Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    425

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,682
نام
malek
اخه داش این بنده خداها فکر کردن سری اکس مثل اون فرغون متغیر هست که رچت 30 فریم بده
هم فیبل
هم هیلو
هم فورتزا
محاله ممکنه زیر 60 فریم اجرا بشن
اسپنسر هدف کنسول نسل بعد رو فریم بالا گذاشته
۶۰ فریم هاتون سلام میرسونن :)
154365

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,105
نام
مازیار
چند تا شون قبل از ایونت تاریخی سونی ادعا میکردن بازی هایی که تماما بر پایه SSD فرغون باشه 60 فریم میشه که ناگه رچت 30 فریم سلام بهشون رسوند
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
اون چرندیات رو نفوذی خودتون می‌گفت

اما زیاد تند نرید تا تو ذوقتون نخوره

154369

=))=))=))=))=))=))

مثل اینکه مایکرو هم علاقه داره بازی هاش حس و حال سینمایی داشته باشه

آخرین ویرایش:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,388
اون چرندیات رو نفوذی خودتون می‌گفت

اما زیاد تند نرید تا تو ذوقتون نخوره

View attachment 154369

=))=))=))=))=))=))

مثل اینکه مایکرو هم علاقه داره بازی هاش حس و حال سینمایی داشته باشه
داش مازی چند روز بیشتر با ایونت فاصله نداریم
تا دیر نشده توبه کنین
اونجا عیار فنی فرست پارتی ها معلوم میشه
اونجاست که فرست پارتی ها تماما 60 فریم و حتی 120 فریم نمایش میدن
اونجاست که سرنی از باس.ن اعدام میشه
=))=))=))=))=))=))=))=))=))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,105
نام
مازیار
راحت باشه میخوای به لیستت order نمیدونم کیلزون- گودزیلا و ... اضافه کن
کی به کیه
=))=))=))=))=))=))
در هر حال من و خیلی ها مثل من بیش از 13 میلیون پول بی زبون به کنسول ضعیف بازار نمیدن
عتیقه سرنی تا وقتی نسخه pro ازش نیاد ارزش خرید نداره حداقل توی ایران
راحت باشه شماها ۹ ساله تو حسرت همچین بازی های موندید، برای کل کل با بازی های شما ، همین گوست او سوشیما و اینفیموس و گراویتی راش کفایت می‌کنه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
9,547
نام
محمد رضا
این ایکس فنا مثل سران مملکت ما میمونن
هر روز میگن مرگ بر آمریکا و فلان ، اما قایمکی پاس آمریکا میگیرن و زندگیشون اونجاس :D
شوره زدیم اینقدر نمک ریختین من از اولم گفتم فن نیستم و همه کنسولارو میخرم.
هر بازیه خوبیم باشه میخرم. ولی این دلیل نمیشه خودمو گول بزنم بگم به به ps5 هسته مخفی داره

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
77
نام
مصطفی
شوره زدیم اینقدر نمک ریختین من از اولم گفتم فن نیستم و همه کنسولارو میخرم.
هر بازیه خوبیم باشه میخرم. ولی این دلیل نمیشه خودمو گول بزنم بگم به به ps5 هسته مخفی داره

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
بی طرفی شما خیلی وقته ثابت شدس

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,575
نام
مصطفی682سابق
بی طرفی شما خیلی وقته ثابت شدس
بی طرف نیست ولی قدرت کم ps5 و احتمالا پرفورمنس کمترش توی بازی‌های مولتی پلتفورم خورده توی پرش، ممد از روز اول ps4 خرید کنسولش اتواجکت پیدا کرد بعد وان خرید ps4 فروخت Pro خرید، بعدم وان رو فروخت الان دو سالو نیمه وان فروخته ولی ناراحته از ps5،

مصطفی جان ماها سنی از مون گذشته همش به به چه چه نمیشه کرد البته همش کوبیدن و ایراد گرفتن هم خوب نیست ولی چشم هامون رو به واقعیت نبندیم، نظرمن اینه این صنعت به رقیب نیاز داره، حالا ما توی این خراب شده هستیم انتخابهامون محدود هست ولی بیایم سهامدار نباشیم حُسن و برتری رو قبول داریم عیب رو هم قبول داشته باشیم حُسن رقیب رو هم قبول کنیم 0و 100 به قضیه نگاه نکنیم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
1,219
نام
تهمورث
بی طرف نیست ولی قدرت کم ps5 و احتمالا پرفورمنس کمترش توی بازی‌های مولتی پلتفورم خورده توی پرش، ممد از روز اول ps4 خرید کنسولش اتواجکت پیدا کرد بعد وان خرید ps4 فروخت Pro خرید، بعدم وان رو فروخت الان دو سالو نیمه وان فروخته ولی ناراحته از ps5،

مصطفی جان ماها سنی از مون گذشته همش به به چه چه نمیشه کرد البته همش کوبیدن و ایراد گرفتن هم خوب نیست ولی چشم هامون رو به واقعیت نبندیم، نظرمن اینه این صنعت به رقیب نیاز داره، حالا ما توی این خراب شده هستیم انتخابهامون محدود هست ولی بیایم سهامدار نباشیم حُسن و برتری رو قبول داریم عیب رو هم قبول داشته باشیم حُسن رقیب رو هم قبول کنیم 0و 100 به قضیه نگاه نکنیم
توی کل 823 صفحه یک پست درست و درمون !

هرکی بیاد بگه کنسول PS5 ضعیفتره فن مایکی و هرکیم بیاد بگه XSX گیم انحصاری خوب نیست فن سونیه ! اصلا یعنی نمیشه یکی فن پی سی باشه یا بی طرف و نظرشو بگه ؟! اینا واقعیته حالا چه شما خوشت بیاد چه نیاد کنسول مورد علاقت ضعیفتره ! کنسول مورد علاقت انحصاری نداره :-t

میگن کافر همه رو به کیش خود پندارد همینه !

oldnoob

کاربر سایت
Jun 25, 2020
32
نام
عرفان
توی کل 823 صفحه یک پست درست و درمون !

هرکی بیاد بگه کنسول PS5 ضعیفتره فن مایکی و هرکیم بیاد بگه XSX گیم انحصاری خوب نیست فن سونیه ! اصلا یعنی نمیشه یکی فن پی سی باشه یا بی طرف و نظرشو بگه ؟! اینا واقعیته حالا چه شما خوشت بیاد چه نیاد کنسول مورد علاقت ضعیفتره ! کنسول مورد علاقت انحصاری نداره :-t

میگن کافر همه رو به کیش خود پندارد همینه !

فن پی سی ها هم رگه هایی از ایکس باکس فنی تو وجودشون هست :)) بیخیال سر صحبت PC رو نیاریم معلومه که ی pc فن اگه بخواد کنسول بخره باید بره ps5 وگرنه سرش کلاه رفته :D

اول نسل فن بازی نکنیم کی انجامش بدیم، باید هر چرت و پرتی رو بگی تا هیجان اول نسل بره بالاتر فعلا وقت بحث منطقی کردن نرسیده :))، معلومه که کنسول ماکر قوی تره و کنسول سونی ی S.S.D غول داره ولی ولی وقتی یکی بخواد بازی بسازه باید ی چیزی بینشون انتخاب بکنه تا توی پورت کردن مشکلی پیش نیاد. هر طرفی که انحصاری بهتر و بیشتری داشته باشه قدرت اون تو دهن ها میوفته، از من گفتن بود تو قبول نکن :|. بجز انحصاری ی راهی هم هست مثل نسل 7 ام که X360 کنسول استاندارد انتخاب شد و اکثرا بازی ها اول واسه این کنسول بهینه سازی و .. میشد و در آخر رو ps3 درست اجرا بشه و نشه رو بیخیال :|:D

به بحث داخل ایرانم نگاهی بکنیم، من مطمعنم مردم عادی تو کشورمون به خاطر اقتصاد داغون میرن سری اس می خرن ( اگه فن ها بزارن مردم عادی درست و منطقی انتخاب بکنن!!! ) به دلیل ارزون بودن کنسول و بازی های هوم مفت ( 6 ترابایت بازی انتخابی رو مردم میرن میگیرن یا 20 تا بازی که فقط 10 تاش انتخابیه ؟ با ی قیمت ) گیمر حرفه ای هم خودش می دونه چی بره بخره :D.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,388
البته پي سي فنها بيشتر از فن بويهاي سوني بدشون مياد .... :D
خدایی الان pc فن بودن با این قیمت ها ارزش نداره
الان یکی بخواد از 1070 یا 1080 کوچ کنه به 2070 یا 2080 چقدر هزینه داره؟(چون pc باز نیستم از هزینه ارتقا خبر ندارم) اگر هم قیمت با کنسول نسل بعد دربیاد که عالیه ولی اگر خیلی بخواد بیشتر در بیاد ارزش نداره
به لحاظ پایرت هم الان سلطان بازی مفتی ONE X هست 23 تا بازی روز با پچ 4K اخرین بار 200 تومن برا من اب خورد
نسل بعد ترکیب XSX با اکانت های بی نهایت معجون خوبیه برای اونایی که هزینه ارتقا ندارن

• Like
Reactions: Kiarash_united7

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,422
یه هفته مونده صبر کنید.
الان یکی بخواد از 1070 یا 1080 کوچ کنه به 2070 یا 2080 چقدر هزینه داره؟(چون pc باز نیستم از هزینه ارتقا خبر ندارم) اگر هم قیمت با کنسول نسل بعد دربیاد که عالیه ولی اگر خیلی بخواد بیشتر در بیاد ارزش نداره
به لحاظ پایرت هم الان سلطان بازی مفتی ONE X هست 23 تا بازی روز با پچ 4K اخرین بار 200 تومن برا من اب خورد
نسل بعد ترکیب XSX با اکانت های بی نهایت معجون خوبیه برای اونایی که هزینه ارتقا ندارن
کوچ از 1070 به 2070 اشتباهه.برا کسی که هزینه براش مهمه.
1070 به 3070 بازم قابل قبوله.رنج قیمتی سری 70 رو 500 بوده،تو سریای قبل.احتمالا اینبارم رو همین رنجه.ولی باید کم کم به خریید از آمازون با واسطه عادت کرد بجای خرید از مغازه و فروشگاه.
جدیدا دو سه تا فروشگاه دارن از newegg میارن که newegg معمولا ارزونتره

• Like
Reactions: Love Console

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
Gold User
Oct 23, 2010
1,889
نام
حامد
با این قیمتا کنسول فن بودن هم فایده نداره. الان یه پرو رو زدن 13 تومن بخوای نسل جدید هر دو کنسول رو بگیری حدود 20 تومن هرکدومش در میاد 40 تومن یه 5 تومن برای دسته اضافه و یه 5 تومن هم برای بازی کنار بگذاری........ الان دارم نگاه میکنم میبینم اصلا زنده بودن با این قیمتا فایده نداره.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,388
با این قیمتا کنسول فن بودن هم فایده نداره. الان یه پرو رو زدن 13 تومن بخوای نسل جدید هر دو کنسول رو بگیری حدود 20 تومن هرکدومش در میاد 40 تومن یه 5 تومن برای دسته اضافه و یه 5 تومن هم برای بازی کنار بگذاری........ الان دارم نگاه میکنم میبینم اصلا زنده بودن با این قیمتا فایده نداره.
=))=))=))=))
دیگه داش خودمون میخوایم که این بلاها سرمون بیاد وگرنه یه 24 ساعت 80 میلیون متحد بشیم فرداش همه جشن ازادی داریم
ولی وقتی خودمون این وضعیت رو دوست داریم و سواری میدیم چه انتظاری داری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 30, مهمان: 8)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟