ps3 بهتره یا xbox 360 ؟؟؟

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
سلام به همه ی دوستان و بچه های بازی سنتر

من یه مدتی هست که می خوام یه کنسول بخرم حالا موندم که ps3 بخرم یا xbox360 ؟

حالا اومدم اینجا از شما راهنمایی بگیرم

فقط خواهش مندم که حتما دلیلتون رو هم بگید

با تشکر :d

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
از لحاظ کنترلر بخوایم بررسی کنیم PS3 خیلی خیلی بالاتر از ایکس باکس باید جا میگرفت. ولی از اونجایی که کینکت جزء لوازم جانبی ایکس باکس حساب میاد
دیگه بقیه کنترلر ها و وسایل PS3 اصلا به حساب نمیان
در کل شاید PS Move یکمی لذت بخش باشه. ولی در مقابل لذت بازی کردن با کینکت حرفی واسه گفتن نداره.
همچنین تعداد بازی های مخصوص کینکت هم تعدادشون بیشتر هست و بازی کردن بجای خواننده ها ، ورزشکارا و حتی انجام فیتنس و بادی بیلدینگ توسط کینکت تجربه لذت بخشی به همراه داره
اما خب، PS3 هم یک سری مزایایی داره. مثلا توی بازی های اختصاصیش که معمولا خود Sony نظارت داره روی ساختشون از کل سیستم استفاده میشه و گرافیک و پردازش وحشتناکی دارن که بدلیل استفاده از دیسک های بلوری نمیشه چنین چیزی رو روی Xbox پیاده کرد. چون Xbox نهایت تا DVD9 رو میتونه اجرا کنه. در صورتی که حجم بازی ای مثل KillZone3 قراره نزدیک به 45 گیگ باشه !!
برای فیلم دیدن و سرگرمی هم زیاد فکر نکنم فرقی بکنه. بسا اینکه بخواین دیسک های بلوری اصلی بخرین که فقط با PS3 پخش میشن. وگرنه اول و آخر باید تبدیل شون کنید و زیاد فرقی ندارن.
دیگه چیزی یادم نمیاد. ولی در ps3 رو ترجیح میدم بخاطر مزیت هاش.
آها بعد ایکس باکس برای وصل شدن به کامپیوتر و مچ شدن باهاش و ایجاد یک MediaCenter خیلی خیلی قوی تر و عالی تر عمل میکنه.
در ضمن اگر حوصله کپی رایت رو ندارین ، حجم بازی های ایکس باکس پایین تر هست و خیلی راحت میتونین از انواع سایت ها بازی هاش رو دانلود کرده و بازی کنید
1.gif

درکل بگم:
1- کینکت قوی تز move است
2- بازی های انحصاری ps3 خیلی بهتره
3- گرافیک ps3 یکم بهتره

ولی نظر نظر خودت دوست خوبم

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

ولی به حر حال من می خوام xbox رو بفروشم برا ویتا

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ببین رفیق بحث فن بازی نیست
من همین چندروز پیش xbox رو فروختم و تقریبا همه ی انحصاری هاش رو تموم کردم (حالا انگار چقدر داشت!:D) ولی کلا ps3 خیلی بهتره
من xbox رو به خاطر کپی بودنش گرفتم! نکته ی مثبت خاصی توش ندیدم
کینکت ام دوستان اشاره میکنن...منم تایید می کنم...اما مطمون باش بعد یه مدت فقط یه گوشه روش خاک میشینه! Move ام نداشم پس نظری نمیدم
ps3 بازی هاش عالی هستن همه چیش خوبه کنسول قوی ایی هست
xbox ام بازی انحصاری خوب داره اما کلا 2 3تا بیشتر نیستن اما ps3 بیش از 10 تاس اگر بخواییم نام ببریم
این نظر شخصی من بود خواهشا حمله نکنین:D

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ویتا رو فعلا بخر صیر کن ببین این کنسول های نسل بعد چی می شن=;
من هم برا این سوال خیلی سایت ها رو گشتم اکثرا میگن هردو مساوی هستند ولی بازی های انحصاری ps3 بیشتره

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
از لحاظ کنترلر بخوایم بررسی کنیم PS3 خیلی خیلی بالاتر از ایکس باکس باید جا میگرفت. ولی از اونجایی که کینکت جزء لوازم جانبی ایکس باکس حساب میاد
دیگه بقیه کنترلر ها و وسایل PS3 اصلا به حساب نمیان
در کل شاید PS Move یکمی لذت بخش باشه. ولی در مقابل لذت بازی کردن با کینکت حرفی واسه گفتن نداره.
همچنین تعداد بازی های مخصوص کینکت هم تعدادشون بیشتر هست و بازی کردن بجای خواننده ها ، ورزشکارا و حتی انجام فیتنس و بادی بیلدینگ توسط کینکت تجربه لذت بخشی به همراه داره
اما خب، PS3 هم یک سری مزایایی داره. مثلا توی بازی های اختصاصیش که معمولا خود Sony نظارت داره روی ساختشون از کل سیستم استفاده میشه و گرافیک و پردازش وحشتناکی دارن که بدلیل استفاده از دیسک های بلوری نمیشه چنین چیزی رو روی Xbox پیاده کرد. چون Xbox نهایت تا DVD9 رو میتونه اجرا کنه. در صورتی که حجم بازی ای مثل KillZone3 قراره نزدیک به 45 گیگ باشه !!
برای فیلم دیدن و سرگرمی هم زیاد فکر نکنم فرقی بکنه. بسا اینکه بخواین دیسک های بلوری اصلی بخرین که فقط با PS3 پخش میشن. وگرنه اول و آخر باید تبدیل شون کنید و زیاد فرقی ندارن.
دیگه چیزی یادم نمیاد. ولی در ps3 رو ترجیح میدم بخاطر مزیت هاش.
آها بعد ایکس باکس برای وصل شدن به کامپیوتر و مچ شدن باهاش و ایجاد یک MediaCenter خیلی خیلی قوی تر و عالی تر عمل میکنه.
در ضمن اگر حوصله کپی رایت رو ندارین ، حجم بازی های ایکس باکس پایین تر هست و خیلی راحت میتونین از انواع سایت ها بازی هاش رو دانلود کرده و بازی کنید
1.gif

درکل بگم:
1- کینکت قوی تز move است
2- بازی های انحصاری ps3 خیلی بهتره
3- گرافیک ps3 یکم بهتره

ولی نظر نظر خودت دوست خوبم

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

ولی به حر حال من می خوام xbox رو بفروشم برا ویتا

ممنون از راهنماییتون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر