Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

مهمترین عامل در انتخاب کنسول نسل جدید برای شما ؟ (حداکثر 2 انتخاب)

• برند و اسم ( Sony - Microsoft )

• قیمت کنسول

• سرویس‌های اشتراکی (Game Pass - PS Now)

• بازی انحصاری با کیفیت

• اجرای بهتر بازیهای Multiplatform (با توجه به اختلاف و شرایط فعلی)

• ظاهر کنسول

• پروفایل و سابقه گیمینگ (Trophy - Achievement و لیست دوستان)

• دسترسی و کیفیت اجرای بازیهای قدیمی (Backward Compatibility)

• کنترلر

Results are only viewable after voting.

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,552
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
390
نام
Mohamad H
چه با شوق و ذوق دوست دارن پایان سلطان رو اعلام کنن=))
میگن هرچی قوی تر باشی دشمنت زیاد تر میشه :D <):)
امیدوارم روزای خوب برا شما هم بیاد بشینیم از هردو لذت ببریم زیاد کینه نگرین;)

• Haha
Reactions: Dreadlord

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
816
نام
محمد
یعنی هنوز نمیدونن ست پیس ها قسمت های اسکریپت شده ای هستن که پلیر هم با اونها در تعامله و ربطی به انواع و اقسام کات سین نداره ؟ تباهی تا چه حد...
باشه حالا اشکالی نداره! :D تمرکزتونو بذارین برای بازی بعد! :D اگه تو اونم باز آب قطع بود خدا بزرگه ! دکل Dirt هم هست هنوز! :D=))=))

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,023
نام
امیر
باشه حالا اشکالی نداره! :D تمرکزتونو بذارین برای بازی بعد! :D اگه تو اونم باز آب قطع بود خدا بزرگه ! دکل Dirt هم هست هنوز! :D=))=))
دیگه وقتی اطلاعاتتون در این حده واقعا بحث نکردنو ترجیح میدم :D چون انتخاب ادم بشدت با سطح اطلاعاتش در ارتباطه و انتخاب شما اکس باکس بوده ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
17,693
نام
امیر حسین
حالا تکلیف اون دروغ گویانی که میگفتن سونی قرار داد بسته که رو PS5 بهتر از XSX بازی اجرا بشه چیه؟ :-"
میان اینجا اعتراف کنند : داشتیم الکی خبر فیک پخش میکردیم و یا زبانمون تو دیواره درک درستی از ترجمه نداشتیم؟ :-" (اصولا از این دو حالت خارج نیست دیگه:D )

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
16,372
نام
بابک

حالا تکلیف اون دروغ گویانی که میگفتن سونی قرار داد بسته که رو PS5 بهتر از XSX بازی اجرا بشه چیه؟ :-"
اصولا کسی چنین چیزی نگفت :-" توی قرارداد گفته بود parity که الانم رعایت شده و parity داره و تنظیمات گرافیکی یکسانه :-" حالا اینکه GPU سریز اکس فریم بالاتری میده دیگه تقصیر کپکام نیست:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
17,693
نام
امیر حسین
اصولا کسی چنین چیزی نگفت :-" توی قرارداد گفته بود parity که الانم رعایت شده و parity داره و تنظیمات گرافیکی یکسانه :-" حالا اینکه GPU سریز اکس فریم بالاتری میده دیگه تقصیر کپکام نیست:-"
اصلا و ابدا چنین چیزی نگفتید:))
بلبلی نزن برادر من، دیگه همه اینجا بودن مشخص بود داستان چیه و چقدر دروغ تحویل ملت داده شد:)) چه اینجا، چه فن های هم جبهه ای تو بقیه شبکه های اجتماعی:D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
3,162
نام
سبحان
تحلیل های من اشتباه :lol: :lol: :lol:
View attachment 205115
یه اینسایدر یا لیکر که تحلیلا و لیک هاش ۵۰ درصد درست در میاد هم اینقد خودشو تحویل نمیگیره
بعد ۲۰۰ تا اطلاعات غلط و فیک نیوز و تحلیلای تخیلی یکیش یکم به حرفات شباهت داشته اینقد خودتو تحویل میگیری:))
اعتماد به نفست ستودنیه واقعا:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
13,320
نام
مازیار
اینجا روزه گرفته بودید بابت این شایعه ،، حالا میگه کسی چیزی نگفت ،،،

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
714
آره ، گفتی بتزدا رو سونی میخره بعدش فرمودین مایکی امسال با ضرر کلا میره جلو :D جفتش خیلی درست در آمد.
والا بر همه واضحه که سرویس های اشتراکی اولش سود ده نیستن و صرفا دنبال جذب مخاطب ان.
بعد از مدتی که بازار رو گرفتن پلن سود دهی براشون می ریزن.
بدیهیات رو به عنوان تحلیل می دن بیرون :))

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
3,309
یه اینسایدر یا لیکر که تحلیلا و لیک هاش ۵۰ درصد درست در میاد هم اینقد خودشو تحویل نمیگیره
بعد ۲۰۰ تا اطلاعات غلط و فیک نیوز و تحلیلای تخیلی یکیش یکم به حرفات شباهت داشته اینقد خودتو تحویل میگیری:))
اعتماد به نفست ستودنیه واقعا:D

آره ، گفتی بتزدا رو سونی میخره بعدش فرمودین مایکی امسال با ضرر کلا میره جلو :D جفتش خیلی درست در آمد.
چیزی که من پیش بینی کردم دیدی :lol: :lol: :lol:
1620299629343.png
منظور من استودیو بتسدا بود نه کل zenimax media

در مورد ضرر هم در 8 سال اول بخش XBOX بدون حتی یک دلار سو دهی حدود 9.3 میلیارد دلار به مایکرو ضرر زده
photo_2021-05-05_23-51-12.jpg
سال 2013 و تا الان که مایکرو ترسیده و کلا دیگه سود و زیان اعلام نمی کنه
کنسول هم که :lol:
1620300288339.png
مشخص نیست مایکرو چقد به خاطر ONE X ضرر داده / امسال هم همزمان روی دو کنسول ضرر دادن
گیم پس که صفحه قبل فرستادم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
1,413
نام
تهمورث
چیزی که من پیش بینی کردم دیدی :lol: :lol: :lol:
View attachment 205145
منظور من استودیو بتسدا بود نه کل zenimax media

در مورد ضرر هم در 8 سال اول بخش XBOX بدون حتی یک دلار سو دهی حدود 9.3 میلیارد دلار به مایکرو ضرر زده
View attachment 205148
سال 2013 و تا الان که مایکرو ترسیده و کلا دیگه سود و زیان اعلام نمی کنه
کنسول هم که :lol:
View attachment 205154
مشخص نیست مایکرو چقد به خاطر ONE X ضرر داده / امسال هم همزمان روی دو کنسول ضرر دادن
گیم پس که صفحه قبل فرستادم

درسته ، بتزدارو سونی نخرید ، آمازون و گوگل با هم خریدن :D ایکس باکسم هشت سال ضرر داد ، امسالم که سود داد گفتین سود نداد :D در کل معکوس میشه هرچی میگین استاد.
شما فقط پیشبینی کن.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
3,309
درسته ، بتزدارو سونی نخرید ، آمازون و گوگل با هم خریدن :D ایکس باکسم هشت سال ضرر داد ، امسالم که سود داد گفتین سود نداد :D در کل معکوس میشه هرچی میگین استاد.
شما فقط پیشبینی کن.
گفتم که اوضاع بتسدا خراب بزودی یکی می خره
من هرگز نگفتم سونی بتسدا رو می خره
گفتم که بهترین گزینه برای خرید
امسالم که سود داد :lol: :lol:
کدوم منبع گفته سود داده ؟
خود مایکروسافت که جرات اعلام نداره :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر