Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    172

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,755
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,591
نام
Milad
شاید فکر کردی میخوام تلو ۲ رو ترول کنم ولی این یه باگ بود که دیشب با گوشی عکس گرفتم،چشماش از صورتش زده بود بیرون :Dگرافیک بازی جوریه که فک نکنم تا ۲ ۳ سال دیگه شبیهشو ببینیم
باگ نیست اون.ابی ترس از ارتفاق داره.نزدیک پرتگاه که بشی میترسه و چهره ش تغییر میکنه.

احتمالا عادت ندارید این همه جزییات تو انحصاری های xbox ببینید فکر میکنید اینا باگه :-":D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,350
نام
سبحان
باگ نیست اون.ابی ترس از ارتفاق داره.نزدیک پرتگاه که بشی میترسه و چهره ش تغییر میکنه.

احتمالا عادت ندارید این همه جزییات تو انحصاری های xbox ببینید فکر میکنید اینا باگه :-":D
ترسیدن با اینکه چشمش بزنه بیرون فرق داره
در ضمن من همیشه رو پی سی بازی میکنم و جزییات و فریم ریت هایی که دیدم شما به عمرت ندیدی :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
6,884
نام
نیما
ترسیدن با اینکه چشمش بزنه بیرون فرق داره
در ضمن من همیشه رو پی سی بازی میکنم و جزییات و فریم ریت هایی که دیدم شما به عمرت ندیدی :D
منم قبول دارم که عکس العمل صورتش نسبت به ترس از ارتفاع اگزجره ست ، ولی باگ نیست !

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,350
نام
سبحان
منم قبول دارم که عکس العمل صورتش نسبت به ترس از ارتفاع اگزجره ست ، ولی باگ نیست !
البته من این عکس رو به قصد ترول نزاشتم ولی فکر کردم باگ شده که چشمش اینقد اومده بیرون،پس دیگه خیلی اغراق کردن با این طراحی چشم :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
800
نام
میلاد
157019
ایند این تصویر و شخصیتش ارزش مند هست که دلم نیومد ویرایشش کنم و کنار بروت ایکس واکس بزارم

اما در کل طراحی شخصیت باید اینطوری باشه . نه که بروت یا مستر که یه کلاه بزاری سرش و خیالت رو راحت کنی

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
111
نام
محمد حسین
این دو کامنت بالا در پاسخ به پست من در بالاترش بود الان یادم اومد :D جاشم نمی دونم کجاست! اگه از پست من هم اسکرین بگیری بزاری ممنونت می شم می خوام بدونم چیا گفتم :D، فکر کنم داشتم برای صدمین بار دوستانه در مورد نمایش و آخرالزمان! بهشون اخطار می دادم :D
همین پایین
فیل اسپنسر : احساس خوبی بعد از دیدن معرفی Playstation 5 به من دست داد
(خود عنوان هم ترولیه برا خودش =))=))=)))
پست شما نبود ولی خیلیا هشدار این فاجعه رو داده بودن که به وعده های فیل گوش نکنید ولی نتیجه این شد:)) 157028

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,192
همین پایین
فیل اسپنسر : احساس خوبی بعد از دیدن معرفی Playstation 5 به من دست داد
(خود عنوان هم ترولیه برا خودش =))=))=)))
پست شما نبود ولی خیلیا هشدار این فاجعه رو داده بودن که به وعده های فیل گوش نکنید ولی نتیجه این شد:))View attachment 157028
پس کامنتم پاک شده :))

• Haha
Reactions: GTA San Andreas

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,213

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,591
نام
Milad
دیجتال فاندری سر تریلر های سونی 400 درصد زوم می کرد :-??بعد یک بار هم زوم نکردن و به این فجایع اشاره نکردن :-??
View attachment 157029View attachment 157027
نمیتونه خب. تا حدی میتونن انتقاد کنند.مایکروسافت برای معرفی کیت نسل بعدی دعوتشون کرده بود و حتی یدونه SX هم براشون فرستاد تا تحلیلش کنن.
اگر بخواد شدیدا انتقاد کنه مایکرو خیلی راحت همکاری رو باهاشون قطع میکنه.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
2,328
عکس تکنیک VRS رو گذاشتی که یه فیچر نسل بعدیه و هنوز سونی واس PS5 معرفیش نکرده، بعد می گی فاجعه. خسته نباشی.
چی میگی بزرگوار ؟ :-??
این VRS
157037

خود ALEX تایید کرد این VRS نیست
اصلا سری X در حد VRS 3*3 ساپورت نمی کنه
157038

157039

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
میبینم خوب گرینبرگ و فیل با توییت هاشون و حرفاشون سونی فنا رو آتیش زدن خیالتون راحت حالا حالا ها از دستشون خلاص نمیشید و باید از دستشون عصبانی بشید و حرص بخورید تا ....

• Haha
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 39, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟