Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,755
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
211
کنسول قویتر.....
اشتراک گلد مجانی.....
سرویس گیم پس عالی.....
دیگه خداییش مایکرو سنگ تموم گذاشته .....
دوستان سونی فن به نظرتون نهایتا 15 تا انحصاری توی یک نسل ارزش چشم پوشی روی این همه مزایا رو داره؟؟؟؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,350
نام
سبحان
بیاید قبول کنیم که تعداد کسانی که یه کنسول رو بخاطر بازی آنلاین میخرن خیلی زیادن،بازی هایی از قبیل جی تی ای و فورتنایت و ایپکس و کالاف دیوتی و ....
نیاز نداشتن به اشتراک گلد برای مولتی پلیر مزیت بزرگی هست و این افراد قطعا ایکس باکس میخرن مگه اینکه دیگه خیلی فدایی سونی باشن و تعصب روی سونی چشمشون رو روی حقایق بسته باشه

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,189
نام
علی
بیاید قبول کنیم که تعداد کسانی که یه کنسول رو بخاطر بازی آنلاین میخرن خیلی زیادن،بازی هایی از قبیل جی تی ای و فورتنایت و ایپکس و کالاف دیوتی و ....
نیاز نداشتن به اشتراک گلد برای مولتی پلیر مزیت بزرگی هست و این افراد قطعا ایکس باکس میخرن مگه اینکه دیگه خیلی فدایی سونی باشن و تعصب روی سونی چشمشون رو روی حقایق بسته باشه
اینجوری که تو‌گفتی نسبت فروش باید یه چیزی مثل ۵ به ۱ به سمت ایکس باکس باشه،
ولی خوب چیزی که در واقعیت هست اینه که فروش حتی بیشتر از نسبت ۵ به ۱ سمت پلی استیشن ۵ئه متاسفانه :-j
بابا ملت دنبال محصول درست حسابین انقدر خودتون رو به در و دیوار نزنید. قبلا گفتم حتی rdr 3 انحصاری ایکس باکس باشه بازم توی فروش به گرد ps5 هم نمیرسه

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
405
کنسول قویتر.....
اشتراک گلد مجانی.....
سرویس گیم پس عالی.....
دوستان سونی فن به نظرتون نهایتا 15 تا انحصاری توی یک نسل ارزش چشم پوشی روی این همه مزایا رو داره؟؟؟؟
خدایی سونی فن ها
Brute ارزش این نداره که ایکس باکس نگیرید؟ دلتون میاد؟ اصن یه مظلومیت حاصل از دیر لود شدن تکسچری تو چشاش موج می‌زنه

نگاه به تکسچر 360p چشاش نکنید
درون بروت یه قلب مهربون و فورکیه که فقط مایکروفن ها قابل به دیدنش هستن
158241

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
و آنگاه بود که دوباره کورسویی از نور امید به غارها تابید :D
کلا روندتون اینجوریه که بیشترین انتظارها رو دارین بعد بدترین نمایش ها گیرتون میاد و دوباره یه خبر امیدوار کننده میاد باز بیشترین انتظارها میاد و دوباره بدترین نمایش ها گیرتون میاد و ... این چرخه حداقل ی دهس داره تکرار میشه
نمی‌دونم چطوری تحمل کردن که بماند چطوری اُوِر دوز نکردین از این همه شوک :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,350
نام
سبحان
اینجوری که تو‌گفتی نسبت فروش باید یه چیزی مثل ۵ به ۱ به سمت ایکس باکس باشه،
ولی خوب چیزی که در واقعیت هست اینه که فروش حتی بیشتر از نسبت ۵ به ۱ سمت پلی استیشن ۵ئه متاسفانه :-j
بابا ملت دنبال محصول درست حسابین انقدر خودتون رو به در و دیوار نزنید. قبلا گفتم حتی rdr 3 انحصاری ایکس باکس باشه بازم توی فروش به گرد ps5 هم نمیرسه
محصول درست حسابی=بازی خطی اکشن ادونچر؟
خب آره منطق شما میگه اون چیزی که خوشت میاد درست حسابیه بقیه بازیا پشمن حتی مولتی پلتفرمای شاهکار
آماری که شما میدی مربوط به نسل ۸ هست که پلی استیشن کنسول قوی تر و انحصاریای بهتر و قیمت ارزونتر داشت
نسل ۹ ایکس باکس دست بالاتر رو توی بیشتر جنبه ها داره
حالا شما و بقیه دوستان که میشینید ۴۰۰ بار یه بازی سینگل پلیر رو تموم میکنید پی اس ۵ بخرید و انحصاریای اون هم رو هر کدوم ۴۰۰ بار تموم کنید ولی خب فکر نکنید هرکی این نسل پلی استیشن داشته مث شما فکر میکنه

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,189
نام
علی
محصول درست حسابی=بازی خطی اکشن ادونچر؟
خب آره منطق شما میگه اون چیزی که خوشت میاد درست حسابیه بقیه بازیا پشمن حتی مولتی پلتفرمای شاهکار
آماری که شما میدی مربوط به نسل ۸ هست که پلی استیشن کنسول قوی تر و انحصاریای بهتر داشت
نسل ۹ ایکس باکس دست بالاتر رو توی بیشتر جنبه ها داره
حالا شما و بقیه دوستان که میشینید ۴۰۰ بار یه بازی سینگل پلیر رو تموم میکنید پی اس ۵ بخرید و انحصاریای اون هم رو هر کدوم ۴۰۰ بار تموم کنید ولی خب فکر نکنید هرکی این نسل پلی استیشن داشته مث شما فکر میکنه

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
800
نام
میلاد
کنسول قویتر.....
اشتراک گلد مجانی.....
سرویس گیم پس عالی.....
کنسول قویتر = وقتی بازی درست حسابی نداشته باشه ، 20 تراترافلاپ هم باشه فایده نداره
اشتراک گلد مجانی = بدرد من نمیخوره
سرویس گیم پس = خوبه

15 انحصاری یعنی زندگی کاکو ... من به شخصه کنسول میخرم برا انحصاری .. وگرنه بازی معمولی که رو PC هم میشه بازی کرد یا اصلا بازی نکرد

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
5,408
نام
بابک
کنسول قویتر.....
اشتراک گلد مجانی.....
سرویس گیم پس عالی.....
چیزی مثل The Last of us صدرصد داره :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,926
نام
مازیار
این قضیه ی پول گرفتن واسه آنلاین بازی دزدی محضه ! حالا میخواد سونی باشه یا هر کی و یه فکری باید به حالش بکنن ! شما وقتی 60 دلار پول بازی میدی داری آفلاین و آنلاین رو با هم می خری ، داری بابتش پول میدی ، نه اینکه بیاد پشت چیزی به اسم پلاس هم مهر و موم بشه :| کیفیت و خدمات و اینا بهونس ، آنلاین چیزیه که پولش از قبل پرداخت شده. حالا نمی دونم این جریان خبری ازش میشه یا نه ، ولی یه کم ملت اونور به مخشون فشار بیارن اوضاع بهتر میشه.
الان واقعا فکر کردی من از این کار سونی حمایت کردم ؟؟؟ فقط گفتم امیدوار نشید

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,591
نام
سامان
یک نسل قراره ۷ سال باشه
۷ × ۶۰ دلار میشه ۴۲۰ دلار!
قیمت احتمالی XSX میشه ۵۰۰ دلار
یعنی جای اینکه پلاس برای PS5 بگیری بری کنارش یه XSX بگیری منطقی تره اینجوری از مزایای کنسول قوی تر و گیم پس هم استفاده میکنی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,763
نام
احسان
الان واقعا فکر کردی من از این کار سونی حمایت کردم ؟؟؟ فقط گفتم امیدوار نشید
خیر ! صرفاً منظورم این بود که چیز شوخی برداری نیست که بخواهیم امیدوار بشیم یا نشیم. اگه ماکرو اینکار رو بکنه و سونی نه ، اتفاقی که میوفته تکرار مجدد همون ترول ها و ویدئو های دست به دست شدن بازی دست دوم و توی کنسول ما لازم نیست همیشه آنلاین باشیده = جو منفی = باقی موندن اون ذهنیت منفی = تحت تاثیر قرار گرفتن خود کنسول

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,595
نام
ehsan
ایکس باکس در این نسل ۲۰۰ میلیون میفروشه
من فکر می کنم تو سونی فنی اومدی این چیزا رو میگی بعدا باعث ترول اکس باکس شه وگرنه تو مخیله هیچ مایکرو فن بی منطقی همچین چیزی نمیگنجه که یه وقت بتونه 200 میلیون کنسول بفروشه :D والا سونی که رکورددار فروش کنسول در تمامی ادواره همچین کاری نتونسته بکنه

Lions Gate

プレイステーション
Gold User
Feb 17, 2008
2,938
فیل اسپنسر 6 ماه بعد : با خرید گیم پس 1 دلاری یک عدد XSX هدیه بگیرید :D خوشم میاد هر کاری میکنن اخرش هیجی نمیشن فقط کم مونده قمبل کنن :D به خدا بیخیال کنسول بشن بیان مثل
EA و یوبی ناشر بشن بازی هاشون رو همه جا بدن خیلی موفق ترن تا اینکه اینجوری به خواری بیوفتن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 50, مهمان: 5)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟