Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    176

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,755
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,388
کسی میدونه این بازی چند ثانیه طول میکشه لود بشه آخه میخوام اون ثانیه های اضافه رو برنامه ریزی کنم به کارهای دیگه برسم:D

هر چی باشه ssd سرنی ادیشن میخواد لودش کنه:))
داش ps5 که اصلا چیزی به نام لود نداره
همین که به پریز برق وصل بشه میره گیم پلی
کلید پاور هم نداره SSD خودش استارت میزنه
=))=))=))=))=))=))=))=))=))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,077
یه خبر اومده ،که به نظر فیکه.

qTBeYHv.jpg

گوشه تصویر،اون طناب اسپایدر من معلومه.چند تا سایت خبرشو گذاشتن.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
9,418
نام
محمد رضا
خوب کانالو عوض میکنی ، خوشم اومد....:D
يك بار شبيه ساز توت فرنگي بازي كردن شرف داره به نارگیل چینی و ٧ سال غارررر رفتن :-"
جالبه هر دو سه روز یک بار 7 8 تایی با هم اینجا انتحاری میزنید.....:-j
داداش دلیلش اینه من مثل شما فن نیستم هر کنسولی هم از زمان آتاری بودی خریدم. ولی سرمو مثل کبک تو برف نمیکنم.
نسل پیش مایکرو گند زد خودمم ۲ سال ایکس باکس داشتم انحصاریاشو زدم فروختم.
این نسل برعکسه ... همونقدر که مایکرو سر وان گند زد سونی رو ps5 همونکارو داره میکنه دقیقا همون مسیرو میره.برای چی بیام برا ۳۰ فریم ۱۵ تومن بدم.
در مورد اون دو سه روز اومدنم که میگی بگم که من برعکس بعضیا کار زندگی دارمو تو طول هفته درگیر کارمم. چون خیلی ساله دستم تو جیب خودمه برا فن بازی کنسول نمیخرم.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

oldnoob

کاربر سایت
Jun 25, 2020
27
نام
عرفان
داداش دلیلش اینه من مثل شما فن نیستم هر کنسولی هم از زمان آتاری بودی خریدم. ولی سرمو مثل کبک تو برف نمیکنم.
این نسل برعکسه ... همونقدر که مایکرو سر وان گند زد سونی رو ps5 همونکارو داره میکنه دقیقا همون مسیرو میره.برای چی بیام برا ۳۰ فریم ۱۵ تومن بدم.
در مورد اون دو سه روز اومدنم که میگی بگم که من برعکس بعضیا کار زندگی دارمو تو طول هفته درگیر کارمم. چون خیلی ساله دستم تو جیب خودمه برا فن بازی کنسول نمیخرم.

احسنت، آدم باید فن جیبش باشه نه چیز دیگه ای😁

• Like
Reactions: Hodor

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,837
نام
Javad

دست از مظلوم بازی و منطقی بودن و مَثَل زدن وردار چون پستات هیچ وقت حداقل تو این تاپیک منطقی نبودن و نخواهد بود !;)
خب چه ربطی داره منم چند نسله کنسول میگیرم ، از سگا جنسیس گرفتم تا همین نسل 7 8 که جفت کنسولارو داشتم!
سونی گند زده ؟! دوجین گیم خوب معرفی کرد، از اونطرف مایکی تقریبا هیچی واسه لانچ نداره اینم من نمیگم فیل اسپنسر گفت، اگرم داشته باشه همون دور باطل Halo Forza Gearsهه !
گند رو مایکی میزنه که گیم های دست اولشو نابود و اول نسل وعده سر خرمن میده........
منظور منو از 2 3 روز یه بار نگرفتی........[-x
الان با این دو جمله آخرت میخواستی بگی ما کار و زندگی نداریم یا دستمون تو جیب ددی و .... هست ؟!حتي اگرم بود مشكلي نبود !
فن بودن به خودی خود چیز بدی نیست ، ولی سوپرفن بودن خوب نیست !
در کل موفق باشی;)
اینجا همه پستا صرفا جهت شوخی و خندس وگرنه به حال من و شما فرقی نمیکنه کدوم کمپانی یه کنسول کمتر بفروشته یا بیشتر.;)

آخرین ویرایش:

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
5,488
نام
رامین
مثلا اینجوری
View attachment 152926
مثلا اینجوری ؟ چه جوری ؟ TLOU اومده رو PC ما خبر نداریم دانشمند ؟
خیلی احساس شاخ بودن بهت دست داده ؟ :))
نمیدونم ربط PC به این تاپیک چیه که هی خودتو میندازی وسط.

———————————-
:-j

153089
153090

به تاریخ پست نگاه کن.مربوط به عنوان هورایزون بوده.
میدونم برای چه زمانیه، من اونو در جواب بچه ها گذاشتم که گفتن همه ای پی ها میان از جمله TLOU
ولی نمیدونم ربطش به این تاپیک‌ چیه. :|:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Medusa

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,077
مثلا اینجوری ؟ چه جوری ؟ TLOU اومده رو PC ما خبر نداریم دانشمند ؟
خیلی احساس شاخ بودن بهت دست داده ؟ :))
نمیدونم ربط PC به این تاپیک چیه که هی خودتو میندازی وسط.

———————————-
:-j

View attachment 153089
View attachment 153090
به تاریخ پست نگاه کن.مربوط به عنوان هورایزون بوده.
منظورت از ایپی های بزرگ هورایزون بود و هنوز اونموقع معرفی نشده بود که بعدا لیکر روس گفت میاد.که رو ps now اومد.
بعدا تو ژانویه 2020 جیسون شراایر گفت میاد.پستت ماله دسامبر 2019 هست
میدونم برای چه زمانیه، من اونو در جواب بچه ها گذاشتم که گفتن همه ای پی ها میان از جمله TLOU
ولی نمیدونم ربطش به این تاپیک‌ چیه. :|:D
اون زمان هنوز صحبت tlou نبود. خبر tlou بعد از خبر استخدام اومد که اون اواخر ژانویه 2020 بود. قبل اون هم هینت eurogamer در مورد dreams بود که فردای شرایر داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: snOOpy ::.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
7,415
البته پي سي و اكس باكس و سوويچ رو هر نوب و بدبخت بيچاره اي ميتونه بخره
منتهي پلي استيشن فنهاش رو مثله دالايي لاما انتخاب ميكنه و يكسري مشخصات خاص مثله بصيرت بي بديل
ايمان راسخ به يه سري بازي خاص و ارادت قلبي به خاندان يوشيدا رو داشته باشن

همينه كه ما از روي حسادت و چون بخوايم هم نميتونيم پلي فن باشيم به دلايل بالا شروع ميكنيم به هيت ورزيدن به اين بندگان خاص
با دلار 23 تومن الان و 34 تومن زمان لانچ کنسولا شما همون یه دونه رو بتونی بخری شاهرکار کردی

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
5,488
نام
رامین
با دلار 23 تومن الان و 34 تومن زمان لانچ کنسولا شما همون یه دونه رو بتونی بخری شاهرکار کردی
باور کن همش کل کل الکی داریم میکنیم ، اخرشم هیچکدومشونو نمیتونیم بخریم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 50, مهمان: 12)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟