Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    425

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,327
نام
مرتضی
رو خاک میسازن
رو هر چی بسازند ما حرفمون گیم هست نه ویندوز
جاش تاپیک VS هست ولی ...
هیلو ، گیرز و فورتزا ( دیگه کلیشه ای نیست :D ) و ... کلی آی پی دیگه رو کائنات خلق کردند دیگه:D
ثروتی که تهش به گیم پس ختم بشه بهتر از علمی هستش که بزور 70 دلار برای ریمستر از آدم بچاپه :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,001
سونی با این پول پرستیاش داره شورشو در میاره! کم مونده برای سیم و کنترلر و کاغذای داخل کارتن هم پول جدا بگیره!
فکر کنم سر 5 بدجور ضرر دادن!
این نسل مایکرو از پوزیشن های مختلف وارد عمل شده:D از قیمت گرفته تا سرویس ها و انتخاب در خرید کنسول مناسب واسه هر فرد:D

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,204
نام
امین
خدایی حرکت بمبی زد ماکرو و من امروز دیگه از شوک(غار) دراومدم. :D

اونورم گفتم بازم سونی و برنده نسل بعد میدونم با تموم پول پرستی که متاسفانه دچارش شده.
نگاه نکنید تو ایران ملت همه ترس از بازی 70 دلاری دارن.
این نسل وحشتناک سونی طرفدار جمع کرد و مزه انحصاری های سونی رو خیلی ها نمیتونن فراموش کنن.
بحث اکانت و تروفی و دوست های psn هم نمیشه براحتی بی خیال شد و رفت سمت xbox
پیشبینی من فروش 60 به 40 به نفع سونی باشه و تو ایران هم 70-30 بازم ps.

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,327
نام
مرتضی
خدایی حرکت بمبی زد ماکرو و من امروز دیگه از شوم(غار) دراومدم. :D

اونورم گفتم بازم سونی و برنده نسل بعد میدونم با تموم پول پرستی که متاسفانه دچارش شده.
نگاه نکنید تو ایران ملت همه ترس از بازی 70 دلاری دارن.
این نسل وحشتناک سونی طرفدار جمع کرد و مزه انحصاری های سونی رو خیلی ها نمیتونن فراموش کنن.
بحث اکانت و تروفی و دوست های psn هم نمیشه براحتی بی خیال شد و رفت سمت xbox
پیشبینی من فروش 60 به 40 به نفع سونی باشه و تو ایران هم 70-30 بازم ps.
سونی شده یکی مثل اپل ... کاربرا هم مثل کاربران اپل ... نمیگم بده ، این هوش سونی تو بازاریابی رو نشون میده
سونی حتی اگه باندل استاندارد رو بدون هیچ چیز اضافه ای هم بده باز هم فروشش از سری اکس بیشتر خواهد بود حتی اگه 600 دلار هم قیمت گذاری میکرد باز هم فروشش بیشتر بود ...
سونی در حقیقت بازار یابی شو برای نسل 9 تو همین نسل کنونی انجام داد ...

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,204
نام
امین
سونی شده یکی مثل اپل ... کاربرا هم مثل کاربران اپل ... نمیگم بده ، این هوش سونی تو بازاریابی رو نشون میده
سونی حتی اگه باندل استاندارد رو بدون هیچ چیز اضافه ای هم بده باز هم فروشش از سری اکس بیشتر خواهد بود حتی اگه 600 دلار هم قیمت گذاری میکرد باز هم فروشش بیشتر بود ...
سونی در حقیقت بازار یابی شو برای نسل 9 تو همین نسل کنونی انجام داد ...
واقعن هم همینه دیشب تو یه جمعی بودم و کلی راجب حرکت ماکرو بحث شد و بعد از نیم ساعت بحث منطقی که اخرش به فحش کاری به ماکرو کشید :D:o همه متفق القول امار میگرفتن که کی زودتر ps5 وارد میکنه بخرن.
هدفم این بود بگم واقعن فن های وفاداری سونی داره که خب ماحصل 4 نسل ساپورت خوب از نظر محتوای انحصاری بوده.
من تنها خطر و واسه سونی نه ماکرو و نه گیم پس میدونم!
فقط و فقط عرضه انحصاری ها رو pc میتونه ضربه بزنه به برند ps.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,385
نام
عرفان
سازنده نسخه آخر Battleloads خود Rare نیست. Dlala Studios اه :)
هورایزن چون turn10 بهش کمک میکرده تمام افتخاراتش پای مایکروسافت حساب میشه بعد این تحت سرپرستی و با کمک rare بوده سازندش میشه فقط خود Dlala Studios؟:D
هر چند ایده اصلی ساختن بازی هم مال rare بوده.
عجب!
پس موفقیت sot با این حجم از پلیر کشک دیگه؟
بزرگترین جامعه آماری مولتی پلیر انحصاری رو اکس باکس که اگه اشتباه نکنم بیش از ۱۵ میلیون پلیر رو خبرش رو دوستان زحمت کشیدن
نمایش های everwild هم که اصلا حرفشو نزن :D
پرفکت دارک هم که داره ریبوت میشه که هیچی کشک!!!
ببین دوست عزیز اون golden eye میشه یکی از بهترین بازی های تاریخ حسابش کرد. rare هیچ دستاوردی به جز همین SOT نداشته بعد از خرید مایکرو. همون SOT هم با آپدیت ها و ساپورت الان میشه بهش گفت موفق زمان عرضه فاجعه بود. پتانسیل این شرکت تو زمان خرید مایکرو خیلی بیشتر از ناتی داگی بود که سونی زمان کراش خریدتش.
در مورد عنوان های آینده هم بذارید آینده راجع بهش صحبت میکنیم من که از خدام rare چهار تا عنوان درخور نامش بده یا fable بعدی خوب از کار دربیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: a.messi10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,247
نام
حمیدرضا
واقعن هم همینه دیشب تو یه جمعی بودم و کلی راجب حرکت ماکرو بحث شد و بعد از نیم ساعت بحث منطقی که اخرش به فحش کاری به ماکرو کشید :D:o همه متفق القول امار میگرفتن که کی زودتر ps5 وارد میکنه بخرن.
هدفم این بود بگم واقعن فن های وفاداری سونی داره که خب ماحصل 4 نسل ساپورت خوب از نظر محتوای انحصاری بوده.
من تنها خطر و واسه سونی نه ماکرو و نه گیم پس میدونم!
فقط و فقط عرضه انحصاری ها رو pc میتونه ضربه بزنه به برند ps.
بحث وفاداری نیست، بحث اعتماده. بعنوان یه مشتری، اصلا چیزی به اسم وفاداری وجود نداره... شما بعنوان مشتری لزومی می بینی به جنسی که میخوای بخری وفادار باشی؟
وقتی شما یه جنس رو میخری می بینی خوبه و انتظارتو برآورده میکنه، دفعه بعد هم سخته که بری سراغ جنس دیگه و میری همون جنس رو میخری که بهش اعتماد داری.

ولی خوب این شرایط ثابت نیست و می تونه تغییر کنه، بر اساس نیازهای مشتری و محصول های جایگزین.

کنسول مثل دستمال کاغذی نیست که مشتری با آزمون خطا به انتخاب درستش برسه. قطعا کسی که میخواد کنسول بخره قبلش تحقیق میکنه و شرایط رو میسنجه، که یه بخش مهمی از این شرایط همون ذهنیت مشتری هست. در کل اصلا نمیشه بازار نسل بعد رو پیشبینی کرد ولی این واقعیته که کار مایکروسافت برای دست گرفتن بازار خیلی سخت تر از سونی هست ولی یکی از کارهایی که باعث میشه ذهنیت مشتری تغییر کنه، همین کارهای تو چشم و بزرگ مثل گیم پس، خرید استودیوهای مهم و این بمبی که دو روز پیش منفجر کرد بود... اینا تاثیرشو تو بلند مدت نشون میده.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
707
نام
امیرحسین
7-8 سالی توی غار بودی میدونم درد زیاد کشیدی بیا برو حال کن
View attachment 168360
قربون شکل ماهت برم،یکم شبا تو خیار شور بیشتری بخواب ترول هات یکم با نمک‌تر بشه.
جوری ترول کنین لاقل تریگر بشیم،نه اینکه یخ کنیم.

• Haha
Reactions: mo.saf

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 30, مهمان: 14)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟