psp street و تفاوتش با psp 3000

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
با سلام

من چند روزی هست که یه psp street نو خریدم تعدادی از دوستان بهم پیام دادن

پرسیدن که psp street چه تفاوت هایی با psp 3000 داره

و کیفیت صفحه نمایش و .................... چه خروجی دارند

من تمام تفاوت این دو مدل در اینجا میگم

اولین مدل تولیدی psp مدل 1000 معروف به fat بود

دومین مدل 2000 بود معروف به slim بود

سومین مدل 3000 بود که خیلی باریکتر شده نسبت به مدل ها قبلی خود و نور صفحه نمایش و خروجی تصویر خیلی بیشتر شد اما مشکلاتی هم در پی داشت مثلا برای چند وقت کار نکنید و بمونه بعد میبینید صفحه اش پیکسلاش سوخته

سال 2011 سونی psp جدیدی معرفی کرد که مدل e1000 بود که اسم street گرفت
80

این مدل تفاوت هایی با psp ها مدل ها قدیمی داره

psp street از مدل fat کوچکتره از مدل 3000 بزرگتر

وزن street بیشتر از مدل 3000 ه

70

اینم به چند دلیله که ذکر میکنم

مدل 3000 بدنه براق داره و راحت لک میشه مدل street مات شده که مثل پلی 3 اسلیم شده و لک نمیشه

بدنه street مقاوم ساخته شده تا در صورت ضربه خوردن بهش آسیب نرسه به همین دلیل اسمش street ( خیابانی) گذاشتن

مدل street راحت تو دست موندگاری داره

دکمه روشن و خاموش شدن در مدل ها قبلی در بالا کنسول بود که موقع بازی امکان داشت دست بخوره و خاموش شه اما تو مدل street به پایین منتقل شده

دکمه ها پنل کنترل صدا و ................................ در مدل ها قبلی بیرون بودن اما تو مدل street لمسی شدن

صفحه نمایش از tft بسیار خوب استفاده شده

صفحه نمایش رنگ پردازی خیلی بهتری نسبت به مدل 3000 داره

صفحه نمایش دیگه پیکسلش نمیسوزه

70

70

70

تو مدل street مودم وای فایو و خروجی تلویزیون نداره

که خروجی تلویزیون برای بازیا psp روی تلویزیون حتی crt خروجی ضعیفی داشت

تو مدل street اسپیکر مونو شده اما کیفیت صدا مثل اسپیکر استریو مدل 3000 داره

در آخر قیمت psp street خیلی کمتر از مدل 3000 ه

الان تو بازار ایران psp 3000 بدون هیچ چیزی حداقل 400 هزاره که لوازم اصلیشو عوض میکنن

من خودم psp street آک با لوازم اصلی دارم

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

eurogamer مقایسه ای بین psp 3000 و psp street انجام داده که از هر لحاظ street بهترین مدل میدونه

اینم لینکش

PSP E-1000 Review • Reviews • PSP • Eurogamer.net

فقط هواستون باشه psp ارزون مصادف با خرابی سریع

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینم من اضافه کنم اعداد مدل psp e1000 یا e1001 و ................... ریجن مناطق هستن

PSP1000 - Japan
PSP1001 - USA
PSP1002 - Australia
PSP1003 - United Kingdom
PSP1004 - Europe, Middle East, and Africa
PSP1005 - Korea
PSP1006 - Hong Kong
PSP1007 - Taiwan
PSP1008 - Russia
PSP1009 - China
PSP1010 - Mexico

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام
ممنون بابت اطلاع رسانی یاد دوران psp که داشتم افتادم و خدای جنگ

سلام

خواهش میکنم . من که psp داشتم فروختم بعد از مدت ها بخاطر بازیا قشنگش دوباره psp خریدم واقعا راضیم و بازیا بینظیری داره

خدا جنگشم که دیگه نگو بهترینه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خب من یَک PSP 3000 دارم ک تزشم راضیم...ولی خب احتمالاً برم با یکی ازینا عوضش کنم...
@نویسنده‌ی‌تاپیک اگه ک تواناییش و وقتش رو داری یَک تاپیک بَزن و توش بهترین آثار PSP رو معرفی کن.
ممنون بابت اطلاعات.

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
ولی PSP Go یه چیز دیگه اس مخصوصا اگه مثل بنده در دوران دلار 1000 تومنی خریده باشید:d ولی از ۳۰۰۰ بهتره مخصوصا اگه به وای فای و TV نیاز نداشته باشید.

آقا این مشکل interlacing , Scanline در مورد نمایشگر PSP-3000 چیه؟ من اون موقع هم که می خواستم PSP بخرم تو سایتها دیده بودم

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
خواهشا راهنمائ كنين

سلام. من جدتا سوال داشتم ميخوا.م م. همون مدل خيابوني شو بكيرم حالا خواستم بكم واي فاي هم داره ؟ كرافيك بازي هاش جطوره در حد. بليستيشن 3 هست با 2. ؟. و اينكه هك شده يا نه ؟ من اصلا اطلاعي از اين دستكاه ندارم خواهشا راهنميي كنين و خواستم بدونم بازي هاي روز هم واسسش مياد يا نه ؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
مدل استریت وای فای نداره. اگه برات مهم نیست از ۳۰۰۰ بهتره.هک هم شده گرافیکش هم در حد پلی ۲ هست.

بازی روز هم دیگه کم میاد ولی هنوز داره براش بازی میاد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
خب من یَک PSP 3000 دارم ک تزشم راضیم...ولی خب احتمالاً برم با یکی ازینا عوضش کنم...
@نویسنده‌ی‌تاپیک اگه ک تواناییش و وقتش رو داری یَک تاپیک بَزن و توش بهترین آثار PSP رو معرفی کن.
ممنون بابت اطلاعات.

بهترین کارو میکنی

چشم سعیمو میکنم انجام بدم

فدات

سلام. من جدتا سوال داشتم ميخوا.م م. همون مدل خيابوني شو بكيرم حالا خواستم بكم واي فاي هم داره ؟ كرافيك بازي هاش جطوره در حد. بليستيشن 3 هست با 2. ؟. و اينكه هك شده يا نه ؟ من اصلا اطلاعي از اين دستكاه ندارم خواهشا راهنميي كنين و خواستم بدونم بازي هاي روز هم واسسش مياد يا نه ؟

تو مدل street وای فایو و خروجی تلیزیون حذف شده خروجی تلویزیون که خروجی خوبی نداشت وای فایوش هم فقط بدرد بازی کردن دوتا psp در کنار هم میخورد که ورداشته شد

سخت افزار psp از پلی 2 قویتر هست cpu پلی 2 حدود 294 مگاهرتز هست و گرافیکش 64 مگ که با شتاب دهنده 128 مگ شده و رم دستگاه 32 مگ

اما psp مشخصاتش اینه cpu حدود 333 مگاهرتز گرافیک 162 واقعی و رم 64 مگ هست در ضمن psp چون کنسول دستی هست صفحه 4.3 اینچی داره گرافیک و کیفیت خیلی بالاتری رائه میده تا یه کنسول خونگی که به تلویزیون وصل میشه

خود من wii داشتم که نسل هفتی هست cpu ش 729 مگاهرتز بود گرافیکش 246 مگابایت و رم 512 اما با psp بیشتر حال میکنم

بعضی از عناوین هم روی ps3 هم psp مشترکه

کامل هک شده و نیاز به هیچ چیزی نداره

همین wii که گفتم پرفروشترین کنسول نسل هفت شد فقط براش fifa 2014 اومد اما برای psp هم fifa 2014 هم pes 2014 هم winning eleven 2014

تو تاپیک کاور بازیا psp عکس چنتا از کاورا بازی psp هست

آخرین ویرایش:

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
البته مدل PSP GO اندازه مدلهای دیگه خوش دست نیست. ولی سایز کوچکترش و وزن کمش مزیتی هست. با این حال اگه می خواهید از گو و تمام امکاناتش استفاده کنید. باید یه دسته اوریجینال PS3 هم بخرید که الان مثل همه اش با هم قیمت نجومی پیدا می کنه.

اگه الان می خواهید PSP بخرید همون مدل استریت بهترین و به صرفه ترین گزینه است.

اینم یه مقایسه با مدل PSP GO :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر