Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
1,100
حالا بذارین بتسدا 1 دونه بازی تحت هدایت فیل اسپنسر کبیر بسازه و نمراتش بیان و بعد اینجوری شاخ و شونه بکشید ک اپیک فیل نشید :D
جالبه کسایی ک این نسل خلاف سنگینشون sea of thievs بود دارن برای ناتی داگ و سانتا مونیکا کری میخونن :D

از الانم خودتون رو اماده کنین 20 آذر ک تلو 2 گوتی میشه ب غار ها پناه ببرین و بیاین با چشم گریون بگین بتسدا انتقاممون رو میگیره :D

خوب این نظر شماست وگرنه مسلمه که هستند کسایی که یه عکس in game از tes VI رو به تلو پارت 3 ترجیح میدن!

حداقل دوتا IP بتزدا که الان در اختیار مایکروسافته، جزء خفن ترین های تاریخه، محبوبیت و فن بیس سری TES و fallout فقط قابل مقایسه با بازی ای مثل GTA هست، اینا از نظر طرفدار کلا تو سطح دیگه ای هستند و اصلا نمیشه گفت با یه عکس از فلان بازی، همه شل میشن و سمت سونی غش می کنن! الان کفه ترازو سمت مایکروسافت سنگینی نکنه، تو بدترین حالت کاملا با سونی برابره!
بازم میگم فالاوت و الدر هیچوقت انحصاری نمیشن.

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
319
نام
كيارش
در اينكه اين خريد ماكروسافت ميتونه خيلي بحثهارو رو خصوصا تو فروش كنسول تغيير بده شكي نيست

البته اين به معني اينكه الزاما هم بازيهاي بتسدا خوب از اب در مياد نيست و قطعا هدف گذاري ماكروسافت كه چه نوع بازي مدنظرش هست خيلي مهمه

در حال حاضر اين رو ميشه گفت از نظر پتانسيل ساخت بازي واقعا ماكروسافت چيزي كم نداره از سوني

و خوب هدف گذاري ماكروسافت واقعا نشون داده محدود به كنسول نيست و هر پلتفورمي كه از گيم پس پشتيباني كنه بازارش هست

در كل اصلا بنظره من پيش بيني برنده واقعا سخته و انصافا رقابت خيلي نزديك شده منتهي بايد خروجيها رو ديد تا ببينيم دست بالا با كيه

حسن سوني قدرت استوديوهاش تو بازيهاي اكشن ادونچر هست و ماكرو هم تنوع ژانرش الان خصوصا عاليه

نسل ٨ كه ماله سوني بود بدون بحث
تو ايونتهاي اينده مشخص تر ميشه شانس برنده بودن با كيه

بهرحال ما مصرف كننده ايم و اون كنسولي كه از هر لحاظ چه بازي چه سرويس و قيمت گزينه بهتري باشه انتخاب ايده ال ماست

غير از اينكه بشكل افراطي يه سري IP از سوني يا ماكرو رو خيلي دوست داشته باشيم كه بخاطر اون كنسولش رو بخريم.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
712
نام
امیرحسین
7-8 سال پیش که واسه همون استدیوهای زنیمکس هستش ، یکم دقت بکنی همین چند ماه پیش لست2 بد سوزوندتون:D
لست ۲ بسی اپیک و محترم،جای صحبتی نداره.اما خدا سر شاهده این حجم از خود گول زنکی و مغلطه بی سابقه است. :D
لااقل توی غار یه چارتا حرف جدید پیدا کنین نه اینکه باز عین ۷-۸ سال پیش سانتا سانتا و ناتی ناتی کنین. این دو‌ تا استودیو ۳ تا بازی و یک اسپین آف کلا نسل ۸ دادن،اگر همین کفایت میکنه براتون در برابر حجم کار استودیو های زنیمکس واقعا صحبتی ندارم،خوش باشید. :>

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
634
نام
محمد
4 تا بازی شاهکار ارزشش خیلی بیشتر از 40 تا لیگ 60 هستش :D
قسمت جالب ماجرا میدونی کجاست؟ :D اونجاست که سونی می خواست یکی از همین بازی های لیگ شصتی رو انحصاری زمانی (اونم نه انحصاری کامل) بکنه به اسم شاهکار بده دستتون و شمام در مقابلش سجده کنید!:D در کل nice try!:D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,772
نام
ایلیا
لست ۲ بسی اپیک و محترم،جای صحبتی نداره.اما خدا سر شاهده این حجم از خود گول زنکی و مغلطه بی سابقه است. :D
لااقل توی غار یه چارتا حرف جدید پیدا کنین نه اینکه باز عین ۷-۸ سال پیش سانتا سانتا و ناتی ناتی کنین. این دو‌ تا استودیو ۳ تا بازی و یک اسپین آف کلا نسل ۸ دادن،اگر همین کفایت میکنه براتون در برابر حجم کار استودیو های زنیمکس واقعا صحبتی ندارم،خوش باشید. :>
من خودم رو گول نمیزنم ... کاملا مشخصه که واسه ما تو این خراب شده قطعا سرویس مایکرو مثل بهشت میمونه و من شخصا اگر اوکی بشه حداقل یه Xss میگیرم ولی بحث اینه که چرا شما فکر میکنید ما فقط 4 تا انحصاری بازی میکنیم رو کنسول و بقیه وقتها نشستیم منچ و مار و پله میزنیم ... به خدا ما هم مولتی ها رو میزنیم (البته اگر مایکرو مدام بازی رو به هم نزنه)
در مورد ناتی داگ و سانتا هم وقتی چیزی خوبه باید ازش تعریف کرد حتی 50 سال ... همونطور که وقتی شبیه ساز پرواز مایکرو اومد و اون متا خفن رو گرفت خودم گفتم دمش گرم

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,772
نام
ایلیا
قسمت جالب ماجرا میدونی کجاست؟ :D اونجاست که سونی می خواست یکی از همین بازی های لیگ شصتی رو انحصاری زمانی (اونم نه انحصاری کامل) بکنه به اسم شاهکار بده دستتون و شمام در مقابلش سجده کنید!:D در کل nice try!:D
اون که مال قبل از پیوستن اون بدبختها به جمع لیگ 60 بود ... دقت کن عزیزم :D

خلاصه بیاید با هم دوست باشیم ، هم شما مدتها غارنورد های کارکشته ای بودید هم ما خوب تونل میزنیم :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,866
نام
سامان
یعنی قشنگ همون جریان گودرز و شقایق هستش تو این تاپیک، کسی نگفت گیم پس بده من کل بازی هایی ک رو وان ایکس بازی کردم رو با همین گیم پس بازی کردم، خیلی هم خوبه
ولی دیگه خداوکیلی مقایسه بازی های گیم پس با تلو 2 ی جوک خیلی بی مزه هستش :D
الانم فقط حرف من این بود با خرید بتسدا و کپکام و سگا و کونامی و یوبیسافت و ....... کل استودیو های گم هم مایکروسافت نمیتونه با انحصاری های سونی رقابت کنه ک هیچ حتی با یدونه عکس
تلو پارت 3 تمام ایکس باکس فنا غار نشین میشن باز :D
باور کن هرکسی سلیقه ای داره انقدر که تلو برات مهمه برای خیلیا ارزشی نداره

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,866
نام
سامان
آخرین سنگر بچه ها ناتی داگ و سانتا مونیکا هست
نسل قبل که سونی چقد جلو بود و بودجه هم داشت،ناتی داگ براش ۲ تا بازی ساخت+یه Dlc
سانتا هم ۱ بازی
حالا شما برید کل نسل رو با همین ۴ تا بازی خطی بگذرونید اونایی هم ایکس باکس و پی سی دارن با آرشیو عظیمی از بازی های Rpg و سبک های دیگه :>
سانتا ۲ تا بازی ساخته گاد بعدی سال بعد کراس جنه
We believe in generations :D

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
319
نام
كيارش
بازیهای شاهکار مایکرو با متای زرد :D
اهاا من هي ميبينم تو پستها ميگن ليگ شصت :p

حيف بود واقعا چقدر Gearsو Halo قبلا خوب بودن
و چند تا بازي ديگه هم اين نسل رو شد كه اصلا جالب نبود همين sea of thieves من اصلا برام جالب نبود

واقعا با اين روش كلاود و گيم پس اميدوارم بازيهاي ماكرو هم خوب باشه بهرحال اگه نشه هر دو كنسول رو با هم خريد هركدومشون لايبري قوي داشته باشن غنيمته

تا حالا بازي با متاي زرد نشده جالب باشه براتون؟:D

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
434
اتفاقا چون ازت شناخت دارم میدونم که چه دوران سختی رو داری طی میکنی. :D
بالاخره خون آبی رنگی که در رگ های غیرتت جریان داشت به جوش اومده و نمیدونی چه جوری آروم کنی خودت رو مگر با توییت سیم کابل و سگا نخریدن شمر.:))
ما بریم تو غار چطور باید زندگی کنیم؟ شما از غارنشینی شناخت دارید لطفا اطلاعات کامل بدید

• Haha
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 64, مهمان: 18)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟