Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

مهمترین عامل در انتخاب کنسول نسل جدید برای شما ؟ (حداکثر 2 انتخاب)

• برند و اسم ( Sony - Microsoft )

• قیمت کنسول

• سرویس‌های اشتراکی (Game Pass - PS Now)

• بازی انحصاری با کیفیت

• اجرای بهتر بازیهای Multiplatform (با توجه به اختلاف و شرایط فعلی)

• ظاهر کنسول

• پروفایل و سابقه گیمینگ (Trophy - Achievement و لیست دوستان)

• دسترسی و کیفیت اجرای بازیهای قدیمی (Backward Compatibility)

• کنترلر

Results are only viewable after voting.

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,552
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,218
LOL رفتی ار colteastwood ویدیو گذاشتی واقعا ؟ ایشون بزرگترین فن بوی جعبه هست کلان کارش ترول سونی هست بعد اونوقت شما Nxgamer و ign قبول نداری ولی دری وری های این بابا رو قبول داری بعد به دیگران برچسب فن بوی بودن میزنی ؟ :)) عزیز شما همون مطالب در خور تحریریه بدی سنگین تری اینجا رو بسپار به ما کاربر های عادی شما خیلی به قول خود حالیته
من نمیدونستم این‌بابا فن‌اکس‌باکسه واقعیت،ولی توی‌حرفاشم از ps5 تعریف میکنه و راجع به اینپوت اوتپوت هممیگه.چیزی‌که من دیدم حرفاش غلط نیست.من کی ای جی ان‌رو‌زیر‌سوال‌بردم؟ شماها دی اف رو زیر سوال بردید.ان ایکس رو‌من قبول ندارم،شما داری او‌کی،میتونی به من بگی‌منبعت اعتبار نداره چرا حرصت میگیره! کل جملاتم‌به کنار چسبیدی تهش لینک یوتیوب.
شما معنی حمله شخصی نکردن رو متوجه نمیشی؟ دوست داری متوجه بشی؟ چون بالاسرم تگ بنفشه حق ندارم نظر خودم‌رو‌بدم؟!!! اصلا میخوای تگم‌یهو‌سبز‌بشه‌(که شده از ترس یکم قانون و فرهنگ فروم رو رعایت کنی! )یا کلا برداشته بشه تا ما هم‌بتونیم نظرمون رو‌بگیم؟(چون تهش ماهم کاربر این سایتیم‌دیگه) کلا این تگا هیچی نیست همه باید یه سری اصول رو رعایت کنن و تگ کسیو ‌متمایز نمیکنه.نه تو دانش‌نه تو‌هیچی.من گفتم من حالیمه باقی نمیفهمن؟ البته اگر کسی همچین‌حسی‌میکنه درون خودش رو بگرده دنبال دلیل:D دیگه من مسوول فکر اون نیستم‌که و همچین ادعاییم ندارم.اگر جواب منطقی داری بده،نداری حمله شخصی نکن خوبه‌نیما چند صفحه پیش‌گفت حمله شخصی نکنین! خوبه توی پست قبلم‌میگم بحث باعث یادگیریه،اصلا اینجا جنگ‌فون بوی هاست دیگه برچسب چه‌صیغه ایه! منم‌کل‌کل‌میکنم ولی راجع به بحث و‌مطلب ۴ تا چیز‌بیشتر‌یاد‌میگیریم و همین گرم‌کرده تاپیک‌رو،همین‌کورش کبیر رو‌همه مسخره میکنن من نه ،باهاش بحث‌ کل‌کلی میکنم شاید یه جا قانع بشه/قانع بشم یا خیلیهای دیگه رو.
من طرفدار جفت کنسولام و میگیرمشون ولی «نظرم‌رو‌با توجه به شواهد» راجع به سخت افزارشون‌گفتم.میتونه‌درست باشه میتونه غلط باشه این‌رو‌ زمان مشخص‌میکنه.در کل‌ببین چه دی‌ اف‌چه ای جی‌ان چه هر سایتی همه نگارنده ی انسان دارن و هر کی‌نظری داره،چه من چه تو! هیچی‌فکت نیست و ۲ سال دیگه معلوم‌میشه زور این کنسولا. میتونی نظرت رو بگی ولی این مدل جواب دادنت از ضعفه.
شما هم‌توی‌جایگاهی‌نیستی به‌من‌ بگی‌چی‌کار کن‌چی کار نکن،منم‌مثل‌باقی‌کاربرا‌حق‌نظر دادن‌«بدون بی‌احترامی و حمله شخصی» دارم،شما هم‌یاد‌بگیر مطلب منو ‌نشونه بگیری نه تگ و ... رو.نه تنها داری منو‌مسخره‌میکنی‌تحریریه کل سایت‌رو‌مسخره‌میکنی.(تازه من تحریریه استخدامیم نیستم! یعنی‌من‌اصلا اوت باقیو‌چرا مسخره میکنی؟)
پ ن:من اصلا شخصا واسم مهم‌نیست تمسخرت،ولی یه جا باید ترمز‌این قضیه‌(تمسخر شخص و حمله شخصی اونم نه به شوخی،به صورت اگرسیو:D) کشیده بشه یکی دیگه باشه تا ۲ هفته میخواد بگه فلانی‌اینو‌گفت اله بله جیمبله:D دوباره گیس و‌گیس‌کشی.من‌حتی یوزر نیم ها هم‌یادم‌نمیمونه‌ ممکنه دو روز‌دیگه باهات مثل رفیق برخورد کنم (که همینم هست)چه برسه به کینه شخصی :D ارزششو‌نداره دادا...۲ خط اخرت اضافه کاری بود.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
LOL رفتی ار colteastwood ویدیو گذاشتی واقعا ؟ ایشون بزرگترین فن بوی جعبه هست کلان کارش ترول سونی هست بعد اونوقت شما Nxgamer و ign قبول نداری ولی دری وری های این بابا رو قبول داری بعد به دیگران برچسب فن بوی بودن میزنی ؟ :)) عزیز شما همون مطالب در خور تحریریه بدی سنگین تری اینجا رو بسپار به ما کاربر های عادی شما خیلی به قول خود حالیته
این IGN همه سایتی نبود که نقد YouTube ها رو غرقره میکرد و کپی میکرد تو سایتش ؟‌ :))
همونی نبود که میگفت این بازی چرته چون توش زیادی اب داره ؟
همونی نبود که گریه میکرد میگفت سازنده prey به من save ندادن بعد بهشون نمره بالاتر از ۴ نمیدیم تا save بدن؟
همونی نبود که رفت سایبرباگ رو تا خرخره hype کرد آقا فلان بازی و .... ! اخرش هم ۹ داد یادش رفت از مشکلات وسیع (حتی نسخه PC و content هایه cut شده و ... ) چیزی بگه !

جدا خیلی معتبرن اینا

Nxgamer با ۵۲ هزار sub معتبر ترین رسانه تو این زمینه ؟؟؟؟‌

الان معیار معتبر بودن تو YouTube چی هست دقیقا ؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,612
نام
رضا
این IGN همه سایتی نبود که نقد YouTube ها رو غرقره میکرد و کپی میکرد تو سایتش ؟‌ :))
همونی نبود که میگفت این بازی چرته چون توش زیادی اب داره ؟
همونی نبود که گریه میکرد میگفت سازنده prey به من save ندادن بعد بهشون نمره بالاتر از ۴ نمیدیم تا save بدن؟
همونی نبود که رفت سایبرباگ رو تا خرخره hype کرد آقا فلان بازی و .... ! اخرش هم ۹ داد یادش رفت از مشکلات وسیع (حتی نسخه PC و content هایه cut شده و ... ) چیزی بگه !

جدا خیلی معتبرن اینا
منطق سونی فنا:
تا وقتی از PS داری تعریف میکنی شما معتبری! لازمه یک کلمه در مورد Xbox خوب بگی برچسب رشوه بهت خورده و از اعتبار ساقطی.
هنوز اوایل نسل قبل یادمونه DF و یورو گیمر بزرگترین مرجع گیم شده بودن! بنده خدا چون براشون ماست مالی نمیکنه از اعتبار ساقط شد! :D

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,218
منطق سونی فنا:
تا وقتی از PS داری تعریف میکنی شما معتبری! لازمه یک کلمه در مورد Xbox خوب بگی برچسب رشوه بهت خورده و از اعتبار ساقطی.
هنوز اوایل نسل قبل یادمونه DF و یورو گیمر بزرگترین مرجع گیم شده بودن! بنده خدا چون براشون ماست مالی نمیکنه از اعتبار ساقط شد! :D
واسه ی فن بوی چه سونی چه مایکروسافت چیزی‌به‌اسم‌منطق‌وجود نداره،چون تعصب ادمو‌کور‌میکنه.مشکلیم‌نیست تا زمانی‌که توهین نکنن به نظر یا شخص دیگه ای.متاسفانه این مرز رو نمیتونن رعایت کنن و‌احساسات بهشون غلبه میکنه :D

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
247
طبق مدل ریاضی اول دبستانی که خوندید باید سمت راستی رو انتخاب کنید :))
View attachment 194633
والا اگه قدرت ملاک باشه من راستی رو انتخاب میکنم واسه ایسگاه فنا که بزک دوزک واسشون مهمه همون چپی :)) ... بماند که بگفته سرگروه تون سی پی یو PS5 از ZEN3 زایده شده...بیچاره خود سرنی پشماش ریخته با این تحلیل ها

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
1,407
نام
تهمورث

حالا در مورد آینده خیلی نمیدونم چی بشه ، ولی 2265 با SSD فلان و بیسار کلی ترول کردن و گفتن آینده صنعت گیمینگ و فلان :D بعدش هرچی بازی های که تا الان این چندوقته آمده یا ایکس باکس لودش سریعتر بوده یا PS5 چند دهم ثانیه بهتر بوده :D خیلی خوبن.قرار بود SSD حدود 2-3 برابر از ماله X سریعتر باشه مثلا ... !

• Like
Reactions: alimx360

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,827
نام
mohammad
اینکه سری x نسبت به ps5 آبش قطعه...
و پنجاه درصدم قدرت بیشتر داره...
تحلیلی نمیشه کرد جز اینکه Full RDNA2 و 12ترافلاپس...

در واقع این 12 تا فلافل بودن...
194684
حالا اگه همین 12تا فلافلم کامل نیست...اینه که عمو گرینبرگ چشم عمو بزرگ اسپنسر رو دور دیده و یک ناخنکی زده...

ولی اصلا اصلا نگران نباشید
چون...
دو سال دیگه...
194685
این تعداد فلافل رو می ریزن تو جعبه... دوباره most powerful gaming console و تقدیم شما میشه...:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,507
آشغال کیا بهتره :D

یجوری میگید آشغال کیا انگار تو کشور خودمون همه مرسدس و بی ام w سوار میشن.
هرسال جز بهترین ماشینای خانوادگی-خوش قیمت موجود کیا هم هست...
خواستم از این برند حمایت کنم حقیقتا نمیدونم چرا

• Like
Reactions: mehdish

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
3,245
تمام سخنانی که میگی بدون منبع و به شدت فنبوی گونه و فن بوی پسندانست.خوب حرف من رو‌راجع به استوریج و تاثیرش توی استاتر پیچوندی یا اوندفعه که بهت ثابت کردم کنترل بازی سی پی یو محوری‌نیست و جیپی یو‌محوره.این حرف زن ۲ پلاس رو از کجا اوردی؟ باز خوبی از زن ۳ به زن ۲ پلاس رسیدی 🤣🤣 این حرفت در حد همون حرف فن های اکس باکسه که میگن PS5 RDNA 1.5 هست و 2 نیست و اکس باکس Full RDNA2 هست...خوبه VRR هم واسه ی 5 تصویب شده و وقتی که اینجا گفتم باهاش مخالفت کرده بودن.
این حرفارو شاید جلو۴ تا فن بوی بزنی‌بگن واو یا ۲ نفر‌که اطلاعات کافی‌نداشته باشن ولی واقعیت امر اینه چه اکسباکس‌چه پلی ۵ از نظر معماری apu یه چیزن هیچ کدوم برتری ندارن.و از نظر کلاک و cu برتری دست اکس‌باکسه.وقتی توی‌یه معماری کنسولی قدرت خام‌پردازشش ۲ ترافلاپس بیشتره مسلما قویتره،بهره گیری از این قدرتم‌سال ۲۰۲۲ میبینیم.
استاتر اکسباکس‌باگه و از سمت api میاد و درست میشه.میدونی ما میگیم‌باگه بعد دیویژن ۲ که به طرز احمقانه ای رو ۵ کیفیتش پایینتره باگش قبول میشه ولی باگ احمقانه ی کنترل با اون وضعیت لانچ‌نسل‌قبلش‌اینم‌از‌پورتش میشه ضعف سی پی یوی قویتر‌اکسباکس‌نسبت به ۵.(در صورتی که پیویژن باگ‌نیست عین واقعیته)فعلا ثابت شده همه چیز دست‌دولوپرهاست و حس و‌حالشون و انجینشون.
راستی انقدر از I/O استفاده میکنی یه توضیح با جزییات بده و کارش که همه بدونیم چیه :D چالش.
۵ به علت کلاک بیشتر جی پی‌یو رو انجینهای قدیمی‌بهتر‌خودش‌رو‌نشون‌میده و‌در اینده ای بسیار نزدیک از اکس‌باکس‌جا میمونه.
حرفات به قدری بیمنبع و فن بوی‌گونست مثل‌این‌میمونه‌من‌بیام‌بگم اکس‌باکس‌با‌دایرکت ام‌ال میشه ۲۴ ترافلاپس و اس هم‌میشه ۸‌ترافلاپس...یه سری فن بوی هم چشم بسته با من بپرن تو‌دره و‌لایکم کنن🤣🤣🤣
میدونی جاهایی که اکس‌میخوره ۵ رو مثل هیتمن که ته بازی سی پی یو محوره ساکتن،چشمهارو‌نباس به واقعیت بست و قدرت سختافزاری اکس‌بالاتر از ۵ هست
منبعی که میذاری nx gamer از اعتبار‌ساقطه و کلا شما هم میرین دنبال اون ۱٪ ای که به مزاجتون خوش‌میاد رو‌میارید.
راستی خبر رسید amd fidelityfx super resolution به زودی عرضه میشه و در دو کنسول ازش بهره خواهند برد.کم کم داریم میریم که از قابلیت های rdna2 استفاده کنیم.
راستی راجع به حرفت که اکس باکس انحصاری نداره,اولا ربطی به بحث ما نداشت ولی در جوابت اکس باکس فقط یه کنسول نیست دیگه یه سرویسه! سرویسی که به روی گوشی همراه هم کشیده شده و با کلود گیمینگ گسترش داده میشه. ویندوز هم مال مایکروسافته روی پلتفرم پی سی.بازی که روی 5 نمیاد میشه انحصاری! به همین سادگی.Forza-Gears-Halo-Ori و خیلی ای پی های جدیدی که معرفی شده و خیلی ای پی های قدیمی مثل فیبل و ... رسما زدی به صحرای کربلا ها :D
اینجا خیلی چیزای درستی رو توضیح داده:
چی شده ؟
چرا وقتی جوابی نداری به صحرای کربلا می زنی ؟:-??
زن ۲ پلاس :-??
cpu PS5 یه ZEN 2 به علاوه ( + ) مهم ترین ویژگی ZEN 3 /unified L3 cache و همین عامل برتری PS5 با وجود کلاک پایین تر
من می گم بر اساس این دلایل ps5 cpu برتری داشته
واکنش شما
صحرای کربلا :-??

هیتمن 3 به عنوان بنچمارک قبول داری ؟
سری X با کلاک ثابت 12.15 ترافلاپس rdna 2
حالا اگه بررسی DF قبول داری در واقع معادل 9.7 ترافلاپس rdna 1
7 ترافلاپس Turing
معادل 8 ترافلاپس rdna 2
194689

انحصاری چیه ؟
می دونی کاربرد sfs چیه ؟

من نمیدونستم این‌بابا فن‌اکس‌باکسه واقعیت،ولی توی‌حرفاشم از ps5 تعریف میکنه و راجع به اینپوت اوتپوت هممیگه.چیزی‌که من دیدم حرفاش غلط نیست.من کی ای جی ان‌رو‌زیر‌سوال‌بردم؟ شماها دی اف رو زیر سوال بردید.ان ایکس رو‌من قبول ندارم،شما داری او‌کی،میتونی به من بگی‌منبعت اعتبار نداره چرا حرصت میگیره! کل جملاتم‌به کنار چسبیدی تهش لینک یوتیوب.
شما معنی حمله شخصی نکردن رو متوجه نمیشی؟ دوست داری متوجه بشی؟ چون بالاسرم تگ بنفشه حق ندارم نظر خودم‌رو‌بدم؟!!! اصلا میخوای تگم‌یهو‌سبز‌بشه‌(که شده از ترس یکم قانون و فرهنگ فروم رو رعایت کنی! )یا کلا برداشته بشه تا ما هم‌بتونیم نظرمون رو‌بگیم؟(چون تهش ماهم کاربر این سایتیم‌دیگه) کلا این تگا هیچی نیست همه باید یه سری اصول رو رعایت کنن و تگ کسیو ‌متمایز نمیکنه.نه تو دانش‌نه تو‌هیچی.من گفتم من حالیمه باقی نمیفهمن؟ البته اگر کسی همچین‌حسی‌میکنه درون خودش رو بگرده دنبال دلیل:D دیگه من مسوول فکر اون نیستم‌که و همچین ادعاییم ندارم.اگر جواب منطقی داری بده،نداری حمله شخصی نکن خوبه‌نیما چند صفحه پیش‌گفت حمله شخصی نکنین! خوبه توی پست قبلم‌میگم بحث باعث یادگیریه،اصلا اینجا جنگ‌فون بوی هاست دیگه برچسب چه‌صیغه ایه! منم‌کل‌کل‌میکنم ولی راجع به بحث و‌مطلب ۴ تا چیز‌بیشتر‌یاد‌میگیریم و همین گرم‌کرده تاپیک‌رو،همین‌کورش کبیر رو‌همه مسخره میکنن من نه ،باهاش بحث‌ کل‌کلی میکنم شاید یه جا قانع بشه/قانع بشم یا خیلیهای دیگه رو.
من طرفدار جفت کنسولام و میگیرمشون ولی «نظرم‌رو‌با توجه به شواهد» راجع به سخت افزارشون‌گفتم.میتونه‌درست باشه میتونه غلط باشه این‌رو‌ زمان مشخص‌میکنه.در کل‌ببین چه دی‌ اف‌چه ای جی‌ان چه هر سایتی همه نگارنده ی انسان دارن و هر کی‌نظری داره،چه من چه تو! هیچی‌فکت نیست و ۲ سال دیگه معلوم‌میشه زور این کنسولا. میتونی نظرت رو بگی ولی این مدل جواب دادنت از ضعفه.
شما هم‌توی‌جایگاهی‌نیستی به‌من‌ بگی‌چی‌کار کن‌چی کار نکن،منم‌مثل‌باقی‌کاربرا‌حق‌نظر دادن‌«بدون بی‌احترامی و حمله شخصی» دارم،شما هم‌یاد‌بگیر مطلب منو ‌نشونه بگیری نه تگ و ... رو.نه تنها داری منو‌مسخره‌میکنی‌تحریریه کل سایت‌رو‌مسخره‌میکنی.(تازه من تحریریه استخدامیم نیستم! یعنی‌من‌اصلا اوت باقیو‌چرا مسخره میکنی؟)
پ ن:من اصلا شخصا واسم مهم‌نیست تمسخرت،ولی یه جا باید ترمز‌این قضیه‌(تمسخر شخص و حمله شخصی اونم نه به شوخی،به صورت اگرسیو:D) کشیده بشه یکی دیگه باشه تا ۲ هفته میخواد بگه فلانی‌اینو‌گفت اله بله جیمبله:D دوباره گیس و‌گیس‌کشی.من‌حتی یوزر نیم ها هم‌یادم‌نمیمونه‌ ممکنه دو روز‌دیگه باهات مثل رفیق برخورد کنم (که همینم هست)چه برسه به کینه شخصی :D ارزششو‌نداره دادا...۲ خط اخرت اضافه کاری بود.
colteastwood :lol:
از بزرگان دوستان xbox و کسی که 9 ماه /12 ترافلاپس / اختلاف 50 درصدی / ps5 rt نداره / 1080 60 / مشکل گرمایی / ps5 یه کنسول rdna 1 و.... تکرار می کرد
بعد از لانچ نابود شد :)) شروع به دمیج کنترل و تولز کرد

البته این colteastwood از مرحله فن بودن رد شده و با مدیران بخش xbox ارتباط داره
194688

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,218
فلافله خشک بود بزنیم هضم بشه:D بفرما بفرما 75AF1AB7-2E00-4ECF-BFA6-0EA317DFA8E0.png
داش کورش بفرما:D
بحث ترافلاپسی که اون مدلی کشیدی وسط زبون منو‌ کوتاه کرد🤣 جواب چیزی که از‌ریشه غلط طرح شده رو من نمیتونم بدم،خودم استاد مایند گیمم:D سریز اکس رو تا حد ۱۰۷۰ تی ای دان‌کلاک شده کشیدی پایین،مغلطه رو مغلطه.باز پیچوندیا! نه من نمیدونم شما بیا تاثیر ssd روی استاتر،کاری که I/O انجام‌میده و تاثیرش،بحث انحصاری که خودت پیش کشیدی و همین sfs رو توضیح بده فیض ببریم.
Street Fanboy Sarcasam=SFS
🤣 من در این حد بلدم
حد اقل ادای منو در نیار بگو صحرای لوت:D دمت گرم.
بیا مارو از گمراهی در بیار و اموزش بده.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینکه سری x نسبت به ps5 آبش قطعه...
و پنجاه درصدم قدرت بیشتر داره...
تحلیلی نمیشه کرد جز اینکه Full RDNA2 و 12ترافلاپس...

در واقع این 12 تا فلافل بودن...

حالا اگه همین 12تا فلافلم کامل نیست...اینه که عمو گرینبرگ چشم عمو بزرگ اسپنسر رو دور دیده و یک ناخنکی زده...

ولی اصلا اصلا نگران نباشید
چون...
دو سال دیگه...
این تعداد فلافل رو می ریزن تو جعبه... دوباره most powerful gaming console و تقدیم شما میشه...:D
رفتی تو سایت دکتر کرمانی ... معجزه برایه چاق و لاغرها

میم و فلسفه PS5 Vs XBOX جور کردی ؟

خلاقیت چی شد پس ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر