PSP Universal Remote

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
PSP Universal Remote

اين برنامه براي كنترل وسايلي مثل تلويزيون، ضبط، رسيور، ...استفاده ميشه

8021442_massa84remote.jpg

لينك دانلود

حجم برنامه: 0.52 MB

آموزش نصب:

ابتدا اين فايل رو بگيريدو باز كنيد.

بعد از باز كردن فقط remotes رو كپي كنيد داخل مموري (داخل شاخه اصلي )

در ادامه فايلي رو كه بالا با حجم 0.52 MB دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و در Game150 كپي كنيد.

بعد هم برنامه رو از داخل PSP اجرا كنيد.

نحوه كار كردن:

بعد از اجراي برنامه دكمه L را زده سپس از ليستي كه باز ميشود دستگاه مورد نظر خود را انتخاب كنيد. (تلويزيون يا ضبط يا رسيور يا ...) دوباره L را بزنيد تا بسته شود.

سپس دكمه R را بزنيد ليست Command باز ميشود شما اكنون ميتونيد 8 تا كليد را براي 4 جهت و همچنين ضربدر دايره مثلث مربع انتخاب كنيد.

مثلا روي Power (كه براي خاموش روشن كردن دستگاه مورد نظر است) رفته مربع را بزنيد سپس يكي از 8 دكمه گفته شده را بزنيد(فرضا ضربدر) . بنابراين از اين به بعد اگر ضربدر را بزنيد انگار دكمه Power را زده ايد.

به همين ترتيب بقيه دكمه ها رو هم بچينيد.

همچنين با زدن دكمه دايره شما ميتوانيد فركانس رو عوض كنيد. اگه كار نكرد فركانس رو تغيير بديد.سپس دوباره R را بزنيد تا ليست Command بسته شود.

حالا PSP را به سمت دستگاه مورد نظر (مثلا تلويزيون) گرفته و دكمه ضربدر (كه قبلا تنظيم كرديم) را بزنيد. ميبينيد كه تلويزيون روشن ميشود.

همچنين با زدن دكمه Select شما ميتونيد 7 پروفايل براي خودتون ذخيره كنيد.

آخرین ویرایش:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220

در ادامه فايلي رو كه بالا با حجم 0.52 MB دانلود كرديد را از حالت فشرده خارج كنيد و در Game150 كپي كنيد.

سلام به استاد عزیز
منظور شما از شاخه اصلی چیه :blushing:
از داخل psp یعنی از قسمت game باید اجراش کرد
من هر کاری کردم نتونستم از این سایت دانلود کنم راه حل چیه
باتشکر فراوان

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144

سلام به استاد عزیز
منظور شما از شاخه اصلی چیه :blushing:
از داخل psp یعنی از قسمت game باید اجراش کرد
من هر کاری کردم نتونستم از این سایت دانلود کنم راه حل چیه
باتشکر فراوان

منظورشون از شاخه اصلي همون ابتداي كار هست كه وقتي روي درايو مموريت از MY Computer ويندوز داخلش مي شي يعني همونجايي كه پوشه هاي ISO,VIDEO,PSP,MUSIC,... وجود داره يعني شما بايد به اون لينكي كه آقا مهدي دادن بريد و از اونجا زير Ads by Google به رنگ نارنجي نوشته شده Download شما روي اون كليك مي كنيد بعد از اين كه دانلود تموم شد(يه توصيه از اين سايت با دانلود منيجر دانلود نكن!با خود بروزرت دانلود كن)

پوشه Remotes رو اكستركت مي كني داخل همون مسيري كه بالاتر بهتون گفتم.
حالا ازاون لينك اول هم به همين طريق دانلود مي كنيد و دوتا پوشه UR _ و UR_~1% رو داخل اين قسمت اكستركت مي كنيد PSP>GAME150
حالا مي ريد داخل منوي گيم و از اونجا برنامه رو اجرا مي كنيد.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزيز منظورت از game150 جيه؟
منظور پوشه اي به همين نام در مموري استيك PSP است. وقتي PSP رو به PC متصل ميكنيد.

X:\PSP\GAME150

------------------

google، جناب Craig Marduk جواب شما رو دادن اگه باز متوجه نشدي بگو من بيشتر توضيح بدم.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
منظورشون از شاخه اصلي همون ابتداي كار هست كه وقتي روي درايو مموريت از MY Computer ويندوز داخلش مي شي يعني همونجايي كه پوشه هاي ISO,VIDEO,PSP,MUSIC,... وجود داره يعني شما بايد به اون لينكي كه آقا مهدي دادن بريد و از اونجا زير Ads by Google به رنگ نارنجي نوشته شده Download شما روي اون كليك مي كنيد بعد از اين كه دانلود تموم شد(يه توصيه از اين سايت با دانلود منيجر دانلود نكن!با خود بروزرت دانلود كن)

پوشه Remotes رو اكستركت مي كني داخل همون مسيري كه بالاتر بهتون گفتم.
حالا ازاون لينك اول هم به همين طريق دانلود مي كنيد و دوتا پوشه UR _ و UR_~1% رو داخل اين قسمت اكستركت مي كنيد PSP>GAME150
حالا مي ريد داخل منوي گيم و از اونجا برنامه رو اجرا مي كنيد.
سلام
منظورم این بود که این فایل مثل اینکه خراب هست و غیر قابل دانلوده
من از گوگل سرچ کردم یکی رو دانلود کردم اما من که چیزی ازش ندیدم وقتی اجرا میکنی یه لحظه میره تو لگوی psp بعد هم میاد بیرون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
منظورم این بود که این فایل مثل اینکه خراب هست و غیر قابل دانلوده
من از گوگل سرچ کردم یکی رو دانلود کردم اما من که چیزی ازش ندیدم وقتی اجرا میکنی یه لحظه میره تو لگوی psp بعد هم میاد بیرون
كدوم لينك رو ميگي؟ بگو دوباره آپلود كنم.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دوست عزیز اون قسمتی که فرمان ریموت کنترل رو در تلویزیون دریافت میکنه سیستمش اینفرارد هستش!!!!! (مادون قرمز)
مثلا وقتی من اینفرارد گوشیم رو روشن میکنم و جلوی اسپیکر که کنترل داره میگیرم انگار یه چیزایی دریافت میکنه و چراغش روشن خاموش میشه!

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
بيا يه جا ديگه اپلود كردم:
http://myfreefilehosting.com/f/66d3c77423_0.21MB
سلام دوست عزیز
از شما ممنونم
اما یه سئوال
من این فایل رو در game150 ریختم اما یکیش به صورت فایل خراب نشون میده و دیگری هم که اجراش میکنی اما چیزی برای مثلا send کردن فایل نداره یعنی در اصل کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر