Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,755
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
5,487
نام
رامین
جالبه تعدادی از دوستان مایکروفن دارن فکت صادر میکنن که نمایش سونی فاجعه بوده و فلان و مال ما خیلی بهتر بوده. اوکی . شب تمام نظرسنجی های موجود میذارم اینجا ، فعلا همین یه نمونه بستونه تا بعد :

:-j

156328

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,837
نام
Javad
جالبه ایونت دیشب با فاجعه Future of Gaming مقایسه میشه. دیشب از همه سبکی بازی بود‌، و همه هم انحصاری! مایکرو برعکس سونی دست به دامن بازی مولتی پلتفرم نشده بود.
به نظرم از شوکیس دیشب میشه از یه کلاس درس برای سونی یاد کرد. واقعا از هر نظر غنی و پرمحتوا بود!
با این وضع باید برای تک قطبی شدن بازار کنسول در نسل بعد نگران شد. سونی خیلی محافظه‌کارانه عمل میکنه ولی مایکروسافت آتش‌بازی راه انداخت و جالبه به گفته گرینبرگ هنوزم برنامه برای نمایش دارند.
به امید خدا مراسم بعدی...
عذر میخوام اصلاح میکنم، از اتاق فرمان اشاره میکنن نسل بعدی.....
:lol:

جالبه یه بنده خدایی بود که GOT رو تو همین تاپیک داشت، بخاطر سنگ زیر پای جین ترول میکرد، اونم از رو ویدیو با کیفیت 240p.........:lol::lol:
الانم احتمالا نت ش قطع شده :lol:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
2,328
به نظر من کسایی که نسبت به هیچ کنسول و سخت افزاری نفرت ندارن (یا حداقل از یک پلتفرم بدشون نمیاد) برنده نسل بعد هستند. برام هم واقعا غیر قابل پذیرش هست که آدم از یک جعبه و تشکیلات که صرفا کارش ارائه خدمات در مقابل پرداخت پول هست اینجوری بدش بیاد. مثلا ثانیه اول که کنفرانس شروع میشه با پیشفرض آماده باشه که کنفرانس تموم شد بیاد بگه چه بد بود. البته همه اینجوری نیستند و منم منظورم شخص خاصی نیست ولی خودمون باید سعی کنیم این را اصلاح کنیم چون در نهایت برای خودمون بده و حداقل حداقلش باعث میشه حس های خوبی تجربه نکنیم. :D البته تو پرانتز اشاره کنم شاید خودمم یک زمانی حداقل با پیشفرض ذهنی منفی میرفتم سراغ یک سری رویدادها مربوط به یک بعضی شرکت ها ولی رفته رفته با بالا رفتن سن خودش اصلاح شد :D

من قبلا گفتم کنفرانس ترکیبی از جنبه های مثبت و منفی بود. اتفاقا مثبت هاش بیشتر بود. من هم از این کنفرانس و هم کنفرانس سونی واقعا لذت بردم. یک سری از نمایش ها کوتاه بودند ولی خب با توجه به شرایط پروژه ها و وضعیت کرونا قابل درکه. همین برای سونی هم اتفاق افتاد و مثلا Spiderman که لانچ تایتل هم شاید باشه نمایشش در حد یک تریلر خیلی کوتاه بود و من تعجب میکنم چطور اونجا نمایش در مجموع برا یک عده شاهکار بود اینجا بد. چطور یک رویداد یکسان میتونه دوتا برایند نظری متفاوت در آدم ایجاد کنه؟ یا چطور میشه از زیبایی بصری Everwild گذشت و به نمایشی که توش این بازی نشون داده بشه گفت افتضاح؟

ماکروسافت بیشتر از سونی نیاز داره به مخاطب هاش تضمین بده که بازی در حال ساخت داره و اتفاقا اینکار را هم کرد. کلی بازی AAA معرفی شد که نکته برجسته این مراسم بود.
Fable , Forza , Awoed, Hellblade, Everwild ... بازی های بزرگی برای ایکس باکس در حال ساخت و تازه چندتا استدیو دیگه هم هستند که دارند بازی میسازن. برجسته ترین و مهم ترین و گیم چنجرترین نکته بعدی هم این بود که همه این بازی ها روز اول روی گیم پس میان. گیم پس واقعا الان بهترین سرویس موجود هست که هر گیمری را به سمت خودش جذب میکنه. به نظر بزرگ ترین نکته منفی نمایش هم مشکلات تکنیکی بود که توی Halo مشخص بود و هرچند من مخاطبش نیستم ولی اگه بودم قبول میکردم بازی یک یا حتی دوسال تاخیر بخوره ولی بدون مشکل باشه (حتی نسخه وان کنسل بشه).

هردوتا کنفرانس سونی و ماکروسافت گیم پلی به اون صورت نشون ندادند. یعنی درواقع تنها بازی نسل بعدی که گیم پلی خوبی ازش پخش شده Ratchet هست. ولی خب با توجه به شرایط قابل درک هست. من از بازی های معرفی شده لذت بردم. این نسل هردوطرف دستشون پر هست. ولی خب به نظر میاد حداقل تا اواخر 2021 بشه صبر کرد.
؟
چی میگی بزرگوار ؟
:-??

Hellblade 2 که عملا تمسخر ملت بود

Rare hasn’t discussed Everwild much ‘because it’s still playing around with gameplay ideas’ | VGC

Undead Labs: State of Decay 3 is in early pre-production

Watch a Trailer for Forza Motorsport 8, Now in ‘Early Development’

Awoed که مشخص 2022/23

Fable هم 2022/23

مایکروسافت امکان نداره دو تا RPG همزمان تو یکسال عرضه کنه 2022 Fable 2023 , Awoed یا برعکس

تازه چندتا استدیو دیگه هم هستند که دارند بازی میسازن ؟ کی قراره منتشر بشه 2024 ؟
برای بازی های 2022/2023/2024 :-??
خب ناتی داگ هم 2024 بازی خودش منتشر میکنه :-??

هردوتا کنفرانس سونی و ماکروسافت گیم پلی به اون صورت نشون ندادند. ~X(~X(:|:|:|:|

انحصاری های PS5 که نمایش گیم پلی داشتن

Kena: Bridge of Spirits
Destruction Allstars
Returnal
Ratchet & Clank: Rift Apart
Gran Turismo 7
Little Devil Inside
Astro's Playroom
Bugsnax
Deathloop
Godfall
Ghostwire: Tokyo
Oddworld: Soulstorm

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
Gold User
Nov 18, 2017
2,142
نام
سعید ربانی
حالا درسته ترول میکنید ولی ترولر اصلی کل گیمرهای کنسولی هستن که ترول شدن، یهو سونی قیمت 500_600$رو بذاره دودش توی چشم همه میره، من از دیشب به این فکر میکنم بلاخره یکی مو رو میبینه یکی هم پیچش مو

ضمنا یه عده pc فن, شده بودن فن مایکرو از دیشب ترولهاشون BC رو برداشته بعد به یه سریا میگن سونی فن نفوذی قابل توجه استاد @g4mer
متوجه منظورت نشدم چیشده؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
12,949
نام
نـــــــویـــــــــد
من زیاد دیدم بچه‌ها میگن این گرافیک هیلو برای ۴ک ۶۰فریم رو کنسول قابل قبوله یا مثلا هیلو هیچوقت شوکیس گرافیکی نبوده. با اینکه همچنان حس میکنم نمایش دیشب از بیلد قدیمی بوده اما یه گرافیکی که حتی از هیلو ۴ هم پایینتر باشه فایدش چیه اگه ۴ک ۶۰فریم باشه؟ شما وقتی میری سراغ تغییر نسل بعد از شنیدن این همه تبلیغات و ۱۲>۹ و most powerful console چطور اینقدر سریع به همچین چیزی قانع میشید؟ ازونور همچنان مشخص نیس این Open World شدن جواب بده یا نه اما این تغییر اجتناب ناپذیر بود برای سری
اینم بگم که بازی Everwild هم خیلی خوب میزد. آرت استایل به شدت خوبی داشت.
در مورد Forza Motorsport هم ظاهرا قراره یه نسخه داشته باشه و تو طول نسل ساپورت بشه که به نظرم بهترین کار برای این سبک همینه مثل اتفاقی که برای GTS این نسل افتاد. البته جی‌تی ۲۰۱۷ اومد اما خب نفس کار خوبه کلا :D

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
159
جالبه ایونت دیشب با فاجعه Future of Gaming مقایسه میشه. دیشب از همه سبکی بازی بود‌، و همه هم انحصاری! مایکرو برعکس سونی دست به دامن بازی مولتی پلتفرم نشده بود.
به نظرم از شوکیس دیشب میشه از یه کلاس درس برای سونی یاد کرد. واقعا از هر نظر غنی و پرمحتوا بود!
با این وضع باید برای تک قطبی شدن بازار کنسول در نسل بعد نگران شد. سونی خیلی محافظه‌کارانه عمل میکنه ولی مایکروسافت آتش‌بازی راه انداخت و جالبه به گفته گرینبرگ هنوزم برنامه برای نمایش دارند.
بخدا یه لحظه تاریخو چک کردم ببینم 1 April عه یا نه :D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
2,328
مایکرو برعکس سونی دست به دامن بازی مولتی پلتفرم نشده بود. =))

Tetris Effect: Connected already has a release window on other platforms. While it’ll be coming to Xbox Series X, Xbox One, and PC later this year, it’ll be out (as a free update to Tetris Effect) on PS4, Epic Games Store, and Oculus Quest in summer of 2021
خیلی حرف =)) فیل اسپنسر رفته یه اپدیت رایگان انحصاری زمانی کرده =))

“At this time we are announcing Xbox Series X and Windows PC platforms"; “We will discuss other platforms and their availability at a future date.”​
The Medium

“The game will release exclusively on Xbox Series X and PC at launch,” "Other consoles at this time are not confirmed"​
STALKER 2

“coming first to Xbox Series X as a console launch exclusive.”​

من هنوز باورم نمی شه , فیل اسپنسر رفته یه اپدیت رایگان انحصاری زمانی کرده =))
ili.gif

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,595
نام
ehsan
@Dinosaur

والا منم تنها چارم اینه که با تیوری موافقت کنم که بازی اصلا آماده نیست وگرنه اصلا نمیشه قبول کرد که این وضعش باشه. من اتفاقا شخصا با بعضی بچه ها سال گذشته بحث می کردم و میگفتم که اصلا انتظار گرافیک بالا ازش نداشته باشید چون بازی بین نسلی هست ولی در بدترین شرایط هم فکر نمی کردم تا این حد داغون باشه. قشنگ در حد بازیهای بتزدا علی الخصوص فالوت 76 است.
تنها امیدم و حدسم اینه که بازی بیلد قدیمیه و قراره خیلی بهتر بشه. ولی در هر صورت بنظرم حداقل با این وضعیت بازی بهتر بود که یا اصلا نمایشش نمی دادن یا جاش رو با فیبل عوض میکردن. اینقدر همون اول کاری تو ذوق زد که هر چیز خوبی که تو نمایش بود رفت تو حاشیه. جدا این تصمیمات رو کدومشون میگیرن؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
275
من خودم از پی اس وان تا فور وداشتم ولی واس نسل بعدی قصد داشتم به خاطر قیمت دلار یه ریسک بکنم برم سمت کنسول لاکهارت ایکس باکس
ولی ایونت دیشب واقعا نا امیدم کرد چرا این کمپانی اینجوریه فقط لب ودهنه
به خدا من فن هیچکدوم نیستن چون هیچ سودی واسم نداره فقط دنبال بهترین تجربه ام که با این اوضاع انگار قرار نیست اتفاق بیفته
چی میشه یه ذره این ماکرو تو بازی انحصاری یه تکونی به خودش بده این سونیو به چالش بکشه ادم بتونه از سرویس های خوب جفتشون استفاده کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 53, مهمان: 8)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟