Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    543

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,761
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,787
نام
سبحان
تمام اینا به خاطر بودجه ـس. کسی باشه ساپورت مالی کنه ریلیز و ساپورت همزمان غرب و شرق هم میکنن
کاملا موافقم
مایکروسافت پشت سگا باشه،صد تا بازی فقط از سونیک در میاد که کم هم طرفدار نداره
زنده شدن شینوبی و بقیه چیزا هم هست

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
511
کاری ندارم خبر خرید سگا بر فرض محال یک درصد درست در بیاد یا نه.
ولی بزرگترین ایراد بازیهای سگا،نادیده گرفتن بازار غربه. عرضه با تاخیر طولانی،زیرنویس ضعیف عمدتا بدون دوبله و عدم ساپورت زبان غربی.
امسال p4g اومد رو استیم و بسرعت از مرز 500 هزار نسخه عبور کرد. اگه به درستی هدایت بشه این عناوین و همزمان با غرب و ساپورت خواسته های اونا صورت بگیره،میتونه تو غرب هم بازاری پیدا کنه.
با همون فرض یه درصد سگا
فقط برای بازار ژاپنه اگه باشه تو غرب که زیاد دارن!

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
511
کاملا موافقم
مایکروسافت پشت سگا باشه،صد تا بازی فقط از سونیک در میاد که کم هم طرفدار نداره
زنده شدن شینوبی و بقیه چیزا هم هست
آخه یه چیزی هم هست سگایی که بخواد برای فروش کنسول بازی بسازه با سگایی که بخواد برای فروش بازی بازی بسازه فرق می کنه :-"

• Like
Reactions: BARDI YA

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
428
نام
روزبه
ولی آقا جدا سعی نکنید با خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت ذهن ما رو از این موضوع دور کنید کهههه...
View attachment 168428

لازم دونستم یادآوری کنم یه وقت فراموش نکنیم :D
میدونی چی جالبه همین SPIDERکراس جن از بیشتر Cgهای مایکرو گرافیک بهتری داشت

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
2,787
نام
سبحان
آخه یه چیزی هم هست سگایی که بخواد برای فروش کنسول بازی بسازه با سگایی که بخواد برای فروش بازی بازی بسازه فرق می کنه :-"
سگا دیگه بازی درست حسابی هم نمیتونه بسازه چه برسه به کنسول
مایکروسافت میخرتش برای بدست آوردن مقداری از بازار ژاپن

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,316
نام
Milad
ولی آقا جدا سعی نکنید با خریداری شدن بتسدا توسط مایکروسافت ذهن ما رو از این موضوع دور کنید کهههه...
View attachment 168428

لازم دونستم یادآوری کنم یه وقت فراموش نکنیم :D
قبول دارم خالی بندیشو ولی هنوز انگشت کوچیکه الفنت بزرگ نمیشه
طرف اولین نمایشی که از H:I نشون دادن اومد گفت ببینید چه انجینی ساختیم بعدها گندش درومد کلا دادن یه استودیو دیگه براشون cg بسازه و هنوز اصلا کدینگ انجین تموم نشده
یعنی میتونم ۳صفحه از خالی های این بشر بنویسم تو این چندسال

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,598
نام
بابک
قبول دارم خالی بندیشو ولی هنوز انگشت کوچیکه الفنت بزرگ نمیشه
طرف اولین نمایشی که از H:I نشون دادن اومد گفت ببینید چه انجینی ساختیم بعدها گندش درومد کلا دادن یه استودیو دیگه براشون cg بسازه و هنوز اصلا کدینگ انجین تموم نشده
یعنی میتونم ۳صفحه از خالی های این بشر بنویسم تو این چندسال
همچین چیزی فقط یک شایعه ست و اصلا تایید نشده اون نمایش انجین بازی نبوده. لطفا براساس شایعات نتیجه گیری نکنید. با تشکر :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,254
نام
سعید ربانی
انصافاً خودشون خجالت نمی‌کشن با این چیزی که طراحی کردن؟! :| کنسول باید عظمت و ضخامت داشته باشه، نه اینکه از شدت کوچیکی گم و گور بشه! :|

جدا از شوخی واقعاً چیز جالبیه این سایز! :D
والا نسل هشت کل ترول های اکس باکس بخاطر دیزاین بشدت ضعیف و ضمختش بود :D
اما این دیزاین واقعا شیک و کژوال در عین حال جذاب هست
ولی ۱۵ تومن پول اینو بدیم اخه:|

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
799
نام
JoE
پس یادم بمونه به برگزار کننده مراسم vga و سایت هاو مجلات بگم بهترین بازی سال رو انتخاب نکنن چون سبک بازی ها مشابه هم‌ نیست :))

یا شما متوجه منظور و صحبت های من بودی که پستمو نقل قول کردی یا نخوندی و فقط خواستی یه نقل قول داشته باشی ! که فکر میکنم گزینه دوم محتمل تره ! من اصلا اینجا راجع به ژانر صحبت نکردم . صحبتم راجع به کلیت ip های بتسدا و زیرمجموعه هاش بود که از نظر عملکردی تو نسل قبل افتضاح بودن تقریبا . بر عکس استودیو های firstparty سونی که یه عملکرده فوق العاده از ip هاشون دیدیم و جدای از بحث نمرات جایزه ای نبوده که درو نکرده باشن . در نتیجه همچنان کنسول سونی از لحاظ کیفیت انحصاری وضعیت به مراتب بهتری داره .

p.s : در مورد ژانر fps من نگفتم وضعیت سونی خوبه . ولی منتهی مراتب وضعیت مایکرو تو همون یه بخشم پرفکت نیست بدبختی :)) اصلا کیلزون یه اشغال !! ولی شما انحصاری پرفکتی تو این ژانر میبینی که من به خاطرش کنسول مایکروسافت رو بخرم ؟ بهترین های ژانر fps همگی به صورت مولتی پلتفرم عرضه شدن :
View attachment 168423View attachment 168422

شما یه لطفی کن تو ژانر action h&s یه بازی مولتی با این کیفیت واسه ما پیدا کن :)
View attachment 168424

یه لطفی کن تو ژانر adventure horror یه بازی مولتی یا انحصاری مایکرو تو این نسل با این کیفیت واسه ما پیدا کن :)

View attachment 168426

حتی بهترین ip سری سولزبورن هم انحصاری سونی محسوب میشه :
View attachment 168427

این ip ها رو فقط میتونی رو کنسول های سونی اونم به صورت انحصاری تجربه کنی . واسه همینم شما و رفیقات و گنده فن های مایکرو تو این فروم‌از دم یه پلی استیشن تو خونشون دارن:)):D یا اگرم خود کنسول رو ندارن حسرتشو دارن :D
والا خوبه قبل اینکه انحصاری لیست کنی و از انحصاری مایکرو بگی به پلتفرمی که من دارم روش بازی میکنم نگاه بندازی رو پروفایلم رو امضام و ببینی من چه بازی هایی رو ترجیح میدم نیازی نیست برای من دم از بلادبورن بزنی مطمئن باش بیشتر از خودت فن اون بازیم در حالی که خیلی از شماها فقط موقع کل کل ها یادش میوفتین :))
اون عکس هایی هم که گذاشتم ببینی متوجه میشی هم هیلو گذاشتم هم کیلزون یعنی هر دو انحصاری ضعیف بود
اینکه خودم رو هیچوقت پی اس فن حساب نمیارم به دلیل این نگاه از بالا به پایین و حال به هم زن امثال شما به بازی ها و استودیو های مولتی پلتفرم هست و همیشه هم هر پستی تو این تاپیک دادم در جواب همین کوچیک کردن های بی دلیل استدیو و بازی های دیگه بوده و هست
از اونجایی که حرف ما به نتیجه نمیرسه ترجیح میدم دیگه ادامه ندم امیدوارم موفق باشید

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,254
نام
سعید ربانی
اینم از سگا :D رفت آقا رفت :D

View attachment 168434
چه کنیم واس جیگر سوخته @vaan 2 و مابقی لوگو سونیکی ها و پرسونا فنا که باید اکس باکس و بغل کنن :pیا با افتخار عینک دودی بزنن بازی انحصاری ۷۰ دلاری و ریمستر دیجیتالی بزنن :))
احتمالا نینتندو هم باید جم و جور تر بشینه نسخه های ریمستر Megami Tensei + نسخه پنجم برای اکس باکس گیم پس هم رلیز بشه ;))
و در اخر سونی اشاره کرد
اجازه نمیدهیم نسخه های اصلی سری پرسونا برای کنسول های دیگر عرضه شود:^o:))
حال و روز سونی فنارو این روزا خریدارم طفلکیا~X(
View attachment VID_20200909_225910.mp4

یکی نیست به این فیل دروغ گو بدرد نخور بگه بابا خسته شدیم بسه دیگه:D:))
View attachment 27c528fc0fdfd5c6be971cc51fde9a0317924243-240p.mp4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 35, مهمان: 10)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟