Portal 2 | PC

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
6,191
Developer: Valve Software
Publisher: Electronic Arts
Genre: Logical - FPP
Platforms: PC - 360 - PS3
Release date: April 2011
ESRB: E

دنباله ی بازی فکری و موفق Portal که در سال 2007 منتشر شد, بازگشته تا با افزودن یکسری قابلیتهای جدید بر روند موفق بازی قبلی, بار دیگر شما را به تفکر وادار کند و دنیایی زیبا و منحصربفرد را برابر چشمان شما نمایش دهد.در این بازی, در نقش Chell و پس از خوابی چند صد ساله, بیدار میشوید در حالی که متوجه میشوید که جهان GLaDOS دچار ویرانی شده.

در Portal 2 همانند بازی قبلی, باید به کمک اسلحه ی پورتال درست کن خود از روی سکوهای مختلف بالا و پایین بروید و با کمک قابلیتهای جدیدی که بدست آورده اید, معماهای فیزیکی آنرا حل کنید. از جمله ی این قابلیتهای جدید میتوان پرتوهای نوری یدکی, اشعه ی لیزری بازگشتی و ژل های رنگی منحصر بفرد را نام برد. برای مثال, ژلهای رنگی دارای خاصیتی هستند که بسته به رنگشان, باعث افزایش سرعت و شتاب و یا کاهش آن شده و در معماهای فیزیکی بازی, تاثیر بسزایی دارند.حالت دو نفره ی بازی, امکان کنترل رباتها و سلاح های متحرک موجود را به بازیبازها می دهد و یک گیم پلی نو آورانه را بطور همزمان بین دو نفر بوجود می آورد.

Repulsion Gel


Propulsion GelPortal 2 با اینکه هنوز منتشر نشده ولی در در همایش های مختلفی از قبیل E3 و حتی توسط سایتها و رسانه های مختلفی از قبیل IGN و Gamespy بعنوان بهترین بازی فکری, معرفی شده و انتظار ما را برای این تجربه ی منحصربفرد, لبریزتر میکند.

وبسایت رسمی :

تصاویر :

تریلر :

اطلاعات بیشتر :
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟