنده گرافیکی داشته باشه . سعی کنید نسخه صحیحی از هردو پیدا و نصب کنید .
یه سری نکته هم راجع به مشکلات گرافیکی صفحه اول پست شماره دوم هست ممکنه کمکتون کنه.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

ashkan2030

کاربر سایت
Mar 13, 2019
3
بار اول به اکانتم با گوگل پلی گیم متصل شد ولی الان حتی با فیلتر هم متصل نمیشه یکبار هم کلا پاک و دوباره نصب کردم باز هم نشد . انتی ویروس نود32 نصبه مشکل چیه؟

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
بار اول به اکانتم با گوگل پلی گیم متصل شد ولی الان حتی با فیلتر هم متصل نمیشه یکبار هم کلا پاک و دوباره نصب کردم باز هم نشد . انتی ویروس نود32 نصبه مشکل چیه؟
برای من هم همین مشکل پیش اومد در تنسنت را حلش اینه که از اکانت فیسبوک یا توییتر استفاده کنید.
اکانت گوگلتون روی گوشی دیگری بیارید و به بازی وصل بشید و اکانت فیسبوک یا توییتر برای بازی بدهید.
و با یکی از این دو حساب توییتر و فیسبوک در شبیه سازی تنسنت استفاده کنید در صفحه لوگینگ بازی روی هر کدوم از لوگو اجتماعی که حسابشو دارید بزنید وارد بازی بشد.

• Like
Reactions: saeed_sg

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
سلام این خطا میاد برام ? pubg mobile isn't responding do you want to close it مشکل از چیه؟ یک موقعهای میاومد ok میزد میتوانستم برم بازی ولی امروز نمیشه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام ... سال نومبارک
من یکبار دانلودش کردم و یه بازی هم کردم ولی الان میرم توش دوباره شروع به دانلود میکنه QUOTE]

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
سلام.
این مشکلو چند نفر گفتن ولی من متاسفانه نمیدونم مشکل کجاست و چندبار تکرار میشه یا نه !
شما بازیو از برنامه appmarket.exe اجرا میکنید ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
خب شما از این فایل اجرا کنید ببینید اجرا میشه یا دانلود میکنه ؟
\Program Files\TxGameAssistant\AppMarket
appmarket.exe

اگر بازی بدون دانلود اجرا میشه از همین مسیر همیشه استفاده کنید.
اگر اجرا نمیشه راه حلی ندارم.

saman.aj75

عضو جدید
Mar 23, 2019
2
سلام
تجربه پابجی موبایل (PUBG Mobile) با کامپیوتر ، روان و بدون نیاز به سیستم قوی
با موس و کیبورد و بدون تقلب به کمک شبیه ساز Tencent Gaming Buddy

در صورتی که مشکلی در نصب و اجرای شبیه ساز پابجی موبایل دارید حتما پست دوم همین صفحه را کامل مطالعه بفرمایید

View attachment 92652
PUBG Mobile Emulator | Tencent Gaming Buddy​

شرکت Tencent ناشر اصلی بازی PUBG روی پلتفرم موبایل هست ، این شرکت امولاتور اندروید به همراه انجین اختصاصی برای ویندوز ( که فعلا در مرحله beta هست ) طراحی کرده که براحتی میتونید با موس و کیبورد بازی PUBG Mobile رو روی ویندوز تجربه کنید. یکی از ویژگی های مثبت این روش اینه که سیستم سخت افزاری نه چندان قوی هم را قادر به اجرای بازی PUBG کرده و همچنین موس و کیبورد کاملا روان عمل میکنند ، دوستانی که سیستم قوی برای نسخه اصلی Steam یا موبایل مناسب برای اجرای پابجی موبایل ندارن یا نمیخوان روی موبایل بازی کنن ، میتونن به این روش این بازی رو کاملا رایگان تجربه کنند.

تــــازه هـــا :
-------------------

آپدیت 11 پابجی موبایل عرضه شد ، Event Mode زامبی هم اضافه شده.
آموزش دانلود آپدیت APK بصورت دستی اضافه شد. New
آموزشها بروزرسانی شدند. (آموزش دانلود دستی مپ ، اتصال اکانت Save ، اتصال به گوگل و ...) New
PUBG Lite (نسخه ترکیبی PUBG Mobile و PUBG Steam) عرضه شده است که محدود به کشور تایلند میباشد.
آپدیت شبیه ساز Tencent Gaming Buddy عرضه شد. امکان اتصال به Google Play فراهم است ، اما بدلیل مشکلات توصیه نمیشود
View attachment 100032

تــــوجـــــه :
------------------
1-نگران بالانس بازی و تقلب نباشید پابجی موبایل استفاده از شبیه ساز را تشخیص داده و شما را به سرور مختص شبیه سازها متصل میکند ، رقبای شما هم با شبیه ساز متصل هستند.
View attachment 96221

2-در هر رقابت pubg mobile یک تعداد بات (npc) وجود دارند که هوش مصنوعی بالایی ندارند ، با کشتن آنها لوت بدست می آورید .

3- امکان بازی بصورت دو نفره و چهارنفره با دوستان خود (حتی اگر روی موبایل باشند) فراهم است.

4- برای بازی از DNS استفاده کنید. (اطلاعات بیشتر در پست دوم)

وبسایت رسمی : https://tgb.qq.com/en سایر محصولات

دانــــــــلود :
----------------------

View attachment 99965
Size : 8 MB | Setup Launcher

تذکر: در صفحه دانلود گزینه Public Beta را انتخاب کنید ، سپس روی دانلود کلیک کنید.
لینک دانلود کمکی

بازی را به کمک روش A یا B نصب کنید.​

روش A دانلود به کمک لانچر

پس از کلیک بر روی فایل Setup که بالا دانلود کردید ، ابتدا Engine دانلود و نصب شده ، سپس بازی PUBG Mobile دانلود و نصب می شود . اگر در نصب با اشکال و کُندی مواجه شدید از v-p-n پرسرعت کمک بگیرید و آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید و یا از روش B ادامه دهید.

روش Bدانلود بازی جداگانه ( نصب دستی )

با کلیک بر روی فایل Setup لانچر که بالا دانلود کردید ، ابتدا Engine دانلود و نصب میشود ، پس از نصب Engine ، نصب بازی را Cancel کنید ، ادامه ی نصب را به صورت زیر ادامه دهید :

View attachment 99965
Size : 1.7 GB | APK Version 11.0.10565
تذکر: نصب شامل Engine نمیشود ، انجین اندروید باید توسط شبیه ساز دانلود و نصب شود.
فایل فقط مخصوص آپدیت11 میباشد.

1- لانچر (appmarket.exe) را اجرا کنید ، اگر زبان لانچر انگلیسی است آن را به چینی تغییر دهید. در اجرای بعدی زبان تغییر میکند.
مرحله اول:
View attachment 101892
مرحله دوم:
View attachment 101893

2- در این مرحله روی علامت مشخص شده در تصویر پایین کلیک کنید و فایل دانلودی [ APK 1.7 GB ] را در اختیار لانچر قرار دهید.

View attachment 101894

3- بازی نصب شده و آپدیت های لازم را دریافت میکند ، پس از نصب کامل ، زبان را به انگلیسی تغییر دهید و شبیه ساز را مجددا راه اندازی کنید.

نکته : اگر در هرکدام از دو روش بالا به مشکل برخورید ، روش دیگر را متحان کنید.

آمــوزش هــا :
---------------------

تغییر زبان منوی شبیه ساز از چینی به انگلیسی :boo: :
مرحله اول:
View attachment 92649
مرحله دوم:
View attachment 92650
در اجرای بعدی زبان شبیه ساز تغییر میکند.

تنظیم شبیه ساز برای سیستم معمولی و ضعیف :

در بخش تنظیمات شبیه ساز (Setting) ، شاخه Engine و Game

View attachment 101892

View attachment 92653 View attachment 92654

نکات فنی مهم:
در صورت بروز مشکل :
- نرم افزار را از فایل AppMarket.exe اجرا نمایید.
(مسیر احتمالی : \Program Files\TxGameAssistant\AppMarket )
- فایلهای appmarket.exe و androidemulator.exe را روی حالت run as admin قرار داده و apply کنید.
- برای اطمینان بیشتر درایور کارت گرافیک ، سایر درایورها و ویندوز خود را حتما بروز کنید.
- فایلهای appmarket.exe و androidemulator.exe را روی حالت High Performance پردازنده گرافیکی اصلی اجرا کنید.
- ترجیحا تنظیمات گرافیکی Engine شاخه Rendering را روی +DirectX تنظیم کنید.

توضیحات مفصل مشکلات در پست بعدی همین صفحه

راهنمای PUBG Mobile و Tencent Gaming Buddy :

- نیاز به عمل خاصی برای تنظیم موس و کیبورد ندارید ، هنگام بازی کلید F1 راهنمای صفحه کلید رو فعال میکند.
- دکمه Ctrl نشانگر موس را فعال/غیرفعال میکند.
- کلید F11 پنجره بازی را FullScreen/Windowed میکند.
- امکان نمایش FPS (فریم ریت) از منوی شبیه ساز وجود دارد.
- کلید F9 (خارج از بازی) امکان دسترسی به Browser و Setting اندروید را فراهم میکند.
--
- مشخصات کاربری به بصورت آفلاین (Guest) ذخیره میشود. در صورت نیاز میتوانید حساب تـویـیتـر ، فیـسبـوک و گوگل پلی خودتون رو متصل کنید. [ توصیه توییــتر است ، آموزش در پست دوم ]
- برای پینگ بهتر سرور بازی رو روی اروپا تنظیم کنید.
- حالت Auto Open درب ها قابل تغییر است.
- میزان جمع آوری مهمات هر اسلحه قابل تنظیم هست.
- حساسیت موس قابل تنظیم است.

نکات ضروری درباره تنظیمات داخل بازی PUBG Mobile :

- خم شدن به چپ و راست بطور پیشفرض فعال نیست . به شکل زیر فعال کنید :bash::
View attachment 92651
- عوض کردن سریع اسکوپ وجود دارد ، طبق شکل زیر فعال کنید :bash::
View attachment 96222

مرحله اول:
View attachment 102009
View attachment 96222
View attachment 92651

مرحله دوم: از منو عمودی کنار شبیه ساز روی تنظیمات کیبورد کلیک کنید
View attachment 102003

مرحله سوم: روی فضای خالی کلیک کنید.
View attachment 102004

مرحله چهارم: یک دکمه اختصاص دهید (مثلا Caps Lock) سپس Save کنید.
View attachment 102006

مرحله پنجم: پس از جمع آوری دو نوع اسکوپ در بازی کلید زیر ظاهر میشود.
View attachment 102007

آموزش ها و حل مشکلات فنی در پست بعدی همین صفحه

آموزش Add Friend :

اضافه کردن دوست :
مرحله اول:
View attachment 97767
مرحله دوم:
View attachment 97768
پس از جستجو با علامت مثبت " + " درخواست دوستی بفرستید.

- برای اینکه دوستان شما بتوانند به شما درخواست ارسال کنند به Character ID نیاز داریم :

مرحله اول:
View attachment 97769
مرحله دوم:
View attachment 97770
ID یا PlayerName خود را یادداشت کرده و به دوستان خود بدهید.

- چگونه درخواست دوستی را قبول کنیم ؟

مرحله اول:
View attachment 97767
مرحله دوم:
View attachment 97771
درخواست های دوستی مورد نظر را Accept کنید.

سایر شبیه سازها مناسب برای بازی :
در صورت نیاز به آموزش بیشتر این پست و پست بعدی آپدیت میشوند. لطفا تجربیات خودرا به اشتراک بگذارید.

◄ © کپی فقط با ذکر نام انجمن بازیسنتر مجاز است.
سلام لینکی که نوشته download now همشون خرابن و به عکس png اون نوشته ریفر میکنن... برای نصب با روش b نمیتونم لینک رو پیدا کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر