Prince of Persia: Dagger of Time از طرف یوبیسافت معرفی شد [سبک اتاق فرار در قالب VR]

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
129313
به دنبال آزمایش در حوزه "اتاق فرار در قالب واقعیت مجازی" یوبیسافت پرده از پروژه Prince of Persia: Dagger of Time برداشت که یک بازی واقعیت مجازی Co-op با محوریت معماهایی است که باید به صورت چهار نفره و با همکاری هم در حالت VR حل کنید

===

پروژه جدید یوبیسافت که قرار است بهار امسال در مکان های مختلف افتتاح شود، ایده اتاق های فرار را قرار است در قالب دنیای پرنس آف پرشیا و معماهای پیچیده اش یک پله به جلو ببرد و به وسیله واقعیت مجازی آن را برای 4 نفر به صورت همزمان اجرایی کند

شعبه دسلدورف یوبیسافت وظیفه توسعه این پروژه را بر عهده داشته و قرار است در 300 مکان مختلف آن را به اجرا بگذارد، بازی از 2 تا 4 نفر را پشتیبانی می کند و برای تمام سنین طراحی و قابل دسترس است. یوبیسافت آلمان برنامه های زیادی را ظاهرا از طریق این برنامه co-op VR قرار است برگزار کنند و این پروژه را قدمی مهم برای خود به حساب می آورند

منبع: Ubisoft reveals VR escape room Prince of Persia: The Dagger of Time

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
اون یه لحظه ای که قلب من ریخت و بعدش با قدرت ضد حال خوردم موقع خوندن خبر رو باید یه جوری به اشتراک میذاشتم :D>:)
تکی حیف بود حس اش!
[آپدیت] ظاهرا به علت تغییر تیتر تاپیک توسط مدیریت بقیه دوستان نمیتونن حس من و دوستانی که سریعتر این جا رو دیدن رو درک کنن :-" حس نابی رو از دست دادید

بعد بدیش این جاست پروژه زاغارتی هم نیست، پاش کلی هزینه شده و چیز خاصیه در کل تو ابعادی که میخواد ارائه بشه و خودم خوندم مشتاق شدم ببینم چه حال میده چهار نفری با خنجر زمان معما حل کنیم.. که در هر صورت ما ازش محرومیم :((

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,811
نام
نریمان
law4_tenor.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
من بعد خوندن تیتر: :x:((8-}[-o<:o:o

من بعد دیدن VR: :|:-wx-(:-??

تازه VR خالی نیست

VR + Escape Room ـه... یعنی عملا تو یه سری مکان معین فقط قابل دسترسی ـه... عین Escape Room های عادی فقط با چاشنی co-op VR

• Like
Reactions: Arima Kishou

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اومدم شیر تو تاپیک گفتم به به پرنس چه اسمی هم داره بعد خبر رو خوندم و همگی میدونید چی شد از کسی که خبر رو قرار داده شدیدا خواهش میکنم اسم خبر رو عوض کنه یه vr هم بذاره الکی کسی سکته نکنه

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر