PS3 :Insomniac و Xbox 360 حتی در نسل بعد نیز به حیات شان ادامه خواهند داد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقای Ted Price، مدیر عامل استودیو Insomniac (سازنده ی عناوینی همچون Resistance و Ratchet & Clank) اعتقاد دارد مردم حتی در نسل بعد هم برای Xbox 360 و PS3 بازی می خواهند و با اینکه بازار بازی های رایانه ای به شدت متکی بر دنباله است، اما خلق یک سری بازی جدید، می تواند در اواخر نسل با موفقیت همراه باشد.
56874028267303154429.png

وی در مصاحبه ای با OXM گفت: "من فکر می کنم که در این صنعت، سری بازی های جدید به خوبی رشد می کنند و این چیزی است که باعث می شود ما همیشه شاهد سری بازی های جدید باشیم. این فرصت بزرگی برای ماست تا یک بازی جدید بسازیم وقتی بیشتر سازنده ها در حال ساخت دنباله هستند. من فکر نمی کنم که با به بازار آمدن کنسول های جدید، مردم کنسول های نسل حاضر را دور بیندازند، بلکه فکر می کنم مردم هنوز مایل به بازی کردن با آنها باشند و بازی های جدیدتری بخواهند."

وی افزود:

"ما در این سالها در Insomniac صحبت هایی مبنی بر اینکه مردم دنباله نمی خواهند شنیده ایم. آنها همیشه یک بازی جدید می خواهند. این فرصت مناسبی برای ماست تا به بازی کننده ها آنچه می خواهند را بدهیم."

Fuse، بازی جدید Insomniac، مارس 2013 برای PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
نو آوری رو باید با آغاز نسل بعد انجام بدن که ریسک کمتری داره.. شما الان مثلا بیایین روی COD یا آنچارتد و... نو آوری ارائه بدین نظر منفی منتقدین مواجه میشین..

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
حداقل تو ایران که اینطور نیست!
چون بیشتر مردم موقع خریدن کنسول جدید کنسول نسل قبل رو می فروشن(مال من که این جوریه)

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
مشخصه!
همين الانش متال گير ساليد يك رو ps one
يا اويل هاي گيم كيوب
يا خيلي بازي هاي ديگه ارزش دوباره بازي كردن دارند و به نوعي تاريخ انقضا ندارند....

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
مشخصه!
همين الانش متال گير ساليد يك رو ps one
يا اويل هاي گيم كيوب
يا خيلي بازي هاي ديگه ارزش دوباره بازي كردن دارند و به نوعي تاريخ انقضا ندارند....

همه ی ملت که مثل شما بازی هارو نمیشناسن و کلکسیون باز نیستن ! به چشم خودم دیدم همین یک ماهه پیش طرف واس بچش سگا مگا درایو معامله کرده ! پلی استیشن 1 هم آخرین باری که دیدم تابستون بود طرف اومد 60 تومن داد یکی خرید بعد بچش می گفت بازی ماشین میخوام تازه خر کیف هم شده بود :| یعنی 15 سال عقبن هنوز ملت !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
عزیزم نمیدونم دلیل کار اونها چیه .... ولی من با دلیل این کار رو میکنم و ایشالله اگه بچه دار شدم ... از اتاری شروع میکنم و میدم بازی کنه

ps که تو کارتون بسته بندی شده منتظره ... و

ps2 هم که همچنان خودم دارم باهاش بازی میکنم .

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نو آوری رو باید با آغاز نسل بعد انجام بدن که ریسک کمتری داره.. شما الان مثلا بیایین روی COD یا آنچارتد و... نو آوری ارائه بدین نظر منفی منتقدین مواجه میشین..
پس این cod هر سال که داره عرضه می شه یکم نواوری رو که داره چطوری با نظر منفی منتقدان روبه رو شده

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
همونجوری که ps2 تا و قبل ترش ps1 هم تا یه مدت مدید بعد نسل جدید باز فروش داشتن این نسل هم همونطوره
واقعا نگاه هم که میکنی کنسولی مثل ps3 هنوز پتانسیل زیادی داره که ازش استفاده نشده

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
همه ی ملت که مثل شما بازی هارو نمیشناسن و کلکسیون باز نیستن ! به چشم خودم دیدم همین یک ماهه پیش طرف واس بچش سگا مگا درایو معامله کرده ! پلی استیشن 1 هم آخرین باری که دیدم تابستون بود طرف اومد 60 تومن داد یکی خرید بعد بچش می گفت بازی ماشین میخوام تازه خر کیف هم شده بود :| یعنی 15 سال عقبن هنوز ملت !
والا مام كلكسيون باز نيستيم!فقط خاطرات دوران كودكي و نوجوانيمون بدجوري به گيم گره خورده!
بله الان خيلي هستن تازه ميرن ps one ميخرن ولي خب منظور من افرداي بود كه با گيم سرو كار دارن!
طرف ps one واسه بچش خريده بود بهم زنگ زد گفت بازيه خوب چيا ميشناسي و فلانو اينا!ي چند تا بهش معرفي كردم اخر گفت راستي ايني كه خريدم ساخت شركت سونيه يعني خيلي دستگاه خوبيه!:|
گفتم پـ نـ پـ ميخواي سامسونگ باشه!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من کاملا موافقم با این حرف به نظرم این نسل تا سال 2015 میتونه ادامه داشته باشه در کنار نسل بعدی و بازی های مشترکی براشون بیاد البته گرافیک توی اینها کمتر باشه چون من هنوز هم میگم این نسل اگه بازی ساز کار درست باشه میتونه بازی عالی بسازه روش نمونش red dead و uncharted البته جدیدا داره این اتفاقات شروع میشه نمونش borderland که یک شاهکار هست و هم روی کنسول هست هم رو pc درسته pc گرافیک بیشتری داره ولی این تاثیری در لذت بردن از بازی نداره برای من نداره البته کلا توی ایران یک جمعی از دوستان هستن که اسینقدر پول تو جیبشون زیادی کرده که ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر