Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,755
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
15,923
نام
امیر حسین
دیگه باید پول اون گیم پس 10 دلاری رو از یه جا در بیارن. بازی رو بهت با قیمت پایین میدن از اون ور با این چیزا ازت پس میگیرن. این تازه شروع ماجراست
حالا جدا از ترول و ...
واقعا همه اشتراک ها و سرویس ها همینند، یه دوره طلایی و خفن دارن...بعدش...بلید شانس بیاری واقعا جزو اون مخاطب ها باشی!

همین پلاس! با شعار : با اشتراک پلاس شاهد بازی های مجانی+تخفیف های بیشتر+یک سری دمو و ... زودتر از موعود باشید

این نسل اومدن بازی آنلاین رو اجباری کردن براش
بعدشم که بازی PS3 و ویتا قطع شد، کوفتم اضافه نشد به بازی ها!قیمتشم پایین نیمد حتی:-"

اونطرف Gold هم تقریبا بازی هاش چرت و پرت شده

گیم پس الان خوبه... شاید در آینده هم خوب باشه، ولی سبک و سیاق بازی های MS که D1 هم میرن روش بالاخره باید بر اساس این در بیاد... که واقعا یه جوری پلتفرم اصلی هست!

همون PS Now هم که الان یه مدته باحال شده، یکی دو سال دیگه که مخاطب هاش زیاد شدن، یه گندی میزنند بهش یا به سیستم بازی های سونی:|

در کل چیزی رو مفت نمیدن...اینا دون پاشیدنه برای کنار اومدن با تغییرات، و پول بیشتر گرفتن در آینده:-"

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,077
خب خبر اینه که این آقا

این لیک زیبا و دقیق رو قبل از ایونت رو کرده.

حالا همون آقا گفته که فیبل MMO هست.

قبل تر یکی از اعضای verified شده ریست آرا هم ظاهرا تایید کرده.
2020-07-24_0-12-35.jpg

چقدر لیکش دقیق بوده. یه ساعت بد اتمام مراسم،منم لیکم دقیقه. اون ساعت رو هم براحتی میشه برگردوند عقب.

• Like
Reactions: dark souls

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,192
بچه ها جدا عاشق همتونم!:D مدت ها بود انقدر نخندیده بودم :lol:
واقعا توی این اوضاع بهش نیاز داشتم مرسی که هستین :x
ما کاره ای نیستیم، تشکر اصلی رو باید از اسپنسر بکنی، همه کارا رو ایشون به تنهایی انجام داد :D

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
366
نام
REZA HECTOR
ما کاره ای نیستیم، تشکر اصلی رو باید از اسپنسر بکنی، همه کارا رو ایشون به تنهایی انجام داد :D
تشکر اصلی رو باید از @Love Console عزیز بشه که با فتواهای عالمانش این جو تاکسیک و جذاب رو شکل داد .
حالا هم داره چوبش رو می خوره :D:D
12>9 یا 12<1.83 ؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
800
نام
میلاد
چند صفحه اخیر فقط خندیدم از دست این کنفرانس و بازخورد هاش - واقعا دس خوش به این همه ارزش گذاری رو یه کنفرانس و نتیجه نهایی

با چه رویی اخه ... اگه سونی بازی کم نشون داد به قول دوستان " همون هورایزن بس بود برا همه " حداقل کیفیت داشتن .. نه که بیاد از برگ برندش به این عنوان رونمایی کنه . زشت نبود خداوکیلی

اسباب خندمون شد . دمت گرم اسپنسر :D:D:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,571
نام
حسین
اصلا امکان نداره این همه خالی بندی که فیل راه انداخته بود.

باور کنید من روزی رو میبینم که وقتی بخش ایکس باکس درش تخته شد، فیل اسپنسر میاد جلو دوربین و نقاب از صورتش بر میداره و همه می‌فهمیم

که کسی نیست جز

کاز هیرایی.

نفوذی سونی بوده واسه نابودی برند ایکس باکس

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,926
نام
مازیار
تشکر اصلی رو باید از @Love Console عزیز بشه که با فتواهای عالمانش این جو تاکسیک و جذاب رو شکل داد .
12>9 یا 12<1.83 ؟
من بهش گفتم با این ترول های که میکنید من نگران نمایش مایکروسافتم ... واقعا هم مطمئنم بودم نمیشه ، شکی نداشتم اول نسل نمیشه گرافیکی بهتر از هورایزن داد بیرون ... حتی همین هورایزن هم من منتظر گیم پلیم ... اگه گیم پلی حتی نزدیک به این باشه تو یه بازی اوپن ورلد ، با چند بخش کاملا مجزا ، جنگل ، کویر و دریا بدون لودینگ ، من رسما پشمی برام نمیمونه

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,192
12>9 یا 12<1.83 ؟
این بنده خدا رو شما هم زیادی جدیش گرفتید، داستانشو براتون می گم، ایشون تا قبل از معرفی کنسول های نسل 9 اصلا سمت ایکس باکس نبود، منتظر بود ببینه کدومشون آجر بیشتری بار فرغونش می کنه فن همون بشه :D حتی قبل از معرفی به ایکس باکس فن ها هم رحم نمی کرد، الانم چیزی برای از دست دادن نداره، چون چیزی نداشته که بخواد الان از دستش بده :Dکلا جریانش اینه که همتونو سرکار گذاشته :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,701
نام
ماکان
الان سونی و مایکرو باهم برابرن
خوب تو چی برابرن؟:D

مایکروسافت یه گیم نداره که دستکم جلوی R&C در بیاد، بعد با سونی برابره؟ نمایش قبلی سونی به عنوان اولین نمایش کنسول، و با توجه به اینکه سعی داشت طیف وسیعی از مخاطبین رو هدف قرار بده عالی بود. برای هر سلیقه ای چندتا بازی نشون دادن و گرافیک فرست پارتی هاشم از دم فک برانداز بود. تفاوت بزرگ هم اینجاست که سونی اصل کار یعنی گیم پلی رو گذاشت برای ایونت آگست و اونجا یحتمل هاردکورتر باشه و اختلاف خیلی خیلی بیشتر نمایان میشه.

در کل من که واقعا جز این از مایکروسافت انتظار نداشتم. تو همین تاپیک هم چندبار گفتم، مایکروسافت با X1X ـه 6 ترافلاپیش چه گلی به سر ملت زد که الان بخواد با XSX بزنه؟ اینا صرفا چون پول دارن کنسول های قوی و انصافا خفن میسازن اما نه مدیریتش رو دارن و نه آدم های درست که بلد باشه از این کنسول ها کار بکشه و خروجیشون همچین چیزهاییه. فن هاشونم که ماشالا همیشه راضین، بازی دو نسل قبلی رو بهشون به اسم نسل بعد نشون داده، از دم خوشحالن که به اصالت خودش برگشته و طبق فتوا جدید هرکی جز این بگه یا از Halo 4 به بعد با این سری آشنا شده یا نمیدونه اصلا چیه. یعنی همه یا باید خواهان درجا زدن باشن یا نوب سگن:D تا وضع اینه، مایکرو درست بشو نیست و صد تا چاقو بسازه یکیش دارای دسته نخواهد بود:D

تنها راه نجات XSX اینه که قیمتش خوب باشه و از PS5 قشنگ یه 100 دلاری ارزون تر باشه، وگرنه از نسل قبلم بدتر میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 54, مهمان: 6)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟