Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب و خرید شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    259

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,730
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:

» از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.

» کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند

» ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.

» اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید

» در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.

لطفاً رعایت کنید
ممنون

از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,190
هيچي ديگه اكانت جديد ميسازي با يه دلار بعد ماه بعد همين جور
تو سال ١٢ دلاره كلا :D
آخه همه میگفتن ماه اول 1 دلار گیف کارت میگیری میری با ساپورت xbox میگی برات فعال میکنه. ماه بعد 10 دلار اونم گیف کارت نمیتونی بگیری. من اینو شنیدم.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,422
آخه همه میگفتن ماه اول 1 دلار گیف کارت میگیری میری با ساپورت xbox میگی برات فعال میکنه. ماه بعد 10 دلار اونم گیف کارت نمیتونی بگیری. من اینو شنیدم.
بشرطي كه با همون اكانتي كه ساختي بخواي ادامه بدي اره اينجوريه
اما يك ماه كه تموم شد يه اكانت جديد بساز و دوباره يه دلار بده شيك و زيبا :D

• Like
Reactions: lomis and darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,190
بشرطي كه با همون اكانتي كه ساختي بخواي ادامه بدي اره اينجوريه
اما يك ماه كه تموم شد يه اكانت جديد بساز و دوباره يه دلار بده شيك و زيبا :D
پس این داستان. موزمار بازیه=))=))=)). خب باید هیییی ایمیل ماکروسافت درست کنم که. دردسری داریم تو این خراب شده.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,422
پس این داستان. موزمار بازیه=))=))=)). خب باید هیییی ایمیل ماکروسافت درست کنم که. دردسری داریم تو این خراب شده.
والا خودشون ميدونن اين قضيه رو يعني به ساپورت بگي يك دلار ميگه گيم پس مي خواي فعال كنم تمديد خودكارو هم بردارم :D منتهي فعلا شل كردن ...

• Like
Reactions: lomis and darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,190
والا خودشون ميدونن اين قضيه رو يعني به ساپورت بگي يك دلار ميگه گيم پس مي خواي فعال كنم تمديد خودكارو هم بردارم :D منتهي فعلا شل كردن ...
فن سونی ام ولی خدایی ساپورت xbox عالیه. خیلی احترام میزارن. من دو بار صحبت کردم باهاشون. حالا باید هی ایمیل توی outlook درست کنم؟

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,422
فن سونی ام ولی خدایی ساپورت xbox عالیه. خیلی احترام میزارن. من دو بار صحبت کردم باهاشون. حالا باید هی ایمیل توی outlook درست کنم؟
اره انصافا ساپورتشون ٧/٢٤ هست و خيلي خوبه
سوني كه عزيز دل كلا اعتقادي نداره به ساپورت دو رو تو هفته ميشه چت كرد باهاشون بقيه چيزا رو هم كه مطلبشو گذاشته تو Faq ميتوني بخوني :D

• Like
Reactions: darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,190
اره انصافا ساپورتشون ٧/٢٤ هست و خيلي خوبه
سوني كه عزيز دل كلا اعتقادي نداره به ساپورت دو رو تو هفته ميشه چت كرد باهاشون بقيه چيزا رو هم كه مطلبشو گذاشته تو Faq ميتوني بخوني :D
اوایل خوب بود بعد که فروش خوب کردن خدا رو بنده نبودن:D

• Haha
Reactions: Kiarash_united7

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,020
نام
سبحان
مگه همه چی هزینه است؟!
یکی عشق سونی داره همون روز اول میخره
یکی نداره و با خاطراتی که سونی واسش ساخته میره کنسول سونی میخره
ارزون بودن به نفع ما و همه گیمیرهاست اما همه چیز نیست

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
اونی که عشق سونی هست خب طبیعتا کنسول سونی میگیره،مث اونی که عشق بازیای نینتندو هست

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
2,112
ما گیمر ها اصولا بیشتر وقتمون رو صرف بازی های مولتی پلتفرم میکنیم(سونی فن ها رو نمیدونم)
عاقلانه ترین انتخاب اینه که پلتفرمی رو بخریم که قوی تره،برای آنلاین زدن پول نمیخواد و سرویسی مثل گیم پس داره
فرض مثال که کنسول xsx اصلا هیچ انحصاری هم نداشته باشه،فرض مثال که این ۱۵ تا استودیو اصلا وجود خارجی هم نداشته باشن!بازم خرید این کنسول از لحاظ مالی با عقل جور در میاد
در ضمن کسی که xsx میخره خودش رو از اون ۱۵ انحصاری(که هنوز هم نیومدن و معلوم هم نیست چی از آب در بیان) محروم نکرده
خیلی ساده آخرای نسل میشه یه کنسول دست دوم خرید و همه رو توی ۲ ۳ ماه رفت و بعد هم کنسول رو فروخت
یا نه از رفیقی آشنایی گرفت
توی نسل ۹ تنها مزیت کنسول سونی همین انحصاریاش هستن که شاید برای پی سی هم بیان با یکی دو سال تاخیر
عملا پی اس ۵ دیگه هیچ مزیتی نداره در صورتی که نسل ۸ تمام مزایا با پی اس ۴ بود از جمله قیمت بهتر،انحصاری بهتر و کنسول قوی تر
از این مزایا فعلا فقط انحصاریش مونده.....
عاقلانه ترین انتخاب اینه که پلتفرمی رو بخریم که قوی تره،برای آنلاین زدن پول نمیخواد و سرویسی مثل گیم پس داره
پس پلتفرم منتخب شما چی نیست جز PC
خوب که PS5 حداقل یه مزیت داره , XSX هیچی نداره :))
هر ویژگی XSX که نام ببری , بهترش روی PC موجود
و برتری مطلق نسبت به کنسول ها , ازادی در انتخاب فریم و رزولوشن
Bloober Team Confirms The Medium Will Be 30FPS On Xbox Series X
با توجه به مشکلات اتصال به LIVE برای کاربر های ایرانی و دیگه عملا ارزش خرید نداره
--------------
نه این اینجا در تمام دنیا و بزرگترین فروم های گیمینگ همه اعتقاد دارن که کنسول بدون انحصاری اصلا ارزش خرید نداره
------------

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
924
نام
رضا چشمی
مایکروسافت یک دهه است داره درجا می زنه و کماکان تو نسل هفت گیر کردن همین هم باعث می شه سطح توقع کار براش بیاد پائین.
به نظر من مشکل مایکروسافت اینه که دقیقا از خواسته کاربرا با خبر نیست یا اگر هم با خبره خواستشون براش اهمیتی نداره.
همه چیز کمیت نیست .البته به شخصه از تلاش های مایکروسافت برای ایجاد یه سری تغییرات تو صنعت ممنونم چون اینطوری سونی مجبور می شه یه سری آفرهای ارزشمند به من کاربرش بده.
ولی علیرغم تمام تلاش های مایکروسافت کماکان ترجیح می دم پلی استیشن 5 بگیرم چرا که کیفیت محصولات انحصاری سونی رو شما تو هیچ پلتفرم دیگه ای نمی تونی تجربه کنی ضمن اینکه با خرید سری اکس عملا آرشیو پلی چهارم بلا استفاده می شه.

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
162
ما گیمر ها اصولا بیشتر وقتمون رو صرف بازی های مولتی پلتفرم میکنیم(سونی فن ها رو نمیدونم)
فرض مثال که کنسول xsx اصلا هیچ انحصاری هم نداشته باشه،فرض مثال که این ۱۵ تا استودیو اصلا وجود خارجی هم نداشته باشن!بازم خرید این کنسول از لحاظ مالی با عقل جور در میاد
در ضمن کسی که xsx میخره خودش رو از اون ۱۵ انحصاری(که هنوز هم نیومدن و معلوم هم نیست چی از آب در بیان) محروم نکرده
خیلی ساده آخرای نسل میشه یه کنسول دست دوم خرید و همه رو توی ۲ ۳ ماه رفت و بعد هم کنسول رو فروخت
یا نه از رفیقی آشنایی گرفت
توی نسل ۹ تنها مزیت کنسول سونی همین انحصاریاش هستن که شاید برای پی سی هم بیان با یکی دو سال تاخیر
عملا پی اس ۵ دیگه هیچ مزیتی نداره در صورتی که نسل ۸ تمام مزایا با پی اس ۴ بود از جمله قیمت بهتر،انحصاری بهتر و کنسول قوی تر
از این مزایا فعلا فقط انحصاریش مونده.....
هرجوری فکر میکنم میبینم که با منطق جور در نمیاد. گیریم حرف شما درست باشه ما همه مولتی پلتفرم بازی میکنیم. نکته اصلی اینجاست که اکثر مولتی پلتفرم های درست و حسابی روز اول رو گیم پس عرضه نمیشن. الان من بیشترین تایمی که پای بازی میذارم fifa ست. روز اول میاد تو گیم پس ؟ نه. Cod و ... هم به همین صورت. یعنی اینارو باید بخرم.پس گیم پس میمونه برای انحصاری های مایکرو و یه سری ایندی و مولتی پلتفرم درجه دو و سه و درجه یکی که چند ماه از عرضش گذشته.ازون گذشته با روال فعلی مایکرو تویgaas کردن بازیاش باید اینو بدونیم که هر بازی و باید هی براش خرج کنی. میخوای بری پایین پله ها؟ یه ۱۰$ بده.بعدشم خیلی از مولتی ها زمان محدودی رو گیم پس هستن. که اگر دنبال انلاینش برای طولانی مدت باشی بازم باید بری بخریشون. کلا به نظرم سرویس اشتراکی نمیتونه جریان اصلی گیم بشه و اگرم بشه متاسفانه سطح گیم رو هم مثل سریال که به لطف نتفلیکس شامل حجم زیاد سریال ابدوغ خیاری شده میرسونه.
به نکته هم به عنوان تجربه شخصی میگم. برای من حجم زیاد بازی لذت بازیو کم میکنه. من اون بازیا که خریدم (شاید سالی ۳-۴ تا)باعشق‌بازیشون کردم. ولی روی سویچ که هک شده ۱۰ برابر بیشتر بازی دارم ولی اون لذت رو نمیبرم. یا حتی بازیای ps now رو چون انتخاب زیاد در دسترسمه خیلی حال نمیکنم.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
فیل اسپنسر به Craig The Brute، تصویر طنز خلق شده پیرامون حواشی Halo Infinite، واکنش نشان داد

این خبری است که همه‌ی شما منتظرش بودید! آقای فیلم اسپنسر (Phill Spencer)، رئیس بخش اکس‌باکس مایکروسافت، به میم‌های(Memes)کریگ دِ بروت (Craig the Brute) که پس از رونمایی Halo Infinite در فضای مجازی پخش شد واکنش نشان داد.

این میم هفته‌ی گذشته پس از رونمایی گیم‌پلی Halo Infinite به سرعت فضای مجازی و توییتر را در نوردید و حالا ظاهراََ به دست آقای اسپنسر رسیده است. در اصل هدف این میم را می‌توان انتقاد و ایجاد موضوعی طنز حول گرافیک Halo Infinite دانست. با وجود این، خیلی سریع تصویر مذکور محبوب شد و حالا طرفداران اکس‌باکس هم از آن استفاده می‌کنند. آقای اسپنسر در مورد این تصویر (که در ابتدای پست آن را مشاهده می‌کنید) گفت:
این تصویر طلسم شانس جدید ما خواهد بود. من عاشق جامعه‌ی بازی‌بازان هستم و توانایی آن‌ها در رابطه با ایجاد موضوعات خنده‌دار در هر چیزی و ایده‌های جالب آن‌ها را دوست دارم.
چند روز پیش آقای برایان جرارد (Brian Jerrard)، مدیر جامعه‌ی بازی‌بازان در ۳۴۳ اینداستریز، نیز به تصویر واکنش نشان داد و آن را کریگ نام‌گذاری کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 45, مهمان: 6)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟