ps2 کجایی که یادت بخیر

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
داداش مثله این که اونقدر مایه داری که دیگه ps2 بازی نمیکنی . درسته ؟ !این تاپیکو ماله بچه مایهدارا بزن . چون من هنوز در آرزوی خرید ps2 هستم تو میگی کجایی ps2 !!!!!!!! دلت خوشه ها !!!!!!!!1

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
يادش بخير
من خودم يه يكسالي رو مخ بابام رفتم تا به پي اس2 برسم...
بد هم يه طوري خريدمش كه داداش كوچيكم نفهمه ...
حدود نيم سال پنهوني باهاش بازي كردم تا ديگه ناخواسته برادرم فهميد البته هر چقدر هم كه طول مي كشيد يه روزي ميفهميد بدش هم رو سرم خراب شد كه چرا به من نگفتي خريدي تازه همين چند وقت پيش هم شك كرده بود من پي اس پي خريدم:laughing:..
هر چي بود گذشت ديگه پي اس2 ندارم ولي پول دستم بياد يا پي اس3 ميخرم يا يه چيز ديگه اي . هاي پي اس2 كجايي كه يادت بخير...:((

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
نچ نچ نچ نچ ...
من که غمی نداشتم ، چون برادرم یک مغازه داشت و من ور دستش و با PS2 یک دوسالی رو باهاش حال کردیم و حالا دیگه نوبت XBOX 360 & PS3 . و براشون لحظه شماری می کنم . :biggrin1:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
داداش مثله این که اونقدر مایه داری که دیگه ps2 بازی نمیکنی . درسته ؟ !این تاپیکو ماله بچه مایهدارا بزن . چون من هنوز در آرزوی خرید ps2 هستم تو میگی کجایی ps2 !!!!!!!! دلت خوشه ها !!!!!!!!1

بابا ps2 که ربطی به مایه داری نداره!!!:eek:آخه قیمتی نداره!
وقتی یکی رفت ps3 خرید (قبل از کپی خور شدنش) به اون بگو مایه دار!!!:biggrin1:

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
با سلام باید بگم که همش خاطره خوب بود ولی یه بار تو بازی God Of War1 یه مرحله بود که باید ضربدر رو تند تند میزدی که من چند بار نتونستم بعد یهو دیدم دسته به 36 قسمت تبدیل شده :)

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
با سلام باید بگم که همش خاطره خوب بود ولی یه بار تو بازی God Of War1 یه مرحله بود که باید ضربدر رو تند تند میزدی که من چند بار نتونستم بعد یهو دیدم دسته به 36 قسمت تبدیل شده :)
نمی خواهم کلاس بذارم ولی حدود 70 ضربدر در 15 ثانیه برات می زنم ! :eek::eek::eek::eek: کمک نمی خواهی ! :-"

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
این ماجرا واسه gow1 بود دیگه الان حرفه ای شدم :cool:
راستی رامین چند تا بازی با PS2 تموم کردی ؟ لطفا بعضی هاشون نا ببر ؟;)
من که این ها را تموم کردکم :;)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
متاسفانه وقتي PS2 اومد من رفتم شمال زندگي كردم و 2 سال از گيم جدا بودم :(:(:(:(:(:(:(:(
و فقط PS1 بازي مي كردم :(:(:(:(:(:(
داغ بازي هايي مثل Silenthill 2 , GT3 و چندين بازي توپ ديگه كه اون زمان در انحصار PS2 بود رو دلم موند :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
و اما الان كه مثل اون موقع ها بد بخت بيچاره نيستم ديگه حس بازي كردن ندارم مثل اون زمان ها
اي روزگار....
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
راستی رامین چند تا بازی با PS2 تموم کردی ؟ لطفا بعضی هاشون نا ببر ؟;)
من که این ها را تموم کردکم :;)

اینارو :GOD OF WAR 1-2 _EVIL4_DOGS_BLACK_CALLOFDUTY1-2-3_BULLY_GOD FATHER اینا بازیهای عالی بودن که تموم کردم

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
با سلام ! :biggrin1:
راستی کدوم یکی از شماها تا به حال تونستید Setup Bios Ps2 خودتون رو بالا بیارید ؟ :eek:
اگه بلدید کلید میانبرشو به ما بگید ! :confused:

6.jpg

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
یادش بخیر 16 اسفند سال 80 بود که خریدم با 10 تا بازی دونه 2 تومن!!!!!!!!!!!!!(portal Runner Maximo(یک دنگ و فنگی داشت باید اول یه سی دی بوت میذاشتم تو دستگاه بعد بازی میذاشتم توش.تابستون 81 بردم توپخونه 44 تومن دادم دی وی دی خورش کردند.سه تا بازیم خریدم دویل 1 فاینل فانتزی 10 و متال گیر 2 .دورانییییییییییی بود برا خودش.هیچوقت یادم نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر