Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    546

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,763
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,257
نام
سعید ربانی
نه عزیزم دارید سعی میکنید به سونی نزدیک بشید . عدد ارقام کنسول و بازی هاتون رو چک کنی میبینی . گفتم که اگه بابت تحقیر 7 ساله و گَند Halo Infinite نبود , همون مدلی پیش میرفتید .
168265
دقیقا تو چی به سونی امروز میخایم نزدیک بشیم؟
اخخخخ حواسم به سیستم بکوارد خفنتون نبود 8-}:))
اصلا حواسم به ps now نبود که بعد یکی دو سال بازی هاشو رو سرویسش میاره و game pass که در مقابلش کاملا سیستم کاریش خنده داره:))8-}
بازی های 70 دلاری رو یادم رفته بود
بزرگترین کنسول تاریخ که کلا همچیو شست و برد
پیشنهادم آب خنک دوست عزیز
View attachment 27c528fc0fdfd5c6be971cc51fde9a0317924243-240p.mp4

در ضمن خرید بعدی رو مشخص کنید بریم تو کارش :x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
3,088
نام
سینا
View attachment 168265
اصلا حواسم به ps now نبود که بعد یکی دو سال بازی هاشو رو سرویسش میاره و game pass که در مقابلش کاملا سیستم کاریش خنده داره:))8-}
View attachment 168266

به جایگاه و محبوبیتش
همین

• Like
Reactions: ps3_360_wii

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
528
نام
REZA HECTOR
این دوستان ایکس باکس فن آب دم دستشون نبود و الی شناگر های ماهری هستن ! والا یه روز تاپیک نیای 40 صفحه جلو میره ! اونم با چه اعتماد به نفسی :D تا پریروز بزرگترین موفقیتشون این بود که شاید گیم های انحصاری سونی روی PC بیاد .
الان دارن برای نسل بعد تعیین تکلیف میکنن . دوستان عزیزان شمای پلیر چیزی بدست نیاوردی بازی های بتسدا در شرایطی قبلی هم مولتی پلتفورم بودن و روی ایکس میومدن اینکه یه آی پی که نه مایکرو ساختش و رشدش داده بعد مثلا 20 سال مولتی پلتفورم بودن انحصاری میکنه استعداد میخواد ؟ خدمت به صنعت گیم یا گیمر ه ؟ فقط پول میخواد :D پول آقا پول عمو فیل :^o (البته عمو جیم رایان :^o هم داره به عمو فیل می پیونده:D)مثل کسیه که درس هاشو افتاده حالا میخوان براش مدرک فوق لیسانس بخرن حالا یکی نیست بگه اگر ایشون کاری ازش بر میومد با همون استودیو های خودش می کرد .
دوستانی که این چند روزه پرونده نسل رو به نفع مایکرو بستن تا قبلش داشتن اسباس اساسیه رو جمع میکردن برن برای خواب زمستانی تا 8 سال دیگه ;) ما خوشحال میشیم مایکرو قوی ظاهر بشه ولی نه با این حرکت های چیپ مثلا اگر سونی بیاد یوبی یا هر استودیوی که داره خوب کار میکنه رو بخره من یکی که خوشحال نمیشم چرا که بلاخره بازی هاش رو کنسول من میاد چرا باید براش هزینه کنه ؟

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,257
نام
سعید ربانی
اون زمان کسی ایکس باکس رو اصلا حساب نمیکرد و مشخص بود که همه واسه پلی استیشن بازی میساختن ... در ضمن خودت حساب کن با ۳۱ سال سن از کی گیمر بودم
من اصلا مشکلی با خرید مایکرو ندارم ... پول داره نوش جونش ... در ضمن من خودم سعی کردم هر دو کنسول رو همیشه داشته باشم
صحبتم اینه که مایکرو با انحصاری کردن آی پی های قدیمی و محبوب صنعت توازن رو به هم میزنه ... این کار رو اگر سونی هم میکرد ایراد میگرفتم ... فرقی نمیکنه
برای درک بهتر ادعات لیست بازی های XBOX orginal رو چک کنی تا ببینی همه چیز اونطوری نیست که ما در موردش میدونیم

ماکروسافت با گیم پس میخاد ارزش این سرویسش رو انقدر بالا ببره که کاملا وزنش سنگین تر باش که نیازی به مقایسه و فکر کردن نباش

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,913
نام
احسان
اگه اگه سگارو بخرن بنظرم اکس باکس رو بد نیست با برند سگا بیارن بالا این ژاپونی ها میزان تنفرشون از اکس باکس کمتر از ps fan های این گپ نیست:D
البته اگه این اتفاق بیوفته حرکت جالب و خوبیه
یادمه ROCKSTAR بازی gta III و GTA VICE CITY رو داد کپکام تو جاپن رلیز کرد cod هم تا چن وقت پیش ک در جریان بودم اسکور تو ژاپن ناشرش بود
دقیقاً نکته ی ناشر بودن سگا همینه. اصن یکی از دلایل تمایل به سگا ممکنه همین باشه
از طرفی خیلی وقت هم هست با یاکوزا و اینا دارن خودشون رو خفه میکنن ، که بعید نیست به این همکاری با سگا ربطی داشته باشه :D چون مثلاً یاکوزا 7 به عنوان یه بازی نیچ خیلی هم بترکون نیست برای یه کنسول جدید که بخوای اینهمه روش سرمایه گذاری کنی مگه اینکه پشت ماجرا ، قضیه چیز دیگه ای باشه و این تازه مقدمه باشه :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,832
نام
ایلیا
View attachment 168265
View attachment 168266

هنوز تو خیلی چیزها مونده به سونی برسید
مثلا بازی شاهکار ساختن
آمار فروش کنسول
تعداد جوایز و گوتی
محبوبیت برند
و از همه مهمتر لاشخور و مفتخور نبودن 😁

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
822
نام
مهیار
مثلا بازی شاهکار ساختن
آمار فروش کنسول
تعداد جوایز و گوتی
محبوبیت برند
از بین این مواردی که گفتید فقط یه موردش به من و شما به عنوان مصرف کننده مربوطه.همون یه مورد هم که بازی های با کیفیت باشه ،با این جدیتی که مایکروسافت نشون داده احتمالا اختلاف خیلی خیلی کم بشه بین دو برند

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
712
نام
امیرحسین
مثلا بازی شاهکار ساختن
آمار فروش کنسول
تعداد جوایز و گوتی
محبوبیت برند
“دِدددد خیلی مونده برسید دیگه.”
- سونی فن ای در بازیسنتر. سپتامبر ۲۰۲۰

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,101
اینا راه دور و درازی برای جبران دارن :D اول از همه باید یه فکری به حال قیمت بازیا بکنن ، اینکه حل شد باید برن سراغ اون ساپورت 4 ساله ی PS4 ، اگه تونستن اینم حل کنن باید برن سراغ مجانی کردن آپگرید های نسخه ی PS4 به PS5 ، بعد از همه ی این ماجراها باید یه فکری واسه بکوارد و یه سری چیزای ریز و درشت دیگه بکنن ، بعد تازه برسن سراغ بازیای PS5 ببینن چه جوری باید جریان کراس جن رو حل کنن و به نسل ها اعتقاد داشته باشن ، اگه زنده بیرون اومدن از این همه ماجرا و رمقی باقی مونده بود بشینن ببینن پولی مونده که بتونن استودیویی چیزی بگیرن یا حرکتی بزنن یا نه :D
سلسله فجایع این جیم رایان یکی دوتا نیست :D
احسنت... بهترین کامنت....

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,832
نام
ایلیا
من با سیاستهای سونی موافق نیستم ولی چرا فکر میکنید سونی میاد تغییر میده سیاستهاش رو ... همه میدونیم سونی و مایکرو دارن روی کنسولها ضرر میدن ، مایکرو به واسطه سرمایه عظیمش میتونه این ضرر رو تحمل کنه و حتی بازیها رو دی وان بده به گیمر ولی سونی نمیتونه و مجبوره برای جبران ضرر بازیها رو گرونتر بفروشه و این تنها راهی هستش که تونسته کنسول رو ۴۰۰ و ۵۰۰ دلار بده ... تمام این مشکلات هم برمیگرده به طراحی پرهزینه کنسول

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,676
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 5, مهمان: 15)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟