Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    425

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,849
نام
احسان
لینک این توییتو بذار :D مال 15م آگوسته.
الان دقیقاً که چی ؟ :D
کوری بارلاگ 1 سال پیش Ragnarok is Coming میذاره توی توئیترش پس اونم چون مال 1 سال پیشه همچین چیزی وجود نداره دیگه :))

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,294
الان دقیقاً که چی ؟ :D
کوری بارلاگ 1 سال پیش Ragnarok is Coming میذاره توی توئیترش پس اونم چون مال 1 سال پیشه همچین چیزی وجود نداره دیگه :))
فرقش اینه که اون الان تایید شده و میان در موردش صحبت می کنن، ولی شما برای چیزی بالاپایین میپری و میگی تامام! که هنوز تایید نشده :D اصلا خریدن به قول خودت سال دیگه هم تاییدش می کنن :D

منم میام تاییدیه میدم منظور ایشون PSه :))
168456

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,849
نام
احسان
فرقش اینه که اون الان تایید شده و میان در موردش صحبت می کنن، ولی شما برای چیزی بالاپایین میپری و میگی تامام! که هنوز تایید نشده :D اصلا خریدن به قول خودت سال دیگه هم تاییدش می کنن :D

فرقش اینه که من از چند جا شنیدم که احتمال این قضیه هست و شما از روی امید واهی دست به فتوشاپ میبری و فکر میکنی این دوتا یکیه :D اینکه انقدر تاکید داری غلط بودن پست هام رو ثابت کنی معلومه کی داره بالا پایین میپره :)

:Arrowd:World of immersion

Rumour: Bloodborne Remaster Is Real, Coming to PS5 and PC

mo.saf

کاربر سایت
Mar 19, 2018
86

درک میکنم شرایط سختیه

1586375895838.gif

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
434
فرقش اینه که من از چند جا شنیدم که احتمال این قضیه هست و شما از روی امید واهی دست به فتوشاپ میبری و فکر میکنی این دوتا یکیه :D اینکه انقدر تاکید داری غلط بودن پست هام رو ثابت کنی معلومه کی داره بالا پایین میپره
هردوتاتون بالا و پایین نپرید یه جای ثابت بمونید

• Haha
Reactions: XaoS

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,001
7-8 سالی توی غار بودی میدونم درد زیاد کشیدی بیا برو حال کن
View attachment 168360
الان تو پی اس یه چیزی به اسم پلات کردن هست که بازی های خفن رو پلات میکنن و اینا
سر ایکس باکس درست یارو 999999999 اچیومنت داره ولی میری نگاه میکنی میبینی هیچ بازی 100% نکرده فقط هرچی رو گیم پس بوده پلی داده اچیومنتا رفته بالا

خداییش پلت کردن بازی که به پاش پول دادی خیلی حال میده
ولی وقتی با 1$ 10 تا بازی بریزن جلوت فوقش وقت میکنی تا اخر بریشون اونم نه همرو
حالا اون شاید 7-8 سالی تو غار بوده شما که اینگار 15 سالی هست حداقل تو غاری:D اینقدر که نمیدونی قبل از این تروفی که پزش رو میدی اول اچیومنت بوده :)) بعدم همه قرار نیست اچیومنت و تروفی هانتر باشن یه سری هدفشون فقط سرگرمیه نهایت یکی دوتا بازی که خیلی علاقه دارن رو 100 میکنن:D خود من از زمان 360 نزدیک 70 تا عنوان 100 درصد دارم اما با زندگی الانم حتی به کامل کردن یه بازی هم نمیتونم فکر کنم.

راستی اون دوتا گیم رایگان پلاس هم یکی دیگه از اسکی های game with gold بوده:D اگه بس نیست بازم بگم:D پلاس کالکشن:-??

ما بدبختا هم حقوقامون به دلار نیست مجبوریم به همین عناوین AAA یک دلاری که روز اول میان گیم پس اکتفا کنیم=(( شما 70$ میدین گاد میرین 15 ساعت سرگرم میشین ما باید با 1$ بشینیم TES VI بریم اونم بالا 100 ساعت به خاطر کمبود محتوا:-s

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,294
فرقش اینه که من از چند جا شنیدم که احتمال این قضیه هست و شما از روی امید واهی دست به فتوشاپ میبری و فکر میکنی این دوتا یکیه :D اینکه انقدر تاکید داری غلط بودن پست هام رو ثابت کنی معلومه کی داره بالا پایین میپره :)

:Arrowd:World of immersion

Rumour: Bloodborne Remaster Is Real, Coming to PS5 and PC
از همون منبعی داری میگی که عدد 4 رو می گفت بهم نشون دادن:D گفتم پستات غلطه؟ گفتم منابعت! رسمیت ندارن، چه جالب! PS تازه خبرشو کار کرده برای ریمستر بلادبورن؟ من که اینو قبلتر تایید کردم :D از منابعم! جدی می گم کامنتام موجوده و دوستان یادشونه. ولی خب نگفتم تامام، چون رسمی که نشده بود، در مورد سگا هم اتفاقا ظهر توی تاپیک اطلاعات رسمی PS5 در همین مورد کامنت دادم، فن های ایکس باکس هم خوندنو اتفاقا محتمل بودنش هم توضیح دادم، ادعام نمی شه که بگم اطلاع دارم می خره نمی خره، شایعات درستن یا غلطن، حرفم این بود که واژه ”تامام” رسمی نیست.

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
434
ما بدبختا هم حقوقامون به دلار نیست مجبوریم به همین عناوین AAA یک دلاری که روز اول میان گیم پس اکتفا کنیم=(( شما 70$ میدین گاد میرین 15 ساعت سرگرم میشین ما باید با 1$ بشینیم TES VI بریم اونم بالا 100 ساعت به خاطر کمبود محتوا:-s
واقعا نمیدونم ولی داشتن ایکس باکس حداقل در ایران عذابه
اصلا با نت ما همخوانی نداره نمیدونم مشکل از نت داخل هست یا خود مایکروسافت هست با ما لج کرده تحریمم یا نه
ما بخاطر اینکه بتوانیم از گیم پس شبکه لایو کنسول لذت ببریم تو ایران حداقل باید یه اینترنت درست و حسابی داشته باشیم . که چنین اینترنتی بشدت دور از انتظار هست .
این گیم پس اینا فعلا به درد کشورهایی خودشان میخوره . حتی به قطع شدن اینترنت هم فکر کن . دیدی اینترنت قطع شود به جمع خریدن بازیهایی 70دلاری بپیوندی ..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,849
نام
احسان
از همون منبعی داری میگی که عدد 4 رو می گفت بهم نشون دادن:D گفتم پستات غلطه؟ گفتم منابعت! رسمیت ندارن، چه جالب! PS تازه خبرشو کار کرده برای ریمستر بلادبورن؟ من که اینو قبلتر تایید کردم :D از منابعم! جدی می گم کامنتام موجوده و دوستان یادشونه. ولی خب نگفتم تامام، چون رسمی که نشده، در مورد سگا هم اتفاقا ظهر توی تاپیک اطلاعات رسمی PS5 در همین مورد کامنت دادم، فن های ایکس باکس هم خوندنو اتفاقا محتمل بودنش هم توضیح دادم، ادعام نمی شه که بگم اطلاع دارم می خره نمی خره، شایعات درستن یا غلطن، حرفم این بود که واژه ”تامام” رسمی نیست.
یعنی همه ی مشکلت یه دونه "تمام" ـه ؟ :D خب ناتمام :D خوبه اینجوری ؟ :D
توی اینجور بحث ها کسی میاد میگه تموم شد و قطعی و فلان و اینا صرفاً برای جو دادنه ، نه اینکه حالا به خودتون بگیرید که فلانی اومد تایید کرد و تموم شد و رفت :D دیگه یه کلمه انقدر حساسیت نداره که ، چقدر حساس شدید :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 19, مهمان: 13)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟