Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    437

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,584
نام
مصطفی682سابق
یادم باشه از این به بعد فیفا زدن شد مولتی بقیه بازی ها مساوی مولتی نبودن .بله بله خارجی ها خیلی خوبن ما هم سبک نداریم بخدا.داری در مورد گیمر جماعت صحبت میکنی نه یک ادم عادی و مسلما همشون میدونن کدوم سبک مورد علاقشونه.پس بیخیال این حرف های خرد منشانه شو.در ضمن وقتی چندتا بازی مشخص مولتی زدی ایشالا در مورد حرفه ای بودنت بگو ماهم تشویق کنیم.قاطعانه میگن از فوتبال پلی دادن الان لذتی نبردم پس بازی نمیکنم.ولی بخوای باهات شرطی هم wining eleven 3 هم فوتبال 2000 بازی میکنم. البته اگر بلدی
دارم میگم از بچه های اینجا شناخت دارم میدونم مولتی کلا میزنن یا نه، نگفتم مولتی فیفا میزنن، شما که کاربر نه چندان قدیمی هستی شناختی از بچه های اینجا نداری بهتره نظر ندی،بهتره بحث رو کش ندی چون جوابتو نمیدم

طرف اینجا چند ماهه در مورد گیم پس گریه زاری میکنه که داره صنعت رو میبره به سمت مولتی پلیر و حذف بازی‌های سینگل این یعنی چی؟ بعد بازی مورد علاقه اش میاد توی ps now بدو میره میگیره بعدم میگه رقابت بین سونی و مایکرو خوب نیست

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
361
نام
سجاد
دارم میگم از بچه های اینجا شناخت دارم میدونم مولتی کلا میزنن یا نه، نگفتم مولتی فیفا میزنن، شما که کاربر نه چندان قدیمی هستی شناختی از بچه های اینجا نداری بهتره نظر ندی،بهتره بحث رو کش ندی چون جوابتو نمیدم

طرف اینجا چند ماهه در مورد گیم پس گریه زاری میکنه که داره صنعت رو میبره به سمت مولتی پلیر و حذف بازی‌های سینگل این یعنی چی؟ بعد بازی مورد علاقه اش میاد توی ps now بدو میره میگیره بعدم میگه رقابت بین سونی و مایکرو خوب نیست
تو رو خدا جواب من و بده.اصلا ناراحتم کردی نمیخوای جواب بدی.شماره روانشناس دارید افسردگی گرفتم.راستی نیومدی شرطی قدیمی ترین فوتبال بازی کنیم ای مولتی باز قدیمی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,340
ضرر کنسول ینی چی؟ در نهایت باید به نفع برند بشه که داره میشه. به نفع گیمر هم هست. کیف پول فلان هم نمیخواد واسط هست توی ایران پول میریزی براشون برات اوکی میکنن دیگه. خیلی عناوین بزرگی هم Day One روش منتشر میشن.
اینجا اومدیم در مورد کنسول صحبت کنیم. خودم من یه موقعی میخواستم گیم پس یک ماه تو PC بخرم. به نفع گیمر هم نیست برای بازی های جدید حداقل چیزی که من دیدم از کنفرانس نبود. اکثرن بازیا ناقص میان با پچ کامل میشه. مثل OUTWORLD.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,570
جدا از بحث ترول و این حرفها ، وقتی ملت یه همچین ری اکشن هایی میدن و کالکشن میکنن و برای 343i می فرستن :

View attachment 157201

و زیرش هم می نویسن :

?If you didn't react like this to Halo Infinite, are you really a Halo fan

منم باشم فکر می کنم ترکوندم و باید با همین فرمون برم جلو :D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,570
جدا از بحث ترول و این حرفها ، وقتی ملت یه همچین ری اکشن هایی میدن و کالکشن میکنن و برای 343i می فرستن :

View attachment 157201

و زیرش هم می نویسن :

?If you didn't react like this to Halo Infinite, are you really a Halo fan

منم باشم فکر می کنم ترکوندم و باید با همین فرمون برم جلو :D
یک جوری رفتار میکنن انگار Horizon forbidden west رو دیدن
اینا همون عاشقان بروت مهربان هستن که شبا خوابش رو میبینن :))

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
قطع دسترسی موقت به دلیل توهین و کلماتی که بارها گفته شده استفاده نشه
امیدوارم فیل و گرینبرگ همینجوری سونی فنا رو بسوزونن با عرض معذرت نصفشو از آنچارتد ۴ گیمر شدن

• Haha
Reactions: gintoki

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
:)):))حالا بازی اینیشیتیو بهشت بازی سازا هنوز رونمایی نشده حالا حالاها باید حرص بخورین

• Haha
Reactions: gintoki

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,656
نام
sami
تک تک این ترول های حق مایکروسافته

دلامصب کلا از لای اون همه بازی یک گیم پلی رو کردی اون هم به این فجاهت :|

ممکنه در آینده خیلی از اون cg ها هم خوب از آب دربیاد ولی تا اون موقع تا حد امکان باید مایکرو رو ترول کرد تا آدم بشه:D

شخصا خودم زیاد حس و حال کار کردن با برنامه های ادیت عکس رو ندارم وگرنه از خجالت بروت جان درمیومدم :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,618
نام
ehsan
:)):))حالا بازی اینیشیتیو بهشت بازی سازا هنوز رونمایی نشده حالا حالاها باید حرص بخورین
والا تو این چند روزه من اینقدر از دست بروت حرص خوردم که اولا از خنده روده بر شدم دوما دنیا برام یه جور شده انگار دلار شده 3000 تومن. امیدوارم اینشیتیو هم همین رسالت رو ادامه بده :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,733
نام
ماکان
دو سه ماه؟ فشارهای نزدیک به 20 ساله که جمع شده و داره منفجر میشه :D فکر کن 20 سال نتونی در مقابل یک فرنچایز جوابی داشته باشی و سالها تلاش کنی و با القابی مثل هیلو کیلر و اینا درنهایت دوباره fail بشی :))
پ.ن: یهو یاد هیلو 3 و overrated بودنش افتادم. چه حرص هایی که نداد این بازی بهشون:D
پ.ن2: لانچ تایتل بزرگ سونی که اتفاقا کراس جن هم نیست میبینیم امسال و اینکه درنهایت هیلو بهتر عمل میکنه یا اون.
بابک این چند وقتی که نبودی یه مقدار شرایط عوض شده. اون هیلو رو خدا بیامرزه، دیگه کسی هم دنبال کشتنش نیست، همین الانم اگه بروت نبود سوژش کنه همه یادشون رفته بود وجود خارجی داره.

کلا یکم در زمان حال زندگی کنید. دنیای فعلی دیگه مثل 20 سال پیش نیست که کلا مایکروسافت باشه و یه هیلو که پادشاه بازی های مالتی پلیر بود و.... الان هیلوهای اخیر حتا تو خود لایو و بین بازی های مایکروسافت هم پلیر زیادی ندارن و کلا خود مایکروساف زحمت کشتنش رو کشید و دیگه نیازی به هیلو کیلر نیست. این صحبت های فشار و اینا هم مال همون 7 8 سال پیشه که تو فروم زیاد فعالیت داشتی. این نسل مایکروسافت حتا یه رقیب قابل احترام هم نبوده که کسی بخواد به قول شما فشاری حس کنه. چند شب پیش هم نشون داد هنوزم نیست و کسی نمیخواد این رویه عوض شه.

خیلی سخت نگیر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 58, مهمان: 18)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟