Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    431

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,702
خدا رو شکر‌ این. نسل شاهد
سلیقه س داداش ‌ خوشت نیومده ولی من باهاش خیلی حال کردم

الان Ps4دستت هست TLGبژن خیلی خوبه
Tlg?
حالا ولي بي شوخي كار سخت شد واسه انتخاب كنسول نسل بعد ...

افتاب پرستم با تاخیر رنگ عوض میکنه..دست مریزاد😂

خيلي جدي نگير بحثاي اينجارو

ايندفع رو حساب بار اول محترمانه جوابتو دادم /:)

RichesUNique

Gold User
Jun 28, 2008
871
یه موجی راه افتاده سونی فن ها میگن PC + PS5 کافیه. یعنی بخاطر نفرتی که از Xbox دارن حاضرن 1500 دلار بدن یه PC معادل XSX پونصد دلاری ببندن.
من همینجا مدال طلای console wars رو با نشان افتخار سونی به شما اعطا میکنم :lol::D
با 1500 دلار هویج هم دستتو نمیگیره خیلی بیشتر باید خرج کنی برا پی سی که حداقل از کنسولا قویتر باشه

• Like
Reactions: Abolfazl3007

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
189
Id psn رو براي مدت نامعلومي از اكانتم بر ميدارم
این که حالا بازی و کل کله!ولی اینقدر راحت از تصمیمایی که میگیری و حرفایی که میزنی راحت پا پس نکش! :D
از روز اول که تاپیکو زدن من بحثارو دنبال میکردم!شما تعداد جبهه عوض کردنات داره از انگشتای دستم بیشتر میشه!خسته نباشی واقعا:D
ما تموم غم و غصمون PSN ID شما بود که با نبودش چه کنیم:D

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,702
last guardian هنر مطلق اودا

انتخاب برا من PS5هست به چند دلیل بازی تاپ انحصاری سونی و Gt7
من خودم گرافيك كنسول و انحصاريهاي تاپ مهمه واسم
بايد عملكردشون تو چندتا بازي مهم توسط df اناليز بشه تا انتخاب كنيم

مطمئنا بازم سوني انحصاريهاي خوبي ميده بيرون
اما الان دست ماكرو هم خيلي خوب پر شد و چند تا سوپر ايپي و استوديو خفن داره

مثله نسل ٧ كه سليقه تعيين كننده بود

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,702
این که حالا بازی و کل کله!ولی اینقدر راحت از تصمیمایی که میگیری و حرفایی که میزنی راحت پا پس نکش! :D
از روز اول که تاپیکو زدن من بحثارو دنبال میکردم!شما تعداد جبهه عوض کردنات داره از انگشتای دستم بیشتر میشه!خسته نباشی واقعا:D
ما تموم غم و غصمون PSN ID شما بود که با نبودش چه کنیم:D
والا من دونه دونه موظف نيستم جواب بدم
كلا خيلي حرفها رو جدي ميگيرين

منتهي اگه با gf ات كات كردي بخاطر زشت بودنش
بعد لولو رفت هولو اومد بهش يه فرصت ديگه بده در كل :))

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
400
نام
روزبه
من خودم گرافيك كنسول و انحصاريهاي تاپ مهمه واسم
بايد عملكردشون تو چندتا بازي مهم توسط df اناليز بشه تا انتخاب كنيم

مطمئنا بازم سوني انحصاريهاي خوبي ميده بيرون
اما الان دست ماكرو هم خيلي خوب پر شد و چند تا سوپر ايپي و استوديو خفن داره

مثله نسل ٧ كه سليقه تعيين كننده بود
شاید TEW و Doomو اینا انحصاری مایکرو باشن ولی فکر. نکنم FaloutوEdlerبرا Ps5نیان من که گروه خونیم به EdlerوFaloutنمیخونه ولی بعید مایکرو از سودش بگذره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 20, مهمان: 10)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟