Multi Platform Prince of Persia The Sands of Time Remake

ci3t_ehk4qvkwkae-spx.jpg

Title: Prince of Persia The Sands of Time Remake
Developer: Ubisoft Mumbai & Pune
Publisher: Ubisoft
Release Date: 21 Jan 2021
Platforms: PC, Xbox1, PS4
System Requirements: NA
Meta Score: TBD

خوب باز هم یوبی دست رَد به شایعات نزد و اولین ریمیک توی پرونده کاری یوبیسافت معرفی شد. این بازسازی فقط شامل نسخه اول سه‌گانه خواهد بود و با قیمت 40 دلار (!!!) در تاریخ 21 ژانویه سال 2021 عرضه خواهد شد. ساخت بازی 2 سال هست که شروع شده و توسط 2 تا از استودیوهایی کوچک یوبی در کشور هند در حال ساخت هست که تا قبل از این به عنوان کمک با تیم‌های سازنده بازی‌هایی همچون Steep و Just Dance همکاری کردن! (واقعا ممنون از یوبی بابت اینهمه اهمیتی که به این IP و این شخصیت داده)

• برای ساخت بازی از خالق سری آقای Jordan Mechner هم نظرخواهی شده و ایشون در مراحل اولیه ساخت نقش داشتن.
  • سینماتیک‌های بازی مجددا با Motion Capture بازسازی شده‌اند
  • از صداپیشه اصلی Prince مجددا برای صداگذاری استفاده شده است.
  • تغییراتی در سیستم دوربین و مبارزات داده شده تا به استانداردهای امروزی نزدیک‌تر بشه
  • این بازسازی از موتور بازی سازی Anvil استفاده می‌کنه
تصاویر منتشر شده:

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
فقط گرافیک نیست که پولیش میشه. خیلی از مکانیک ها و ریزه کاری های بخش مبارزات هم از چیزایی اند که تو مراحل پولیش نهایی میشن. احتمالا یکی از دلایل تاخیر بی نهایت خوردنش هم همینه که تو پلی تست هاشون چنان به مشکل خوردن که باید یه سری چیزها رو به صورت اساسی تغییر می دادن

البته اینم بگم، اگه همچین کاری کنن به احتمال زیاد بخش زیادی از تمرکز پلی تستینگ و تیم پولیش شون از باگ ها برداشته میشه و اگه بخوان یه ددلاین سفت و سخت تر بذارن بازم محصول نهایی به چند تا پچ بعد از عرضه احتیاج داره تا کامل درست شه.

در کل ولی امید این که تولید بازی ریست شه رو نداشته باشید.
درسته و اینکه فقط خدا کنه واقعا استدیوی فرانسوی رو جایگزین هندی های بی هنر کرده باشن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درسته و اینکه فقط خدا کنه واقعا استدیوی فرانسوی رو جایگزین هندی های بی هنر کرده باشن

من اینو میگم ممکنه این جا به صلابه بکشنم :D

ولی کلا حرکت یوبیسافت خیلی حرکت عقلانی ایه
اینا دارن سرمایه گذاری می کنن تا تو هند استدیوی بازیسازی بزنن. حرکت اشتباهی هم نیست همچین، داره کلا هنری بازیسازی و صنعتش اون جا شکل میگیره. یوبیسافت هم میخواد پیش قدم باشه تو این زمینه.

برای پروژه اول هم بهشون پروژه ریمیک داده که کار درستیه. خیلی استدیوهای بزرگ الان این جورین. یک یا دو تا پروژه اولشون ریمیک/ریمستر ه تا هم خودشون شرایط رو کامل درک کنن، هم این که پروسه ساخت ریمیک ها سریعتر از بازی کامله.

بدبختی چیزیه که دادن به اینا ریمیک کنن و این که نمایش شون فاجعه بوده :D

من امیدوارم جدا با وقت اضافه ای که گرفتن (و احتمالا کمک از بقیه استدیوها) بتونن از پس پروژه کامل بربیان

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حالا هرچقدر نمایشه بد بوده و میشه امیدوار بود بهتر شده باشه خیلی، کلا بگم هندیا تو صنعت کامپیوتر عجیب خفنن :D جدای این نژاد پرستی، این حرف واقعا درست هم نیست خیلی که کلا بلد نیستن :D فکر کنم راک استار هم تازگی توی هند یک استدیو زده بود...

در کل امید هست یکم با تغییر استایل گرافیکی یچیز خفن بدن :D من که خوش بینم :D

حرف سیدم خیلی درسته. یوبیسافت استدیو های کوچیک سراسر دنیا زیاد داره و خوبه که مستقلا هر کدومو یکم بزرگتر کنه با این روش ها و استدیو های بزرگتر تحویل بده. منجمله Ubi Quebec که دو بازی اخرش واقعا باز خورد های خوب و عالی داشت و حتی چندتا گوتی برد. و یا Ubi Sofia که از ساخت اسپین آف و بازیای کوچیک (طبق شایعات) رسیده به ساخت نسخه بعدی AC (نسخه اصلی)

PiPNiNeTTa

کاربر سایت
Mar 10, 2021
45
نام
پوریا
بچه‌ها الان تاریخ انتشار دقیق بازی اعلام شده؟ چون من هر سایتی که میرم فقط قصهٔ Delay کردنای یوبیسافت و از این تاریخ به اون تاریخ انداختنشو روایت کردن! :cross:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
از نظر استعداد و سابقه استدیوهای هندی در حد ساخت بازی های بزرگ نیستن
اینکه اسم هند میاد وسط دلیل بر نژاد پرستی نیست و همه دوس دارن این بازی در سطح بالایی باشه چون این بازی جایگاه ویژه ای در قلب گیمر های قدیمی داره و شخصا دوس دارم مثل ریمیک ایول ۲ بهش نگاه بشه نه یک بازسازیه سرسری و بی عمق ، صحبت سر نژاد پرستی نیست.
ایشالله که این تاخیر ها نتیجه بده و این سری به جایگاهی که لیاقتشه برگرده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حالا هرچقدر نمایشه بد بوده و میشه امیدوار بود بهتر شده باشه خیلی، کلا بگم هندیا تو صنعت کامپیوتر عجیب خفنن :D جدای این نژاد پرستی، این حرف واقعا درست هم نیست خیلی که کلا بلد نیستن :D فکر کنم راک استار هم تازگی توی هند یک استدیو زده بود...

در کل امید هست یکم با تغییر استایل گرافیکی یچیز خفن بدن :D من که خوش بینم :D

حرف سیدم خیلی درسته. یوبیسافت استدیو های کوچیک سراسر دنیا زیاد داره و خوبه که مستقلا هر کدومو یکم بزرگتر کنه با این روش ها و استدیو های بزرگتر تحویل بده. منجمله Ubi Quebec که دو بازی اخرش واقعا باز خورد های خوب و عالی داشت و حتی چندتا گوتی برد. و یا Ubi Sofia که از ساخت اسپین آف و بازیای کوچیک (طبق شایعات) رسیده به ساخت نسخه بعدی AC (نسخه اصلی)
اینا کلا مخ کامپیوتر هستن که...شاید بیشتر سخت افزار البته:p
تو یوتیوب یعنی کافیه فلان مشکل رو سرچ کنید، همش هندی میاد! اگر یه انگلیسی زبان درستی هم بیاد...باز راه حل هندی ها بهتره:D
(حتی تو سایت ها هم بگردید، تو نظراتی که برای حل مشکل دادن باز هندی ها دارن راهکار میدن:)) )

اما...خوب فعلا مال بازی سازی نیستن واقعا !
اگر یوبی قصد برگردوندن سری رو داره، باید بازی درست بده! اگر میخواد خرج نکنه و یه چیز بی کیفیت بده و بازار رو بسنجه، نتیجه شم این میشه که نه...بازار نمیخواد اینو! :|

به نظرم برای سرمایه گذاری روی این استودیوها باید بازی موبایل و این بازی های 2D جمع و جور(مثل AC هند و چین و روسیه) و اینجور پروژه ها رو بده بهشون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر