Prince of Persia: Dagger of Time از طرف یوبیسافت معرفی شد [سبک اتاق فرار در قالب VR]

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
129313
به دنبال آزمایش در حوزه "اتاق فرار در قالب واقعیت مجازی" یوبیسافت پرده از پروژه Prince of Persia: Dagger of Time برداشت که یک بازی واقعیت مجازی Co-op با محوریت معماهایی است که باید به صورت چهار نفره و با همکاری هم در حالت VR حل کنید

===

پروژه جدید یوبیسافت که قرار است بهار امسال در مکان های مختلف افتتاح شود، ایده اتاق های فرار را قرار است در قالب دنیای پرنس آف پرشیا و معماهای پیچیده اش یک پله به جلو ببرد و به وسیله واقعیت مجازی آن را برای 4 نفر به صورت همزمان اجرایی کند

شعبه دسلدورف یوبیسافت وظیفه توسعه این پروژه را بر عهده داشته و قرار است در 300 مکان مختلف آن را به اجرا بگذارد، بازی از 2 تا 4 نفر را پشتیبانی می کند و برای تمام سنین طراحی و قابل دسترس است. یوبیسافت آلمان برنامه های زیادی را ظاهرا از طریق این برنامه co-op VR قرار است برگزار کنند و این پروژه را قدمی مهم برای خود به حساب می آورند

منبع: Ubisoft reveals VR escape room Prince of Persia: The Dagger of Time

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
قطعا باید یـ خبر هایی باشه وگرنه چه دلیل داره بخوان به عنوان کرکتر مهمان بیارنش داخل بازی ؟
پارسالم ایونت AC با حضور اتزیو داشتیم:D و 1 آپریل هم با حضور Rabbidها:-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پارسالم ایونت AC با حضور اتزیو داشتیم و 1 آپریل هم با حضور Rabbidها:D:-"
یکیش که داستانش تموم شده ولی IP ـش هنوز در حال ساخته اون یکیش هم که اخیرا ازش بازی منتشر شده و اصولا تا وقتی ی کرکتر رو نخوان ترند کنن یا اصلا ترند هستش میخوان جزوی از اون ترند باشن نمیان دست به چنین معرفی هایی بزنن یا مثلا اون بازی موبایلی از سم فیشر به نظر یوبی داره صحنه رو کم کم مهیا میکنه باید منتظر یـ خبر هایی باشیم این یکی دوساله :-":D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یکیش که داستانش تموم شده ولی IP ـش هنوز در حال ساخته اون یکیش هم که اخیرا ازش بازی منتشر شده و اصولا تا وقتی ی کرکتر رو نخوان ترند کنن یا اصلا ترند هستش میخوان جزوی از اون ترند باشن نمیان دست به چنین معرفی هایی بزنن یا مثلا اون بازی موبایلی از سم فیشر به نظر یوبی داره صحنه رو کم کم مهیا میکنه باید منتظر یـ خبر هایی باشیم این یکی دوساله :-":D
پارسال؟ دو سال پیش؟ اصلا اون Ghost Recon قبلی بود فکر کنم، که سم فیشر توش حضور داشت و حتی به بازنشستگی اسنیک هم اشاره داشت!
آخرش چی شد؟ هیچی! چند سال گذشته و خبری نیست! خبری هم بشه ربطی به اون ایونت GR نخواهد داشت:-" (سرعت ساخت بازی یوبی کم نیست، قرار بود باشه، تا الان باید میومد:D )

حالا اصلا یهو دیدی این ایونت برای همین بازیی که الان توش حضور داریم بوده باشه اصلا:p
اما نه، بیشوخی فکر نمیکنم ربطی به چیزی داشته باشه! صرفا IP معروفی از یوبی سافته که به FH میاد:D

پ.ن: ما حتی یه نیمچه ایونت روز 4 May برای SW هم داشتیم:-" ،سلاح ها تبدیل شده بودن به شمشیر لیزری:D

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
تقریبا هفده سال پیش نسخه اولو که تجربه کردم با مشکل ترین معمای بازیهای کامپیوتری مواجه شدم!
روزها و هفته ها همه فکر و ذکرم شده بود حل این معما تا اینکه ناامید و از ادامه بازی منصرف شدم
تو فضای مجازی هیچ سر نخی بدست نیاوردم ، راهنمایی بازی هم بصورت فیزیکی (دفترچه) منتشر نشده بود تا بتونم تهیه اش کنم
ولی یکماه بعد دوباره رفتم سراغ بازی و اینبار همه هواسم رو متمرکز کردم تا اینکه فهمیدم باید از طرق گوش دادن به صدای آب کرکتر فارا پیدا کنم
امیدوارم در آینده نزدیک شاهد ساخت دنباله از این عنوان موفق و نوستالژی باشیم
131800

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر