ps3 slim.move.nevigation.hdd external500g.bluray

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

erfan-shojaei

کاربر سایت
Rating - 100%
28   0   0
فقط موو و نویگیشن مونده
باسلام خدمت اسپمر ها و خریداران و نخریداران و ...
میخوام طی یک عملیات فوق العاده تمام زندگیمو بفروشم.عوض هم میکنم با ایکس باکس.درضمن اول بگم که همه با هم فروش میشه.دوم هم بگم که شرایط ارسال با قوانین بازارچه مطابقت داره.یعنی:پول=ارسال.
حالا بریم سراغ وسایل:
اول:فروشیدم به 4030
یک عدد ps3 slim 120 که هاردشو برداشتم و یک هارد 80 گذاشتم.رجینش ntsc-j هست.و9 ماهه که خریدم.به همراه ps3 یک دسته میدم که ماله خودش بوده و یک دسته بیسیم ps2 هم میدم.کارتون و کابل برق و hd و av و دفترچش هم هست.

دوم:
یک move هم دارم که یکم متفاوته....یعنی:move+ps eye+nevigation اینم کارتون نداره.توجه داشته باشید که محتویات فقط همیناست.
سوم:فروشیدم به 4030
یک عدد هارد اکسترنال 500 گیگ اپیسر -همون apacer-هم دارم که توش تا خرخره پره بازیه ps3 هست.

چهارم:فروشیدم به 4030
یک عدد بلوری haze که لبش شکسته و تو عکس هم معلومه.

حالا عکس ها:
52pjb26582pewpn2x7d.jpg
lmmj5tl75sgj0y39yo1d.jpg
c8fqu1pq0omuepnzslys.jpg
xtte16hklu08xwe8hro.jpg
b8ke3vkwuc3owu01iey.jpg
9oy8fyuigqgidkrpi9f.jpg
rrelttftq3nyshqbrldq.jpg
ug4gouf9ci3qcabpttzx.jpg
و اما چند نکته :
تمام وسایل تعویض هم میشن.
همه ی کالا ها یک جا تعویض یا فروخته میشن.
بابت کیفیت بد شرمنده.
قیمت هم پیشنهادی.
اسپم هم = like.
از کلیه ی دوستان هم متچکریم.
در ضمن مشهد هم هستم
و
ps3 هم تعویض شد با ایکس باکسه 4030

آخرین ویرایش:
سلام من بدون مخلفاتي كه داري:d دستگاه رو با يه دسته اگه كپي خور باشه اگه ريفر نباشه 330خريدارم تحويلم تو تهران.هارد اكسترنالتم قيمت توافقي اكه خوب بدي ميگيرم ازت

بله

کپی خوره فریمور 3.55 هست.با ایکس باکس هم میتعویضیم.

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

سلام من بدون مخلفاتي كه داري:d دستگاه رو با يه دسته اگه كپي خور باشه اگه ريفر نباشه 330خريدارم تحويلم تو تهران.هارد اكسترنالتم قيمت توافقي اكه خوب بدي ميگيرم ازت
شرمنده فعلا باید صبر کنی ببینم اگه مشتری برای همشون بود بعدش یک فکری بکنیم.

کپی خوره فریمور 3.55 هست.با ایکس باکس هم میتعویضیم.

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

شرمنده فعلا باید صبر کنی ببینم اگه مشتری برای همشون بود بعدش یک فکری بکنیم.
من دوشنبه دارم ميام تهران .الانم دادشم تهران است.اقا مشهدي شما؟من دوشنبه ميخوام تو تهران تست كنم ديگه.اينجوري نميشه كه بامعرفت

ps3 و دو تا دسته و هارد رو 380
اگه نه
دسته ps2 رو نده و باز هم 380

البته به شرط سالم بودن

ps3 و دو تا دسته و هارد رو 380
اگه نه
دسته ps2 رو نده و باز هم 380

البته به شرط سالم بودن

MANAM HARET ROMIKHAM GEYMATT RO KHOB BEDE OK?

من دوشنبه دارم ميام تهران .الانم دادشم تهران است.اقا مشهدي شما؟من دوشنبه ميخوام تو تهران تست كنم ديگه.اينجوري نميشه كه بامعرفت

دوستان اول بگم که من مشهدم.
دوم هم بگم که همه با هم فروش یا تعویض میشه.
اولویت هم تعویضه.

اقا قيمت من 400ت با هارد اكسترنال البته بازي هاي تو هارد چيه در ضمن اينكه ريجينه شما اينه واسه اجراي بازي ها مشكلي پيش نمياد؟دستگاه رو بفرست من 1روز تست كنم خوب بود من پول رو ميريزم .از لحاظ اعتماد سازي هم من ادرس و شماره تلفن منزل و محل كار و شماره موبايلمو ميدم در ضمن من يه فروشگاه اينترنتي سريال و فيلم دارم كه ماهي 500ت درامد دارم حله؟در مورد ريجن توضيح بده با pal چه فرقي داره؟من گيلانم(در ضمن يه ايكس باكسم 6ماهه پيش تو انجمن فروختم .300ت.به يه اقايي اون اقا هم الان راضي داره استفاده ميكنه .)

آخرین ویرایش:
آقا من یه ایکس باکس آرکید + هارد 120 + 2 دسته + کینکت + 50 تا بازی دارم خواستی بیا تعویض قیمتی که میمونه رو باهم حساب میکنیم راستی همشونم تمیزن خواستی عکس بذازم

اقا قيمت من 400ت با هارد اكسترنال البته بازي هاي تو هارد چيه در ضمن اينكه ريجينه شما اينه واسه اجراي بازي ها مشكلي پيش نمياد؟دستگاه رو بفرست من 1روز تست كنم خوب بود من پول رو ميريزم .از لحاظ اعتماد سازي هم من ادرس و شماره تلفن منزل و محل كار و شماره موبايلمو ميدم در ضمن من يه فروشگاه اينترنتي سريال و فيلم دارم كه ماهي 500ت درامد دارم حله؟در مورد ريجن توضيح بده با pal چه فرقي داره؟من گيلانم
نه شرمنده.
با پست میفرستی
پیشنهاد من چطوره؟
380 با یک دسته و هارد
من همرو با هم میفروشم.
آقا من یه ایکس باکس آرکید + هارد 120 + 2 دسته + کینکت + 50 تا بازی دارم خواستی بیا تعویض قیمتی که میمونه رو باهم حساب میکنیم راستی همشونم تمیزن خواستی عکس بذازم

عوض میکنم اما قیمت رو چیکار میکنیم؟؟

من يه ps3 سالم ميخوام حضرت عباسي سالم باشه .در مورد ارسال شما نظرت چيه من ديگه بيشتر از اين نميتونم اعتماد سازي كنم؟يا اينكهخ شما ميتوني دوشنبه بياي تهران همونجا بريم پيش يه فروشنده ايي جايي دستگاتو تست كنيم؟نميدونم نظر شما چيه؟

من يه ps3 سالم ميخوام حضرت عباسي سالم باشه .در مورد ارسال شما نظرت چيه من ديگه بيشتر از اين نميتونم اعتماد سازي كنم؟يا اينكهخ شما ميتوني دوشنبه بياي تهران همونجا بريم پيش يه فروشنده ايي جايي دستگاتو تست كنيم؟نميدونم نظر شما چيه؟

اخه من مشهدم.اعتماد سازی رو که منم میتونم بکنم.من بهت تضمین میدم که سالمه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or