PS3 داران کرج

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
سلام یه سوال داشتم.شما بازیهاتون رو از کجا میخرید؟در ضمن فروشگاه ارش (گوهردشت-بین هشتم و نهم) با وست گیم کدومش بهتره ؟معمولا برای تعویض چه قدر میگیرن؟

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام یه سوال داشتم.شما بازیهاتون رو از کجا میخرید؟در ضمن فروشگاه ارش (گوهردشت-بین هشتم و نهم) با وست گیم کدومش بهتره ؟معمولا برای تعویض چه قدر میگیرن؟
بابا ول کن اون آرشو ! گرون فروشه اون ! اگر جای خوب میخوای آدرسشو برات پ.خ کنم !

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
دوستان اگر دوست داشتید و براتون مقدور بود , بگید کجای کرج هستید و بازی هاتونو از کجا تهیه میکنید !! :biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
والا من که فعلا بازیام رو از محمد علی می گیرم :D (شوخی)
فروشگاه آرش هم تا حالا نرفتم ولی وست گیم گوهردشت قیمت بازیاش بالاست اما برای کرایه کردن بد نیست.
یه جا دیگه هم تو دانشکده طبقه همکف کنار دستشویی :D هست که بازی دست دوم زیاد داره و بدک نیست:D
بابا ول کن اون آرشو ! گرون فروشه اون ! اگر جای خوب میخوای آدرسشو برات پ.خ کنم !
به منم بده :D
دوستان اگر دوست داشتید و براتون مقدور بود , بگید کجای کرج هستید و بازی هاتونو از کجا تهیه میکنید !! :biggrin1:
قسمت اول که سکرته :D ولی در مورد بخش دومش باید بگم من تا الان غیر از یه موتور استورم که با کنسولم بود و یه ماه پیش هم ردش کردم-بازی دیگه ای نخریدم :D
می خوام برای دم عید یه HR بگیرم که فقطم از یکی از دوستام که فروشنده است می خرم :D
از نظر من مغازه تو کرج فقط برای کرایه کردن خوبه نه خرید :D

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
قسمت اول که سکرته :D ولی در مورد بخش دومش باید بگم من تا الان غیر از یه موتور استورم که با کنسولم بود و یه ماه پیش هم ردش کردم-بازی دیگه ای نخریدم :D
می خوام برای دم عید یه HR بگیرم که فقطم از یکی از دوستام که فروشنده است می خرم :D
از نظر من مغازه تو کرج فقط برای کرایه کردن خوبه نه خرید :D
نه بابا , من آشنا دارم قاچاقی میاره مثه آب نبات :biggrin1:
راستی بازی MAG هم بگیر ! تا 2 سال سرگرمت میکنه !! :biggrin1:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
مقازه سونیک کارش خیلی درسته هرچی بخوای داره از نو دست دو xbox psp ps3 slim ولی فک نکنم قستی بده اینم شمارش 222,7,405 توی دانشکده مقازه داره:groupwave::gunner:
آره اونا کارشون خیلی درسته , آدمهای خوبی هم هستن , منصفن ! زیاد سرت کلاه نمیزارن مثه مغازه های دیگه !! 2تا برادرن , جفتشونم کچلن , البته وسطه سرشون :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر