Multi Platform Prototype 2

Prototype 2

ویدیوهای بازی
Excessive Force DLC Trailer - Prototype 2

تصاویر از بازی
.

خوب دیگه فکر کنم کمتر کسی باشه که شماره قبلی این بازی را انجام نداده باشه گیم پلی بازی شبیه بازی معروف و انحصاری سونی یعنی Infamous هست همانطور که می دانید شماره دوم بازی برای PCتا مرز کنسل شدن هم پیش رفت ولی چندی سازندگان باز ی رسما اعلام کردن که بازی برای نسخه PCهم منتشر خواد شد
داستان بازی درباره شخصی به نام
James Heller هست که طی یک حادثه عجیب همسر و فرزند خود را از دست داده و گمان می کند که قاتل خانواده اش Alex Mercerهست و در صدد هست تا هر طور شده انتقام خون خانواده خود را بگیرد و لی متوجه می شودد.......................

دربازی شما مانند نسخه قبل مجهز به عنوان چندین نوع سلاح و نیرو هستید که البته نیروهارا می توانند ارتقا دهید
همچنین دربازی می توانند سوار تانک و هلیکوپتر شوید که لدت بازی را 2 چندان می کنند
گرافیک بازی هم در مقایسه با شماره قبل پیشرفت زیادی کردهو این موضوع تو نورپردازی و فیزیک بازی به اوج خود می رسد
اگر می خواید لذت دویدن روی اسمان خراش ها را و پروازکردن بر روی
New York تجربه کنید به هیچ عنوان این شماره را از دست ندهید

تصاویری ازسلاح های موجود دربازی
prototype-2-weapons.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوستان یک سوال:
این مثل گوست ریکون که مشکل فریم همگانی داشت از اون مشکلات نداره؟؟؟؟
مشکل دیگه ای چی؟

لطفا جواب بدید

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دوستان یک سوال:
این مثل گوست ریکون که مشکل فریم همگانی داشت از اون مشکلات نداره؟؟؟؟
مشکل دیگه ای چی؟

لطفا جواب بدید
ظاهرا نه. اما حتما از کرک Skidriow استفاده کن چون اسکیدرو ادعا کرده که کرکش به دلیل نداشتن CEG (که نمیدونم چیه:d)، کرش کمتر و فریم ریت بیشتر و پایدارتری رو نسبت به کرک FLT ارائه میده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا این بازی مشکل کارت گرافیک نداره بیشتر cpu لازم هست به خاطر open world بودنش ghost recon یک استثنا بود

من فرقی هم بین کرک ها ندیدم

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,926
نام
آن مرد !
امروز بازی رو گرفتم
در مورد گرافیک دوستان کم لطفی میکنن
گرافیک نسبت به نسخه اول خیلی خیلی پیشرفت کرده و قابل قبول و حتی خوبه
فقط هنوز نتونستم با شخصیتش ارتباط برقرار کنم
افت فریم هم چندان ندارم
gtx 460 و q8300 رو بالا ترین تنظیمات گرافیکی و باقلوا:d

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,926
نام
آن مرد !
الان بازی تموم شد
خیلی کوتاه بود نسبت به نسخه اول
اما کلا پیشرفت خیلی خوبی داشت
وست داشتم بازی رو ادامه بدن چون مطمئنا نسخه بعدی بهتر میشد
گفتم این پستو بدم تاپیک از خاک بیاد بیرون
راستی DANA :xهم وجناتش پیشرفت چشمگیری داشت:d:d

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
توی یکی از مراحل جایی که باید وارد ساختمان genetik بشیم و یه قفل بزرگ جلوی درش هست چه کار باید بکنیم ؟جایی که نشون میده دختره گرفتن

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
عجب چیزیه این بازی. من چرا اینقدر با Prototype حال میکنم؟ باشماره ی 1 هم خیلی حال کرده بودم. حس Super heroیی ادم رو ارضا میکنه لامصب! :D

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,926
نام
آن مرد !
توی یکی از مراحل جایی که باید وارد ساختمان genetik بشیم و یه قفل بزرگ جلوی درش هست چه کار باید بکنیم ؟جایی که نشون میده دختره گرفتن

ببین 2 تا از این جونور گنده ها رو باید احضار کنی و با R در رو نشونه بگیری و C رو بزنی تا در رو از جا بکنن. اگر این قابلیت رو تموم کردی اشکالی نداره، از این جونورا زیاد میان. یکیشون رو بکش و B رو بگیر تا احضارشون کنی البته زیاد طول میکشه
متن دزدی :d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
حالم به هم خورد ازبازیش حیف اون نسخه اول+پولی که سر این بازی دادم:-&
آدم پیشرفت infamous1 به2 رو میبینه بعد میاد نسخه دوم این بازی رو میبینه:-&

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
می گم این طرف زیادی hero هست اصلا جون من به نصف هم نمی رسه

بدترین چیز بازی اینه که هیچ تنوعی در ماموریت هاش نیست و گرنه بازی خوش ساختی هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
آقا من توی یک جایی موندم!!
همون اولای بازی میگه برو کنار ماشین و برو پشت اون کامپیوتره، منم میرم بعدش میگم Hunt and custome Dr. Samuel Billingslay حالا هرچی میگردم این دکتره پیدا نمیشه اگه میشه جاشو بگید!!!!!!!
توی مپ

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
آقا من توی یک جایی موندم!!
همون اولای بازی میگه برو کنار ماشین و برو پشت اون کامپیوتره، منم میرم بعدش میگم Hunt and custome Dr. Samuel Billingslay حالا هرچی میگردم این دکتره پیدا نمیشه اگه میشه جاشو بگید!!!!!!!
توی مپ

باید اون hunt و بزنی و محیط قرمز بشه وقتی رمز شد این موج قرمز از یه جایی برمیگرده پیش خودت.ببین از کجا برمیگرده سمتت.برو سمتش و ....................تمام

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باید اون hunt و بزنی و محیط قرمز بشه وقتی رمز شد این موج قرمز از یه جایی برمیگرده پیش خودت.ببین از کجا برمیگرده سمتت.برو سمتش و ....................تمام
در راستای گفته های دوست عزیزمون بگم که بهتره بری بالای بلنددترین نقطه ممکن و Q رو بزنی تا موج رو بفرسته. موجی که تو میفرستی قرمز هست و وقتی به هدف برخورد کنه،بازگشتش سفید هست. ببین موج سفید از کدوم نقطه بر میگرده.
کلا این جور مامورت ها برای وقتی هست که نمیتونی اطلاعات اون فردی رو که میخوای از توی Blacknet به دست بیاری و مجبوری بری خود طرف رو پیدا کنی

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
سلام بچه ها. من فکر کنم توی مراحل آخرجایی که اون هلکوپتر می افته و یه خانم ازش بیرون میاد باید بکشمش گیر کردم! مشکلم اینه که اون رو می کشم بعد می گه دگمه R رو نگه دار و چپ کلیک رو نگه دار تا هلکوپر رو ظاهرا نابود کنه اما هیچی نمی شه اینجا! فکر کنم بازی خرابه چون اون خانمه رو که می کشه باید یه وسیله جدید دستش داشته باشه اما همون خنجره دستش هسته و اصلا نمی شه عوضش هم کرد! کسی همچین مشکلی داشته؟!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام بچه ها. من فکر کنم توی مراحل آخرجایی که اون هلکوپتر می افته و یه خانم ازش بیرون میاد باید بکشمش گیر کردم! مشکلم اینه که اون رو می کشم بعد می گه دگمه R رو نگه دار و چپ کلیک رو نگه دار تا هلکوپر رو ظاهرا نابود کنه اما هیچی نمی شه اینجا! فکر کنم بازی خرابه چون اون خانمه رو که می کشه باید یه وسیله جدید دستش داشته باشه اما همون خنجره دستش هسته و اصلا نمی شه عوضش هم کرد! کسی همچین مشکلی داشته؟!
وقتی میکشیش، نیروی اون زنه رو میگیره. همون دست شلاق مانندش. بعدش باید هلی کوپتر رو بترکونی که باید R رو بزنی و هدف رو مشخص کنی و بعدش راست کلیک رو نگه داری تا یه ضربه قدرتمند با دستش بزنه و هلی کوپتر رو بگیره و بکشتش پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر