(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
برو از سايت مربوط به سوني بعد لينك دانشو بگير بريز رو فلش بعد بزن به دستگاه از گزينيه اپديت دومي رو انتخاب ميكني و تمام اگه خاستي لينكشو بدم

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
بازيهايي كه از psn ميخريم رو ميشه ريخت روي هارد اكسترنال؟؟؟ اگه آره آيا ميشه هارد رو به يه ps3 ديگه وصل كرد و بازي كرد؟ يا ميشه بازيو از تو ps3 ريخت روي pc و در موقع نياز دوباره برگردوند به ps3 ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بازيهايي كه از psn ميخريم رو ميشه ريخت روي هارد اكسترنال؟؟؟ اگه آره آيا ميشه هارد رو به يه ps3 ديگه وصل كرد و بازي كرد؟ يا ميشه بازيو از تو ps3 ريخت روي pc و در موقع نياز دوباره برگردوند به ps3 ؟

وقتی بازی که میخری از اونجا خودش کپی میکنه داخله هاردت من نمیدونم که میشه چون تا حالا کسی امتحان نکرده ببینه میشه یا نه حالا شما هارده خودته ببر ببین میشه یا نه اگر شد یک خبری بده نه اون نمیشه که بازی های که خریدی از pc به ps3 انتقال داد

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
سلام
من وقتی کابل لن رو به کامپیوتر وصل می کنم اصلا local area connection نمیاد:confused:یعنی درایور لن نصب نیست:confused:اگه اره لطفا یکی بگه چجوری باید نصب کنم؟در ضمن کارت لن ام هم onboard هست.مادربرد ام هم gigabyte هست.
با تشکر از همه بچه ها

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من وقتی کابل لن رو به کامپیوتر وصل می کنم اصلا local area connection نمیاد:confused:یعنی درایور لن نصب نیست:confused:اگه اره لطفا یکی بگه چجوری باید نصب کنم؟در ضمن کارت لن ام هم onboard هست.مادربرد ام هم gigabyte هست.
با تشکر از همه بچه ها
مگر میشه شما تا link را وصل کنی اون خودش میاد حتما یک جایی را اشتباه رفتی:confused:

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
مگر میشه شما تا link را وصل کنی اون خودش میاد حتما یک جایی را اشتباه رفتی:confused:
آخه من هنوز کاری نکردم که بخواد اشتباه باشه.فقط کابل لن رو به پلی استیشن و کامپیوتر وصل کردم.ولی توی network connection چیزی به اسم local area connection نمیاد:confused:
لطفا اگه میشه یه نفر آموزش کامل رو بزاره(share کردن اینترنت dial up بین PC و PS3).البته قبلا آقا نیما گذاشته ولی برای من چیزی به اسم local area connection نمیاد.دلیلشم نمی دونم:((
باز هم تشکر

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من فکر میکردم فقط برای اروپا PSN CARD نبوده و برای آمریکا و آسیا بوده!البته بازی سنتر آسیا رو نمیفروخته!!!
احتمالا اطلاعات غلط به دستم رسیده :biggrin1:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من فکر میکردم فقط برای اروپا PSN CARD نبوده و برای آمریکا و آسیا بوده!البته بازی سنتر آسیا رو نمیفروخته!!!
احتمالا اطلاعات غلط به دستم رسیده :biggrin1:
برای US بوده با Japan.که برای Canada هم میخواهن بزنن.به احتمال زیاد میخواهن Worldwideـش کنن.

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
برای US بوده با Japan.که برای Canada هم میخواهن بزنن.به احتمال زیاد میخواهن Worldwideـش کنن.

این نوشته میاد!حالا ممکنه با یه عنوان Top بیاد.
نوشته اومده .
تو خط اول نوشته : The PlayStation Network card is now available for purchase throughout Asian territories
لينك:
http://www.psu.com/PlayStation-Network-card-released-in-Asia--a001179-p0.php
تاريخ خبر هم مال خيلي وقت پيشه

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
4th, 2007 :D
اصلا نندیده بودم تا حالا :D نکنه این همونی هست که برای Japan هست!
شايد.
البته تو ويكيپديا هنگ كنگ رو هم نوشته بود.
حالا نميدونم با مال هنگ كنگ ميشه از ژاپن خريد يا نه؟؟؟
اصلا چه كاريه كه سوني ميكنه !! يه كاري ميكرد كه با هر كارتي ميتونستيم از هر كدوم از ريجنا خريد كنيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر