PSN OR LIVE؟

سلام.

حقیقتش من ps4 گرفتم. فقط هم اهل بازی آنلاین هستم. ولی اصلا راضی نیستم. چون تعداد ایرانیها خیلی کمن. تو 360 هر موقع میرفتم لایو حداقل 20-30 نفر از فرندام داشتن COD میزدن. برای همین میخواستم یه سرشماری کنم:d

میخواستم بدونم الان اونایی که مثل من فقط اهل بازی آنلاین و به خصوص COD هستن با ps4 بازی میکنن یا xone؟

لطفا نظر بدید. میخوام مطمئن بشم که اگر بچه ها ایرانی هنوز تو LIVE هستن, ps4 رو بفروشم و برم ایکس وان بخرم.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
از جنبه های مختلف میشه برسی کرد
1- کجا ایرانی ها بیشترن: psn
کدوم از لحاظ سرور و دانلود آپدیت ها بهتره : live حتی من وقتی داشتم آپدیتی ر دان میکردم راحت بازی هم میکردم ولی توی psn وقتی آپدیت دان میکرد حتی اگه سینگل بازی میکردی تو آپدیتت مشکل به وجود میومد حتی خیلی ها میگفتن وقتی داره آپدیت دان میشه تو صفحه ی دانلود بمونید سرعتتون کم میشه که راست میگفتن
party chat : راستش من با لایو راحت تر بودم این صدا قطع شدن خیلی کمتر توش اتفاق میفتاد برای من
بازی های آنلاین : که دیگه مشخصه Live

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
من هم وان داشتم هم فور که به دلایلی وان رو فروختم اما ...
تو سرعت و قوی بودن صد در صد بدون شک از همه لحاظ live بهتره.
تو تعداد ایرانی ها نمیدونم.
من خیلی وقت شده که دارم انلاین میزنم با فور یه دفعه میپره بیرون یا سرعت خیلی پایینه و لگ میزنه اما با وان این مشکل رو نداشتم.
اگه شما انلاین باز هستی وان مناسب تره.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ایرانی ها تو پلی استیشن بیشتر هستند
پلی استیشن برای بازی و دانلود توی ایران بهتر جواب میده تا ایکس باکس،
توی بخوای مورتال کمبت با دوستات بازی کنی احمتال اینکه نشه زیاده و اما توی پلی استیشن میتونی با اروپایی ها هم بازی کنی
بعضی بازی ها تو وان که اصلا سرور پیدا نمیکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر