Playstation Vs Xbox [قوانین پست اول خوانده‌ شود]

انتخاب شما برای نسل بعد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    425

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
سلام

مهم: بارها تاپیک قوانینش عوض شد و متاسفانه خیلی ها یا رعایت نمیکنن یا نمیخوان رعایت کنن. فان بودن و شوخی و کل کل اول نسل رو همه دوست دارن. و اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف رو داشته باشین و به هیچ عنوان به کسی فقط چون نظرش مخالف هست حمله نکنید. این تنها چیزی که اصلا چشم پوشی نمیشه. توانایی بحث و جنبه بحث چیزی هست که انتظار میره همه داشته باشن. ممنون میشیم رعایت کنین.

قوانین - پستهایی که حاوی نکات زیر باشند مستقیماً حذف خواهند شد:
  1. از دادن پست های Aggressive طور خودداری کنید! طعنه و به تمسخر گرفتن (مغرورانه، نگاه از بالا) نظر و‌ شخصیت کاربران ممنوع میباشد. تفاوت شوخی و توهین باید رعایت شود و در این مورد تیم سایت بررسی پست ها را خواهد داشت. بنابراین اگر ناراحتی هست و یا جواب شوخی و کل کل اول نسل رو با جدیت میخواین بدید، این تاپیک احتمالا جای مناسبی برای شما نیست و عواقب توهین بر عهده خود یوزر خواهد بود.
  2. کاربران نباید پستهایی که به دلیل اخطار عمومی باقی مانده اند را نقل قول کنند
  3. ارسال میم و گیف به صورت مستقیم در صورتی که پستی مستقل و در جواب کاربران نباشد آزاد است. ارسال ها باید به صورت بند انگشتی باشد تا حجم و سایز صفحه مشکلی برای بقیه ایجاد نکند.
  4. اینکه کاربری قدیم تر عضو شده دلیل بر بیشتر فهمیدن اون کاربر نمیشه پس لطفاً از صحبت و‌ مقایسه تاریخ عضویت خودتون با دیگر کاربران خودداری کنید
  5. در صورت انجام تخلف های بالا، بر اساس قوانین کلی سایت برخورد خواهد شد که میتوانید چک کنید.
لطفاً رعایت کنید
ممنون
از اونجایی که به پایان نسل حاضر کنسول ها خانگی نزدیک میشیم و با در نظر گرفتن اینکه کَل کَل بین طرفداران دو کنسول سونی و ماکروسافت به اوج خودش میرسه و در تاپیک های مرتبط یا غیر مرتبط برای ترول و طرفدارای از کنسول خودشون پستهای زیادی ارسال میکنن، تصمیم گرفته شد تاپیکی ایجاد کنیم برای بحث و مقایسه کلی دو کنسول سونی و ماکروسافت

وجود این تاپیک لازم بود چون کل کل های بین طرفدارهای کنسول ها جزو جدایی ناپذیر دنیای گیم هست و با در نظر گرفتن اینکه تقریباً زمان کمی تا معرفی و انتشار کنسول ها باقی است این تاپیک میتونه فضای مناسبی برای این نوع بحث ها باشد.

مشخصات:

133171

پست اول و قوانین به مرور بروز خواهد شد

موفق باشیم‌.

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
2,909
با هر متر و معیاری حساب کنی XSX برای میز شدن مناسب تره:D سطح صاف و مکعبی، یه شیشه هم میزاری روش و به یه PS5 مزینش میکنی:D
سطحش برای تی وی های ۴کی کوچیکه ولی خب برای شما که با ps5 مزینش میکنی جوابه چون فکر نمیکنم توی وی ۴کی بدردتون بخوره :D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
618
نام
محمد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
9,547
نام
محمد رضا
خدایی بحثای تاپیک در حد مهدکودکه.
کنسولت زشته کنسولت بزرگه گرو زشت بود کنسولت گیم پلی نداشته تا الان کنسولت داغ میکنه...
نه که خودم از این بحثا نکرده باشما ولی خدایی برا شوخیو خنده بود الان بحثا خیلی جدی شده...کسایی که من انتظار ازشون نداشتم فاز کل کل برداشتن

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,336
3D model کنسول ها رو طراحی کردن.

فن های سونی فکر کنم باید یه میز جدا برای PS5 بخرن :lol::D
دوست عزیز کنسول به صورت عمودی یا ایستاده چه احتباجی به میز جدید هست؟ خب تا سقف جا داره میزاری کنار تلویزیون. مهم اندازه افقی هست که درون شیارها جا بشه.

• Like
Reactions: Bizhanl

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,682
نام
malek

آره خب فن های سونی مثل شما ماکرو فنا تو آشپزخونه یه جا اختصاصی واسه کنسولشون ندارن،برا همین تو درد سر میفتیم :)
اینم میز خودم که سفارشی دادم ساختن.کنسول اندازه tv هم باشه اون پشت مشکلی باهاش ندارم :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,104
نام
مازیار
Deathloop’s PS5 Console Exclusivity Is For 1 Year
یا
PS5 games | Extraordinary games coming to PlayStation 5 | PlayStation

میشه تو قرارداد ذکر بشه ولی وقتی اطلاعات عناوین رو میدن، تنظیمات گرافیکی دیگه اهمیتی نداره.
View attachment 167530
اون نوشته ریز سونی اینه.

نگران بودی توت فرنگی بیاد،بازی انحصار زمانیه و میاد.قبلا هم گفته بودیم

• Like
Reactions: Bizhanl

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,831
نام
مهدی
بحث انحصاری نیست. بحث اینه که الگویی هی داره تکرار میشه. هیلو اینفینیت هم اعلام شد در زمان لانچ ری تریسینگ نداره. الان هم DMC5 تایید شد روی سریز اکس ریتریسینگش در زمان لانچ در دسترس نیست. سوال اینجاست چرا؟

تاالان ما چند بازی رو که روی 5 اجرا شده بودن که ری تریسینگ هم داشتن با چشم خودمون دیدیم ولی بازی که رو سریز اکس اجرا شده باشه رو ندیدیم. من اگه جای شما بودم به جای ترول بچگانه یکم وحشت می کردم
سلام :D
نامردی نکنید دیگه، ماینکرفت داشت ری تریسینگ
تازه 4K هم بود. =))

RichesUNique

Gold User
Jun 28, 2008
871
اونی که دست ساز روی پی سی بود 30 فریم بود! مایکرو فریمی اعلام نکرده!
مایکرو اکثر بازیهایی که معرفی کرده تو ایونتاش ری تریسینگ دارن
ری تریسینگ دارن ولی هیچ گیم پلی نشون نداده و همشون هم سر پی سی ران بودن :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
تا اینجای کار ایکس باکس فقط لبو دهن بوده کار خاصی نکرده

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,655

ماشالا برج خلیفه هست برا خودش :D
فکر کنم بخاطر SSD اینجوری طراحی کردن. چون SSD سرنی با حجم 825 گیگ واقعا به فضای زیادی نیاز داره :-" آخه این SSD با بقیه SSD های دنیا فرق میکنه. اصلا یه چیز دیگه است :D

کاربر سایت
Aug 24, 2020
73
فکر کن، آخرین راهکار رایان واسه رقابت، این بوده که هزینه کنه و پچ ری‌تریسینگ رو انحصاری کنه... شگفت انگیزه این مرد...

(البته این مثل بحث رزولوشن شایعه نیست و متاسفانه حقیقت محضه :lol::lol: )
رقابت؟ کدوم رقابت؟ با کی؟ متاسفانه تا فرسنگ ها هیچ هویتی (اعم جاندار و بی جان، حقیقی و حقوقی) دیده نمیشه برای رقابت با ps5 :))
البته این برای صنعت بازی سازی خیلی بده ولی خب از میزان خنده داری این حقیقت تلخ کم نمیکنه :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 42, مهمان: 16)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟